Jak dołączyć do serwera na Discordzie bez zaproszenia (4 przewodnik roboczy)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak dołączyć do serwera na Discordzie bez zaproszenia (4 przewodnik roboczy)

Dołączenie do serwera jest proste, ale co zrobić, jeśli chcesz dołączyć do serwera Discord bez zaproszenia? Cóż, mamy 4 różne sposoby możesz dołącz do serwera na Discordzie bez linku z zaproszeniem.

Możesz dołączyć do dowolnego serwera Discord, gdy otrzymasz link z zaproszeniem lub osoba odpowiedzialna doda cię bezpośrednio do serwera. W przypadku osób, które nie otrzymują zaproszenia do dołączenia do serwera w aplikacji, w jaki sposób można dołączyć?

W tym przewodniku dowiesz się jak dołączyć do serwera Discord bez zaproszenia. I używając 4 różnych metod, aby uzyskać dostęp do serwera.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego mój Discord PFP jest niewyraźny? Jak to naprawić na telefonie komórkowym i komputerze

Czy mogę dołączyć do serwera Discord bez zaproszenia?

Tak, możesz dołączyć do serwera na discordzie bez zaproszenia. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać publiczne serwery z Przeglądaj serwery publiczne Patka.

Możesz wyszukać tylko publiczny serwer niezgody i ponownie nie będziesz mógł korzystać z tej funkcji w aplikacji mobilnej Discord.

Więc jeśli używasz Android lub iPhone, nie będziesz w stanie znaleźć serwerów publicznych z tą funkcją.

Będziesz potrzebować komputerprzejdź do strony Discord i znajdź kartę Eksploruj serwery publiczne.

Możesz także użyć innych strona trzecia strony internetowe z listą serwerów publicznych, do których każdy może dołączyć.

Więc nawet jeśli nie otrzymasz linku z zaproszeniem, możesz po prostu przeszukać kartę Eksploruj serwery publiczne lub skorzystać z witryny z listami, aby znaleźć serwery publiczne w dowolnej kategorii.

Jeśli korzystasz z funkcji zakładki Eksploruj serwery publiczne, zobaczysz tylko serwery z ponad 7000 członków.

Czy mogę dołączyć do prywatnego serwera Discord bez zaproszenia?

Nie, nie możesz dołączyć do prywatnego serwera niezgody bez linku z zaproszeniem lub dodania Cię przez właściciela. Nie jest to możliwe, jeśli nie masz linku z zaproszeniem.

W przeciwieństwie do serwerów publicznych, prywatne serwery Discord mają reguły dotyczące linków z zaproszeniami, a po ich wygaśnięciu nie będziesz mógł dołączyć do serwerów.

Co zrobić, gdy nie masz zaproszenia do dołączenia do serwera Discord

Jeśli zastanawiasz się, jak dołączyć do serwera Discord bez linku, dobrze trafiłeś we właściwy przewodnik na temat dołączania do serwerów w aplikacji bez zaproszenia.

Jeśli nie masz linku z zaproszeniem do dołączenia do serwerów na Discordzie, możesz użyć Przeglądaj zakładkę Serwery publiczne w Twoim komputerze.

Możesz także korzystać z aplikacji innych firm, takich jak Top.gg, Wyrzucić z pokładuI Serwery Discord wyszukać publicznie dostępne serwery. Możesz użyć tych witryn do dołącz do serwera Discord bez zaproszenia na telefonie komórkowym.

Możesz użyć podanej kategorii i tagów, aby znaleźć popularne serwery publiczne w określonej niszy lub wyszukać nazwę, jeśli już ją znasz.

Nie znajdziesz tam żadnego linku do prywatnego serwera, do którego można dołączyć. Wszystkie serwery na tych stronach są publiczne.

Jak dołączyć do serwera na Discordzie bez zaproszenia

Jeśli właśnie utworzyłeś konto na Discordzie i chcesz dołączyć do serwera, ale nie masz zaproszenia, ponieważ jesteś nowy w aplikacji, oto jak możesz to zrobić.

Notatka: Jeśli jesteś nowy w społeczności Discord, nie uzyskasz łatwego dostępu do prywatnego serwera Discord. Spodziewaj się, że masz znajomego lub link jest już dostępny.

Możesz użyć tych metod, aby dołączyć do serwerów na Discordzie bez zaproszenia. Możesz wyszukać lub wybrać z kategorii, którą lubisz.

Oto 4 metody, których możesz użyć, aby dołączyć do serwera Discord bez zaproszenia.

Metoda 1: Dołącz do serwera Discord za pomocą karty Eksploruj serwery publiczne

Aby dołączyć do serwera na Discordzie za pomocą funkcji Eksploruj serwery publiczne bez zaproszenia, musisz użyć swojego komputera.

Otwórz internetową wersję Discord na komputerze PC lub Mac i zaloguj się do > Przejdź do lewego paska bocznego > Stuknij ikonę kompasu > Wyszukaj serwery publiczne > Dołącz do serwera.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych frameworków, o których każdy menedżer produktu powinien wiedzieć w 2022 roku

Najlepszą i najprostszą opcją dołączenia do serwerów Discord bez zaproszenia jest skorzystanie z zakładki Eksploruj serwery publiczne.

Ta zakładka pokazuje wszystkie serwery, które są publiczne i mają ponad 7000 członków. Każdy zainteresowany tematem może dołączyć do serwera bez otrzymywania zaproszenia.

Krok 1: Otwórz Discord w Internecie

Aby skorzystać z funkcji Eksploruj serwery publiczne w celu znalezienia serwerów, do których możesz dołączyć, po otwarciu musisz zalogować się na swoje konto Niezgoda w sieci.

Nie możesz używać tej funkcji na swoim Urządzenie z systemem Android lub iPhone, ponieważ nie jest dostępna na urządzeniach mobilnych. Jest dostępny tylko w komputerowej wersji Discord.

Krok 2: Stuknij ikonę kompasu

Po zalogowaniu się na swoje konto w Discord web musisz przejść do lewego paska bocznego.

Na dole paska bocznego zobaczysz ikonę, która wygląda jak kompas?. Jest to ikona Eksploruj serwery publiczne.

Spowoduje to przejście do miejsca, w którym można wyszukiwać serwery publiczne.

Krok 3: Wyszukaj serwery

Po kliknięciu ikony kompasu zobaczysz pasek wyszukiwania, w którym możesz wyszukać serwery publiczne, do których chcesz dołączyć.

Możesz wyszukiwać według kategorii serwerów, nazwy konkretnej gry lub filmów.

Możesz wyszukiwać serwery, używając nazw gier, takich jak Grand Theft Auto i Call of Duty, lub użyć kategorii, takich jak Gry, Technika, Muzyka i Filmy.

Aby wyszukiwać przy użyciu kategorii, dotknij dowolnej kategorii na lewym pasku bocznym.

Po wyszukaniu typu serwera, do którego chcesz dołączyć, najpopularniejszy zostanie wyświetlony jako pierwszy.

Możesz też wyświetlić ich podgląd przed dołączeniem.

Krok 4: Dołącz do serwerów

Aby dołączyć do serwerów publicznych na stronie podglądu, kliknij przycisk Dołącz {nazwa serwera} u góry paska nawigacyjnego.

I będziesz teraz członkiem serwera. Jeśli nie podoba ci się serwer, zawsze możesz wrócić i dołączyć do innego.

Metoda 2: Dołącz do serwera Discord za pomocą Top.gg

Jeśli nie chcesz korzystać z funkcji Eksploruj serwery publiczne, możesz skorzystać z innych opcji, takich jak Top.gg.

Top.gg pozwala wyszukiwać serwery według nazw i kategorii bez otrzymywania zaproszeń.

Na stronie internetowej strony trzeciej zobaczysz listę serwerów Discord i botów, do których możesz dołączyć i używać ich na swoim serwerze.

Krok 1: Otwórz Top.gg

Aby dołączyć do serwerów na Discordzie za pomocą Top.gg witrynę internetową, otwórz przeglądarkę internetową na komputerze lub telefonie komórkowym i przejdź do top.gg.

Krok 2: Stuknij w Serwery Discord

Stuknij w Discord Servers w pobliżu Discord Bots, a zobaczysz wszystkie najlepsze serwery na stronie. Możesz filtrować między Top i New.

Krok 3: Wyszukaj serwery

Możesz wyszukać serwery publiczne, do których możesz dołączyć za pomocą paska wyszukiwania. Możesz także wybrać serwer za pomocą opcji kategorii.

Użyj pola wyszukiwania z napisem „Wyszukaj najlepszy serwer, boty”, aby znaleźć serwery publiczne dla gier, muzyki i filmów.

Aby zobaczyć serwery publiczne według kategorii, dotknij jednej z kategorii pod paskiem wyszukiwania.

Wyniki wyszukiwania będą oparte na serwerach z największą liczbą głosów i na podstawie liczby numerów na serwerach.

Krok 4: Dołącz do serwera na Discordzie

Gdy zobaczysz serwer, do którego chcesz dołączyć, możesz dołączyć natychmiast. Możesz dotknąć nazwy, aby wyświetlić jej podgląd.

Aby dołączyć do serwera publicznego, dotknij Dołącz, a następnie zostaniesz przekierowany do aplikacji Discord, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego.

Jeśli nie masz aplikacji mobilnej, zostaniesz przeniesiony na stronę Discord. Następnie dotknij Zaakceptuj zaproszenie.

Jeśli używasz komputera, otworzy się na nim nowa karta. Następnie na serwerach dotknij opcji Dołącz do {nazwa serwera}.

Metoda 3: Dołącz do serwerów Discord za pomocą Disboard

Możesz także użyć Disboard, aby dołączyć do serwerów publicznych w oparciu o liczbę członków i język serwera.

🔥 Zalecana:  Producenci samochodów, tacy jak Audi i Volkswagen, pracują nad wprowadzeniem wrażeń VR do Twojego samochodu

Wyświetlając serwery publiczne, możesz dołączyć do dowolnego z nich w oparciu o ich kategorię, od gier po technologię i muzykę.

Krok 1: Otwórz witrynę Disboard

Na komputerze lub urządzeniu przenośnym przejdź do Strona Disboard i dołączaj do serwerów bez żadnego zaproszenia.

Krok 2: Wyszukaj serwery

Na Disboard możesz wyszukać serwer publiczny na pasku wyszukiwania, używając nazwy serwera lub zamiast tego użyć kategorii.

Możesz filtrować wyniki wyszukiwania według liczby członków lub języka. Pomoże to wyświetlić serwery, które mają największą lub najniższą liczbę członków.

Aby zobaczyć serwery na podstawie kategorii lub tagów, przewiń w dół poza pole wyszukiwania i dotknij kategorii, do której chcesz dołączyć do serwera.

Wyniki wyszukiwania pokażą tylko serwery oparte na tej kategorii, takiej jak technologia, anime i gry.

Krok 3: Dołącz do serwera Discord

Jeśli zobaczysz serwer, do którego chcesz dołączyć, dotknij opcji Dołącz do tego serwera. To jest publiczny link, z którego każdy może dołączyć do serwera.

A następnie zostaniesz przekierowany do aplikacji Discord, jeśli używasz urządzenia mobilnego, lub otworzy się nowa karta na twoim komputerze.

A następnie dotknij opcji Dołącz do {servername}, aby dołączyć do serwera.

Metoda 4: Dołącz do serwerów za pomocą DiscordServers

DiscordServers to strona internetowa, która umożliwia wyszukiwanie publicznych serwerów, do których każdy może dołączyć za pomocą telefonu lub komputera.

Krok 1: Otwórz serwery Discord

Idź do Serwery Discord witrynę internetową na komputerze lub telefonie komórkowym i wyszukaj serwery, do których chcesz dołączyć.

Możesz przewinąć w dół, aby zobaczyć kilka starannie wybranych serwerów Discord.

Krok 2: Wyszukaj serwery

U góry strony zobaczysz pasek wyszukiwania, dotknij go i wyszukaj dostępne serwery publiczne, do których możesz dołączyć.

Pojawiają się na podstawie wstrząsów, jakie uzyskały serwery Discord. Im wyższa liczba, tym wyżej pojawią się na górze.

Stuknij w Przeglądaj, a zobaczysz popularne publiczne serwery Discord, które mają największą aktywność w tym miesiącu.

Możesz także filtrować je na podstawie pola kategorii u góry. Stuknij w Wybierz kategorię, aby wybrać spośród różnych dostępnych kategorii.

Krok 3: Dołącz do serwera Discord

Jeśli zobaczysz serwer, do którego chcesz dołączyć, dotknij serwera, a zobaczysz opis.

Aby dołączyć do serwera publicznego, dotknij Dołącz, a następnie zostaniesz przekierowany do aplikacji Discord, jeśli używasz urządzenia mobilnego, lub otworzy się nowa karta na twoim komputerze.

A następnie dotknij opcji Dołącz do {servername}, aby dołączyć do serwera.

Wniosek

Discord to świetne miejsce, aby zobaczyć podobne umysły i ludzi, którzy są zainteresowani tym, co lubisz.

Kiedy po raz pierwszy dołączysz do aplikacji, nie będziesz mógł zobaczyć linku z zaproszeniem do serwerów, więc jak dołączyć bez zaproszenia?

Możesz użyć karty funkcji Eksploruj serwery publiczne, która pomaga użytkownikom znaleźć tylko serwery publiczne, do których można dołączyć.

Funkcja Eksploruj serwery publiczne nie jest dostępna w aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz z niego skorzystać, wejdź na stronę Discord, a zobaczysz tam publiczne serwery.

Innym sposobem na dołączenie do serwera bez zaproszenia jest skorzystanie z witryn stron trzecich, takich jak DiscordServers, Disboard i Top.gg dołączyć do serwera Discord.

Dzięki tej witrynie możesz zobaczyć więcej serwerów, do których chcesz dołączyć, niż karta funkcji Eksploruj serwery publiczne.

W przypadku serwerów publicznych możesz użyć bezpośrednich linków, aby dołączyć, właściciel serwera może Cię dodać, skorzystać z zakładki Explorer Public Servers oraz ze stron internetowych prezentujących serwery Discord.

Jeśli nie masz linku z zaproszeniem, nie będziesz mógł dołączyć do prywatnych serwerów. To jedyny sposób na dołączenie do prywatnych serwerów na Discordzie.

Często Zadawane Pytania

Jak dołączyć do prywatnego serwera niezgody bez zaproszenia?

Nie, nie można dołączyć do prywatnych serwerów na Discordzie bez zaproszenia. Jeśli go nie otrzymasz, nie będziesz mógł dołączyć.

🔥 Zalecana:  Mieszkania dla pracowników w odległych lokalizacjach: 6 czynników, które należy wziąć pod uwagę

Czym różnią się prywatne i zamknięte serwery Discord?

Prywatny serwer wymagał posiadania linku, zanim będziesz mógł dołączyć do serwerów Discord, jeśli go nie masz, nie będziesz mógł dołączyć. Będąc na serwerze zamkniętym, będziesz musiał poprosić właściciela o zaproszenie, zanim będziesz mógł dołączyć.

Jak zaprosić kogoś na serwer discord, który nie jest twój?

Tak, możesz zapraszać znajomych na serwery Discord, które należą do Ciebie. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy funkcja jest włączona, a administrator na to zezwala.

Czy korzystanie z witryn stron trzecich w celu dołączania do serwerów Discord bez zaproszenia jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z witryn stron trzecich w celu dołączania do serwerów na Discordzie bez zaproszenia jest bezpieczne. Możesz skorzystać z jednej z witryn stron trzecich, aby uzyskać dostęp do serwerów i wyszukać je na podstawie ich kategorii.

Gdzie można szukać serwerów Discord?

Możesz użyć Tog.gg, Disboard i zakładkę Eksploruj serwery publiczne, aby wyszukać serwery Discord na swoim koncie. Możesz przejść do stron internetowych osób trzecich, aby wyszukać publiczne serwery Discord, do których można dołączyć.

Tak, możesz dołączyć do serwerów Discord bez zaproszenia w telefonie komórkowym, korzystając z witryn stron trzecich, ale nie będziesz mógł użyć aplikacji mobilnej, aby dołączyć do serwera za pomocą karty Eksploruj serwery publiczne. Jest dostępny tylko w internecie.

Jak znaleźć serwer Discord bez zaproszenia na telefonie komórkowym?

Aby znaleźć serwer Discord bez zaproszenia na telefonie komórkowym, możesz skorzystać z witryn innych firm, takich jak Disboard i Tog.gg. I dołącz do serwerów z podanego łącza publicznego.

Nie możesz dołączyć do serwera na Discordzie, gdy link wygasł lub jest nieprawidłowy. Nie będziesz w stanie tego zrobić z powodu wprowadzonej zasady i nic nie możesz na to poradzić.

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

Table of Contents