Jak dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie (musisz to wiedzieć)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie (musisz to wiedzieć)

Snapchat to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości z ponad 100 milionami aktywnych użytkowników, idealna do szybkiego wysyłania zdjęć i filmów znajomym. Ale co z dzielenie się sekretami?

Na Snapchacie dostępna jest funkcja o nazwie „Prywatne historie”. Te historie są widoczne tylko dla dodanych osób. Są idealne do przechowywania rzeczy między tobą a twoimi przyjaciółmi.

W tym artykule dowiesz się jak dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie. Oprócz tego dowiesz się również, jak tworzyć i usuwać swoją prywatną historię.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „DWS” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Czy mogę dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie?

Tak, możesz dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie. Osoba, która utworzyła Historię prywatną, będzie musiała dodać Cię jako znajomego i zaprosić do obejrzenia Historii.

Będziesz wtedy mógł przeglądać Historię razem z innymi osobami którzy zostali zaproszeni.

Ludzie nie mogą dołączyć do prywatnej historii, jeśli Stwórca ich nie zaprosił, nie jest to możliwe. Nie ma mowy, żeby to się stało.

Prywatna historia jest prywatnyco oznacza, że ​​jesteś jedyną osobą, która jako „admin” może to zrobić zaprosić użytkownika do „prywatnej historii”.

Jeśli to nie to, nie będziesz mógł dołączyć do żadnej prywatnej historii na Snapchacie. Będziesz potrzebować zaproszenia od twórcy historii prywatnej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „YK” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Jak dołączyć do „prywatnej historii” Snapchata?

Istnieje różnica między dołączeniem do Snapchata Niestandardowa historia i przystąpienie do A Prywatna historia na Snapchacie.

Musisz pamiętać, że możesz dołączyć do prywatnej historii na Snapchacie tylko po otrzymaniu zaproszenia.

Możesz dołączyć do Prywatnej Historii, jeśli otrzymasz zaproszenie od osoby, która stworzyła tylko Historię.

🔥 Zalecana:  absolute labs pozyskuje 8 mln USD w ramach finansowania początkowego w celu rozwoju platformy zarządzania relacjami z portfelem dla marketingu Web3

Jeśli nie otrzymasz zaproszenia, nie będziesz mógł dołączyć. Historia niestandardowa nie jest historią prywatną, to dwie różne historie i można to rozpoznać po nazwie.

Prywatne oznaczają tylko dodane osoby. Jeśli dana osoba Cię nie doda, nie będziesz mógł zobaczyć prywatnej historii.

Tylko w ten sposób możesz dołączyć do Prywatnej historii na Snapchacie. Historia niestandardowa nie jest historią prywatną.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „WTW” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Co zrobić, jeśli nie chcę zobaczyć czyjejś prywatnej historii?

Odchodzisz, proste! Często widzisz prywatne historie ludzi, których nie chcesz widzieć. Nie to, że ich nienawidzisz, ale niech nie publikują tego, co Cię interesuje. Wszystko, co musisz zrobić, to odejść.

Tak, możesz szybko opuścić prywatną historię, gdy pojawi się ona w Twoim profilu lub jeśli jesteś połączony z tym, którego nie chcesz być częścią.

Podobnie jak istnieją kroki, które należy wykonać, jeśli chcesz utworzyć prywatną historię na Snapchacie lub dołączyć do niej, istnieją również sposoby na opuszczenie prywatnej historii Snapchata, jeśli chcesz.

Pamiętaj, że po opuszczeniu prywatnej historii innej osoby nie będziesz mieć dostępu do żadnej z poniższych prywatnych historii ani ich oglądać.

Rozpocząć:

Krok 1: Otwórz Snapchata

Uruchom aplikację Snapchat na swoim urządzeniu, a następnie przesuń palcem w lewo od ekranu aparatu, aby uzyskać dostęp do aplikacji Snapchat Historie obszar.

Krok 2: Wyszukaj osobę

Użyj pola wyszukiwania, aby spojrzeć w górę imię osoby, jeśli nie możesz odkryć jej prywatnej narracji.

Jeśli możesz, świetnie. Jeśli nie, przejdź do następnego kroku. Gdy zauważysz ikona kłódki obok niej dowiesz się, czy jest to prywatna historia.

Krok 3: Stuknij w prywatną historię

Następnie dotknij tej konkretnej prywatnej historii i przytrzymaj ją przez krótki czas, aż urządzenie wyświetli menu opcji.

🔥 Zalecana:  In the Literary Metaverse: Jak poeci dołączają do Web3 i tworzą nową erę dla pisarzy

Krok 4: Opuść historię

Wybierz opcję „Opuść historię” z listy alternatyw, a następnie dotknij Gotowe, aby potwierdzić. Odkryjesz, że historia nie jest już widoczna w Twoim profilu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Snapchat usunął moje konto? (Zobacz, co robić)

Co jeśli nie mógłbym opuścić prywatnej historii?

Coś musi zostać naprawione, jeśli proces opuszczania Snapchata z prywatną historią nie działa.

Albo potrzebujesz bardziej niezawodnej sieci, albo potrzebujesz zaktualizowanej wersji aplikacji Snapchat. Oprócz tych dwóch powodów innym powodem może być to, że użytkownik Cię usunął.

Wniosek

Dołączenie do prywatnej historii na Snapchacie jest łatwe, ale możesz uzyskać dostęp tylko wtedy, gdy zostałeś zaproszony przez twórcę prywatnej historii. Jeśli otrzymasz zaproszenie, nie będziesz mógł dołączyć.

Większość przewodników, które widzisz online, wyjaśniając, jak dołączyć do prywatnych historii, jest błędna.

Prywatna historia nie jest niestandardową historią, jest prywatna. Oznacza to, że tylko dodane osoby będą mogły zobaczyć opublikowane treści.

Aby otrzymać zaproszenie, osoba musi Cię znać i dodać do Historii prywatnej, abyś mógł zobaczyć, co udostępnia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „GC” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Często Zadawane Pytania

Czy można dołączyć do prywatnej historii Snapchata?

Tak, możliwe jest dołączenie do prywatnej historii na Snapchacie, jeśli osoba, która stworzyła tę historię, zaprosi Cię do dołączenia. Poza tym sposobem nie ma możliwości stworzenia prywatnej historii, ponieważ jest prywatna.

Jak dołączyć do prywatnej historii Snapchata?

Aby dołączyć do prywatnej historii Snapchata, musisz być znajomym osoby, która stworzyła tę historię, i będzie ona musiała zaprosić Cię do jej wyświetlenia.

Co się dzieje, gdy dołączasz do prywatnej historii?

Gdy dołączasz do prywatnej historii, uzyskujesz dostęp do przeglądania historii, która została udostępniona prywatnie przez twórcę.

🔥 Zalecana:  PS5 z ograniczeniami do jednorazowego użytku, co to oznacza? I jak go używać

Jak długo moja prywatna historia będzie istnieć, zanim zniknie?

Prywatne historie pozostają 24 godziny przed zniknięciem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie