Jak dodać MP3 do Apple Music na iPhonie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak dodać MP3 do Apple Music na iPhonie

Jeśli niedawno pobrałeś muzykę na iPhone’a lub otrzymałeś ją od znajomego, powinieneś to przeczytać. W wielu przypadkach, gdy pobierasz pliki mp3 ze źródła innego niż Apple Music, okazuje się, że nie pojawiają się one automatycznie w Twojej Apple Music i możesz je odtwarzać tylko z tego źródła.

A może masz już pliki na komputerze i musisz je odtworzyć z telefonu. Mamy cię.

W tym artykule omówiono, jak dodać mp3 do Apple Music na iPhone’ach i co zrobić, gdy iTunes jest niedostępny.

Jak dodać mp3 do Apple Music na iPhonie – krok po kroku

Jest tylko jeden sposób na dodanie plików mp3 do Apple Music na iPhonie i polega na użyciu komputera z iTunes. Oto przewodnik krok po kroku

 • Krok pierwszy: Upewnij się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes. Jeśli Twoja aplikacja iTunes nie jest aktualna, zaktualizuj ją.
 • Krok drugi: Przenieś plik z iPhone’a na komputer za pomocą kabla USB.
 • Krok trzeci: Otwórz iTunes, upewniając się, że jesteś zalogowany przy użyciu tego samego Apple ID, którego używasz w Apple Music.
 • Krok czwarty: W sekcji swojej aplikacji iTunes kliknij .
 • Krok piąty: za pomocą programu Mac Finder lub Eksploratora Windows przeciągnij i upuść wybrane pliki do biblioteki iTunes.
 • Krok szósty: Musisz upewnić się, że biblioteka muzyczna iCloud jest włączona w aplikacji iTunes. Umożliwi to odtwarzanie muzyki z dowolnego zsynchronizowanego urządzenia. Aby to sprawdzić, otwórz menu i sprawdź kartę, aby sprawdzić, czy biblioteka muzyczna iCloud jest włączona.
 • Krok siódmy: Wybierz wszystkie potrzebne utwory i kliknij prawym przyciskiem myszy. Pod dostępnymi opcjami wybierz . Twoje pliki będą znajdować się w bibliotece Apple Music, gdy otworzysz aplikację na iPhonie.
🔥 Zalecana:  Rythm Discord Bot – co to jest i jak go używać

Jak pobrać mp3 bezpośrednio na iPhone’a – krok po kroku

Chcesz pobrać mp3 bezpośrednio na iPhone’a? To całkiem proste. Zapnij pasy, ponieważ pokażemy Ci różne sposoby, aby to zrobić.

Opcja 1 – Pobierz za pomocą Safari

Jednym ze sposobów na to jest użycie Safari. Oto jak to zrobić.

 • Krok pierwszy: Uzyskaj link do pobrania żądanego pliku mp3.
 • Krok drugi: Wklej link w przeglądarce i rozpocznij pobieranie. Będziesz mógł monitorować postęp pobierania na ekranie.
 • Krok trzeci: Po zakończeniu pobierania na ekranie pojawi się opcja „Otwórz w plikach”. Wybierz to.
 • Krok czwarty: Wybierz miejsce na iPhonie, w którym chcesz zapisać plik. Stamtąd możesz uzyskać dostęp do swojego pliku mp3, kiedy tylko chcesz.

Opcja 2 – Pobierz za pomocą Apple Music

Możesz pobrać mp3 na iPhone’a bezpośrednio za pomocą Apple Music. Gdy dodajesz utwór do swojej biblioteki w Apple Music, masz możliwość jego pobrania. Pokażemy Ci, jak dodać mp3 do Apple Music na iPhonie:

 • Krok pierwszy: otwórz aplikację Apple Music i wyszukaj utwór, który chcesz pobrać.
 • Krok drugi: Kliknij „Dodaj” lub ikonę + obok utworu. Po dodaniu do biblioteki szybko zmieni się w ikonę pobierania.
 • Krok trzeci: Kliknij ikonę pobierania i poczekaj na pobranie utworu. Po pobraniu możesz uzyskać dostęp do utworu w trybie offline.

Opcja 3 – Pobierz za pomocą iTunes

Możesz także zapisywać pliki mp3 na swoim telefonie za pomocą iTunes, jeśli masz już subskrypcję Apple Music. Wykonaj następujące kroki.

 • Krok pierwszy: otwórz iTunes na swoim komputerze i włącz bibliotekę muzyczną iCloud, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Kroki, które należy wykonać, zostały opisane wcześniej.
 • Krok drugi: wyszukaj potrzebne pliki mp3 i dodaj je do biblioteki iTunes.
 • Krok trzeci: Możesz teraz odtwarzać dźwięk bezpośrednio z biblioteki Apple Music na swoim iPhonie.
🔥 Zalecana:  Identyfikacja nigeryjskich tradycyjnych tekstyliów za pomocą sztucznych… – W kierunku sztucznej inteligencji

Opcja 4 – Pobierz z alternatywnych źródeł

Innym sposobem na pobranie mp3 na urządzenie jest użycie innych platform, które na to pozwalają. Na przykład, SoundCloud umożliwia pobieranie muzyki na urządzenie. Istnieją również inne strony internetowe lub platformy, z których można pobierać. Następnie po pobraniu możesz odwołać się do wcześniejszej części artykułu, aby zobaczyć, jak dodać mp3 do Apple Music na iPhonie.

Jak dodać mp3 do Apple Music na iPhonie bez iTunes

Niestety, iTunes to jedyny sposób na dodanie mp3 do Apple Music na iPhone’ach, oprócz bezpośredniego wyszukiwania utworu w Apple Music. Nie da się tego również zrobić bez komputera. Aby dodać pliki do Apple Music, musisz użyć komputera z iTunes.

Przeczytaj także: Jak długo Apple przetwarza zamówienie?

Jak dodać mp3 do Apple Music na iPhonie bez komputera?

Jedynym sposobem dodania plików do Apple Music na iPhonie jest użycie komputera. Jest to poważny minus wymiany komputera na iPada. To ograniczenie uniemożliwia dodanie plików mp3 do Apple Music przy użyciu samego systemu iOS.

Czy są jakieś aplikacje, których możesz użyć do pobrania mp3 na iPhone’a?

Odpowiedź brzmi tak. Zakończymy ten artykuł, udostępniając niektóre aplikacje, których możesz użyć do pobierania i odtwarzania muzyki na swoim iPhonie. Najlepsza część? Wszystkie są bezpłatne!

SoundCloud. Ta aplikacja umożliwia pobieranie muzyki bezpośrednio na iPhone’a i jest kompatybilna z systemem iOS 9 lub nowszymi wersjami.

iHeartRadio. Ta popularna platforma do przesyłania strumieniowego umożliwia również pobieranie utworów na urządzenie i bezproblemowe słuchanie offline. Jest kompatybilny z systemem iOS 10 i nowszym.

Darmowa muzyka. Możesz słuchać nieograniczonej liczby utworów na tej platformie, pobierać je na swoje urządzenie i odtwarzać offline. Możesz także tworzyć listy odtwarzania i udostępniać je innym. Ta aplikacja jest kompatybilna z systemem iOS 7.1 i nowszymi wersjami.

🔥 Zalecana:  Jak dodać najważniejsze informacje na Instagramie bez dodawania do historii? (2022)

Muzyka z Youtube. Działa to zwłaszcza wtedy, gdy przechodzisz z urządzenia z Androidem na iOS. Ma dużą kolekcję piosenek i możesz je pobrać na iPhone’a. Jest kompatybilny z systemem iOS 8.2 i nowszym.