Jak długo trwa klepsydra na Snapchacie? (Ostatnie 24)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak długo trwa klepsydra na Snapchacie? (Ostatnie 24)

Widzieliście kiedyś klepsydrę na Snapchacie? I zastanawiasz się, jak długo trwa Klepsydra? Jeśli tak, ten artykuł jest dla Ciebie.

Jako zapalony użytkownik Snapchata, wiedza o klepsydrze na Snapchacie jest niezbędna do korzystania z aplikacji, zwłaszcza jeśli masz długą passę Snap.

Klepsydra to jedna z najpopularniejszych funkcji Snapchata, która odgrywa rolę w Twoim Snapstreaku.

W tym artykule dowiesz się o klepsydrze na Snapchacie i jak długo trwa klepsydra na Snapchacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „AIR” na Snapchacie (zobacz inne znaczenie)

Czym jest klepsydra na Snapchacie?

Funkcja Klepsydra na Snapchacie przypomina, że ​​Twoja seria Snapów ze znajomym dobiega końca.

Snapstreak to kolejna fajna funkcja na Snapchacie, w której ty i twój przyjaciel musicie codziennie wysyłać sobie snapy.

Snap to zdjęcie lub wideo wysłane i utworzone za pomocą aplikacji Snapchat. Jeśli ty i twój przyjaciel wymieniacie się snapem przez trzy dni konsekwentnie, zaczynacie pasować z tą osobą.

Snapstreak jest reprezentowany przez emoji ognia i liczbę dni, w których trwała passa. Dobra passa kończy się, jeśli Ty i Twój znajomy nie wyślecie do siebie snapa w ciągu 24 godzin.

Następnie pojawia się Klepsydra, aby przypomnieć, że musisz wysłać sobie snapa, a nie czat, a także pojawia się jako odliczanie. Kiedy dolna połowa klepsydry jest pełna, Snapstreak umiera.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznaczają subskrybenci 5K na Snapchacie (jak uzyskać więcej)

Jak długo trwa klepsydra na Snapchacie?

Klepsydra jest przypomnieniem, że Twój Snapstreak wkrótce umrze. Ty i twój znajomy musicie wysłać snapa w ciągu 24 godzin; w przeciwnym razie Twój Snapstreak się skończy.

Klepsydra trwa około 4 do 7 godzin przed śmiercią Snap Streak. Czasami może to również trwać od 2 do 3 godzin. Ta liczba godzin zależy od wieku smugi.

🔥 Zalecana:  Jak stwierdzić, czy ktoś cię łapie: 20 znaków

Im nowsza passa, tym krócej trwa liczba godzin Klepsydry.

Oznacza to, że jeśli twoja passa ma zaledwie kilka dni, klepsydra wytrzyma około 2 do 3 godzin, a jeśli twoja passa ma kilka miesięcy, klepsydra ma przedłużone okno o około 4 do 7 godzin.

Wiedz, że Klepsydra znika, gdy Ty i Twój znajomy wyślecie snapa.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zdobyć czyjś numer ze Snapchata (zrób to w ten sposób)

Jak uniknąć ikony klepsydry?

Istnieją dwa sposoby na uniknięcie pojawienia się ikony klepsydry. Oznacza to, że będziesz musiał nadal wysyłać snapy.

Zachowaj rutynę

Po pierwsze, zachowaj rutynę. Aby uniknąć ikony klepsydry, musisz utrzymywać dzienną passę. Ty i twój przyjaciel musicie wysłać sobie nawzajem passę, zanim dzień się skończy.

Możesz zaplanować czas wysłania przystawki, aby nie zapomnieć i passa się skończyła. Może to być wcześnie rano lub gdzieś po południu.

Utworzyć skrót

Drugim sposobem na uniknięcie ikony klepsydry jest utworzenie skrótu Snapchata na ekranie głównym, dzięki czemu będziesz otrzymywać przypomnienia o wysłaniu znajomemu snapa za każdym razem, gdy go zobaczysz. Aby utworzyć skrót,

Dla Android

Naciśnij i przytrzymaj ekran główny > Kliknij wyświetloną opcję Widżet > Zlokalizuj widżet Snapchata > Dodaj do widżetu znajomych, zwłaszcza tych, z którymi łączysz się ze sobą > Dodaj widżet do ekranu głównego.

Dla iOS

Na ekranie głównym przesuń palcem w prawo, aby zobaczyć widok Dzisiaj > Kliknij Edytuj > Zlokalizuj widżet Snapchat > ​​Naciśnij przycisk plus > Dodaj do widżetu znajomych, zwłaszcza tych, z którymi jesteś w grupie > Zobaczysz Bitmoji znajomego na swoim dzisiejszy widok

Wniosek

Ikona klepsydry to funkcja, która przypomina użytkownikom Snapchata, że ​​ich Snapstreak wkrótce umrze.

Kiedy skończy się czas w klepsydrze, passa między tobą a twoim przyjacielem umiera.

Aby uniknąć ikony klepsydry, musisz zachować rutynę przyciągania. Oznacza to, że ty i twój przyjaciel musicie wysłać sobie snapy w ciągu 24 godzin.

🔥 Zalecana:  Jak kupić Uma (UMA) w Kanadzie, maj 2023 r

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować Snapchata (zobacz, co robić)

Często Zadawane Pytania

Jak działają Snapstreaki?

Snapstreak polega na tym, że gdy ty i znajomy wymienicie się snapem przez trzy dni z rzędu, obok imienia znajomego pojawi się emoji ognia. Obok ognia, emoji to liczba dni, które ty i twój przyjaciel spędziliście ze sobą. Jeśli ty i twój przyjaciel nie wyślecie sobie snapa w ciągu 24 godzin, Snapstreak umrze.

Skąd mam wiedzieć, że moja seria Snapstreak wkrótce się skończy?

Jeśli Twoja seria Snapstreak dobiega końca, obok imienia znajomego na Snapchacie zobaczysz ikonę klepsydry, wskazującą odliczanie do momentu, gdy klepsydra będzie pusta. Wtedy Snapstreak się kończy.

Jak mogę uniknąć klepsydry na Snapchacie?

Aby uniknąć ikony klepsydry na Snapchacie, upewnij się, że ty i twój znajomy wysyłacie sobie snapa co 24 godziny. Możesz to również zrobić, zachowując rutynę przystawki, na przykład wysyłając przystawkę każdego ranka, aby zapobiec wyświetlaniu ikony klepsydry.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie