Jak długo ładuje się AirPods od śmierci?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak długo ładuje się AirPods od śmierci?

Biorąc pod uwagę, jak niesamowite są AirPods, nie jest zaskoczeniem, że wiele osób ma je prawie przez cały dzień, każdego dnia – słuchanie muzyki, odbieranie połączeń – tak wiele wygodnych zastosowań AirPods. Są świetne, dopóki nie umrą, a ty po prostu musisz pozwolić im naładować. Podczas gdy jesteś zmuszony czekać, pytanie „jak długo trwa ładowanie słuchawek AirPods?” może przemknąć ci przez myśl.

Odpowiedź zależy od konkretnego modelu AirPods, jak zobaczysz w artykule. Możesz także dowiedzieć się, jak długo działają baterie, skąd wiedzieć, czy się ładują i jak wydłużyć żywotność baterii, jeśli będziesz czytać dalej. Zdecydowanie zalecamy, aby to zrobić, czyż nie jesteś ciekawy?

Jak długo ładuje się AirPods od śmierci?

AirPods zwykle ładują się z martwych w mniej niż godzinę. Możesz jednak zdecydować się na opcję szybkiego ładowania. To może zapewnić 50% baterii i połowę całkowitego czasu słuchania po zaledwie 15-minutowym ładowaniu. Decydując, jak długo trwa ładowanie słuchawek AirPods, należy pamiętać, że czas ładowania zależy również od konkretnego modelu słuchawek AirPods.

W przypadku AirPods pierwszej generacji czas ładowania wynosi około 25-30 minut, aby uzyskać pełną baterię i około 5 godzin słuchania lub 2 godziny rozmowy. Dzięki 15-minutowemu szybkiemu ładowaniu w futerale bezprzewodowym powinieneś uzyskać 50% baterii i 3 godziny słuchania. Etui ładujące na w pełni naładowanej baterii zapewnia ponad 24 godziny słuchania.

AirPods drugiej generacji są podobne do pierwszej. Pełne naładowanie zajmuje około 25-30 minut i 5 godzin słuchania, a także 15-minutowe szybkie ładowanie i 3 godziny słuchania. Możesz także uzyskać około godziny słuchania z zaledwie 5-minutowym ładowaniem według tych liczb. Etui ładujące na w pełni naładowanej baterii zapewnia również ponad 24 godziny słuchania. Jedyną różnicą między pierwszą a drugą generacją jest to, że druga zapewnia 3 godziny rozmów przy pełnym naładowaniu.

Kolejną różnicą jest to, że etui AirPods drugiej generacji można ładować bezprzewodowo i za pomocą standardowego kabla Lightning. Wszystko czego potrzebujesz to bezprzewodowa mata ładująca kompatybilna z QI. Umieść obudowę na macie z lampką stanu skierowaną do góry i zamkniętą pokrywą.

AirPods Pro ma również pewne podobieństwa do pierwszej i drugiej generacji. Mogą zapewnić godzinę słuchania z 5-minutowym ładowaniem. Etui ładujące zapewnia również ponad 24 godziny słuchania. Jednak AirPods Pro zapewnia tylko około 4,5 godziny słuchania lub 3,5 godziny rozmów przy pełnym naładowaniu, a to pełne ładowanie zajmuje około 20-25 minut.

🔥 Zalecana:  7 najlepszych stron internetowych, takich jak medium, do zarabiania pieniędzy na pisaniu

Trzecia i najnowsza generacja słuchawek AirPods jest bez wątpienia najlepsza pod względem żywotności baterii. AirPods zapewniają 6 godzin słuchania po pełnym naładowaniu i godzinę słuchania po 5-minutowym szybkim ładowaniu. Pełne naładowanie tych AirPods zajmuje 30 minut, ponieważ mają większe baterie w porównaniu do wcześniej wspomnianych modeli. Ponadto etui ładujące zapewnia do 30 godzin słuchania.

Jak długo umierają słuchawki AirPods?

AirPods zwykle umierają po około 4-6 godzinach od pełnego naładowania. Jeśli zastanawiasz się, jak długo słuchawki AirPods ładują się z martwych, możesz również zapytać, jak długo trwa ich śmierć. Ramy czasowe różnią się w zależności od modelu słuchawek AirPods.

Słuchawki AirPods pierwszej i drugiej generacji umierają po około 5 godzinach słuchania po pełnym naładowaniu, 3 godziny słuchania po 15-minutowym szybkim ładowaniu i godzinę słuchania po 5-minutowym szybkim ładowaniu.

Słuchawki AirPods drugiej generacji wymagają również około 3 godzin rozmów, aby umrzeć po pełnym naładowaniu. AirPods Pro potrzebuje 4,5 godziny słuchania, aby umrzeć po pełnym naładowaniu, a AirPods trzeciej generacji po około 6 godzinach słuchania, aby umrzeć po pełnym naładowaniu.

Ogólna żywotność baterii dowolnego modelu słuchawek AirPods wynosi zwykle dwa lata. Po latach codziennego użytkowania zauważysz problemy z baterią.

Jak sprawdzić, czy słuchawki AirPods się ładują?

Jeśli słuchawki AirPods znajdują się w etui i wyświetla czerwone lub bursztynowe światło, oznacza to, że słuchawki AirPods ładują się w etui. Jednak lampka zgaśnie po kilku sekundach – aby sprawdzić, czy słuchawki AirPods nadal się ładują, możesz otworzyć obudowę pokrywy. Jeśli wyświetla kolor czerwony lub bursztynowy, nadal ładuje słuchawki AirPods. Jeśli zamiast tego wskazuje kolor zielony, oznacza to, że słuchawki AirPods są w pełni naładowane. W przypadku słuchawek AirPods pro możesz sprawdzić lampkę stanu, dotykając obudowy.

Alternatywnie możesz umieścić etui blisko telefonu i otworzyć pokrywę. Poziom naładowania baterii etui i słuchawek AirPods pojawi się na ekranie. Jeśli widzisz ikonę błyskawicy obok ikony baterii, oznacza to, że trwa ładowanie. Możesz także dodać widżet baterii do ekranu głównego lub zapytać Siri o poziom naładowania baterii słuchawek AirPods.

Skąd mam wiedzieć, czy moje martwe słuchawki AirPods się ładują?

Jeśli słuchawki AirPods znajdują się w etui i wyświetla czerwone lub bursztynowe światło, oznacza to, że słuchawki AirPods ładują się w etui. Jednak lampka zgaśnie po kilku sekundach – aby sprawdzić, czy słuchawki AirPods nadal się ładują, możesz otworzyć pokrywę etui. Jeśli wyświetla kolor czerwony lub bursztynowy, nadal ładuje słuchawki AirPods. Jeśli zamiast tego wskazuje kolor zielony, oznacza to, że słuchawki AirPods są w pełni naładowane. W przypadku słuchawek AirPods Pro możesz sprawdzić lampkę stanu, dotykając obudowy.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć komentarze na YouTube? (Wyszukiwarka komentarzy YouTube)

Alternatywnie możesz umieścić etui blisko telefonu i otworzyć pokrywę. Poziom naładowania baterii etui i słuchawek AirPods pojawi się na ekranie. Jeśli widzisz ikonę błyskawicy obok ikony baterii, oznacza to, że trwa ładowanie. Możesz także dodać widżet baterii do ekranu głównego lub zapytać Siri o poziom naładowania baterii słuchawek AirPods.

Czy AirPods ładują się szybciej, gdy obudowa jest podłączona?

Nie, słuchawki AirPods nie ładują się szybciej, gdy etui jest podłączone. Pełne naładowanie zajęłoby mniej więcej tyle samo czasu, niezależnie od tego, czy etui jest podłączone, czy nie. Obudowa zwykle czeka, aż AirPods osiągną poziom 20%, zanim zacznie się ładować, jednocześnie je ładując. Zwróć uwagę, że pierwsze 50% podczas ładowania dowolnego urządzenia jest szybsze niż drugie 50%.

Oto kilka wskazówek dotyczących oszczędzania baterii słuchawek AirPods:

  1. Używaj jednego ucha na raz. Daje to 10 godzin słuchania na jednym ładowaniu zamiast pięciu.
  2. Zawsze zostawiaj AirPods w etui, gdy nie są używane
  3. Pokrywę walizki otwieraj tylko wtedy, gdy jest to konieczne
  4. Chroń swoje AirPods przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ekstremalnymi temperaturami
  5. Wyłącz ANC i inne inteligentne funkcje, gdy nie są potrzebne
  6. Utrzymuj AirPods w suchości i czystości
  7. Napraw z Pielęgnacja jabłek tylko
  8. Używaj mniejszych objętości tak często, jak to możliwe

Czy nadal możesz używać swoich Airpodów, jeśli sprawa umrze?

Możesz używać słuchawek AirPods, gdy obudowa się rozładuje, jeśli słuchawki AirPods są naładowane i już podłączone lub jeśli istnieje inny sposób ich naładowania. Jeśli Twoje słuchawki AirPods są ładowane, gdy etui umiera, nadal możesz ich używać podczas ładowania etui, ponieważ etui nie wpływa na funkcjonalność samych słuchawek AirPods. Jeśli zginą razem ze sprawą, będziesz musiał oskarżyć ich obu. Jeśli AirPods nie są martwe, ale nie są sparowane z twoim urządzeniem, będziesz potrzebować etui, aby je sparować. Możesz użyć innego etui do ładowania słuchawek AirPods lub sparowania ich z urządzeniem.

Co się stanie, jeśli ładujesz słuchawki AirPods zbyt długo?

Słuchawki AirPods nie mogą się przeładować, gdy są pozostawione w etui. Gdy osiągną pełne naładowanie, ładowanie zostaje przerwane. Dlatego pozostawienie ich w etui to najlepszy sposób na ich przechowywanie, zachowanie żywotności baterii, gdy nie są używane, unikanie ich utraty i pomaganie im w utrzymaniu zdrowia baterii.

🔥 Zalecana:  Równoważenie pracy i domu dla pracownic w czasach nowożytnych

Jednak pozostawienie słuchawek AirPods w etui i pozostawienie go podłączonego do zasilania przez zbyt długi czas może skrócić żywotność baterii. Dlatego ważne jest, aby odłączyć obudowę od zasilania po zakończeniu ładowania. Możesz sprawdzić poziom naładowania baterii w telefonie lub sprawdzić lampkę stanu na obudowie, aby wiedzieć, czy ładowanie zostało zakończone.

Przeczytaj także: Jak długo ładować etui AirPods po raz pierwszy?

Jak długo moje słuchawki AirPods pozostaną naładowane?

Jeśli zastanawiasz się, jak długo słuchawki AirPods ładują się z martwych, możesz również zapytać, jak długo pozostają naładowane. AirPods zazwyczaj pozostają naładowane przez około 4-6 godzin po pełnym naładowaniu. Ramy czasowe różnią się jednak w zależności od modelu AirPods.

Słuchawki AirPods pierwszej i drugiej generacji pozostają naładowane przez około 5 godzin słuchania po pełnym naładowaniu, 3 godziny słuchania po 15-minutowym szybkim ładowaniu i godzinę słuchania po 5-minutowym szybkim ładowaniu.

AirPods drugiej generacji pozostają naładowane przez około 3 godziny rozmów po pełnym naładowaniu. Słuchanie AirPods pro po pełnym naładowaniu trwa 4,5 godziny, a po pełnym naładowaniu AirPods trzeciej generacji – około 6 godzin.

Ogólna żywotność baterii dowolnego modelu słuchawek AirPods wynosi zwykle dwa lata. Po latach codziennego użytkowania zauważysz problemy z baterią.

Wniosek

W ostatnim czasie AirPodsy stały się tak popularne, co nie jest zaskoczeniem. Apple uczynił je coraz wygodniejszymi. Nawet ich ładowanie jest wygodne i bezstresowe. Ten artykuł zawiera bardzo potrzebne informacje na temat ładowania i żywotności baterii. Teraz wiesz, jak długo słuchawki AirPods ładują się z martwych, jak długo umierają i jak oszczędzać baterię.