Jak długo ładować etui AirPods po raz pierwszy?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak długo ładować etui AirPods po raz pierwszy?

Gdy kupujesz słuchawki AirPods, są one dostarczane wraz z etui i zaleca się ich naładowanie przed użyciem, aby móc w pełni korzystać ze słuchawek AirPods i ich etui. Powstaje więc pytanie, jak długo ładujesz etui AirPods po raz pierwszy po jego zakupie?

Chociaż istnieją różne generacje słuchawek AirPods, ich wspólną cechą jest to, że przed użyciem należy je naładować. Obudowa AirPods jest niezbędna w tej funkcji, ponieważ wzmacnia AirPods i utrzymuje moc, aby AirPods mogły być ładowane kilka razy dziennie. Dlatego należy ładować etui AirPods tak długo, jak to konieczne.

Jak długo ładować etui AirPods po raz pierwszy?

Zalecany czas ładowania etui AirPods to godzina, jeśli jest to pierwszy raz lub do pełnego naładowania etui. Pozwoliłoby to również etui służyć jako rezerwa mocy dla AirPods.

Ponadto wskaźniki świetlne informują, ile czasu zajmie ładowanie. Na przykład, gdy kolor obudowy jest bursztynowy, oznacza to, że obudowa nadal się ładuje, ale gdy światło świeci na zielono, obudowa słuchawek AirPods jest w pełni naładowana i należy ją odłączyć.

Skąd wiesz, kiedy obudowa AirPods jest w pełni naładowana?

Będziesz wiedział, kiedy etui AirPods jest w pełni naładowane, gdy wskaźnik na obudowie zmieni kolor z bursztynowego na zielony. Zielony kolor wskazuje, że jest w pełni naładowany. Etui AirPods również nie przeładowuje. Gdy bateria obudowy i słuchawki AirPods zostaną naładowane, ładowanie zostanie przerwane.

Dlaczego moje etui Airpods ładuje się tak długo?

Ładowanie etui AirPods może trwać dłużej z powodu określonych problemów z baterią, portami ładowania lub punktami styku, w których słuchawki AirPods łączą się z etui. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych problemów:

  • Wyczyść zewnętrzną i wewnętrzną część obudowy, punkty kontaktowe AirPods, porty ładowania suchą szczotką lub szmatką, upewnij się, że zostały usunięte wszelkie zanieczyszczenia, które mogły się nagromadzić w okresach użytkowania.
  • Użyj innego kabla do ładowania, aby naładować słuchawki AirPods. Możesz na przykład użyć kabla dołączonego do iPada, iPhone’a lub MacBooka.
  • Jeśli powyższe wskazówki nie działają, należy zresetować AirPods. Możesz zresetować AirPods, naciskając przycisk konfiguracji przez co najmniej minutę. Lampka kontrolna powinna świecić na biało, potem na pomarańczowo, a na końcu znowu na biało, co oznacza, że ​​resetowanie zostało zakończone.
🔥 Zalecana:  Przegląd Money Robot: zalety, wady, ceny i alternatywy

Jeśli po wypróbowaniu tego wszystkiego nie działa tak, jak kiedyś, może to być problem z baterią i będziesz musiał oddać go do naprawy; jeśli uszkodzenie nastąpiło w ciągu roku użytkowania, to nadal powinno być objęte gwarancją.

Jak sprawdzić, czy AirPods ładują się na Androidzie?

Chociaż AirPods są zwykle używane z iPhone’ami, telefony z Androidem również mogą z nich korzystać. Aby sprawdzić, czy Twoje AirPods ładują się na urządzeniu z Androidem, musisz najpierw podłączyć je do telefonu przez Bluetooth, a następnie wykonać następujące czynności:

  • Spójrz na Aplikacja baterii powietrza ze sklepu Google Play i pobierz go.
  • Po otwarciu etui AirPods na ekranie telefonu powinno zostać wyświetlone wyskakujące okienko.
  • To wyskakujące okienko pokazuje zarówno procent baterii obudowy, jak i słuchawek AirPods. Te informacje ułatwiają sprawdzenie, czy słuchawki AirPods ładują się po podłączeniu.

Czy etui Airpods ładują się najpierw?

Tak, powinni. Ale ta odpowiedź zależy od pewnych rzeczy. Na przykład, jeśli najpierw naładujesz etui AirPods bez słuchawek AirPods, etui powinno się naładować przed włożeniem słuchawek AirPods, ale jeśli jednocześnie ładujesz etui AirPods i AirPods, wtedy będą oba ładują się razem. Jednak AirPods zostałyby napełnione najpierw przed etui AirPods, a to dlatego, że oba mają różne moce, a etui do ładowania można użyć do wielokrotnego ładowania AirPods w ciągu dnia.

Co oznacza niebieskie światło na słuchawkach AirPods?

Kiedy widzisz niebieskie światło na słuchawkach AirPods, prawdopodobnie masz podrobioną słuchawkę AirPods. To niebieskie światło pojawia się w tych fałszywych słuchawkach AirPods, gdy jeden lub oba z nich przestają działać. Oryginalne Apple AirPods używają tylko tych kolorów: bursztynowy, zielony, biały (pojawia się, gdy chcesz zresetować AirPods i nie ma koloru (oznacza to, że obudowa AirPods jest wyczerpana i wymaga naładowania).

🔥 Zalecana:  FIAT otwiera pierwszy na świecie salon samochodowy Metaverse, prezentuje nową 500 La Prima by Bocelli

Ile godzin ładuje się Airpods?

Pełne naładowanie pary słuchawek AirPods zajmuje 15 minut. AirPods mogą wtedy wytrzymać do 6 godzin słuchania i 4 godzin rozmów. Oczywiście liczby te różnią się w zależności od generacji AirPods.

  • W przypadku słuchawek AirPods (3. generacji): 6 godzin słuchania, 4 godziny rozmów po jednym ładowaniu. Etui AirPods (3. generacji): 30 godzin słuchania, 20 godzin rozmów
  • AirPods (2. generacji): 5 godzin słuchania, 3 godziny rozmów po jednym ładowaniu. W przypadku etui AirPods (2. generacji): 24 godziny słuchania, 18 godzin rozmów.

Kliknij Tutaj aby poznać czas słuchania i czas rozmów dla innych modeli słuchawek AirPods.

Przeczytaj także: Czy AirPods Pro są tego warte w 2022 roku? – Najlepsze wskazówki

Często Zadawane Pytania

Czy AirPods ładują się szybciej, gdy obudowa jest podłączona?

Nie, AirPods nie ładują się szybciej, gdy etui jest podłączone. Jednak niezależnie od tego, czy jest podłączone do źródła zasilania, czy nie, dopóki etui jest w pełni naładowane, ładuje AirPods z tą samą prędkością.

Czy AirPods ładują się z zamkniętą obudową?

Tak, słuchawki AirPods ładują się z zamkniętą obudową. Zalecamy ładowanie słuchawek AirPods w ten sposób, aby zapobiec utracie słuchawek AirPods lub jakimkolwiek innym uszkodzeniom. Z drugiej strony, w sytuacjach, w których na AirPods nakładane są dodatki, takie jak silikonowe końcówki, aby zwiększyć ich rozmiar i poziom komfortu, AirPods można ładować przy otwartej obudowie, ponieważ dodatki uniemożliwiają zamknięcie obudowy.

Wniosek

Po naładowaniu etui AirPods po raz pierwszy możesz użyć go kilka razy, aby doładować słuchawki AirPods. Sugerujemy również pozostawienie słuchawek AirPods w etui, gdy ich nie używasz. Oprócz oczywistych celów związanych z bezpieczeństwem, zapobiega to również szybkiemu rozładowaniu AirPods.