Jak długo iPhone SE (2020) będzie obsługiwany?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak długo iPhone SE (2020) będzie obsługiwany?

IPhone SE drugiej generacji ma wiele funkcji, które zrobiły na nas wrażenie – i to za taką cenę. Oferta wydaje się trochę zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, więc sprawdziliśmy dla Ciebie.

Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, być może zastanawiałeś się, jak długo będziesz z niego korzystać. Pytania typu „jak długo iPhone SE (2020) będzie obsługiwany?” oraz „czy warto teraz kupić iPhone’a SE?” przychodzą do głowy. Odpowiedzmy na niektóre z tych pytań.

Jak długo iPhone SE (2020) będzie obsługiwany?

Ponieważ większość iPhone’ów jest zwykle obsługiwana przez około 5+ lat, uważamy, że to samo dotyczy iPhone’a SE 2020. Mamy jednak powody sądzić, że będzie trwał jeszcze dłużej. Wiemy na pewno, że będzie wspierany mniej więcej w tym samym czasie, co iPhone 11 Pro Max. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, jak to idzie.

IPhone SE pierwszej generacji nadal działa świetnie i otrzymał niektóre z ostatnich aktualizacji iOS. Nie jest więc nie na miejscu sądzić, że iPhone SE drugiej generacji pójdzie tą samą drogą.

Czy iPhone SE nadal będzie działał w 2022 roku?

Tak, iPhone SE będzie nadal działał w 2022 roku. Wszystkie iPhone’y wytrzymują bardzo długo, a nawet dłużej, jeśli odpowiednio o nie dbasz. Wiemy, że iPhone SE pierwszej generacji otrzyma iOS 15 i uważamy, że jest to niezwykłe. Wierzymy, że iPhone SE drugiej generacji będzie działał równie długo, jeśli nie dłużej. Zwłaszcza dzięki swoim funkcjom, a zwłaszcza potężnemu procesorowi, który ma – podobnie jak modele iPhone 11 i 11 Pro.

Czy warto teraz kupić iPhone’a SE?

Tak! iPhone SE 2020 to okazja, jeśli masz ograniczony budżet, i nadal warto go kupić teraz.

🔥 Zalecana:  Praca lektora dla początkujących: Znajdź swój następny koncert w 15 najlepszych miejscach

Wraz z iPhonem SE 2020 otrzymujesz ten sam układ A13 Bionic, który Apple zastosował w modelach iPhone 11 i iPhone 11 Pro, wraz z aparatem z iPhone’a XR. A te urządzenia są znacznie droższe. Najlepsza część? Jesteśmy pewni, że starczy ci to na jakiś czas, ponieważ iPhone SE 2020 będzie obsługiwany tak długo, jak obecne modele iPhone’a 11.

Jeśli szukasz niedrogiego telefonu ze świetnymi funkcjami, z którego możesz korzystać przez jakiś czas, iPhone SE 2020 jest w 100% wart zakupu.

Jak długo będzie obsługiwany iPhone SE 2. generacji?

iPhone SE 2ndGen będzie nadal wspierany co najmniej do 2025 roku, a może nawet dłużej. Nawet iPhone 6s jest nadal obsługiwany z aktualnymi aktualizacjami i został wydany w 2015 roku.

Jeśli opieramy nasze prognozy na wsparciu iPhone’a SE 1. generacji, to powiedzielibyśmy o 5,5 roku. W porównaniu z niektórymi urządzeniami z Androidem to całkiem sporo. Wiele telefonów z Androidem ma co najwyżej 2-3 lata wsparcia i to wszystko.

Jak długo iPhone SE będzie otrzymywać aktualizacje?

Mówi się, że iPhone SE pierwszej generacji przestanie otrzymywać aktualizacje jesienią 2022 roku (z iOS 16). Jeśli tak, to ten model byłby wspierany przez około 6 lat. Jeśli chodzi o iPhone’a SE 2020, być może do 2023 lub 2025 roku. Mogłoby to potrwać dłużej, biorąc pod uwagę, że SE pierwszej generacji jest wspierany tak długo.

Idealnie byłoby, gdyby iPhone SE 2020 był obsługiwany jeszcze w 2026 roku. Oczekujemy tego częściowo ze względu na jego funkcje, a częściowo ze względu na precedens iPhone SE pierwszej generacji.

Które iPhone’y przestaną działać w 2022 roku?

Krążą pogłoski o niektórych urządzeniach Apple, które mają przestać otrzymywać aktualizacje w 2022 roku i jako takie nie będą już działać. Należą do nich iPhone 4 (8 GB), iPhone 4S, iPhone 4S (8 GB), iPhone 5 i iPhone 5C.

🔥 Zalecana:  Jak dostać się na konto e-mail bez hasła?

Krążą też pogłoski, że iPhone SE pierwszej generacji przestanie otrzymywać aktualizacje w 2022 roku, ale nie znaleźliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia Apple, które by to potwierdzało. Niezależnie od tego, co się stanie, nadal niezwykłe jest to, że iPhone SE pierwszej generacji wytrzymał tak długo.

Czy iPhone SE (2020) może uzyskać 5G?

Niestety nie. iPhone SE 2020 nie jest wyposażony w obsługę 5G, ponieważ Apple zdecydowało się na 4G LTE dla tego modelu. Ale iPhone 12 i 13 obsługują 5G.

Zrozumiałe, że jest to rozczarowujące dla wszystkich, którzy planują zakup modelu iPhone SE 2020, ale także spodziewali się błyskawicznej prędkości Internetu reklamowanej jako 5G. Nie martw się jednak. To urządzenie ma inne funkcje, które to rekompensują.

Przeczytaj także: Dlaczego Apple Music działa tak wolno na komputerach Mac i iPhone’ach?

Czy iPhone SE 2022 będzie miał przycisk home?

Tak, spodziewamy się, że nadchodzący iPhone SE 2022 będzie miał przycisk Home, a także wiele innych imponujących funkcji. Mamy nadzieję, że zobaczymy 4,7-calowy wyświetlacz LCD z grubymi ramkami i przyciskiem Home Touch ID.

Warto wiedzieć, że będzie to najnowsza wersja Apple, która nadal oferuje funkcję „Touch ID”. Wszystkie inne najnowsze wersje używają identyfikatora twarzy. Chociaż mamy powody, by sądzić, że Apple wypuści w przyszłości iPhone’a SE, który ma również funkcję Face ID, nie dostaniemy go z modelem SE 2022.

W podsumowaniu,

Czy iPhone SE 2020 jest tego wart? Nasza szczera opinia brzmi: tak, absolutnie. Rzadko zdarza się znaleźć urządzenie z tak wieloma funkcjami w takim budżecie. Jest również dość kompaktowy i jako taki jest marzeniem osób, które nie lubią nieporęcznych telefonów. Uważamy, że warto. I tak, będzie przez jakiś czas. Pozostawiona dla nas, powiedzielibyśmy, idź po to. Ale to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze!