Jak bezpłatnie śledzić lokalizację iPhone’a według numeru telefonu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak bezpłatnie śledzić lokalizację iPhone’a według numeru telefonu

Od zarania ery smartfonów głównym zmartwieniem świata rodziców była, jest i będzie ochrona ich dzieci przed krzywdami, które mogą spotkać, raczej chciane lub niechciane.

Być może spotkałeś się z tymi obawami, niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, kochankiem, członkiem rodziny, czy po prostu przyjacielem martwiącym się o swoich bliskich; jedno i drugie wystarczyłoby, by zainteresować się bezpieczeństwem twoich ludzi.

I nikomu nie jest tajemnicą, że jest tak wielu przerażających ludzi, którzy próbują odebrać to bezpieczeństwo twoim bliskim, a czasami nawet nie zaczynają dostrzegać tego zagrożenia.

Jednym ze sposobów, w jaki mogą wpaść w kłopoty, są smartfony, o których mówimy i żeby było jasne, te dziwadła nie mają żadnych zasad moralnych, więc dorośli muszą być wobec nich ostrożni.

Nie, istnieją różne opcje monitorowania tych zachowań, ale temat tego artykułu dotyczy monitorowania i znajdowania kogoś z jego numerem telefonu.

Dlaczego na początek powinniśmy ufać iPhone’om?

Najważniejsze rzeczy na pierwszym miejscu; dlaczego powinienem dać moim dzieciom iPhone’a? Cóż, odpowiedź jest dość racjonalna w tym przypadku, ponieważ iPhone ma ekskluzywny program do tego rodzaju rzeczy, możesz lokalizować, monitorować i zarządzać wieloma kontami i urządzeniami jednocześnie.

Ta usługa została wprowadzona wkrótce po spotkaniu rodziców w stanie Ohio w 2007 roku, kiedy wysłano list do centrali Apple z żądaniem rozwiązania problemu niewłaściwych zachowań dzieci w tym regionie po masowej strzelaninie w szkole w tym czasie, ponieważ okazało się, że naliczony wypadek był promowany przez określoną grupę, której nazwę, jak sądzę, możesz odgadnąć.

Steve Jobs i jego zespół natychmiast opracowali program mający na celu rozwiązanie problemu, a pomysł śledzenia urządzeń i zarządzania nimi narodził się już po krótkim czasie.

Od tego czasu większość rodziców woli kupować swoim dzieciom iPhone’a w większości regionów, takich jak Ameryka i Europa, nie wspominając o tym, że młodzież również ma ochotę na iPhone’y.

🔥 Zalecana:  Dlaczego otrzymuję wiadomości tekstowe ze spamem na telefonie iPhone i telefonie z systemem Android?

Jak działają te aplikacje śledzące?

Cóż, nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, na początku, jak powiedziałem, Apple udostępniło to rozwiązanie dotyczące śledzenia użytkowników iPhone’a i zarządzania nimi, ale wkrótce po tym, jak użytkownicy Androida znaleźli się w tej samej podstawowej potrzebie, opracowano tak wiele aplikacji.

Podstawowa zasada jest taka, że ​​podajesz serwerowi lub aplikacji numer telefonu lub adres IP, a aplikacje podają koordynację GPS lub lokalizację na mapie wskazującą miejsce pobytu osoby, o której chcesz wiedzieć, nie dajmy się w szczegóły tutaj, jak to się robi na serwerze.

Istnieje wiele aplikacji, które są bezpłatne lub pobierają dużo opłat za to zadanie, nie wspominając o ich dokładności i poprawności, ale w tym artykule staramy się przedstawić najlepsze z nich, więc upewnij się, że śledzisz nadchodzące opcje.

1. iCloud

To podstawowa, znana niemal każdemu użytkownikowi iPhone’a. Jeśli nie wiesz, jak go używać, trzymaj się, pozwól nam wyjaśnić.

Prawie każdy użytkownik iPhone’a doświadczył czasu, w którym powinien założyć konto iCloud na samym początku uruchamiania nowego iPhone’a, a może kochani starsi poprosili swoje maluchy, aby zrobiły to za nich.

Oznacza to, że każdy użytkownik iPhone’a ma tożsamość na serwerach Apple, a mówiąc dokładniej, każde urządzenie ma jedną z tych tożsamości. Z pewnością tożsamości te można wykorzystać do zlokalizowania urządzeń mówionych.

Dla osób, które jeszcze nie znają ćwiczenia, instrukcje korzystania z iCloud do znajdowania urządzeń Apple zostaną wymienione poniżej, upewnij się, że postępujesz zgodnie z nimi:

1- Otwórz przeglądarkę i przejdź do cloud.com/find .

2- Na prezentowanej stronie zaloguj się za pomocą swojego Apple ID. Upewnij się, że zalogujesz się za pomocą tego, który podałeś jako opiekuna lub identyfikator rodzica.

3- U góry strony zobaczysz opcję o nazwie „Wszystkie urządzenia”, kliknij ją, aby włączyć menu rozwijane i wybierz urządzenie, które chcesz zlokalizować.

🔥 Zalecana:  Zablokowałeś MacBooka Air lub Pro? Jak odblokować

4- Po wybraniu urządzenia docelowego lokalizacja tego samego urządzenia zostanie pokazana na mapie.

Jeśli postępowałeś zgodnie z sekwencją i nie uzyskałeś lokalizacji, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie włączyłeś funkcji znajdowania mojego iPhone’a na wyznaczonym urządzeniu, oto jak to zrobić:

1. Otwórz ustawienia na swoim urządzeniu Apple.

2. Na górnym pasku łatwo wpisz „znajdź m iPhone” i naciśnij szukaj.

3. Kliknij prezentowaną opcję o tej samej nazwie.

4. Nastąpi przekierowanie do aplikacji, otwórz ją i ponownie kliknij kartę Znajdź mój iPhone.

5. Dostępne będą 3 opcje, pamiętaj, aby włączyć je wszystkie. Dostępne opcje to: znajdź mój iPhone, włącz wyszukiwanie offline i wyślij ostatnią lokalizację. Te 3 są niezbędne do znalezienia urządzenia.

Wszystko gotowe; pamiętaj, że konto opiekuna wprowadzone przez urządzenie działałoby lepiej w tej sprawie i dałoby znacznie więcej opcji i możliwości wyboru w porównaniu z innymi urządzeniami.

2. lokalizacja Google

Istnieje inny sposób na znalezienie iPhone’a, który nie jest jeszcze wolny, z pomocą map Google.

Jak to działa? Cóż, po prostu, jeśli włączyłeś tę funkcję na swoim urządzeniu i dopóki pozostajesz podłączony do Internetu, Google automatycznie zaktualizuje Twoją lokalizację na mapie i może być również pokazywany innym.

Aby skorzystać z tej funkcji, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do googlemaps.com oraz do sekcji osi czasu.

2. W lewym górnym rogu zobaczysz sekcję osi czasu, wybierz żądaną datę lub wybierz dzisiaj.

3. Przewiń w dół podaną listę historii lokalizacji i wybierz najnowszą aktualizację na końcu listy.

Teraz istnieje kilka innych aplikacji z tym samym obszarem wiedzy, które nie są darmowe, niektóre są drogie i uważane za ekskluzywne usługi, ale niektóre są raczej tanie w użyciu i szczerze mówiąc, są precyzyjne.

Istnieje również kilka witryn oferujących bezpłatne usługi dotyczące znajdowania iPhone’a , nigdy im nie ufaj, ponieważ nic dobrego z nich nie pochodzi; albo Twoje dane mogą zostać skradzione i zostaną użyte przeciwko Tobie, albo wyniki w ogóle nie będą dokładne.

🔥 Zalecana:  Jak zbudować i wyszkolić swoją pierwszą sieć neuronową — w stronę sztucznej inteligencji

Poniżej staramy się przedstawić jednego z najlepszych usługodawców, którzy niewiele kosztują, ale bardzo pomagają i zostali przetestowani przez nasz zespół, aby dotrzymywać swoich słów:

3. Orbita rodzinna

Znana usługa najczęściej preferowana przez rodziców do śledzenia swoich dzieci i obserwowania ich zachowań.

Oprócz bezpłatnego okresu próbnego, który otrzymujesz za rejestrację, musisz zapłacić tylko 0,89 $ za subskrypcję po wykorzystaniu bezpłatnego okresu próbnego.

Oto jak do nich dołączyć:

1. Przejdź do familyotbit.com i zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną wersję próbną.

2. Wprowadź dane Apple ID swoich dzieci w wyświetlonym bezpiecznym panelu online.

3. Wybierz urządzenie Apple ukochanej osoby z listy urządzeń powiązanych z danym Apple ID.

4. Teraz możesz zobaczyć ich lokalizację, zdjęcia w galerii, aplikacje, których używają i każdy inny istotny czynnik, który uważasz za odpowiedni do monitorowania.

Wprowadzona usługa należała do najlepszych dostawców usług i oferowała swoją cenę; jest praktycznie darmowy, pamiętaj, aby używać go tylko w razie konieczności.

Pamiętaj również, aby poinformować ich, że korzystasz z tych usług i uruchomić je na ich telefonach, ze względu na ich prywatność; z pewnością żaden nastolatek nie chce, aby jego rodzic widział każdą zbędną rzecz, o której rozmawiają na czacie grupowym.

Na koniec pamiętaj, że omówione wcześniej usługi mają przywilej zachowania poufności, co oznacza, że ​​nikt nie będzie wiedział, że te usługi działają na urządzeniach twoich dzieci i nigdy się nie dowie.