Jak Apple Watch oblicza spalone kalorie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak Apple Watch oblicza spalone kalorie?

Dla kogoś w podróży fitness funkcja Apple Watch, która oblicza spalone kalorie, może być ogromną pomocą. Ale jeśli śledzisz kalorie, chcesz mieć pewność, że jesteś na dobrej drodze. W jaki sposób Apple Watch oblicza spalone kalorie? Czy to jest dokładne? Na te i inne pytania odpowiadamy w tym artykule.

W jaki sposób Apple Watch oblicza spalone kalorie?

Aby obliczyć liczbę spalonych kalorii, zegarek Apple Watch wykorzystuje podane przez Ciebie dane osobowe, takie jak wzrost, wiek i waga. Wykorzystuje tętno i ruch do pomiaru aktywności i ćwiczeń. To śledzi liczbę kalorii spalanych codziennie. Im dokładniejsze informacje podasz, tym dokładniejsze będą informacje zwrotne.

Jak Apple Watch oblicza kalorie podczas pływania?

Podczas pływania ruch ramienia określa wyniki uzyskiwane z zegarka Apple Watch. Bada również Twoje pociągnięcia w czasie, aby uzyskać dokładniejsze wyniki. Wiele rzeczy może mieć wpływ na wyniki kalorii podczas pływania. Na przykład używanie pomocy do pływania, takich jak płetwy, nieużywanie rąk lub ruchy, których zegarek nie rozpoznaje lub nie akceptuje jako prawidłowe.

W jaki sposób Apple Watch oblicza kalorie spoczynkowe?

Apple Watch oblicza kalorie spoczynkowe, korzystając z tych samych danych, które są używane do obliczania aktywnych kalorii. Informacje takie jak płeć, wzrost, waga, GPS w telefonie iPhone oraz dane z wbudowanych czujników służą do obliczania kalorii spoczynkowych i kalorii spalanych podczas ćwiczeń.

W jaki sposób Apple Watch oblicza spalone kalorie podczas treningu siłowego?

Oczywiście Twój zegarek nie wie, ile podnosisz ciężarów. Kalorie spalone podczas treningu siłowego są obliczane dokładnie tak samo, jak inne ćwiczenia – na podstawie dostępnych informacji, ich czujników, a także śledzenia czasu trwania i intensywności treningu, ponieważ Apple Watch pozwala wskazać rodzaj ćwiczeń, które wykonujesz angażując się i jak długo, może dać przybliżone oszacowanie spalonych kalorii.

🔥 Zalecana:  Do czego służy medium? (13 wyjaśnień najlepszych zastosowań)

Czy Apple Watch dokładnie mierzy kalorie? Jaka jest jego dokładność?

Uważamy, że zegarek Apple Watch jest tak dokładny, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o obliczanie spalonych kalorii. Na podstawie Twoich danych osobowych i Twoich ruchów zegarek Apple Watch szacuje liczbę kalorii spalonych podczas treningu za pomocą algorytmu. Śledzi również Twój ruch i spoczynkowe kalorie, aby dostarczać jeszcze więcej przydatnych informacji na temat Twojej podróży fitness. Jeśli Twoje dane osobowe nie są dokładne, z pewnością wpłynie to na wyniki uzyskiwane z zegarka Apple Watch.

Aby mieć pewność, że zawsze uzyskujesz dokładne wyniki z zegarka Apple Watch, upewnij się, że zegarek jest zawsze prawidłowo dopasowany do nadgarstka. I zawsze aktualizuj swoje dane osobowe.

Dlaczego spalam mniej kalorii, wykonując ten sam trening na Apple Watch?

Jest to zaskakująco bardzo powszechny problem, a jednym z prawdopodobnych powodów jest to, że Twoje informacje zdrowotne mogą być nieaktualne. Aby zawsze otrzymywać najdokładniejsze wyniki, regularnie aktualizuj swoje dane osobowe. Oto jak możesz zaktualizować swoje dane osobowe.

Uzyskaj dostęp do aplikacji Apple Watch ze swojego iPhone’a. Kliknij na “Mój zegarek” i otwórz „Zdrowie”. W stanie zdrowia otwórz „Profil zdrowotny”. Stuknij opcję Edytuj, a następnie wprowadź niezbędne zmiany.

Może to być również spowodowane tym, że zegarek Apple Watch nie styka się z nadgarstkiem. Aby uzyskać dokładne wyniki, zegarek musi być odpowiednio dopasowany na nadgarstku. Luźny lub źle dopasowany zegarek może wpływać na dokładność wyników.

Na koniec upewnij się, że zegarek nie jest w trybie niskiego zużycia energii lub że nie włączono trybu oszczędzania energii podczas treningu. Może to przyczynić się do powstania niespójności.

Dlaczego mój mąż spala więcej kalorii niż ja na Apple Watch?

Cóż, to jest łatwe. Każda osoba ma inny typ budowy ciała. Twoja płeć, wzrost, waga, tętno i inne informacje nie mogą być takie same. Tak więc, nawet jeśli wykonujesz te same treningi, jest mało prawdopodobne, że uzyskasz takie same wyniki. Tak właśnie działają wasze ciała.

🔥 Zalecana:  Najlepsi twórcy darmowych logo klanów do gier [eSports, Avatar & PUBG No Watermark + APK]

Czy więksi ludzie spalają więcej kalorii na Apple Watch?

Tak, więksi ludzie spalają więcej kalorii na Apple Watch. Ale to nie tylko to. Większe osoby spalają ogólnie więcej kalorii. Ponieważ ważą więcej, mają więcej energii do spalenia.

Czy ciężsi ludzie spalają więcej kalorii?

Tak, robią. Znowu ważą więcej. Naturalnie mają więcej energii do spalenia.

Jak Apple Watch oblicza pierścień treningowy?

Zegarek Apple Watch ma pierścienie do ćwiczeń, które śledzą Twoje ruchy, ćwiczenia i kalorie na stojąco. Jak to zrobić?

Ilekroć pełna minuta ruchu przekroczy intensywność wymaganą do szybkiego marszu, jest to zaliczane do Twoich dziennych celów dotyczących ćwiczeń lub ruchu. Aby określić, co jest rejestrowane jako szybki marsz, modele Apple Watch Series 3 lub nowsze wykorzystują poziom wydolności kardio.

Jaki trening na Apple Watch spala najwięcej kalorii?

Bieganie spala średnio około 10,8 do 16 kalorii na minutę, co czyni go treningiem, który spala najwięcej kalorii. Możesz także rejestrować dużo kalorii podczas pieszych wędrówek, jazdy na rowerze, skakania w szybkim tempie, pływania lub energicznego marszu. Inne ćwiczenia, takie jak joga lub trening siłowy, mogą nie dawać takich samych rezultatów. Wynika to z systemu, z którym współpracuje algorytm.

Czytaj także: Zegarek Apple wciąż się blokuje? Przyczyny i najlepsze rozwiązania

Jak dokładne jest EKG Apple Watch?

EKG Apple Watch jest bardzo dokładne.

Jednoodprowadzeniowy elektrokardiogram (EKG) można uzyskać z aplikacji Apple Watch Series 4, Series 5, Series 6 lub Series 7 EKG. Chociaż nie można go używać do wykrywania niektórych poważnych chorób serca (na przykład zawału serca), może być bardzo pomocny w monitorowaniu podstawowego tętna i rytmu serca.

Niektóre testy Apple sprawdzające zdolność aplikacji Apple Watch EKG do prawidłowej klasyfikacji zapisu EKG do migotania przedsionków i rytmu zatokowego przyniosły obiecujące wyniki. W rzeczywistości test kliniczny z udziałem około 600 osób wyszedł z 99,6% poprawności częstość w porównaniu z 12-odprowadzeniowym EKG zwykle wykonywanym przez lekarzy.

🔥 Zalecana:  Potęga grafowych sieci splotowych na… – W stronę sztucznej inteligencji

Chociaż jest prawdopodobne, że test przeprowadzony w prawdziwym życiu może dać więcej klasyfikacji z niejednoznacznymi wynikami, nie ma wątpliwości, że zegarek Apple jest bardzo dokładny.