Jak anulować zamówienie odbioru Walmart [Do This Before 30 Minutes]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak anulować zamówienie odbioru Walmart [Do This Before 30 Minutes]

Walmart to jedno z największych miejsc, w których można zdobyć dowolny przedmiot lub cokolwiek, czego możesz potrzebować. Ich usługi wysyłkowe i dostawcze sprawiają, że klienci mogą bardzo wygodnie traktować swoje towary.

Jeśli lubisz składać zamówienia z odbiorem osobistym, będąc patronem Walmart, być może w przeszłości składałeś pewne zamówienia, które chciałbyś anulować lub wycofać.

Kiedykolwiek byłeś w takiej sytuacji, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, ponieważ nie wiadomo, czy wkrótce nie napotkasz tego samego problemu.

W tym artykule dowiesz się jak anulować zamówienia Walmart Pickup. Dowiesz się również, jak edytować złożone zamówienie.

Jak anulować zamówienie odbioru Walmart

Zamówienie z odbiorem to zamówienie, które możesz złożyć, które pozwala wybrać punkt odbioru znajdujący się w pobliżu miejsca dostawy.

Być może popełniłeś błąd podczas składania zamówienia z odbiorem i jeśli o to chodzi, będziesz chciał anulować zamówienie.

Cóż, masz szczęście. Walmart umożliwia anulowanie zamówienia.

Musisz jednak pamiętać, że możesz anulować swoje zamówienie dopiero po trzydziestu minutach od złożenia zamówienia.

Po trzydziestu minutach nie będziesz już mieć do dyspozycji funkcji anulowania zamówienia. Aby anulować zamówienie z odbiorem w Walmart, wykonaj następujące czynności.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Walmart

Zaloguj się na swoje konto Walmart online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego. Podaj swój adres e-mail i hasło, aby zalogować się na swoje konto.

Krok 2: Wybierz Historia zakupów

Wybierz Historię zakupów, aby wyświetlić ostatnie zakupy i zamówienia, w szczególności zamówienie, które chcesz anulować.

Krok 3: Anuluj zamówienie odbioru

Na wyświetlonej stronie przewiń i wybierz zamówienie, które chcesz anulować.

U dołu strony znajduje się opcja „Poproś o anulowanie”, którą możesz wybrać, aby anulować swoją prośbę. Wybierz „Poproś o anulowanie”, aby anulować swoją prośbę.

🔥 Zalecana:  Mpost Markets: Cena Bitcoina spada poniżej 30 000 $

Jeśli nie możesz anulować zamówienia. Twoje zamówienie zostanie dostarczone. Możesz jednak uruchomić proces zwrotu na Twoje konto po dostarczeniu.

Jak edytować zamówienie odbioru Walmart

Możesz nie być zainteresowany anulowaniem zamówienia. Możesz po prostu wprowadzić kilka zmian w swoim zamówieniu, nawet po jego złożeniu.

Walmart umożliwia edycję zamówienia. Oto jak się do tego zabrać.

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Walmart

Zaloguj się na swoje konto Walmart online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego. Podaj swój adres e-mail i hasło, aby zalogować się na swoje konto.

Krok 2: Wybierz Historia zakupów

Wybierz Historię zakupów, aby zobaczyć swoje ostatnie zakupy i zamówienia, zwłaszcza zamówienie, które chcesz edytować.

Krok 3: Edytuj swoje zamówienie

Na stronie Historia zakupów przewiń i wybierz zamówienie, które chcesz edytować.

Walmart daje Ci taką możliwość dodać Lub usunąć rzeczy, zwiększyć Lub zmniejszenie wielkie ilości. Zezwalaj lub nie zezwalaj na zamienniki, zmieniaj terminy i wybierz inną lokalizację sklepu.

Wniosek

Możesz złożyć zamówienie z odbiorem w Walmart, które możesz chcieć anulować. Na szczęście Walmart ma funkcję, która pozwala anulować zamówienie po jego złożeniu.

Masz tylko trzydzieści minut na dokonanie tego anulowania. Po trzydziestu minutach nie możesz już anulować zamówienia.

Anuluj zamówienie, otwierając historię zakupów w Walmart i wybierając zamówienie, które chcesz anulować.

Wybierz „Poproś o anulowanie”, aby anulować zamówienie. Walmart daje również możliwość edycji zamówienia po jego złożeniu.

Często zadawane pytania dotyczące anulowania zamówienia z odbiorem w Walmart

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie