Jak anulować kartę kredytową Best Buy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak anulować kartę kredytową Best Buy

Szukasz sposobów na anulowanie karty kredytowej Best Buy? Być może zdałeś sobie sprawę, że możesz zadowolić się innymi elastycznymi opcjami płatności, mieć lepsze stawki lub po prostu nie chcesz zaciągać więcej długów?

Jeśli tak jest, jesteś w najlepszym miejscu, aby uzyskać pomocne informacje na temat anulowania karty kredytowej Best Buy. Poza tym odkryjesz także kilka innych przydatnych informacji na temat kart kredytowych Best Buy.

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby uzyskać wszystkie informacje:

Jak anulować kartę kredytową Best Buy

Anulowanie karty kredytowej Best Buy przez e-mail:

 • KROK 1: Przejdź do adresu e-mail, który powiązałeś z kontem Best Buy.
 • KROK 2: Śmiało i rozpocznij proces tworzenia nowej wiadomości e-mail.
 • KROK 3: W sekcji „Do:” wprowadź konto e-mail obsługi klienta Best Buy. Adres e-mail to „[email protected]”.
 • KROK 3: Wpisz „WNIOSEK O ANULOWANIE KARTY KREDYTOWEJ BEST BUY” jako „Temat” wiadomości e-mail.
 • KROK 4: W treści wiadomości poinformuj zespół obsługi klienta o zamiarze anulowania karty kredytowej Best Buy. Dołącz swoje dane identyfikacyjne, takie jak adres e-mail lub numer telefonu.
 • KROK 5: Wyślij wiadomość e-mail.
 • KROK 5: Po wysłaniu wiadomości e-mail zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą i może poprosić o podanie pewnych informacji. Podaj informacje, których potrzebują.

Anulowanie karty kredytowej Best Buy przez telefon:

Jeśli chcesz anulować swoją kartę kredytową Best Buy przez telefon, zadzwoń do obsługi klienta Best Buy pod numer (888) 574-1301. Będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta.

Poinformuj przedstawiciela o chęci anulowania karty kredytowej Best Buy. Upewnij się, że masz w pobliżu informacje związane z kartą kredytową, ponieważ przedstawiciel może potrzebować zweryfikować niektóre dane uwierzytelniające.

Jak poprawić ocenę kredytową w celu zatwierdzenia karty kredytowej Best Buy

Niektóre z rzeczy, które powinieneś rozważyć, to utrzymanie solidnej historii kredytowej i stałego dochodu.

Będziesz także musiał zmniejszyć wykorzystanie kredytu. Jeśli zbyt często wykorzystujesz swój istniejący kredyt, wystawcy kart kredytowych Best Buy mogą uznać to za znak, że możesz ich nie spłacić.

Ponadto powinieneś upewnić się, że w przeszłości nie składałeś wniosku o zbyt duży kredyt. Jeśli masz zbyt wiele próśb o kredyt, zmniejszy to twoje szanse na uzyskanie zatwierdzenia karty kredytowej.

Ogólnie rzecz biorąc, spróbuj usunąć negatywne pozycje z raportu kredytowego. Na przykład usuń opóźnienia w płatnościach, bankructwa, odpisy, zastawy, wyroki, windykacje, egzekucje i przejęcia.

Nagrody i korzyści związane z kartami kredytowymi Best Buy

Posiadanie karty kredytowej Best Buy oznacza automatyczne przystąpienie do programu lojalnościowego dla kupujących My Best Buy. Jako członek programu możesz zdobywać nagrody w postaci punktów.

Możesz także zamienić te punkty na certyfikaty Best Buy. Na przykład, mając 250 punktów, możesz otrzymać certyfikat nagrody o wartości 5 USD.

Robiąc zakupy w Best Buy otrzymasz:

 • 5% zwrotu na wszystkie zakupy, co daje 2,5 punktu za każdy wydany $1.
 • Elastyczne opcje finansowania.

Jeśli korzystasz z karty kredytowej Visa Best Buy, otrzymasz ponad 5% zwrotu za zakupy. Dodatkowe korzyści, które uzyskasz to:

 • 3% zwrotu za zakupy gazu, które wynoszą 1,5 punktu za każdy wydany 1 USD.
 • 2% zwrotu na posiłki i zakupy spożywcze (1 punkt za każdego wydanego dolara).
 • 1% zwrotu z innych codziennych zakupów (1 punkt za każde wydane 2 dolary).
🔥 Zalecana:  Jak skonfigurować Sklep Google Play, aby robić zakupy

Best Buy oferuje również jednorazową zachętę dla tych, którzy właśnie otrzymali kartę kredytową Best Buy. Ta oferta może obejmować całkowity zwrot 10% w punktach Best Buy pierwszego dnia zakupów po uzyskaniu zatwierdzenia karty kredytowej Best Buy.

Jeśli wydasz 2000 USD na swój pierwszy zakup kartą kredytową Best Buy, otrzymasz 10 000 punktów.

Otrzymujesz również bezpłatną wysyłkę, dostęp do specjalnych wyprzedaży i ofert oraz całodobową obsługę klienta.

Niektóre zalety i wady uzyskania karty kredytowej Best Buy

Poniżej przedstawiamy niektóre zalety i wady posiadania karty kredytowej Best Buy.

Zalety

 1. Dobre nagrody i korzyści: Jeśli zwykle robisz częste zakupy, otrzymasz kilka 5% zwrotu (w punktach) za zakup. Gdy ta nagroda się zsumuje, możesz jej użyć, aby zrobić więcej zakupów.
 2. Nagrody za inne zakupy: kartą kredytową Best Buy możesz kupować i zdobywać nagrody za benzynę (3% zwrotu), artykuły spożywcze, posiłki i dania na wynos (2% zwrotu). Dotyczy to również wszystkich innych zakupów (1% zwrotu).

Niedogodności

 1. Ograniczona użyteczność nagrody: Zdobywasz nagrody za wszystkie zakupy dokonane na platformie, a nagrody te można wykorzystać do dalszych zakupów w sklepie. Niestety, możesz użyć tych nagród tylko do robienia zakupów w Best Buy.

Ponadto punkty, które możesz zdobyć, rosną tylko o 5 USD lub 6 USD, zanim zdobędziesz wystarczającą ilość na certyfikaty nagrody.

 1. Wygaśnięcie nagrody jest krótkie: Certyfikaty nagród zwykle wygasają po 60 dniach. Jeśli nie wykorzystasz swojej nagrody przed końcem tego okresu, stracisz ją.
 2. Potencjalna opłata roczna: Ci, którzy nie mogą otrzymać karty Platinum, zazwyczaj otrzymują złotą wersję karty. Ta wersja wymaga rocznej opłaty w wysokości 59 USD za jej uzyskanie i korzystanie z niej.

Jak uzyskać zatwierdzenie karty kredytowej Best Buy – wymagania i kroki

Musisz mieć ocenę kredytową co najmniej 690 lub 700, aby uzyskać zgodę na kartę kredytową Best Buy. Ponadto, zanim będziesz mógł otrzymać kartę Best Buy, musisz spełnić pewne minimalne wymagania.

Wymagania te obejmują:

 • Punktacja kredytowa 640 i więcej, jeśli chcesz otrzymać kartę sklepu. Aby uzyskać wersję Visa, potrzebujesz zdolności kredytowej 700 lub wyższej.
 • Wiek: Musisz mieć ukończone 18 lat.
 • Adres pocztowy: Musisz znajdować się w USA
 • Numer ubezpieczenia społecznego. Potrzebujesz numeru SSN i ​​prawa jazdy lub dokumentu tożsamości ze zdjęciem wydanego przez organ państwowy. Pamiętaj, że nie możesz zastąpić numeru ITIN.
 • Dochód: Będziesz musiał przedstawić dowód stałego dochodu.

Jeśli spełniasz te wymagania, możesz wykonać następujące kroki, aby ubiegać się o kartę Best Buy.

 • KROK 1: Stwórz BestBuy.com konto
 • KROK 2: Na stronie BestBuy kliknij przycisk „Kredyt karty” u góry strony
 • KROK 3: Wybierać “Stosować Teraz
 • KROK 4: Na następnej stronie pojawi się monit o podanie niektórych informacji osobistych, finansowych i dotyczących bezpieczeństwa. Wypełnij je odpowiednio.
 • KROK 5: Po wykonaniu powyższych kroków Best Buy zatwierdzi lub odrzuci Twoje zgłoszenie. Jeśli zgodzą się na Twój wniosek, poproszą Cię o wybranie rodzaju karty, którą chcesz.
 • KROK 6: Wybierz żądaną kartę i zaakceptuj stopy procentowe, opłaty i opłaty Best Buy.
🔥 Zalecana:  Wizualny SLAM, przegląd wzmacniaczy – w stronę sztucznej inteligencji

Jak usunąć konto Best Buy

Istnieją różne sposoby usunięcia konta Best Buy.

Możesz usunąć swoje konto Best Buy przez e-mail:

Aby skorzystać z tej metody, po prostu skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Best Buy za pośrednictwem poczty elektronicznej i poproś o usunięcie konta.

Wykonaj poniższą procedurę, aby wysłać prośbę o usunięcie konta:

 • KROK 1: Otwórz swój e-mail. Upewnij się, że jest to ten sam adres e-mail, który powiązałeś z kontem Best Buy.
 • KROK 2: Ustaw odbiorcę wiadomości e-mail, którą zamierzasz przygotować, do obsługi klienta Best Buy pod adresem „[email protected]”.
 • KROK 3: Wchodzić “PROSZĘ O USUNIĘCIE KONTA” jako temat wiadomości e-mail
 • KROK 4: W treści e-maila poinformuj zespół obsługi klienta, że ​​chcesz trwale usunąć swoje konto i usunąć wszystkie swoje dane osobowe z platformy. Pamiętaj, aby podać swoje dane identyfikacyjne, takie jak adres e-mail lub numer telefonu.
 • KROK 5: Wyślij wiadomość e-mail po zakończeniu jej redagowania.

Zadzwoń do obsługi klienta Best Buy:

Możesz usunąć swoje konto, kontaktując się bezpośrednio z Best Buy przez „1-888-BEST BUY (1-888-237-8289)”.

Kontaktując się z nimi, będziesz musiał podać dane swojego konta, w tym imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu itp. Będą one potrzebować tych informacji, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Możesz usunąć swoje konto Best Buy za pośrednictwem czatu online: Po prostu skontaktuj się z przedstawicielem, przechodząc do tego strona na ich stronie internetowej. Poinformuj przedstawiciela obsługi klienta Best Buy o chęci usunięcia konta.

Jak anulować ubezpieczenie iPhone’a Best Buy

Aby anulować ubezpieczenie Best Buy iPhone, możesz po prostu zadzwonić pod numer 1-800-433-5778 i postępować zgodnie z instrukcjami.

Jeśli zamówiłeś urządzenie Apple za pośrednictwem Best Buy, możesz również anulować ubezpieczenie iPhone’a za pośrednictwem konta Best Buy. Przejdź do swojego konta i kliknij „plany ochrony i subskrypcjezakładka ”.

Zobaczysz opcję anulowania planu ubezpieczeniowego Apple.

Jak anulować subskrypcję wiadomości e-mail Best Buy

Oto różne sposoby anulowania subskrypcji wiadomości e-mail Best Buy:

 1. Możesz zrezygnować z subskrypcji, dzwoniąc pod numer 1-888-BEST BUY. Następnie, gdy skontaktujesz się z personelem obsługi klienta, powiedz mu, że nie chcesz już otrzymywać promocyjnych wiadomości e-mail.
 2. Możesz anulować subskrypcję ich e-maili za pomocą jednego z e-maili, które do Ciebie wysyłają:
 3. KROK 1: Otwórz jeden z e-maili otrzymanych od Best Buy
 4. KROK 2: Na dole wiadomości e-mail pojawi się przycisk rezygnacji z subskrypcji. Kliknij przycisk, aby przestać otrzymywać od nich e-maile.
 5. Możesz wysłać wiadomość e-mail dotyczącą rezygnacji z subskrypcji do Best Buy. Aby to zrobić:
 6. KROK 1: Zaloguj się na swoje konto e-mail
 7. KROK 2: Przygotuj nową wiadomość e-mail zawierającą Twoje aktualne dane kontaktowe i prośbę o anulowanie subskrypcji
 8. KROK 3: Wyślij wiadomość e-mail na adres „[email protected]
🔥 Zalecana:  Jak usunąć wodę z portu ładowania telefonu [iPhone & Samsung with & without Rice]

Przeczytaj także: Natychmiastowy przelew Apple Pay nie działa? Najlepsze poprawki

Jak anulować AppleCare za pośrednictwem Best Buy

Oto przewodnik krok po kroku wyjaśniający, jak anulować AppleCare za pośrednictwem Best Buy:

 • KROK 1: Otwórz swoje konto Best Buy
 • KROK 2: Kliknij na “Plany ochrony i subskrypcjezakładka ”.
 • KROK 3: Następne menu, które się pojawi, będzie zawierało opcję anulowania planu ubezpieczeniowego Apple.

Czy plan ochrony Best Buy jest tego wart

Odpowiedź na to pytanie może być subiektywna, ale uważamy, że prosta odpowiedź powinna brzmieć „Nie”. Uzyskanie rozszerzonego planu gwarancyjnego Best Buy to strata pieniędzy.

W końcu gwarancja producenta obejmuje regularne zużycie, które obejmuje plan ochrony Best Buy. Zamiast więc kupować plan ochrony Best Buy, rozważ zakup produktów wyprodukowanych przez markę o dobrej reputacji.

Jeśli zastanawiasz się nad planem ochrony Best Buy, zastanów się dobrze przed podjęciem decyzji.

Czy Best Buy obsługuje Quadpay?

Nie, Best Buy nie obsługuje Quadpay.

Czy Best Buy bierze Quadpay?

Nie. Best Buy nie akceptuje płatności przez Quadpay.

Jakiej oceny kredytowej potrzebujesz, aby dokonać najlepszego zakupu?

Zanim będziesz mógł kwalifikować się do karty kredytowej Best Buy, musisz mieć ocenę kredytową powyżej 700

Czy mogę korzystać z karty kredytowej Best Buy Citi w dowolnym miejscu?

Nie, nie możesz. Z karty kredytowej Best Buy można korzystać wyłącznie w sklepach Best Buy i na stronie internetowej Best Buy.

Wniosek

Jeśli w dowolnym momencie będziesz musiał anulować kartę kredytową Best Buy, możesz postępować zgodnie z procedurami opisanymi w tym artykule.

Oprócz wiedzy, jak anulować kartę kredytową Best Buy, możesz również zapoznać się z tym artykułem, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat kart kredytowych Best Buy.

 • Czy Walmart bierze Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, PayPal, Venmo i czeki?
 • Czy Target bierze Apple Pay, WIC, PayPal, bony żywnościowe i kupony?
 • Jak usunąć wygasłe subskrypcje na iPhonie, iTunes i Apple TV