Jak aktywować nowe emotikony na Facebooku?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak aktywować nowe emotikony na Facebooku?

W tym blogu wspominamy, jak dodawać nowe emotikony na Facebooku, ale najpierw porozmawiajmy o tym, jak bardzo emotikony są ważne. Większość z nas używa emotikonów na naszych czatach do komunikowania się z innymi.

Jednocześnie emotikony przyciągają większą uwagę czytelników do wiadomości, poza tym posty z nimi mogą być doskonałym dodatkiem do wykorzystywanych płatnych usług, jak np. kup emotikony na Facebooku i przyspieszyć proces promocji. W ten sposób Twoje publikacje staną się bardziej popularne, a Ty zauważysz wzrost zainteresowania docelowych odbiorców.

Codziennie wprowadzane są nowe emotikony. Być może nie wiesz, jak zdobyć nowe emotikony na Facebooku? Aktualizowanie emotikonów jest możliwe na kilka sposobów i masz dostęp do najnowszych.

Emoji są stale aktualizowane, a klienci chętnie korzystają z najnowszych. Robisz to na kilka sposobów, a nawet używasz emotikonów iOS w systemie operacyjnym Android.

Jak aktywować nowe emotikony na Facebooku?

1. Zaktualizuj swoje urządzenie do najnowszej wersji

Każda nowa wersja Androida jest wyposażona w nowe emotikony, na przykład Android 11 zawiera 117 nowych emotikonów Facebooka, a ponad 2000 poprzednich emotikonów tego systemu operacyjnego zostało przeprojektowanych.

Jeśli nie masz pewności, czy otrzymasz najnowszą aktualizację Androida na swoim urządzeniu, wykonaj następujące czynności:

  • W menu telefonu stuknij Ustawienia,
  • następnie przejdź do „O” Sekcja. Na niektórych urządzeniach może być konieczne uprzednie przejście do sekcji System.
  • Następnie dotknij wersji oprogramowania, aby określić wersję Androida zainstalowaną na urządzeniu. Jeśli nie używasz Androida 11, wykonaj następny krok.
  • Przejdź do „Ustawieniaponownie sekcja ”.
  • Uzyskiwać “O telefonie”. Jeśli dostępna jest aktualizacja dla Twojego urządzenia, zostanie to określone w tej sekcji.
  • Następnie dotknij przycisku „Aktualizuj i zainstaluj”. Aby otrzymać tę aktualizację, upewnij się, że masz połączenie z siecią Wi-Fi lub komórkową.
  • Po zainstalowaniu aktualizacji możesz przejść do komunikatorów i sprawdzić dostępność aktualizacji emotikonów. Na przykład szukaj emotikonów ninja podczas rozmowy.
🔥 Zalecana:  Co to jest Cannabis SEO i jak to działa?

W przeciwieństwie do iPhone’ów większość telefonów z Androidem nie jest dostarczana z najnowszą wersją systemu operacyjnego, a producenci nie udostępniają dla nich aktualizacji

2. Użyj Kuchni Emoji

Aplikacja klawiatury Google „Gboard” niedawno uruchomiła funkcję „Kuchnia Emoji”, której można użyć do stworzenia nowego emotikonu. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Otwórz żądaną aplikację komunikatora. Następnie dotknij jednego z kontaktów, aby rozpocząć czat. Stuknij pasek tekstu i zacznij pisać. Następnie dotknij przycisku emoji i dotknij emoji, które chcesz aktywować „Kuchnia z emotikonami” funkcja.

W tej sekcji możesz zobaczyć możliwe kombinacje emotikonów u góry klawiatury. Wśród nich znajdź żądaną kombinację i wyślij ją publiczności. Należy zauważyć, że nie wszystkie aplikacje do przesyłania wiadomości mogą być zgodne z tą funkcją.

3. Zainstaluj nową klawiaturę

Innym sposobem aktualizacji emotikonów i uzyskania dostępu do najnowszych jest zainstalowanie klawiatur innych firm na Androida. Niektóre z tych klawiatur, takie jak „Klawiatura z emotikonami„, oprócz najnowszych emotikonów, użyj także słownika, aby wyświetlić ich znaczenie. Aplikacja ma również funkcję przewidywania i umożliwia wysyłanie naklejek i gifów w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram.

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować w smartfonie klawiaturę innej firmy:

Przejdź do sklepu, który chcesz, na przykład „Google Play” i wyszukaj odpowiednią klawiaturę. Następnie dotknij opcji instalacji, ale jedna konkretna klawiatura może nie być kompatybilna z telefonem i być może trzeba będzie wypróbować inną klawiaturę. Poczekaj, aż klawiatura zakończy pobieranie i instalację.

Niektóre z najlepszych klawiatur na Androida to „Szybki klucz” I “Imbirowa klawiatura”. Te aplikacje są dobrą alternatywą dla aplikacji klawiatury Google zainstalowanej na telefonach z Androidem. Niektórzy producenci telefonów z Androidem, na przykład Samsung, używają własnych klawiatur, ale nadal można uzyskać klawiatury innych firm.

🔥 Zalecana:  iXie przedstawia nową tożsamość marki, oznaczającą ekspansję w kierunku kompleksowych usług tworzenia gier

Jak dodać emotikony iPhone’a do Androida?

Podobnie jak Android, iOS ma dedykowane emotikony. Jeśli masz już urządzenie z Androidem, nadal możesz korzystać z tych metod, aby uzyskać dostęp do tych emotikonów, a nawet wysłać je do odbiorców.

W przeszłości użytkownicy telefonów z Androidem, aby uzyskać dostęp do emotikonów systemu operacyjnego iOS, musieli zrootować swoje urządzenie, wykonując trudne i czasochłonne czynności. Jednak niedawno wprowadzono narzędzia, które umożliwiają dostęp do tych emotikonów bez konieczności rootowania urządzeń.

Obecnie najlepszym sposobem na uzyskanie dostępu do emotikonów iOS na telefonach z Androidem jest zmiana klawiatury i użycie nieoficjalnej aplikacji w tym obszarze. W usłudze Sklep Play można znaleźć wiele programów aktywnych w tej kategorii, a ten problem sprawił, że wybór wydajnego i wydajnego programu jest trudnym zadaniem.

Przed przejrzeniem tych programów należy zauważyć, że ilość dostępu do tych fal zależy od używanego programu. Innymi słowy, jeśli nie możesz używać emotikonów iOS w aplikacji, wiedz, że aplikacja ich nie obsługuje.

#1 Instalowanie aplikacji Facebook Emoji Keyboard

Ta aplikacja na klawiaturę zawiera wiele różnych emotikonów, w tym emotikony na iOS; które użytkownicy mogą wysyłać do swoich odbiorców. Inne wspaniałe funkcje Klawiatury Emoji obejmują możliwość dostosowania jej wyglądu. Oprócz motywu użytkownicy mogą zmieniać wymiary klawiszy klawiatury według własnych upodobań, aby czuć się komfortowo podczas korzystania z niej i zawartych w niej emotikonów.

# 2 iMore aplikacja klawiatury z emotikonami Facebooka

Aplikacja iMore Emoji Keyboard ma możliwość przeniesienia klawiatury iPhone’a na urządzenia z systemem Android, wraz z interfejsem użytkownika i emotikonami emoji. Zasadniczo należy powiedzieć, że interfejs użytkownika tego programu jest pięknie zaprojektowany. Ten program zapewnia wszystkie podstawowe funkcje potrzebne użytkownikom wirtualnej klawiatury. Ponadto możliwe jest wysyłanie specjalnych fal, a nawet plików GIF.

Oprócz tych funkcji aplikacja iMore Emoji może również obsługiwać wiele motywów, które są dostępne osobno za pośrednictwem usługi Play Store. Na przykład jednym z najlepszych motywów jest klawiatura Phone X, dzięki której aplikacja iMore Emoji zapewnia dokładnie wygląd iPhone’a.

🔥 Zalecana:  12 prostych kroków, aby zaoszczędzić 10 000 $ w ciągu roku

Podsumowując

Emoji Facebooka stały się łatwiejsze w użyciu w ostatnich latach, ponieważ sieć społecznościowa dodała menu, które ułatwiają wstawianie zabawnych twarzy, symboli i obiektów dla użytkowników. Teraz istnieje ogromne menu pełne emotikonów, z których możesz wybierać, i możesz dodawać nowe, korzystając z powyższych metod.