Jak AirPods ładują się tak szybko?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak AirPods ładują się tak szybko?

W jaki sposób AirPods ładują się tak szybko? Wkładasz je do etui na kilka minut i wracasz, aby spotkać się z całkowicie naładowanymi wcześniej wyczerpanymi słuchawkami AirPods. To niesamowite uczucie, a także jeden z powodów, dla których Apple AirPods są bardzo poszukiwane i są nieco drogie.

Dlaczego AirPods ładują się tak szybko i możliwe skutki uboczne tego szybkiego ładowania zostały omówione w poniższych akapitach, w tym artykule wyjaśniono również, czy ta funkcja powinna być powodem do niepokoju, czy nie.

Jak AirPods ładują się tak szybko?

AirPods ładują się tak szybko, ponieważ baterie zawarte w AirPods są małe, a ich pojemność baterii łatwo się zapełnia. AirPods są dostarczane z etui ładującym, które jest używane do tego celu i zgodnie z Witryna Apple naładowane słuchawki AirPods działają przez 5 godzin, jeśli jedyne, co robisz, to słuchanie muzyki, chociaż w praktyce ten podany czas słuchania jest krótszy.

Tak więc, technicznie rzecz biorąc, nie powiedzielibyśmy, że AirPods ładują się tak szybko, powiedzielibyśmy, że baterie AirPods są małe, więc czas potrzebny do pełnego naładowania nie jest taki, jak w przypadku ładowania telefonu komórkowego lub power banku.

Jak długo trwa pełne ładowanie słuchawek AirPods?

Pełne naładowanie słuchawek AirPods zajmuje około 20–30 minut, a pełne naładowanie etui trwa nieco dłużej. Ładowanie etui ładującego trwa co najmniej godzinę, jednak wartości te różnią się w zależności od typu ładowanych słuchawek AirPods, ładowanie słuchawek AirPods Pro trwa średnio 60 minut i trwa dłużej niż zwykłe słuchawki AirPods.

Ile ładują AirPods w 10 minut?

Ponieważ AirPods ładują się szybko, w 10 minut są już prawie pełne. Tak więc średnio ładuje się od 50 do 75% w ciągu 10 minut, w samą porę, abyś mógł go używać do rozmów, słuchania muzyki i innych czynności.

🔥 Zalecana:  Jak zostać recenzentem treści (umiejętności, wykształcenie, wskazówki)

Czy etui AirPods ładuje się szybko?

Nie, etui AirPods nie ładują się tak szybko jak AirPods. Pełne naładowanie etui ładującego zajmuje około 1 godziny, a naładowanego etui można używać do wielokrotnego ładowania słuchawek AirPods w ciągu dnia.

Bez żadnych dodatkowych opłat etui może służyć do wzmocnienia słuchawek AirPods na 20-24 godziny słuchania i 18-19 godzin rozmów, które mogą obejmować rozmowy telefoniczne, rozmowy grupowe itp.

Jak długo działają baterie AirPods?

Zależy to od rodzaju używanych słuchawek AirPods. W przypadku w pełni naładowanych słuchawek AirPods drugiej generacji wystarczą one na 3 godziny rozmów i 5 godzin, jeśli tylko słuchasz muzyki.

Natomiast w przypadku słuchawek AirPods lub AirPods Pro trzeciej generacji, gdy są w pełni naładowane, wystarczają na 6 godzin słuchania i 4 godziny rozmów. AirPods trzeciej generacji wykorzystują również zoptymalizowane ładowanie baterii, jest to funkcja, która pomaga baterii nie psuć się szybko.

Jak długo AirPods wytrzymują 50%?

AirPods wytrzymują 50% przez połowę czasu, jaki ma w pełni naładowany, co oznacza około 1 – 1½ godziny rozmów i 2 – 2½ godziny słuchania. Na te wartości ma również wpływ czas używania słuchawek AirPods, im starsze AirPods, tym słabsze stają się ich baterie.

Dlaczego moje AirPods ładują się tak wolno?

Jeśli Twoje AirPods zaczną ładować się naprawdę wolno, może to być spowodowane kilkoma czynnikami. Gdy słuchawki AirPods należą do drugiej generacji i pełne naładowanie trwa dłużej niż godzinę, może to oznaczać problem z etui ładującym lub przewodem używanym do ładowania. Pamiętaj, aby wyczyścić obudowę suchą szczotką lub szmatką, a następnie sprawdź przewód USB, użyj kabla do ładowania Apple (unikaj kabli innych firm, jeśli to możliwe).

Jeśli oba są w dobrym stanie, następnym krokiem byłoby twarde zresetowanie obudowy AirPods. Odbywa się to poprzez naciśnięcie przycisku konfiguracji znajdującego się z tyłu obudowy przez około 15 sekund, gdy światło zmieni się z pomarańczowego na białe, Ty możesz iść.

🔥 Zalecana:  Jak skonfigurować informacje alarmowe na telefonie z Androidem

Jeśli jednak Twoje AirPods są trzeciej generacji, ładowałyby się powoli w porównaniu ze starszymi wersjami AirPods, ponieważ zgodnie z Jabłkofunkcja o nazwie zoptymalizowane ładowanie baterii służy do wydłużenia żywotności baterii poprzez zmniejszenie prędkości ładowania.

Czy można zostawić AirPods ładujące się na noc?

Tak, można zostawić słuchawki AirPods do ładowania na noc, ponieważ obudowa słuchawek AirPods wyłącza się automatycznie, gdy jest w pełni naładowana, więc nawet jeśli nadal jest podłączona, nie będzie się ładować po osiągnięciu 100 procent.

Jak długo trwa ładowanie słuchawek AirPods do 100 procent?

AirPods drugiej generacji ładują się tak szybko, że naładowanie do 100 procent zajmuje co najmniej około 20 minut. Podczas gdy w przypadku AirPods trzeciej generacji to trochę więcej, potrzebuje od 20 do 25 minut, aby osiągnąć 100 procent, chociaż gdy wykorzystuje zoptymalizowaną funkcję ładowania baterii, czas ładowania wydłuża się, ponieważ ta funkcja powoduje, że AirPods ładują się powoli do zwiększyć żywotność baterii.

Przeczytaj także: Czy spanie ze słuchawkami AirPods jest złe?

Dlaczego moje AirPods działają tylko przez 1 godzinę?

Twoje AirPods będą działać tylko przez godzinę, jeśli ładujesz je przez 5-6 minut, jeśli chcesz, aby działały dłużej, musisz ładować je przez dłuższy czas. AirPods działają również optymalnie przez okres 2 lat, a stanie się tak tylko wtedy, gdy będziesz dobrze dbać o swoje AirPods, po tym okresie moc baterii zaczyna się zmniejszać.

Wniosek

Wreszcie, nigdy nie powinno być powodem do paniki, gdy widzisz, że Twoje AirPods ładują się tak szybko, to po prostu oznacza, że ​​​​działa dobrze.

Dbanie o słuchawki AirPods i właściwe obchodzenie się z nimi również wchodzi w grę, jeśli chcesz, aby nadal działały tak, jak powinny, drobne wskazówki dotyczące pielęgnacji, takie jak trzymanie słuchawek AirPods w etui, gdy ich nie używasz, ładowanie słuchawek AirPods za pomocą odpowiedniego portu USB kabla i przechowuj je w czystym, suchym miejscu, z dala od wilgoci.

🔥 Zalecana:  Nazwa „RealityOS” firmy Apple dla możliwego zestawu słuchawkowego VR pojawia się w zgłoszeniu tajemniczego znaku towarowego

Te wskazówki sprawią, że będziesz cieszyć się słuchawkami AirPods przez dłuższy czas i zapobiegną kilku wizytom u technika w celu naprawy.