Internetowa bramka płatności międzynarodowych w Nigerii [4 Best Options]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Internetowa bramka płatności międzynarodowych w Nigerii [4 Best Options]

Szukasz międzynarodowej bramki płatności online w Nigerii? Przygotowałem listę 4 najlepszych bramek płatniczych w Nigerii z wymaganiami OTP lub bez nich.

Te bramki płatnicze mają służyć do przyjmowania płatności online od klientów. Więc jeśli masz klientów w Nigerii i/lub innych krajach, te bramki płatnicze umożliwią Ci przyjmowanie płatności od nich, a wszystko, czego będą potrzebować, aby zapłacić, to ich karta kredytowa.

Najlepsza międzynarodowa bramka płatności online w Nigerii [Top 4]

  • Stos wypłat
  • Flutterwave
  • Wysłannik gotówki
  • Naszywka

Paystack – najlepsza bramka płatności w Nigerii

Paystack jest wiodącą marką w internetowych płatnościach kartami bankowymi i przelewami w Nigerii. Korzystałem z tej firmy do przyjmowania płatności od osób, które kupiły produkty na mojej stronie internetowej, i zapewniała ona jedną z najlepszych usług obsługi klienta, jakie widziałem.

Nie wymagają rejestracji firmy przed akceptacją płatności; w rzeczywistości możesz zaakceptować do 10 milionów Naira w płatnościach, zanim będziesz musiał wprowadzić dane rejestracyjne swojej firmy, co jest świetne, jeśli prowadzisz firmę dropshipping lub inną mniejszą firmę internetową i nie jesteś jeszcze pewien jeśli ma się rozpocząć, więc starasz się inwestować w biznes jak najmniej.

Paystack to najbardziej zalecana bramka płatności, jeśli próbujesz jej używać w Shopify i WooCommerce, mają one bardzo szczegółowe przewodniki po integracji, Twoi klienci nie będą musieli być przekierowywani poza stronę kasy, jeśli używasz tego w Shopify, oraz obsługują automatyczne przeliczanie walut, nawet jeśli Twoi klienci dokonują płatności w innej walucie.

Flutterwave – alternatywa PayPal w Nigerii

Flutterwave oferuje prawie bezpłatną integrację, jeśli jesteś w Nigerii, i działa dla Shopify i WooCommerce. Moim zdaniem Flutterwave to najlepsza alternatywa PayPal w Nigerii do otrzymywania i wypłacania środków na lokalne konto bankowe.

🔥 Zalecana:  Wykrywaj spostrzeżenia biznesowe z rozmów z obsługą klienta za pomocą sztucznej inteligencji — w stronę sztucznej inteligencji

Oferuje również takie funkcje, jak bezpłatna integracja z dowolną technologią, z której korzystasz, oraz bezpłatne karty wirtualne, tak jak PayPal. Ma wbudowany sklep na platformie Flutterwave, w którym możesz sprzedawać rzeczy online, możesz także wysyłać faktury i tworzyć niestandardowe linki, za pomocą których klienci mogą rozliczać swoje płatności bez konieczności rejestracji konta.

Jeśli chodzi o opłaty transakcyjne, Flutterwave pobiera około 1,4% za transakcję, co jest jednym z najlepszych odsetek, jakie można znaleźć w Internecie. Ogólnie rzecz biorąc, Flutterwave pozostaje jedną z najlepszych alternatyw PayPal do otrzymywania płatności w Nigerii.

CashEnvoy – bezpłatna bramka płatnicza w Nigerii

Chociaż nie korzystałem z tej platformy przez bardzo długi czas, z pewnością jest to jedna z najbardziej renomowanych nazw, jeśli chodzi o bramki płatnicze w Nigerii.

W porównaniu z Paystack myślę, że CashEnvoy jest nieco trudniejszy w konfiguracji, co jest jedną z rzeczy, których szukam przy wyborze bramek płatniczych. Ale z pewnością zapewnia bezpieczny sposób wysyłania i akceptowania płatności online. Jeśli zintegrujesz CashEnvoy, Twoi klienci będą mogli z łatwością dokonywać płatności kartami kredytowymi i debetowymi, Twoi klienci będą mogli również dokonywać płatności za pomocą funkcji bankowości internetowej i bezpośrednich wpłat bankowych.

Jedną z wad korzystania z CashEnvoy w moim sklepie Shopify i dlatego ją usunąłem, było to, że przekierowuje ona klientów ze strony internetowej w celu dokonywania płatności, w tym wieku i czasie, w którym ludzie boją się wysyłać pieniądze oszustom, uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie aby firma pracowała nad przyjmowaniem płatności w sklepie bez tworzenia wyskakujących okienek lub otwierania kolejnej zakładki w celu załadowania skryptu płatności.

Stripe – najlepsza bramka płatności WooCommerce dla Nigerii

Jest to bramka płatności, z której korzystałem najdłużej w moich projektach i jest jedną z najlepszych, zwłaszcza jeśli nie masz większości klientów w Nigerii. Jeśli zauważyłeś, wcześniej powiedziałem, że chcę bramki płatniczej, która nie odciąga klientów od strony kasy przed pobraniem płatności, i jest to z pewnością jedno z najlepszych rozwiązań w tym zakresie.

🔥 Zalecana:  Ten biuletyn AI to wszystko, czego potrzebujesz #19 – W kierunku AI

Jeśli masz ochotę na przekazanie środków w dolarach na wypadek, gdybyś musiał dokonać zwrotu pieniędzy, polecam to. Stripe łatwo integruje się z Shopify i WooCommerce, możesz łatwo przyjmować płatności na swoje konta Payoneer i wypłacać środki za pomocą Karta debetowa Payoneer.

Dla mnie, jeśli Twoja firma jest szczególnie ukierunkowana na klientów międzynarodowych, to Stripe jest bramką płatności dla Twojej firmy, ale jeśli masz większość klientów w Nigerii, PayStack i Flutterwave to dwie najlepsze opcje.