Instagram testuje nową funkcję, która wygląda jak konkurencyjny BeReal

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Instagram testuje nową funkcję, która wygląda jak konkurencyjny BeReal

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Instagram testuje nową funkcję, która wygląda jak konkurencyjny BeReal

Facebook używał Instagrama, klonując charakterystyczne cechy swoich rywali, takich jak Snapchat i Tiktok, aby konkurować z nimi przez lata. BeReal, nowsza usługa z szybkim rozwojem, wydaje się przyciągać uwagę firmy.

Instagram eksperymentuje z funkcją o nazwie „IG Candid Challenges”, która jest niezwykle podobna do głównej koncepcji BeReal. BeReal został oznaczony jako aplikacja Anti-Instagram ze względu na skupienie się na bardziej „prawdziwych” postach.

Użytkownicy BeReal otrzymują monit „BeReal” raz dziennie o losowej godzinie. Następnie dwie minuty zajmuje zrobienie zdjęcia i opublikowanie niefiltrowanej tylnej i przedniej strony tego, co robisz w tym czasie.

Podobnie opcja Candid Challenge wymaga od użytkownika Instagrama przesłania zdjęcia do relacji w ciągu dwóch minut, każdego dnia o innej porze.

Dodatkowo wygląda na to, że użyje podwójnych ujęć aparatu BeReal, który jednocześnie rejestruje obrazy tylnym i przednim aparatem.

Rzecznik Meta przyznał CNN Business, że funkcja IG Challenge jest testowana wewnętrznie, ale nie podał innych szczegółów. „Ta funkcja jest wewnętrznym prototypem, a nie zewnętrznym testem” — powiedziała Christine Pai, rzeczniczka Meta.

Być prawdziwym cieszyła się dużą popularnością na początku tego roku, ponieważ została uruchomiona pod koniec 2019 roku. Od czasu premiery aplikację pobrano 43,3 miliona razy, przy ponad 40 milionach oczekiwanych instalacji w 2022 roku, według Apptopia. Tego lata BeReal znalazł się na szczycie list przebojów w amerykańskim sklepie z aplikacjami Apple. Według apptopia jej największym rynkiem są Stany Zjednoczone, ale została założona przez francuskiego biznesmena.

🔥 Zalecana:  Jak uzyskać dostęp do czatu Bing w przeglądarce Microsoft Edge?

Ustawodawcy i niektórzy użytkownicy krytykowali Facebooka i jego firmę macierzystą Meta w ostatnich latach za próby odparcia konkurencji poprzez kopiowanie kluczowych funkcji. Instagram niedawno znalazł się pod ostrzałem użytkowników, w tym członków rodziny Kardashian, którzy narzekali w zeszłym miesiącu, że aplikacja za bardzo przypomina TikToka. W końcu Instagram ostatecznie zmienił niektóre rzeczy z powrotem.

Realizując BeReal, Meta może mieć trudności z utrzymaniem młodszych klientów, którzy najwyraźniej przenieśli się do nowszej usługi. Ale Meta musi również stawić czoła czynnikom, które niektóre osoby uważają za atrakcyjne w oprogramowaniu. Student Georgetown University, który korzysta z aplikacji BeReal, powiedział CNN na początku tego roku, że wierzy, że popularność aplikacji jest antidotum na presję, by wyglądać idealnie w Internecie. Powiedział, że był.