Instagram Ograniczenia dotyczące polubień, obserwowania i komentowania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Instagram Ograniczenia dotyczące polubień, obserwowania i komentowania

Instagram to świat sam dla siebie. Wspaniały świat, który zapewnia nam interesy, zabawny czas itp. ale nawet ten świat ma swoje własne ograniczenia. Na przykład liczba następny, przestać obserwować i nawet lubi na Instagramie są nie nieskończony. Więc uważaj. Dlatego postanowiliśmy napisać obszerny artykuł nt Ograniczenia na Instagramie (szczególnie podążaj za ograniczeniami). W tym artykule omówiono następujące kwestie:
Podążać ograniczenie na Instagramie
Tak jak ograniczenie na Instagramie
Hashtag ograniczenie na Instagramie
• Ograniczenie podpisu i komentarza postacie
• Ograniczenie posty na Instagramie

Zanim przejdziesz do głównego tematu, jeśli zauważysz jakieś błędy na Instagramie, sprawdź ten blog, aby dowiedzieć się, jak naprawić Instagram nie może odświeżyć kanału.

Śledź ograniczenia na Instagramie

Jak już zauważyłeś, liczba osób, które możesz obserwować na Instagramie, nie jest nieograniczona. Instagram zatrzymuje Cię po chwili. Powodem, dla którego Instagram to robi (na podstawie tego, co powiedzieli jego twórcy), jest zapobieganie spamowaniu. A teraz, co sądzisz o liczbie osób, które możesz obserwować na Instagramie? Czy możesz zgadnąć? Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to 7500. Możesz obserwować tylko 7500 osób na Instagramie, a jeśli pójdziesz wyżej, Instagram wyśle ​​​​Ci wiadomość. Jeśli nadal będziesz obserwować, możesz zostać zablokowany. Jest to ważne, aby zrozumieć, jeśli zastanawiasz się, jak kupić polubienia lub obserwujących na Instagramie na Instagramie.

Oczywiście wielu z nas nie śledzi takiej liczby osób na Instagramie. Ale jeśli należysz do bardzo aktywnych użytkowników Instagrama, powinieneś o tym pamiętać. A jeśli jesteś tego bliski, możesz ponownie przeanalizować listę osób lub stron, które obserwujesz. Najprawdopodobniej pojawią się strony, które nie są tak aktywne lub nie są wystarczająco ważne, aby je obserwować. Możesz łatwo przestać obserwować takie strony, aby zachować przydatne i bardziej interesujące strony.
Liczba, o której wspomniałem powyżej, jest liczbą ogólną. Nie ma znaczenia, czy wziąłeś 7500 osób w ciągu jednego roku, czy kilku lat. Dlaczego to mówimy? Bo jest też dodatkowy limit. Instagram ma również inne ograniczenia dotyczące obserwowania i jest to liczone jako stawka godzinowa lub dzienna. Powiem prościej:
Zgodnie z nową aktualizacją Instagrama, nie możesz obserwować więcej niż 60 stron lub osób na godzinę. Oczywiście nie ma ograniczeń co do osób, które Cię śledzą (lub Twoich obserwujących). Bez względu na to, ile osób Cię obserwuje, nie napotkasz żadnych ograniczeń.

🔥 Zalecana:  Znieść zasady dotyczące ubioru: dlaczego dziewczyny dorastają inaczej

Jak ograniczenie na Instagramie

Limit polubień na Instagramie to około 100-200 dziennie. Zależy to jednak od czasu, jaki spędzasz na Instagramie. Lepiej unikać zbyt wielu postów na surowo, ponieważ Instagram może Cię zablokować.

Lepiej nie lubić na surowo. Więc, maksymalna liczba polubień na godzinę może wynosić 10-20 ponieważ TikTok zna średnią liczbę godzin aktywności w ciągu dnia.

Oprócz następującego numeru, Instagram stworzył ograniczenia dla takich użytkowników również. Chociaż jest to jedyny limit godzinowy. Czy teraz chcesz odgadnąć maksymalną liczbę polubień w ciągu godziny? Jeśli to zrobisz, Twoje konto może zostać zablokowane lub zablokowane.

Oczywiście ta liczba jest bardzo wysoka w ciągu jednej godziny i nikt nie może się do niej dodzwonić, chyba że kontem zarządza kilka osób lub korzysta z narzędzia takiego jak Usługi rozwoju Instagrama to użycie automatyczne funkcje w Twoim imieniu. W jakikolwiek sposób poznaj ten punkt i trzymaj się go.

Ograniczenie hashtagów na Instagramie

Tak. Nawet #hashtagi są ograniczone na Instagramie. Ale szczerze mówiąc, jest to naprawdę zachwycające, ponieważ niektóre konta przekraczają granicę. Możesz używaj tylko 30 #hashtagów dla każdego posta na Instagramie które chcesz opublikować. więc bądź ostrożny i używaj najlepszych hashtagów. Aby uzyskać więcej informacji na temat popularnych hashtagów, przeczytaj ten artykuł.

Ograniczenie znaków podpisu i komentarza

Instagram zastosował ograniczenia w różnych częściach, w których używasz emotikonów lub piszesz teksty. Tym ograniczeniem jest liczba znaków. Słowo, spacja, myślnik, hashtag, emoji i wszystko, co wprowadzasz za pomocą klawiatury, to liczba znaków, a liczba tych znaków jest ograniczona. niektóre usługi rozwoju Instagram mają funkcja menedżera komentarzy kontrolować te ograniczenia w Twoim imieniu.

• Liczba znaków w twoim Nazwa konta nie może przekroczyć 30 znaków
• Liczba bio znaków nie może przekroczyć 150 znaków

🔥 Zalecana:  Nowe badania Google dotyczące sztucznej inteligencji wykorzystują głębokie uczenie się na obrazach siatkówki, aby stworzyć prognozę wieku

A co z komentarzem i podpisem pod postem? Czy one też mają ograniczenia? A może piszemy tyle, ile chcemy? Jak można się domyślić, te również są ograniczone. Instagram od początku nie stosował tego limitu. Ale później, zwiększając liczbę postów z bardzo długimi podpisami i komentarzami, Instagram zastosował to. Możesz napisać 2200 znaków dla swojego podpisu lub komentarza i nie możesz napisać ani jednego więcej.

Ograniczenie postów na Instagramie

Czy są jakieś ograniczenia w publikowaniu? Jeśli tak, czy jest to stawka godzinowa, dzienna czy oparta na łącznej liczbie postów? Jeśli te problemy doszły do ​​​​ciebie, trafiłeś we właściwe miejsce. Odpowiedź to “NIE”. Nie masz żadnych ograniczeń na Instagramie do publikowania i publikuj ile chcesz!

Coś, czego nie wiemy?

To, co powiedzieliśmy w tym artykule, było oparte na ostatnich aktualizacjach Instagrama. W tym okresie mogą obowiązywać nowe ograniczenia lub niektóre z tych ograniczeń mogą zostać zmniejszone. Jeśli napotkasz takie problemy, poinformuj nas o tym, abyśmy zaktualizowali nasze informacje i przenieśli je do artykułu.