Instagram nie pozwala mi się zalogować (napraw to natychmiast za pomocą tych metod)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Instagram nie pozwala mi się zalogować (napraw to natychmiast za pomocą tych metod)

Ostatnio wielu użytkowników Instagrama zgłasza, że ​​nie może zalogować się na swoje konta na Instagramie za pośrednictwem aplikacji. Ale dlaczego tak się dzieje i jak możemy rozwiązać ten problem? Jeśli Ci się to przytrafiło, oto kilka sposobów rozwiązania problemu z logowaniem do Instagrama.

4 Typowe problemy z logowaniem na Instagramie

Głównym powodem, dla którego nie możesz teraz zalogować się na swój Instagram, jest stan Instagrama. Powinieneś sprawdzić, czy Instagram nie działa w tej chwili za pomocą Downdetector, co głównie uniemożliwia użytkownikom zalogowanie się.

Problem 1:

Wydanie 2: Do . ‘ do i

Kwestia 3:

Wiele Instagram zgłosiło, że nie mogą zalogować się na swoje konta i napotykają błąd Instagram przestał działać Lub Instagram ciągle się zawiesza. głównym powodem tego błędu może być sama aplikacja Instagram i nic ze strony użytkowników. Aby to naprawić, musisz poczekać kilka godzin lub nawet dni, aż Instagram powróci do normalnego stanu.
Tymczasem możesz sprawdzić status na downdetector.com aby zobaczyć, czy inni mają te same problemy, czy nie.

Musisz spróbować zalogować się w inny sposób. Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie być w stanie zalogować się na Instagramie. Na przykład czasami może wystąpić problem z Internetem lub serwery Instagrama są poza zasięgiem. Ale skąd właściwie bierze się problem? Powinieneś zrozumieć dlaczego nie możesz zalogować się na Instagram i sprawdź to, badając następujące przyczyny.

Dlaczego nie mogę zalogować się na Instagram?

Oto najczęstsze powody, dla których nie możesz zalogować się na konto na Instagramie.

Jednak mnie też to spotkało i bez zmiany hasła mogłem się zalogować po kilku minutach.

Więc, nie zmieniaj hasła, jeśli już je masz, tylko dlatego, że nie możesz się zalogować. Zostanie to naprawione, jeśli zalogujesz się za pomocą znanego urządzenia na Instagramie.

# 1 Instagram nie działa

Głównym powodem, dla którego nie możesz zalogować się na Instagram, jest status Instagrama wyłączony.

Jest to najprostsza metoda, której możesz również użyć Detektor dolny. Kroki, aby sprawdzić status serwera Instagram na tej stronie, są następujące.

Serwis Downdetector to jedna z najlepszych aplikacji do sprawdzania stanu serwerów aplikacji, które przesyłają informacje w czasie rzeczywistym. Na przykład możesz uzyskać pełne informacje o status aplikacji Instagram nawet w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli zauważysz wzrost na wykresie, powinieneś poczekać kilka godzin, aż Instagram wróci do normalnego stanu.

Jeśli Instagram lub Facebook nie działa, zobaczysz takie wykresy:

Jak powiedzieliśmy, czasami problem nie logowanie się na Instagram jest spowodowane a problemu z centralnych serwerów samej aplikacji. W takim przypadku, aby zrozumieć, skąd pochodzi problem, musisz otworzyć przeglądarkę i wpisać swój adres na Instagramie na nim i poczekaj, aby zobaczyć, czy Instagram się załaduje, czy nie.

Aby Twoja recenzja była łatwiejsza, większość błędów wysyłanych przez użytkowników z określonej usługi, takiej jak Instagram, jest wyświetlana wraz z metodami rozwiązywania problemów.

Jeśli wystąpił problem z serwerami Instagrama, po kilku godzinach należy ponownie otworzyć aplikację i zalogować się, aby rozwiązać problem i móc zalogować się na swoje konto.

#2 Naruszyłeś warunki Instagrama

Jeśli niedawno utworzyłeś swoje konto i obserwowałeś wiele osób lub polubiłeś wiele postów, Instagram mógł ograniczyć Twój dostęp. Może się to zdarzyć, jeśli połączyłeś swoje aplikacje Instagram z aplikacjami innych firm.

Aby się upewnić, musisz sprawdzić, czy Twoje konto na Instagramie jest dostępne, czy nie (użyj innego konta na Instagramie, aby to sprawdzić).

#3 Nie masz połączenia z Internetem

Warto dokładnie sprawdzić swoje połączenie internetowe. Jeśli korzystasz z Wi-Fi, lepiej włączyć dane mobilne i odwrotnie. Spróbuj ponownie z nowym połączeniem.

#4 Korzystasz z aplikacji Instagram

Jeśli nie możesz zalogować się do Instagrama w aplikacji Instagram, lepiej zmień urządzenie i sprawdź to na komputerze. Jeśli widzisz ten sam błąd, najprawdopodobniej jest to błąd Instagrama.

#5 Wprowadziłeś błędne dane logowania

Przede wszystkim zacznijmy od najbardziej podstawowego problemu. Czy poprawnie wprowadzasz informacje o koncie podczas logowania do Instagrama? Jeśli wyświetlony błąd wskazuje, że wprowadzasz niepoprawną nazwę użytkownika lub hasło, problem zostanie szybko rozwiązany.


#6 Twoje hasło jest nieprawidłowe

Po dokładnym sprawdzeniu hasła wchodzisz do sekcji logowania na Instagramie. Nie napiszesz w nim dodatkowej litery? Nie wpisujesz wielkich ani małych liter? Czasami wprowadzenie litery w haśle jest nawet trudne. Więc jeszcze raz dokładniej wpisz swoje hasło.


#7 Użyłeś znaku „@” do zalogowania się

NIE należy umieszczać znaku @ w polu nazwy użytkownika. Może to być prawdą w aplikacji Instagram, aby wspomnieć o innych użytkownikach, ale spowoduje to błąd podczas logowania do Instagrama.

🔥 Zalecana:  Recenzja WriterZen: czy jest to dla Ciebie najlepsze narzędzie do blogowania typu „wszystko w jednym”?

# 8 Pisownia jest błędna

Poszukaj literówki w swojej nazwie użytkownika. Czasami możliwe jest przeliterowanie liter lub umieszczenie dodatkowej spacji w ciągu znaków. Tak więc zarówno w sekcji nazwy użytkownika, jak i hasła możesz rozwiązać ten problem, ponownie wpisując elementy.


#9 Używasz automatycznego wypełniania

Usuń automatycznie uzupełnioną nazwę użytkownika i ustawienia hasła, aby rozwiązać problem z logowaniem do Instagrama. Załóżmy, że w telefonie lub w sekcji przeglądarki włączyłeś opcję automatycznego uzupełniania nazwy użytkownika i hasła, a wcześniej nieprawidłowo zapisałeś nazwę użytkownika lub hasło. W takim przypadku prawdopodobnie będziesz mieć problem z zalogowaniem się na Instagram. Możesz rozwiązać ten problem, wyłączając opcję autouzupełniania w telefonie lub możesz usunąć wprowadzone wartości i wprowadzić je ponownie.


Jak rozwiązać problemy z logowaniem na Instagramie?

Jeśli po zastosowaniu wszystkich powyższych metod problem niemożności zalogowania się na Instagram nadal występuje, możesz sprawdzić następujące kroki, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany, czy nie. Jeśli napotkasz komunikat Sprawdź swoją nazwę użytkownika i spróbuj ponownie; Twoje konto może zostać wyłączone.

1. Sprawdź, czy serwer Instagrama nie działa

Problem z logowaniem na Instagramie występuje najczęściej, gdy Instagram nie działa. Więc lepiej poczekaj kilka godzin, a następnie spróbuj ponownie. Poczekaj więc kilka godzin, aż Instagram naprawi swój serwer

2. Sprawdź swoją nazwę użytkownika na Instagramie

Jeśli napotkasz błąd nieprawidłowej nazwy użytkownika, być może wprowadziłeś niepoprawną nazwę użytkownika lub hasło. Ale jeśli tak nie jest, Skąd mam wiedzieć, jaka jest nazwa użytkownika? Oto kilka sposobów na odzyskanie zapomnianej nazwy użytkownika.

 1. Pierwszy, zaloguj się na e-mail, który zarejestrowałeś na Instagramie.
 2. Wyszukaj Instagram w sekcji skrzynki odbiorczej swojego e-maila. będziesz zobacz wszystkie e-maile wysłane do Ciebie przez Instagram.
 3. na tej liście poszukaj pierwszego e-maila powitalnego wysłanego przez Instagram aby utworzyć konto.
 4. Możesz znajdź swoją nazwę użytkownika pod tym adresem e-mail.
 5. Jeśli usunąłeś ten e-mailjest tylko jeden sposób na zalogowanie się na Instagramie bez posiadania nazwy użytkownika. Korzystanie z adresu e-mail lub numeru telefonu, za pomocą którego zarejestrowałeś się na Instagramie, jest również skuteczne. Możesz wpisać swój adres e-mail w polu nazwy użytkownika i wprowadzić zapamiętane hasło.
 6. Jeśli możesz zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą tych informacji, możesz odczytać swoją nazwę użytkownika z sekcji profilu i zapisać ją do przyszłych logowań.

3. Zresetuj hasło do Instagrama za pomocą e-maila

W poniższym przypadku zakładamy, że zapomniałeś hasła do Instagrama. Wielu użytkowników napotyka ten problem i istnieje wiele rozwiązań, więc nie martw się. W takim przypadku musisz zresetować hasło do Instagrama.

 1. Najpierw otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
 2. Na ekranie logowania dotknij „Uzyskaj pomoc dotyczącą logowania” na Androida lub „Zapomniałeś hasła” na iPhonie.
 3. Następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail o którym wiesz, że należy do tego samego konta, do którego brakuje hasła.
 4. Kliknij na “Następny” przycisk.
 5. Pamiętaj, że jeśli resetowanie hasła powiedzie się, zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z informacją, że Twoje hasło do Instagrama zostało zmienione.

Jeśli zmienisz hasłomożesz zalogować się na swoje konto na Instagramie przy użyciu tego samego hasła i nie napotkać już problemu nie mogę zalogować się na Instagram błąd.


4. Zaloguj się do Instagrama za pomocą SMS-a kod

Załóżmy, że zapomniałeś e-maila i nie masz do niego dostępu. Jakiej więc metody należy użyć, aby odzyskać hasło do Instagrama lub rozwiązać problem braku logowania do Instagrama?

W ten sposób możesz zalogować się za pomocą swojego numeru telefonu i zresetować hasło, jeśli już je zarejestrowałeś na swoim koncie.

 1. Pierwszy, otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
 2. Na stronie logowania kliknij „uzyskaj pomoc przy podpisywaniu” w Androidzie lub „Zapomniałeś hasła” w iPhonie.
 3. W następnej sekcji zostaną wyświetlone dwie opcje, które możesz zresetuj hasło za pomocą numeru telefonu lub nazwa użytkownika.
 4. W tej sekcji, kliknij opcję telefonu i przejdź do następnego kroku.
 5. Poczekaj, aż SMS zostanie do Ciebie wysłany.
 6. Dostępne są dwa tryby: A sześciocyfrowy kod zostanie wysłany z Instagrama lub a bezpośredni link do logowania zostaną do Ciebie wysłane SMS-em. W obu przypadkach musisz otworzyć SMS-a i zalogować się na Instagramie za pomocą jego instrukcji.
 7. Wreszcie można przejść do tzw Zmień hasło strona i Wybierz nowe hasło dla siebie. Jeśli nadal masz problemy z zalogowaniem się na Instagram, możesz wykonać następujące czynności.

5. Zaloguj się przez Instagram na pulpicie

Inny sposób naprawy Nie można zalogować się na konto na Instagramie jest zalogowanie się za pośrednictwem serwisu Instagram. W ten sposób możesz dowiedzieć się, czy problem dotyczy aplikacji Instagram, telefonu, czy czegoś innego.

🔥 Zalecana:  Statystyka 101- Część 2- Rozkłady prawdopodobieństwa, typy i… – W stronę sztucznej inteligencji

Wejdź do tej aplikacji przez bezpośredni link logowania do Instagrama w przeglądarce i sprawdź, czy jest problem z logowaniem, czy nie.

Przeglądarkowa wersja Instagrama jest taka sama jak aplikacja, chociaż istnieją różnice podczas wysyłania historii lub postu do wersji przeglądarkowej.

Wersja przeglądarki Instagrama jest wolniejsza niż jej aplikacja, a wiele funkcji na niej nie działa. Oczywiście aplikacja Instagram ma wiele błędów, więc jest trudniejsza do aktualizacji niż wersja przeglądarkowa.


W wielu smartfonach złośliwe dane mogły zostać utworzone w systemie operacyjnym poprzez otwieranie niezliczonych aplikacji z rzędu. Niezamknięcie tych danych w pamięci telefonu spowoduje problemy dla innych aplikacji. Są to tak zwane błędy lub usterki, które czasami uniemożliwiają zalogowanie się na Instagramie.

Istnieją sposoby na pozbycie się tych błędów, które wyjaśnimy poniżej.

Jeśli logujesz się do Instagrama za pomocą komputera lub laptopa, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozwiązać problem, jest ponowne załadowanie strony Instagrama.

 1. Dotknij ikony Odśwież w przeglądarce, aby odświeżyć stronę.
 2. Możesz odświeżyć ekran przeglądarki za pomocą klawiszy CTRL + R w systemie Windows.

6. Zaktualizuj aplikację Instagram, aby rozwiązać problem z logowaniem do Instagrama

Innym problemem, który trwale uniemożliwia zalogowanie się na konto na Instagramie, jest to, że aplikacja Instagram nie jest aktualizowana do ostatecznej wersji. Możesz szybko rozwiązać problem, aktualizując go w systemach operacyjnych Android i iOS.

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności na telefonach z Androidem i iOS:

 1. Najpierw wejdź do sklepu Google Play dla telefonów z systemem Android i Apple App Store dla telefonów z systemem iOS.
 2. Wyszukaj słowo Instagram w obu aplikacjach z opcją wyszukiwania.
 3. Następnie znajdź aplikację i otwórz ją.
 4. Obok aplikacji powinna znajdować się opcja aktualizacji. Kliknij go, aby zaktualizować aplikację.

7. Odśwież stronę internetową i wyczyść pamięć podręczną

Jeśli błąd w przeglądarce jest buforowany z powodu danych, jak to naprawić? W takim przypadku istnieje ogólna metoda dla wszystkich przeglądarek na komputerze lub laptopie.

 1. W Windowsiew przypadku większości przeglądarek, gdy jesteś na stronie Instagram, możesz nacisnąć CTRL + F5 kilka razy w tym samym czasie, aby wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki dla tej strony.
 2. Na komputerze Macmożesz to zrobić za pomocą POLECENIE + OPCJA + R przyciski jednocześnie w przeglądarce Safari, aby całkowicie wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki dla Instagrama.

8. Uruchom ponownie aplikację Instagram

Jeśli problem dotyczy aplikacji Instagram na telefon, możesz rozwiązać problem, uruchamiając ją ponownie.

 1. Najpierw zamknij aplikację Instagram lub usuń ją z listy aplikacji, otwierając Ostatnie aplikacje na Androida.
 2. Na telefonach z Androidem możesz również wprowadzić informacje o aplikacji, przytrzymując palec na ikonie aplikacji Instagram, a następnie dotykając opcji Wymuś zatrzymanie. To generalnie zamyka i uruchamia Instagram.
 3. Następnie musisz ponownie otworzyć aplikację Instagram na telefonie, aby rozwiązać problem Nie można się zalogować na Instagramie.
 4. Z tej sekcji, jeśli podałeś swój numer telefonu komórkowego, link zawierający Logowanie do konta i resetowanie hasła zostanie wysłany do Ciebie SMS-em. Jeśli jesteś zalogowany za pomocą wiadomości e-mail, zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail zawierająca łącze do resetowania hasła. Musisz go otworzyć i kliknąć link widoczny na stronie e-mail.

Następnie możesz utworzyć nowe hasło zgodnie z instrukcjami na stronie.


9. Użyj urządzenia, z którego korzystałeś wcześniej

Jeśli używasz nowego urządzenia, Instagram zwykle nie pozwala ci się zalogować. Lepiej więc użyć urządzenia, którego najczęściej używałeś do logowania się na Instagramie. Następnie przejrzyj zapomniane hasło lub Potrzebujesz więcej pomocy i zresetuj hasło.

10. Uruchom ponownie urządzenie

Załóżmy, że metoda wymieniona w poprzednim kroku nie rozwiązuje problemu i jesteś pewien, że jest to właśnie błąd systemu operacyjnego. W takim przypadku możesz ponownie uruchomić sam system operacyjny.

Czasami niektóre procesy systemu operacyjnego, czy to Android, czy iOS, nie pozwalają innym aplikacjom działać poprawnie, dlatego konieczne jest ponowne uruchomienie i uruchomienie wszystkich procesów od początku poprzez ponowne uruchomienie urządzenia.

Te procesy, które działają w tle urządzenia, są eliminowane przez ponowne uruchomienie i rozpoczęcie ich rutyny od początku. Oczywiście istnieją różne sposoby ponownego uruchamiania telefonów z Androidem i iOS, ale możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności.

Jak ponownie uruchomić urządzenia z systemem iOS

 1. Na iPhonie najpierw zrób to, przytrzymując przycisk zasilania i czekając, aż pojawi się okno Slide, aby wyłączyć.
 2. Następnie musisz przeciągnąć suwak, aby wyłączyć urządzenie.
 3. Po wyłączeniu urządzenia ponownie naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć telefon.
 4. Na koniec otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie, aby dowiedzieć się, czy problem braku logowania do konta został rozwiązany, czy nie.

Jak ponownie uruchomić urządzenia z Androidem

 1. W przypadku telefonów z Androidem najpierw przytrzymaj przycisk zasilania przez kilka sekund
 2. Następnie otworzy się menu
 3. W tej sekcji dotknij opcji Uruchom ponownie, aby wyłączyć urządzenie i uruchomić je ponownie.
 4. Na koniec otwórz aplikację Instagram, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.
🔥 Zalecana:  Oczekuje się, że branża marketingu afiliacyjnego osiągnie przychody w wysokości 36,9 mld USD do 2030 r

11. Zaloguj się na Instagramie przez Facebooka

Możesz rozwiązać w inny sposób Cnie loguj się na Instagram jest zrobienie tego przez Facebook zamiast logowania się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Oczywiście Twoje konto i Facebook muszą być połączone. W przeciwnym razie nie możesz tego zrobić. Oczywiście, jeśli pojawi się błąd „Przepraszamy. Otrzymałeś komunikat „Wystąpił problem z Twoją prośbą”. Możesz również skorzystać z tej metody.


Jak zapobiegać problemom z logowaniem na Instagramie?

Jeśli możesz rozwiązać problem, powinieneś poszukać sposobów, aby zapobiec jego ponownemu wystąpieniu. Oto kilka sposobów, w jakie nie możesz już uzyskać Nie można zalogować się do komunikatu o błędzie na Instagramie. Ponadto spróbuj zapamiętać wszystkie metody, które wypróbowałeś wcześniej.

Połącz swoje konta na Instagramie i Facebooku

Jeśli jeszcze nie połączyłeś swojego konta na Instagramie z Facebookiem, możesz to zrobić teraz. Najpierw musisz mieć konto na Facebooku. Jeśli masz już konto, które nie istnieje, powinieneś zalogować się na Facebooku i utworzyć konto, jeśli go nie masz.

Po utworzeniu konta na Instagramie (lub jeśli masz konto), możesz połączyć je ze swoim kontem na Instagramie, wykonując następujące czynności.

 1. Po otwarciu konta na Instagramie kliknij menu hamburgerów u góry.
 2. Następnie kliknij Ustawienia u dołu menu.
 3. Następnie w opcji Facebook otwórz menu Centrum konta.
 4. Stąd możesz otworzyć opcję Logowanie między kontami, a następnie kliknąć Dodaj konta.
 5. Następnie wprowadź informacje o swoim koncie na Facebooku, a następnie kliknij Kontynuuj.

Do tej pory można było połączyć swoje konto na Facebooku z Instagramem. Ale jeśli nie możesz później zalogować się na Instagramie, jak możesz rozwiązać problem, logując się na Facebooku? Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

 1. Najpierw otwórz witrynę Instagram w przeglądarce. Nie ma znaczenia jaka przeglądarka.
 2. Następnie zaloguj się na Instagramie za pomocą swojego konta.
 3. Z tej sekcji przejdź do Profilu i otwórz ikonę hamburgera menu i przejdź do sekcji Konto, wchodząc w Ustawienia.
 4. U dołu sekcji Konta zobaczysz opcję Połączone konta. Tutaj oddziel dowolne konto na Facebooku od Instagrama.
 5. Przejdź ponownie do Facebooka i utwórz nowe konto. Oczywiście nowe konto może uzupełnić tylko podstawowe informacje i nie ma potrzeby umieszczania zdjęć i innych elementów.
 6. Zaloguj się ponownie na swoje konto na Instagramie za pomocą innego urządzenia.
 7. Teraz połącz swoje konto na Instagramie z utworzonym kontem na Facebooku.
 8. Następnie na urządzeniu głównym wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram
 9. Uruchom ponownie aplikację Instagram.
 10. Na koniec zaloguj się na Instagramie za pomocą swojego konta na Facebooku. Na stronie logowania do Instagrama musisz kliknąć opcję Zaloguj za pomocą konta na Facebooku.

Oczywiście ta metoda jest nieco skomplikowana i na niektórych etapach możesz mieć problemy, ale postaraj się jak najlepiej rozwiązać sytuację. Jeśli wystąpi problem, możesz go zgłosić za pośrednictwem poczty e-mail, korzystając z systemu wsparcia Instagram.


Wniosek

W tym artykule przejrzeliśmy dziesięć sposobów rozwiązania nie możesz zalogować się na swoje konto na Instagramie aby zobaczyć, jak łatwo możesz zalogować się na swoje konto. Jeśli kiedykolwiek napotkałeś taki problem i udało Ci się go rozwiązać za pomocą tego artykułu, koniecznie prześlij swoje uwagi dotyczące sposobu rozwiązania problemu. Możesz utworzyć fałszywy post na Instagramie bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji na telefonie komórkowym fałszywy post na Instagramie generator od FakeInfo.

Wreszcie, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić rozwijać swoje konto na Instagramie Lub naprawić inne problemy z Instagramem możesz czytać blogi Instamber! nie krępuj się zadać pytanie w sekcji komentarzy.