Instagram nie mógł odświeżyć kanału? 9 sposobów, aby to naprawić (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Instagram nie mógł odświeżyć kanału? 9 sposobów, aby to naprawić (2023)

Po prostu otwierasz aplikację Instagram, a kanał się nie ładuje. Dostajesz Instagram „Nie można odświeżyć kanału” błąd, teraz zastanawiasz się, co jest przyczyną problemu.

Istnieją różne powody, dla których możesz zobaczyć błąd nie można odświeżyć kanału na swoim koncie na Instagramie, może to dotyczyć jednego konta lub zdarza się na wszystkich kontach.

Dzięki wszystkim problemom, z którymi spotykasz się na co dzień, będziesz w stanie rozwiązać problem na swoim urządzeniu, postępując zgodnie z poniższym przewodnikiem.

W tym artykule dowiesz się dlaczego na Instagramie nie udało się odświeżyć kanału na Twoim urządzeniu. Ty też się nauczysz jak naprawić nieodświeżający kanał na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie (z naklejką i bez)

Co zrobić, gdy Instagram nie może odświeżyć kanału

Są różne powoduje dlaczego nie możesz załadować kanału Instagram w aplikacji. Ale mamy różne sposoby, aby to naprawić.

Można więc śmiało powiedzieć, że masz silne połączenie internetowe, więc w czym problem, cóż, rzeczywisty problem z kontem pokazujący ten błąd to z powodu naruszenia.

Ponieważ naruszyłeś jedną z wytycznych Instagrama, nałożą ograniczenia na Twoje konto. Będzie to wyglądać tak, jakbyś został zbanowany, nie będziesz mógł załadować swojego profilu ani kanału.

Aby naprawić Instagram nie mógł odświeżyć kanału błąd na Twoim koncie, przejdź do Sieć Instagrama, [Don’t use the app].

Następnie zaloguj się na swoje konto, a zobaczysz stronę z ostrzeżeniem z Instagrama. Użyj komputera PC lub Mac, aby się zalogować.

To będzie powód, dla którego nie będziesz mógł korzystać ze swojego konta na Instagramie w aplikacji. To może dotyczyć wszystkiego, ich warunki lub wytyczne.

Teraz musisz zaakceptować ostrzeżenie na Instagramie, kliknij OK i możesz iść.

Po zaakceptowaniu ostrzeżenia Instagram da ci z powrotem dostęp do konta i będziesz mógł załadować kanał. Idź do Aplikacja Instagrama i zaloguj się na swoje konto.

Aplikacja Instagrama [Account Status]

Możesz również sprawdź stan swojego konta z ustawień Instagrama. Przejdź do Ustawień, stuknij Konto, a następnie stuknij Stan konta.

Na stronie Stan konta zobaczysz komunikat o naruszeniu, dotknij Dobra a Twoje konto będzie ponownie gotowe do użytku.

Jeśli sprawdziłeś wszystkie te miejsca i nie widziałeś komunikatu o naruszeniu z Instagrama, oznacza to, że nie naruszyłeś ich wytycznych i jest to tylko kolejny problem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ograniczamy, jak często możesz robić pewne rzeczy na Instagramie? 5 Łatwa naprawa

Dlaczego Instagram nie mógł odświeżyć kanału?

Istnieją różne powody, dla których widzisz błąd „Nie można odświeżyć kanału” na swoim koncie na Instagramie, gdy ty spróbuj zobaczyć nowy post od Twoich ulubionych twórców lub influencerów.

Kiedy otwierasz Instagram bez połączenie internetowe, pojawi się błąd Nie można odświeżyć kanału. Dzieje się tak, jeśli nie włączysz komórkowej transmisji danych ani nie połączysz się z siecią Wi-Fi.

Częsty problem, z jakim borykają się ludzie, którzy mają ten błąd podczas próby załadowania swojego kanału jest z powodu naruszenia. Jeśli naruszyłeś jakiekolwiek warunki lub wytyczne, możesz otrzymać ograniczenie ze strony Instagramu.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu

Jakiś przestarzała aplikacja Instagram normalnie się to nie zdarza, ale jeśli nie aktualizowałeś aplikacji przez bardzo długi czas, możesz napotkać problemy podczas próby załadowania kanału na Instagramie.

Z przyczyn ogólnych mogą wystąpić te problemy w aplikacji. Jeśli Instagram nie działazobaczysz, że Instagram nie może odświeżyć kanału. I nie będziesz mógł korzystać z aplikacji.

Ostatnim powodem może być to, że twój konto zostało zgłoszone a Instagram bacznie Cię obserwuje i ogranicza niektóre działania.

Dlatego widzisz, że możesz bez problemu korzystać z drugiego konta na Instagramie, a to drugie nie może nawet załadować kanału w aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Jak to naprawić, gdy Instagram nie może odświeżyć kanału

Aby naprawić błąd Instagram nie mógł załadować kanału, będziesz musiał przejść przez różne poprawki, jeśli jedna z nich nie zadziała. W większości przypadków proste sprawdzenie konta może rozwiązać problem.

Poprawka 1: Przełącz Sprawdź połączenie internetowe

Jedną z głównych przyczyn, dla których Instagram nie mógł odświeżyć kanału, jest operator sieci.

Jeśli aplikacja nie ładuje kanału, być może masz niską prędkość internetu. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić połączenie internetowe.

Jeśli wcześniej korzystałeś z sieci komórkowej, musisz przełączyć się na Wi-Fi lub odwrotnie. Zmień sieć komórkową lub przełącz się na inną sieć.

Poprawka 2: Sprawdź stan konta

Jeśli naruszyłeś jakiekolwiek warunki lub wytyczne Instagrama, musisz zobaczyć i zaakceptować ich ostrzeżenie. Wtedy będziesz mógł ponownie załadować swój kanał na Instagramie.

Przejdź do swojego profilu na Instagramie i dotknij trzech linii w prawym górnym rogu. Następnie dotknij Ustawienia. Stuknij w Konto, a następnie stuknij w Status konta.

Na stronie Stan konta zobaczysz komunikat o naruszeniukliknij OK a Twoje konto będzie ponownie gotowe do użytku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Instagram mówi „Nie znaleziono użytkownika” dla konta? (ZOBACZ powody)

Poprawka 3: Użyj Instagram.com

Ponieważ nie możesz użyć aplikacji Instagram, aby zobaczyć najnowszy post z kanału, możesz spróbować użyć internetowej wersji Instagrama, aby zaakceptować ostrzeżenie o naruszeniu.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki internetowej, a następnie przejdź do Instagram.com i zaloguj się na swoje konto.

Zanim skorzystasz z Sieć Instagrama wersji, najpierw wyloguj się z konta w aplikacji, a następnie przejdź do strony internetowej Instagram i zaloguj się.

Po zalogowaniu, zaakceptuj ostrzeżenie o naruszeniu zasad Instagrama wiadomość i będziesz mógł ponownie korzystać z Instagrama.

Jeśli możesz dobrze korzystać z Instagrama w wersji internetowej, otwórz plik Aplikacja Instagrama i zaloguj się ponownie na swoje konto. Wtedy będziesz mógł teraz odświeżyć kanał.

Ten przewodnik działa dla osoby z tym samym problemem, jeśli to nie zadziałało, możesz wypróbować inne alternatywy.

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aplikacją Instagram, która nie pozwala nawet załadować kanału, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić Instagram nie mógł odświeżyć kanału, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

🔥 Zalecana:  Analityka biznesowa to nie nauka rakietowa – w kierunku sztucznej inteligencji

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Dla iphone: Przejdź do ustawień iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kołowrotki na Instagramie nie uzyskują wyświetleń? Jak rozwiązać problem

Poprawka 5: Wyloguj się i zaloguj

Najbardziej podstawową rzeczą, którą możesz zrobić, jeśli nie możesz załadować kanału na Instagramie, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na swoje konto.

Jeśli wylogujesz się z konta i zalogujesz ponownie, umożliwi to ponowne załadowanie kanału. Aby wylogować się z konta na Instagramie zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację > Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu > Stuknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > Przewiń w dół i stuknij Wyloguj.

Poczekaj kilka sekund, a następnie zaloguj się ponownie na swoje konto. Będziesz mógł zobaczyć ładowanie postów w kanale bez żadnego problemu.

Poprawka 6: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z kanałem na Instagramie, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie widzisz ładunku opublikowanego w kanale, możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby to naprawić.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram problem zostanie rozwiązany, a najnowszy post zostanie wyświetlony w kanale Instagram.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę publikować na Instagramie? 5 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 7: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie działa wadliwie.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Po wyświetleniu aktualizacji kliknij ją, aby zaktualizować.

Poprawka 8: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Instagram

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale komunikat „Nie można odświeżyć kanału” na Instagramie nadal się wyświetla, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem z Instagramem i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

🔥 Zalecana:  Powerbeats Pro nie ładuje się? Najlepsze poprawki do wypróbowania

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiadomości z Instagrama (dla KAŻDEGO)

Poprawka 9: Ustaw automatyczną datę i godzinę

Jeśli nie możesz załadować swojego kanału na Instagramie, może to być spowodowane tym, że używasz niewłaściwej daty i godziny.

Aby naprawić Instagram nie mógł odświeżyć kanału na Androidzie lub iPhonie, musisz ustawić datę i godzinę na automatyczne.

Spowoduje to zsynchronizowanie godziny i daty z godziną na Instagramie, a będziesz mógł odświeżyć kanał i ponownie zobaczyć najnowszy post.

Aby ustawić datę i godzinę na automatyczne, musisz to zrobić w ustawieniach telefonu. Więc jeśli używasz urządzenia z Androidem lub iPhone’a, oto jak to zrobić.

Przejdź do ustawień iPhone’a> Stuknij w Ogólne> Stuknij w Data i czas> Następnie włącz „Ustaw automatycznie”, aby ustawić datę i godzinę.

Przejdź do ustawień Androida > Stuknij System > Stuknij w Data i godzina > Włącz opcję „Użyj czasu podanego przez sieć”, aby automatycznie ustawić datę i godzinę.

Wniosek

Dlaczego istnieją różne powody, dla których Twój Instagram nie mógł odświeżyć Twojego kanału, najczęstszą przyczyną problemu jest połączenie internetowe.

Właśnie otworzyłem aplikację Instagram, a pierwszą rzeczą, którą widzę na kanale, jest to, że nie można odświeżyć kanału, nawet jeśli zamierzałem go załadować. Włączam połączenie mobilne i kanał mógł się załadować.

Jeśli napotykasz ten problem, sprawdź swoje połączenie internetowe, jeśli nic się nie dzieje, sprawdź status swojego konta na Instagramie i sprawdź, czy nie naruszyłeś któregokolwiek z ich warunków.

Możesz uzyskać dostęp do statusu konta tutaj; Twój profil > Stuknij trzy linie w prawym górnym rogu > Stuknij Ustawienia > Stuknij Konto > Stuknij Stan konta i sprawdź, czy jakieś naruszyłeś.

Zaakceptuj ostrzeżenie, a będziesz mógł ponownie korzystać z Instagrama. Możesz także przejść do sieci Instagram z komputera, aby zaakceptować ostrzeżenie z Instagrama.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie wysyła kodu SMS? Dlaczego i jak to naprawić

Często Zadawane Pytania

Czy Instagram ma przycisk odświeżania?

Nie, Instagram nie ma przycisku odświeżania, który umożliwia kliknięcie w celu odświeżenia kanału lub profilu. Aplikacja do udostępniania zdjęć wykorzystuje ruch gestów, który pozwala przesuwać palcem w dół od góry.

Dlaczego Instagram się nie odświeża?

Istnieją różne powody, dla których Instagram nie odświeża Twojego konta. Jest to prawdopodobnie problem z kontem. Jeśli naruszyłeś ich wytyczne, możesz zobaczyć te problemy lub połączenie internetowe.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie