Instagram na żywo: kompletny przewodnik po wideo na żywo na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Instagram na żywo: kompletny przewodnik po wideo na żywo na Instagramie

Funkcja na żywo na Instagramie jest transmisją wideo na żywo w aplikacji Instagram i jest dostępne przez the Sekcja Instagram Stories. Korzystając z funkcji historii na żywo, możesz bardziej zaangażować swoich obserwujących jednocześnie odpowiedzialnie odpowiadać na ich uwagi. Historia na żywo na Instagramie jest jednym z najłatwiejszy I najbardziej przyjemne dostępnych obecnie narzędzi do nagrywania i przesyłania strumieniowego wideo.

Ta funkcja jest bardzo popularna wśród użytkowników, a zwłaszcza celebrytów. Na przykład dobrze znana postać może z góry zdefiniować czas, rozmawiać na żywo ze swoimi fanami i odpowiadać na ich pytania. Ponadto Live Story ma niezwykłą zdolność do reklamy i marketingu na Instagramie. Przy okazji, jako dodatkowe wsparcie dla sesji na żywo, możesz kupuj prawdziwe widoki na żywo na Instagramie aby zwiększyć zasięg i zaangażowanie. To świetny impuls dla tych, którzy planują jak najlepiej wykorzystać narzędzie PR. Ten artykuł ma dostarczyć Ci wszystkiego, co musisz wiedzieć o transmisji na żywo na Instagramie.

Przed przejściem do głównego tematu, jeśli widzisz jakieś błędy na Instagramsprawdź ten blog, aby dowiedzieć się, jak naprawić Instagram nie może odświeżyć kanału.

Co to jest Instagram na żywo?

Sposób korzystania z tej funkcji zależy od rodzaju aktywności, którą wykonujesz na Instagramie. Na przykład, jeśli jesteś właścicielem firmy, wprowadzając nowy produkt, możesz udostępniać transmisje wideo na żywo, aby przyciągnąć klientów do swoich odbiorców. Możesz też nawiązać kontakt na żywo z tła wykonywanej czynności. Tworzy to ciepłą i intymną relację z publicznością. Jest ważne by wiedzieć, jak korzystać z Instagrama na żywo dla wszystkich korzystających z Instagrama.

Jak rozpocząć transmisję wideo na żywo na Instagramie?

 • Dotknij ikona aparatu w lewym górnym rogu strony głównej Instagrama lub przeciągnij stronę od prawej do lewej, aby wyświetlić historie na Instagramie. Innym sposobem uzyskania dostępu do tej sekcji jest dotknięcie ikony ikona plusa na Twoim zdjęciu profilowym.
 • Kliknij na opcja na żywo który znajduje się na dole strony, a następnie dotknij opcji Rozpocznij wideo na żywo. (Jeśli nie możesz znaleźć tej funkcji, oznacza to Instagram na żywo nie został jeszcze aktywowany dla ciebie i powinieneś poczekać). Listę odbiorców na żywo znajdziesz u góry, a komentarze u dołu ekranu. Za przesłanie komentarzy lub uczynić je bardziej widocznymi dla odbiorców, dotknij komentarzy i przytrzymaj. Następnie możesz je przypiąć, aby uzyskać lepszą widoczność.

Dotykając ikony transmisji na żywo, możesz zobaczyć, kto ogląda Twoją transmisję na żywo.

Jeśli chcesz zabronić swoim odbiorcom wysyłania komentarzy, kliknij na Ikona zębatki u góry ekranu, a następnie wybierz „Wyłącz komentowanie” opcja. Weź pod uwagę, że każda zmiana w sekcji ustawień za komentarze, zostanie zastosowany również do relacji na żywo.

 • Po zakończeniu relacji na żywo kliknij przycisk „Koniec” na górze ekranu i przejdź do kolejnych kroków. Potwierdź swoją relację na żywo. Możesz ratować Twoja historia na żywo w Twoim rolka aparatu.

Jak oglądać na żywo innych?

 • Gdy jeden z użytkowników, których obserwujesz na Instagramie, rozpocznie relację na żywo, zobaczysz jego zdjęcie profilowe, a kolorowe kółko ze słowem „Na żywo” pojawia się u góry kanału informacyjnego na Instagramie. Filmy na żywo zawsze wyprzedzają relacje (od lewej strony to pierwsze kółka). Aby rozpocząć oglądanie wideo na żywo, dotknij ikony kolorowe kółko.
 • Podczas oglądania Instagrama na żywo możesz wybrać opcję komentowania i wysłać swoje spostrzeżenia. Na dłoni, dotykając „ikona serca” na wideo na żywo, możesz polubić transmisję na żywo. Pamiętaj, że osoba udostępniająca transmisję na żywo i wszystkie osoby oglądające ją na Instagramie mogą zobaczyć Twoje komentarze i polubienia, a także zalogować się na stronie wideo na żywo. Jeśli komentarz wydaje się nieodpowiedni, możesz dotknąć strony wideo na żywo i wybrać opcję „Zgłoś komentarz” opcja.
 • Jeśli użytkownik, który wysyła relację na żywo na Instagramie, zamknął pole komentarza i nie możesz wysłać swojego komentarza, możesz wysłać swoje spostrzeżenia bezpośrednio do niego.

Jak zobaczyć komentarze na żywo na Instagramie?

Gdy ktoś prowadzi transmisję na żywo na Instagramie, domyślnie komentarze nie są wyświetlane. Jednak wykonując kilka bardzo prostych kroków, nie tylko możesz zobaczyć komentarz, ale także możesz go zostawić, jeśli chcesz.

 • Przejdź do wideo na żywo, które chcesz obejrzeć.
 • W tym wideo na żywo zobaczysz ikonę z trzema kropkami w prawym dolnym rogu, śmiało i dotknij jej
 • Teraz nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk włączania komentarzy. To wszystko.
🔥 Zalecana:  Jak technologia Blockchain jest wykorzystywana w sektorze edukacyjnym?

Jak usunąć komentarze na Instagramie na żywo jako widz 2022?

 • Przejdź do transmisji wideo na żywo.
 • Podczas transmisji wideo na żywo naciśnij ekran i przytrzymaj go, aż pojawi się menu lub dotknij.
 • Teraz naciśnij Ukryj komentarze.

Dlaczego nie widzę komentarzy na żywo na Instagramie?

Głównym powodem, dla którego nie możesz zobaczyć komentarzy na żywo na Instagramie, jest to, że właściciel konta ograniczył wyświetlanie komentarzy tylko dla Ciebie lub dla wszystkich innych użytkowników. Aby to sprawdzić, możesz oglądać transmisję na żywo z innego konta. Obecnie większość Instagrammerów spędza czas na przeglądaniu postów i historii innych oraz komentowaniu ich. Ale czasami widzisz dziwny problem ze swoim Instagramem i nie możesz komentować jak zwykle. Co powinniśmy zrobić? Przed próbą rozwiązania problemu powinniśmy dowiedzieć się, dlaczego występuje ten błąd. Tutaj wymieniliśmy niektóre z głównych przyczyn tego zjawiska;

Numer 1: aplikacja Instagram nie działa

Najczęstszym powodem jest to, że usterka cię uwięziła, a w twojej aplikacji lub przeglądarce są pewne błędy. Aby rozwiązać problem, możesz;

 • Uruchom ponownie telefon
 • Sprawdź swoją sieć
 • Ponownie zainstaluj aplikację
 • Spróbuj użyć innego urządzenia lub przeglądarki
 • Wyczyść pamięć podręczną Instagrama
 • Zaktualizuj swoją aplikację

Numer 2: Zablokowano Ci możliwość komentowania na Instagramie

Drugim możliwym powodem jest blokada na serwerach Instagrama. Wiem, że wydaje się to dziwne, ale być może wykonałeś przynajmniej jedną z tych czynności, więc Instagram postanowił Cię zablokować;

1-Naruszenie limitów Instagrama

Istnieją pewne ograniczenia w komentowaniu, a jeśli je naruszysz, Instagram wyśle ​​​​Ci wiadomość przed zablokowaniem, aby Cię ostrzec. Jeśli to zignorujesz, Twoje działania zostaną ograniczone na 14 dni, podczas których nie będziesz mógł komentować na Instagramie. Jeśli nie zmienisz ścieżki, zostaniesz zablokowany na zawsze.

Oto niektóre ograniczenia, które należy wziąć pod uwagę;

 • Pomiędzy każdym komentarzem musi być 350-sekundowa przerwa
 • Liczba dziennych limitów nie powinna przekraczać 500
 • Nie powinieneś komentować więcej niż pięć razy na godzinę
 • Liczba komentarzy dziennie nie powinna przekraczać 30

2-Zachowując się jak boty

Pamiętaj, że Instagram nie docenia botów, a jeśli zachowujesz się podejrzanie, na przykład używasz więcej niż 30 hashtagów lub lajkujesz swoje komentarze w kółko, nie możesz komentować na Instagramie.

3-Twoje słowa są szkodliwe

Powinieneś wiedzieć, że nie możesz nic pisać w swoich komentarzach. Jeśli na przykład używasz przekleństw lub zachęcasz do samookaleczenia, zostaniesz zablokowany. Ponadto Instagram twierdzi, że filtruje określone słowa i wyrażenia, aby pomóc ludziom przestrzegać Wytycznych społeczności Instagrama, więc musisz przestrzegać zasad.

Jak mówi Instagram:

„Chcemy wspierać pozytywną, zróżnicowaną społeczność. Usuwamy treści zawierające wiarygodne groźby lub mowę nienawiści, treści skierowane do osób prywatnych w celu ich poniżenia lub zawstydzenia, dane osobowe mające na celu szantażowanie lub nękanie kogoś oraz powtarzające się niechciane wiadomości. Generalnie pozwalamy na silniejszą rozmowę wokół osób, które pojawiają się w wiadomościach lub mają dużą publiczność ze względu na ich zawód lub wybrane zajęcia”.

Jak długo jestem zablokowany?

Typowa blokada to 24-48 godzin. Jeśli to Twoje pierwsze wykroczenie, blokada może trwać nawet 2 godziny. Jeśli inni użytkownicy Cię zgłosili, Twoja blokada może trwać nawet tydzień, a nawet miesiąc.

Numer 3: Ustawienia konkretnego posta

Jeśli nie widzisz żadnych komentarzy pod zdjęciem znajomego, być może właściciel konta zablokował komentarze do tego konkretnego posta. Użytkownicy Instagrama mogą wyłączyć opcję otrzymywania komentarzy do swoich zdjęć.

Jak odblokować się na Instagramie

Jeśli masz pewność, że Instagram Cię blokuje, powinniśmy spróbować rozwiązać problem. Według Guiding Tech, jeśli Instagram Cię zablokował, może to oznaczać, że Instagram zablokował Twój adres IP, a nie konto. Więc najpierw spróbuj użyć VPN lub zmień połączenie Wi-Fi.

Z drugiej strony musisz poczekać, aż skończy się licznik czasu bloku. Jeśli uważasz, że jesteś zablokowany przez Instagram na zawsze, możesz poprosić o przyczynę na Instagramie lub w końcu utworzyć inne konto.

Ogólnie rzecz biorąc, większość przypadków błędów ma miejsce z powodu prostych błędów, a problem można rozwiązać za pomocą tylko kilku prostych technik, jak wspomniano powyżej. Ponadto, jeśli serwery cię zablokują, w większości przypadków jest to tymczasowe, wkrótce zostaniesz zwolniony.

Jak zobaczyć komentarze na Instagramie na żywo po opublikowaniu?

Niestety komentarze do czyjejś transmisji na żywo na Instagramie nie są zapisywane. Kiedy więc ktoś publikuje swoją transmisję na żywo, pozostawione komentarze nie są wyświetlane we wpisie.

Mam jednak dla Ciebie dobre rozwiązanie, dzięki któremu możesz zobaczyć komentarze do transmisji na żywo nawet po ich zakończeniu, a mianowicie poprzez nagrywanie tych transmisji na żywo. Przejdźmy więc do rzeczy.

🔥 Zalecana:  Czy 60 Hz jest dobre do grania na PS4, PS5, Xbox One i laptopach?

Jak wyświetlić nagranie z Instagrama na żywo na iPhonie

Jeśli więc chcesz widzieć komentarze do transmisji na żywo nawet po ich zakończeniu, musisz je nagrać swoim iPhonem. Tutaj przeprowadzę Cię przez kilka prostych kroków i pokażę, jak to zrobić.

 • Idź do Ustawienia
 • Uzyskiwać Centrum Kontroli a następnie stuknij Dostosuj elementy sterujące.
 • Przewiń w dół do miejsca, w którym jest napisane Nagrywanie ekranu i dotknij znaku +, aby dodać go do Centrum sterowania.
 • Teraz masz opcję nagrywania ekranu w swoim Centrum sterowania.
 • Jeśli masz iPhone’a 10 lub nowszego, nie musisz tego wszystkiego robić. Możesz po prostu uzyskać dostęp do nagrywania ekranu, przesuwając palcem w prawym górnym rogu.
 • Teraz przejdź do transmisji na żywo na Instagramie iw Centrum sterowania stuknij w Nagrywanie ekranu. Zacznę nagrywać transmisję na żywo na Instagramie.

Jak wyświetlić nagranie transmisji na żywo z Instagrama na Androida

Na urządzeniach z Androidem sytuacja wygląda trochę inaczej, ponieważ nie ma wbudowanego rejestratora ekranu.

Istnieje wiele różnych aplikacji, których możesz użyć do nagrywania ekranu, jednak pokażę ci XRecoder.

 • Przejdź do Google Play i pobierz Xrecorder.
 • Po pobraniu kontynuuj i otwórz aplikację.
 • Uderzyć Kontynuować.
 • Uderzyć Umożliwić.
 • Teraz naciśnij tę ikonę nagrywania, którą widzisz na zdjęciu, a następnie naciśnij umożliwić
 • Po zrobieniu tego całego hitu Zacząć teraz.
 • Po 3 sekundach aplikacja rozpocznie nagrywanie.
 • Teraz wróć do transmisji na żywo, którą chcesz nagrać na ekranie.

Często zadawane pytania dotyczące Instagram Live

Oto niektóre z często zadawanych pytań dotyczących transmisji na żywo na Instagramie. Jeśli korzystasz z komputera, możesz użyć „Ctrl + F”, aby znaleźć problemy.

Jak możemy wyłączyć powiadomienia na żywo na Instagramie naszych obserwujących?

Jeśli nie chcesz być informowany o relacjach na żywo swoich obserwujących, po prostu przejdź do swojej strony i kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu. Następnie wpisz „Ustawienia powiadomień push” i nastaw “Wideo na żywo” do wyłączenia.

Jak nagrać wideo na żywo ze znajomym?

Jedną z nowych funkcji w najnowszych aktualizacjach Instagrama jest „Wideo na żywo z przyjacielem”. Istnieją dwa sposoby zarabiania na życie ze znajomym:

 • Możesz zaprosić jednego ze swoich znajomych do dołączenia do transmisji na żywo.
 • Możesz zgłosić znajomego, który nagrywa historię na żywo, aby dołączył do niego w jego filmie.

Jak zaprosić kogoś na swój Instagram na żywo?

 • Dotknij ikony w lewym górnym rogu strony głównej (lub przeciągnij ekran od prawej do lewej), aby przejść do strony na żywo na Instagramie.
 • 2- wybierz „Na żywo” na dole i dotknij „Rozpocznij wideo na żywo
 • Wybierz ikonę
 • Wybierz nazwę użytkownika, z którym chcesz udostępnić Instagram na żywo. Zauważ, że możesz wybrać tylko osoby, które już oglądają Twoją relację na żywo.
 • Jeśli Twoja prośba o zaproszenie zostanie zaakceptowana, Twoja relacja na żywo z użytkownikiem zostanie zastosowana na podzielonym ekranie. Ponadto, jeśli twoja prośba zostanie odrzucona, zauważysz to.
 • W końcu możesz usunąć swojego partnera historii na żywo, dotykając „X” w prawym górnym rogu ekranu.

Aby złożyć wniosek i dołączyć do jednego ze znajomych na żywo na Instagramie, wykonaj poniższe czynności:

 • Jeśli widzisz Opcja żądania na Instagramie osoby, której szukasz, dotknij jej.
 • Następnie złóż wniosek. (Wysłać prośbę)
 • Jeśli Twoja prośba zostanie zaakceptowana, otrzymasz powiadomienie o możliwości dołączenia do transmisji wideo na żywo.

Jak wysłać swój Instagram na żywo do znajomych w DM?

Możesz wysłać swoją historię na żywo do znajomych, a także historie na żywo, które oglądasz.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Wybierz ikonę w prawym dolnym rogu ekranu na żywo na Instagramie.
 • Wybierz nazwę użytkownika, któremu zamierzasz wysłać historię na żywo.
 • Jeśli chcesz skierować do jednej osoby, wybierz „Wyślij oddzielnie” opcja. Jeśli chcesz przekierować do swoich grup, wybierz „Wyślij do grupy”.

Możesz także bezpośrednio przesyłać znajomym wideo na żywo innych osób, które są udostępniane publicznie, zgodnie z powyższym opisem.

Jak pobrać Instagram na żywo?

Jak powiedziano wcześniej, Instagram nie zapisuje twoich filmów na żywo i nie będziesz mógł ich ponownie oglądać. Pytanie brzmi: jak pobrać wideo na żywo? Odpowiedź jest prosta! Możesz użyć jednego z programów przechwytujących ekran telefonu (Tak jak robi to zrzut ekranu podczas robienia zdjęć z ekranu telefonu).

W przypadku użytkowników Androida można to łatwo zrobić, ale użytkownicy iPhone’a lub iPada nie mogą korzystać z takich programów (Apple nie zezwala na to ze względów bezpieczeństwa) i muszą podłączyć iPhone’a lub iPada do MacBooka, aby zapisać relację na żywo z Instagrama.

🔥 Zalecana:  Jak inwestować w Amazon i zarabiać pasywnie

Co to jest powtórka na żywo na Instagramie?

Możesz aktywować opcję powtórki wideo na żywo, aby umożliwić widzom, którzy stracili szansę na obejrzenie Twojej relacji na żywo, oglądanie przez maksymalnie 24 godziny po opublikowaniu go wraz ze wszystkimi opublikowanymi komentarzami. Możesz także wyróżnić swoje wideo na żywo, a także swoje historie. Aby Twoi odbiorcy mogli dotrzeć do nich w „Wyróżnij historie” Sekcja.

Aby udostępnić powtórkę swojej historii na żywo, wybierz opcję udostępniania u dołu ekranu po zakończeniu wideo. Łączna liczba odbiorców wideo na żywo obejmuje zarówno widzów wideo na żywo, jak i widzów odtwarzanych.

Jak oglądać Instagram na żywo po jego zakończeniu?

Jeśli Twój Instagram „udostępnił powtórkę wideo na żywo” jest aktywowana po otwarciu aplikacji Instagram, nagrane wideo na żywo pojawi się na górze ekranu z ikoną „graćsłowo na ten temat. Podczas oglądania udostępnionej powtórki wideo na żywo możesz zmienić oś czasu, dotykając lewej i prawej strony wideo. Możesz także pominąć transmisje wideo na żywo, których nie zamierzasz oglądać, dotykając ekranu.

Co to jest Instagram Top Live?

Najpopularniejsze filmy na żywo na Instagramie to filmy opublikowane publicznie. Gdy przejdziesz do strony Eksploratora, możesz znaleźć górną opcję na żywo u góry ekranu, z której możesz uzyskać dostęp do nowych filmów na żywo, dotykając ich. Przeciągając ekran w lewo iw prawo, możesz przeglądać nowe życia.

Jak oglądać Instagram na żywo na PC?

Niestety, możesz nie mieć możliwości oglądania wideo na żywo za pośrednictwem internetowej wersji Instagrama. Tak więc nie możemy normalnie oglądać Instagrama na żywo z komputerem, ale istnieje specjalna sztuczka, aby oglądać je na komputerze.

Wystarczy zainstalować rozwiniętą darmową wersję Google Chrome na swoim komputerze, a następnie przejść do strony Instagram (Instagram.com). Ciesz się oglądaniem wideo na żywo na swoim komputerze.

Dlaczego nie masz funkcji wideo na żywo w swoim telefonie pomimo aktualizacji Instagrama do najnowszej wersji?

Funkcja Instagram Live nie jest aktywna na starszych telefonach ani ze starszymi wersjami Androida, a jeśli na telefonie jest zainstalowany system operacyjny (telefony BlackBerry) lub Windows, możesz mieć problemy z oglądaniem Live Story i ogólnie relacji na Instagramie.

Jednym z innych problemów, które zaobserwowano zwłaszcza wśród użytkowników pracujących z IOS, jest to, że muszą wyłączyć coś ich VPN lub proxy włączone w Twoim urządzeniu. Zwróć też uwagę, że jeśli chcesz oglądać relacje na żywo, musisz mieć dobrą prędkość Internetu, w przeciwnym razie jakość Twojego filmu będzie niska lub zostanie zatrzymana.

Wniosek

Rynek Live Story jest obecnie tak gorący wśród użytkowników Instagrama i stał się narzędziem do zarabiania pieniędzy na Instagramie. Publikowanie na żywo na Instagramie to jedna z metod marketingu wideo i możesz ją wykorzystać przy odrobinie kreatywności, aby rozwinąć swój biznes i przyciągnąć klientów. Bądź bardzo ostrożny podczas publikowania historii na żywo, ponieważ twoi widzowie oglądają cię na żywo i nie masz prawa popełnić żadnych błędów. Ponadto, jeśli jesteś gotowy na otrzymywanie komentarzy od odbiorców, musisz zaakceptować ryzyko otrzymania nieistotnych i niegrzecznych komentarzy, które zostaną wyświetlone wszystkim odbiorcom na żywo.