Ile wytycznych dla społeczności uderza w TikTok, aby zostać zbanowanym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile wytycznych dla społeczności uderza w TikTok, aby zostać zbanowanym

Jak każda platforma mediów społecznościowych, TikTok ma zestaw wytycznych dla społeczności regulujących interakcję użytkowników na platformie.

Jeśli naruszysz którekolwiek z wytycznych społeczności TikTok, takie jak nagość, przemoc i treści graficzne, będziesz musiał ponieść pewne kary. Chociaż te kary są najczęściej określane jako strajki, polityka strajkowa na TikTok nie jest tym, za co wielu uważa.

Tutaj omówimy więcej na temat ostrzeżeń związanych z wytycznymi społeczności na TikTok.

Ile wytycznych dla społeczności uderza w TikTok, aby zostać zbanowanym

W oparciu o TikTok i politykę zakazów naruszania zasad, żadna określona liczba ostrzeżeń o naruszeniu wytycznych dla społeczności nie może prowadzić do zablokowania Twojego konta. Niemniej jednak należy zauważyć, że TikTok korzysta z systemu naruszeń, który zlicza liczbę naruszeń, które otrzymujesz.

Oznacza to, że otrzymanie bana na TikTok będzie zależało od wagi i częstotliwości naruszeń wytycznych społeczności. Jeśli jednak naruszysz politykę zerowej tolerancji, Tikto automatycznie zablokuje Twoje konto.

Film TikTok usunięty z powodu naruszenia wytycznych społeczności — możliwe przyczyny i rzeczy do wypróbowania

TikTok usunie Twój film, jeśli narusza on te wytyczne dla społeczności.

1. Wykorzystywanie seksualne nieletnich:

Zgodnie z wytycznymi TikTok usuniemy Twój film, jeśli zawiera wizualne przedstawienie nagości osoby nieletniej. Oznacza to, że TikTok może usunąć Twój film, jeśli zawiera on treści, które:

 • Seksualizuje dziecko
 • Przedstawiają, gloryfikują lub zachęcają do wykorzystywania dzieci w jakiejkolwiek formie, w tym nagości lub czynności seksualnych z nieletnimi
 • Przedstawiają, promują lub gloryfikują pedofilię lub napaść seksualną na osobę nieletnią

2. Niebezpieczne czyny i wyzwania

TikTok może usunąć Twój film, jeśli zawiera treści przedstawiające lub promujące niebezpieczne działania, które mogą prowadzić do śmiertelnych obrażeń lub utraty życia.

🔥 Zalecana:  Jak dodać MP3 do Apple Music na iPhonie

Zgodnie z wytycznymi społeczności TikTok niebezpieczne czynności to czynności, które ludzie wykonują poza kontekstem zawodowym. Interpretują również niebezpieczne czynności jako te, które wykonujesz bez niezbędnych umiejętności i środków bezpieczeństwa.

Jeśli Twój film zawiera działania, które mogą prowadzić do poważnych obrażeń lub śmierci dla Ciebie lub publiczności, TikTok uważa je za niebezpieczne.

3. Samobójstwo, samookaleczenie i zaburzenia odżywiania

TikTok mógł usunąć Twój film, jeśli promował lub przedstawiał działania, które mogą prowadzić lub zachęcać do samobójstwa lub samookaleczenia.

Inną kwestią do rozważenia jest to, czy treść filmu promowała niezdrowe nawyki żywieniowe, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Ponieważ takie treści naruszają wytyczne społeczności TikTok, usuną oni wszelkie filmy, które przedstawiają lub promują nieuporządkowane odżywianie.

4. Nagość dorosłych i czynności seksualne

Oprócz drobnej nagości i wykorzystywania seksualnego, TikTok marszczy brwi również wobec filmów zawierających nagość dorosłych i czynności seksualne.

W związku z tym TikTok może usunąć Twój film, jeśli zawiera nagość, pornografię lub treści o charakterze jednoznacznie seksualnym. Ponadto TikTok może również usunąć Twój film, jeśli przedstawia intymne obrazy lub wykorzystywanie seksualne bez zgody.

5. Zastraszanie i nękanie

TikTok nie toleruje fizycznego, emocjonalnego lub seksualnego wykorzystywania i nękania. Jeśli więc prześlesz film przedstawiający wykorzystywanie, zastraszanie lub nękanie, TikTok może usunąć Twój film.

Filmy w tej kategorii obejmują filmy przedstawiające lub promujące obraźliwe zachowanie, molestowanie seksualne i groźby.

6. Nienawistne zachowanie

TikTok mógł usunąć Twój film, jeśli zawierał mowę nienawiści lub nienawistne zachowanie wobec innej osoby lub grupy osób. Unikaj przesyłania filmów, które promują lub przedstawiają ataki i znęcanie się nad innymi osobami ze względu na ich rasę, religię, ideologię itp.

7. Naruszenie praw autorskich i znaku towarowego

TikTok mógł usunąć Twój film, jeśli zawierał treści naruszające prawa własności intelektualnej innej osoby.

🔥 Zalecana:  SEO dla restauracji: 13 praktycznych wskazówek, jak zarezerwować więcej stolików

8. Promowanie nielegalnych działań

TikTok modeluje swoje warunki świadczenia usług, aby były zgodne z prawem stanowym każdego kraju, w którym działa.

Z tego powodu TikTok nie pozwoli Ci przesyłać filmów zawierających nielegalne działania w Twoim kraju.

Proces odwoławczy dotyczący naruszenia wytycznych społeczności TikTok

Tutaj jest połączyć złożyć odwołanie, jeśli TikTok zablokuje Twoje konto. Możesz również postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami poniżej, jeśli nie masz pewności, jak ukończyć proces:

1. Odwołanie przez aplikację:

 • KROK 1: Otwórz TikToka
 • KROK 2: Stuknij ikonę swojego profilu
 • KROK 3: Stuknij ikonę w prawym górnym rogu ekranu.
 • KROK 4: Iść do “Ustawienia i prywatność”.
 • KROK 5: Stuknij w „Zgłoś problem” Sekcja.
 • KROK 6: Kliknij “Konto i Profil
 • KROK 7: Wybierać “Strona profilowa” i wybierz „Inny”.
 • KROK 8: Kliknij “Potrzebujesz więcej pomocy
 • KROK 9: Napisz odwołanie i dotknij „odwołanie” Lub “raport”.

2. Prześlij swoje odwołanie pocztą:

Możesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok za pośrednictwem poczty, aby złożyć odwołanie. Jeśli uważasz, że zablokowanie Twojego konta było pomyłką, wyjaśnij, dlaczego uważasz, że było to błędne, i dołącz przeprosiny.

Pisząc wiadomość, pamiętaj o podaniu swojej nazwy użytkownika TikTok. Możesz także mieć zdjęcia i filmy jako dowód, jeśli Twoje konto zostało niesłusznie zbanowane.

Kiedy skończysz z pocztą, wyślij ją na „[email protected]

Jak długo będę tymczasowo blokowany przed publikowaniem na TikTok?

Jeśli TikTok nałoży tymczasową blokadę na Twoje konto, usunie ją na 24, 48, 72 godziny lub tydzień – w zależności od wagi naruszenia.

Czytaj także: Czy TikTok płaci twórcom?

Co mam zrobić, jeśli moje konto TikTok jest trwale zbanowane?

Chociaż niewiele możesz zrobić, jeśli TikTok trwale zablokuje Twoje konto, nadal możesz złożyć odwołanie i mieć nadzieję, że rozpatrzą Twoją prośbę.

🔥 Zalecana:  Projekt analizy danych z Pandas Przewodnik krok po kroku (Ted Talks Data) – W stronę sztucznej inteligencji

Postępuj zgodnie ze szczegółowym przewodnikiem poniżej, jeśli chcesz złożyć odwołanie.

 • KROK 1: Otwórz TikToka
 • KROK 2: Stuknij ikonę swojego profilu
 • KROK 3: Stuknij ikonę w prawym górnym rogu ekranu.
 • KROK 4: Przejdź do „Ustawienia i prywatność”.
 • KROK 5: Stuknij w sekcję „Zgłoś problem”.
 • KROK 6: Kliknij „Konto i profil”
 • KROK 7: Wybierz „Strona profilu” i wybierz „Inne”.
 • KROK 8: Kliknij „Potrzebuję więcej pomocy”
 • KROK 9: Napisz odwołanie i kliknij „odwołanie” lub „zgłoś”.

Wniosek

Powinieneś przestrzegać warunków użytkowania i przestrzegać wytycznych społeczności TikTok. Tylko w ten sposób możesz cieszyć się korzystaniem z platformy i uniknąć czasowych lub stałych blokad konta.