Ile TikTok płaci za wyświetlenie? 2023 (ZOBACZ Zapłać za 1000 wyświetleń)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile TikTok płaci za wyświetlenie? 2023 (ZOBACZ Zapłać za 1000 wyświetleń)

Jeśli jesteś twórcą na TikTok, możesz zarabiać na aplikacji, teraz się zastanawiasz ile TikTok płaci za obejrzenie utworzonego przez Ciebie filmu w aplikacji.

Cóż, zależy to od różnych czynników, a TikTok tego nie ujawnił. Ale niektórzy ludzie byli w stanie obliczyć, ile płacą za obejrzenie wideo.

Twórcy mogą zarabiać pieniądze, ale nie jest to dostępne dla wszystkich. Fundusze twórcy są dostępne tylko w wybranych krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja itd.

W tym artykule dowiesz się ile TikTok płaci za obejrzenie treści wideo w aplikacji. Opłata za TikTok pay-per-view różni się w zależności od różnych czynników.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok (3 sposoby skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej)

Czy TikTok płaci za wyświetlenia?

Tak, TikTok pay-per-view dla Twojego filmu w aplikacji. Jeśli znajdujesz się w wybranych krajach, które są dostępne i spełniasz wymagania, będziesz mógł zarabiać z funduszy twórców.

TikTok wykorzystuje różne czynniki, aby zapłacić za obejrzenie Twojego filmu, może to być rodzaj publikowanych treści, grupa docelowa itp.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile polubień na TikTok, aby otrzymać zapłatę (Zarabiaj na TikTok)

Ile TikTok płaci za obejrzenie

Według źródeł ludzie, którzy zarabiają na TikToku, płacą za obejrzenie wideo w zakresie od 2 do 4 centów za 1000 wyświetleń.

Więc jeśli masz 1000 wyświetleń swojego filmu, zarobisz około 2 do 4 centów, a kiedy uzyskasz 1 000 000 wyświetleń, zarobisz od 20 do 40 USD.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak sprawdzić, kto udostępnił Twój TikTok (zrób to teraz)

Płatność TikTok zależy od innego czynnika

Jeśli jesteś twórcą i zarabiasz mniej więcej pieniądze, nie dzieje się tak dlatego, że masz mniejszą oglądalność lub nie możesz uzyskać 10 000 000 wyświetleń, chociaż to może się liczyć.

Fundusze twórcy z TikTok płacą za wideo za obejrzenie różne czynniki. Pierwszy, który już znasz; liczba wyświetleń:

  • Liczba wyświetleń.
  • Autentyczność poglądów.
  • Poziom zaangażowania.
  • Ilość publikowanych treści.
🔥 Zalecana:  Wskazówki dotyczące prawidłowego sposobu importowania z Chin

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować konto TikTok (przewodnik krok po kroku)

Jak zarabiać pieniądze na TikTok

Jeśli jesteś twórcą i nie zarabiasz, powinieneś mieć możliwość zastosowania innych metod zarabiania pieniędzy.

Najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy z TikTok Creator Funds jest przesyłanie większej liczby filmów na swoim koncie i sprawdź, czy możesz uzyskać więcej niż 1 milion wyświetleń każdego przesłanego filmu.

Możesz też spróbować Marketing afiliacyjny I sponsoringtak robi większość twórców, aby zarabiać na funduszach twórców.

Możesz też zrobić e-commerce/dropshippingu i będziesz w stanie zarobić więcej pieniędzy przy mniejszej liczbie wyświetleń niż w przypadku Funduszy dla twórców od TikTok.

Jeśli nie masz tych umiejętności, nie możesz się dobrze uczyć, możesz dążyć do uzyskania 10 milionów wyświetleń swojego filmu, aby zarobić od 200 do 400 USD z funduszu twórcy. Aby zarabiać więcej, musisz uzyskać więcej wyświetleń swojego filmu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu (ze znakiem wodnym i bez)

Kto kwalifikuje się do funduszy TikTok Creator?

TikTok ma wielu twórców w aplikacji w różnych krajach, ale nie wszyscy używają platformy do zarabiania pieniędzy.

Aby zarabiać na TikTok, musisz ubiegać się o fundusze dla twórców. Fundusze twórcy to program, który zobowiązał się zapłacić twórcom 200 milionów dolarów.

Według TikTok, oczekuje się, że Fundusz wzrośnie o ponad 1 miliard dolarów w USA w ciągu najbliższych 3 lat i ponad dwukrotnie więcej na całym świecie.

Twórcy ci są dostępni tylko dla tych, którzy ubiegają się o udział w programie i mają siedzibę w określone kraje.

Zanim będziesz mógł ubiegać się o fundusze twórcy, aby zarabiać na TikTok, musisz mieć następujące elementy dla swojego konta TikTok;

  • Mają siedzibę w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii lub we Włoszech.
  • Mają co najmniej 18 lat
  • Mieć co najmniej 10 000 obserwujących
  • Uzyskaj co najmniej 100 000 wyświetleń wideo w ciągu ostatnich 30 dni
  • Posiadaj konto, które jest zgodne z naszymi Wytycznymi dla społeczności TikTok i warunkami korzystania z usługi
🔥 Zalecana:  Haker wykorzystuje błąd Acali i emituje 1,28 miliarda wadliwych monet AUSD

Jeśli nie mieszkasz w krajach wymienionych powyżej, zapomnij o tym, że nie będziesz mógł zarabiać pieniędzy z Funduszy TikTok dla twórców.

Chyba że rozgałęziasz się na inne metody monetyzacji jak e-commerce i dropshipping, marketing afiliacyjny i sponsoring.

Jeśli masz ogromną rzeszę fanów, możesz zjeść lunch towar i sprzedawać go swoim obserwującym. To przyniesie więcej pieniędzy, niż otrzymasz z TikTok Creator Funds.

To kolejny sposób, w jaki możesz zarobić znacznie więcej, nie ograniczając się do gotówki z Funduszy Twórcy.

Wniosek

Zarabianie pieniędzy z TikTok Creator Funds jest dobre, ale nie zarobisz dużo, jeśli Twój film nie stanie się wirusowy.

Aby zarabiać pieniądze, musisz użyć innych metod zarabiania, możesz przejść do TikTok Creator Marketplace i znaleźć firmy, z którymi możesz współpracować.

Możesz robić swoje, takie jak dropshipping, e-commerce, wyświetlanie towarów, marketing afiliacyjny itp.

Więc jeśli chcesz zacząć zarabiać z TikTok Creator Funds lub TikTok Marketplace, oto przewodnik od Mashable to pokazuje jak.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić swój wiek na TikTok 2022 (zmień datę urodzenia)

Często Zadawane Pytania

Ile TikTok płaci za obejrzenie?

Według źródeł, jeśli masz 1000 wyświetleń swojego filmu i korzystasz z TikTok Creator Funds, zarobisz około 2 do 4 centów, a gdy zrobisz 1 000 000 wyświetleń, zarobisz od 20 do 40 USD.

Ile TikTok płaci za 1000 wyświetleń

TikTok płaci od 2 do 4 centów, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

Ile TikTok płaci za 100 tysięcy wyświetleń

TikTok zapłaci od 2 do 4 USD, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

Ile TikTok płaci za 500 tysięcy wyświetleń?

TikTok zapłaci od 10 do 20 USD, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

🔥 Zalecana:  Jaki jest najlepszy czas na publikowanie na TikTok w 2023 roku

Ile pieniędzy TikTok płaci za milion wyświetleń

TikTok zapłaci od 20 do 40 USD, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

Ile TikTok płaci za 10 milionów wyświetleń

TikTok zapłaci od 200 do 400 USD, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

Czy TikTok płaci za polubienia

Nie, TikTok nie płaci za polubienia. Jeśli masz ponad milion, nie dostaniesz ani grosza od TikTok. Polubienia przyczyniają się do tego, co przynosi Ci pieniądze w dowolnym miejscu.

Czy TikTok płaci za obserwujących

Nie, TikTok nie płaci za obserwujących. Jeśli masz ponad milion, nie dostaniesz ani grosza od TikTok. Obserwatorzy przyczyniają się do tego, co przynosi Ci pieniądze w dowolnym miejscu.

Ile TikTok płaci za 15 milionów wyświetleń?

TikTok zapłaci od 300 do 600 USD, jeśli masz 1000 wyświetleń treści wideo na swoim koncie. Wynagrodzenie różni się w zależności od różnych czynników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie