Ile razy dzwoni telefon? [Change Number of Rings On iPhone before Voicemail]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile razy dzwoni telefon? [Change Number of Rings On iPhone before Voicemail]

Od czegoś tak prostego, jak chęć sprawdzenia, czy zostałeś zablokowany, po informację, jak długo czekać lub nie czekać, gdy telefon dzwoni przed wybraniem, pytanie „ile razy dzwoni telefon” było przedmiotem łagodnych kontrowersji w społeczności, do których należymy.

Pomyśleliśmy, że to świetny pomysł, aby stworzyć artykuł z wyczerpującą listą rzeczy, na które możesz zwrócić uwagę, gdy dzwoni telefon, od tego, czy dana osoba jest niedostępna, czy w jakiś sposób Cię zablokowała. Z drugiej strony, chcielibyśmy również podzielić się naszymi przemyśleniami na temat tego, jak długo uprzejmość wymaga czekania na telefon, zanim go podniesiesz.

Ile razy telefon dzwoni przed przekazaniem połączenia, przejściem do poczty głosowej lub rozłączeniem?

Ile razy dzwoni telefon? Telefon dzwoni od 3 do 5 razy, zanim połączenie zostanie przekierowane na pocztę głosową, połączenie zostanie rozłączone lub przekierowane na inny numer telefonu.

Odkryliśmy, że liczba dzwonków telefonu zależy od danego operatora. Niektórzy operatorzy dopuszczają około 30 sekund dzwonienia, zanim połączenie zostanie rozłączone, a w zależności od operatora, urządzenia lub dzwonka telefonu komórkowego liczba dzwonków może być mniejsza, powiedzmy 3 razy, i dłuższa, powiedzmy 6 razy.

W ostatnich latach widzieliśmy operatorów telefonii komórkowej, którzy pozwalają swoim klientom ustawić liczbę dzwonków lub sekund, w ciągu których ich telefony mają dzwonić przed wykonaniem określonej czynności, więc liczba ta może być różna w zależności od klienta.

Należy jednak zauważyć, że gdy telefon wielokrotnie dzwoni, a połączenie nie jest odbierane, nie zawsze oznacza to, że dzwoniący Cię zablokował, po prostu może być niedostępny.

Jeśli zadzwonisz do kogoś, a jego telefon jest wyłączony, czy zadzwoni?

Jeśli zadzwonisz do kogoś, a jego telefon jest WYŁĄCZONY, w większości przypadków zadzwoni od 0 do 2 razy. Jeśli odbiorca nie ustawił swojego numeru do przekazywania połączeń i jeśli nie miał ustawionej poczty głosowej, telefon prawdopodobnie w ogóle nie zadzwoni, ponieważ jest wyłączony, ale jeśli ma ustawione przekazywanie na inny numer lub pocztę głosową , zadzwoni od 1 do 2 razy przed przejściem do przekazywania lub poczty głosowej.

🔥 Zalecana:  Analiza czasu rzeczywistego IoT — sterownik PLC WAGO z automatycznym ładowaniem kostek danych — w kierunku sztucznej inteligencji

Operatorzy mają coś, co nazywają „IMSI Detached”, termin dołączany do dowolnego numeru w sieci, który był wyłączony lub miał rozładowaną baterię. W niektórych częściach świata spowoduje to odtworzenie komunikatu „Wybrany numer jest wyłączony, spróbuj ponownie później” lub „Wybrany numer jest nieosiągalny, spróbuj ponownie później”. Ile razy dzwoni telefon, gdy jest WYŁĄCZONY? 0 – 2 razy.

Przeczytaj także: Czy jesteś zablokowany przez subskrybenta?

Ile razy telefon powinien dzwonić, zanim zostanie odebrany?

Telefon powinien zostać odebrany przynajmniej przed piątym lub szóstym dzwonkiem, aby się nie rozłączył.

Ale jeśli chodzi o etykietę, nie ma nigdzie normy, która określałaby, ile razy telefon musi zadzwonić, zanim go odbierzesz. Zamiast zbytnio przejmować się tym, ile razy dzwoni telefon, ludzie powinni bardziej przejmować się „jak odebrać połączenie”.

Więc ile razy telefon powinien zadzwonić, zanim zostanie odebrany? Tak szybko, jak to możliwe.

Ile razy dzwoni telefon, gdy jesteś zablokowany?

Więc ile razy telefon dzwoni, gdy jesteś zablokowany? Ogólnie rzecz biorąc, telefon nie dzwoni, gdy jesteś zablokowany, a jeśli tak, dzwoni co najmniej raz przed odtworzeniem wiadomości o przechwyceniu połączenia, np. ”.

Ile razy telefon dzwoni, jeśli połączenie jest ignorowane?

Gdy odbiorca ignoruje Twoje połączenie, telefon zazwyczaj dzwoni od 3 do 5 razy, zanim przejdzie do poczty głosowej lub otrzymasz wiadomość o przechwyceniu połączenia, że ​​odbiorca nie jest dostępny, aby odebrać połączenie. Ogólnie rzecz biorąc, dopóki dana osoba cię nie blokuje, możesz dzwonić do niej tyle razy, dzwoni 3, 4 lub 5 razy i włącza się poczta głosowa.

Przeczytaj także: Dlaczego sieć komórkowa jest niedostępna dla połączeń głosowych na Androidzie i iPhonie?

Telefon dzwoni 4 razy, a potem poczta głosowa? Co robić

Kiedy telefon dzwoni 4 razy, a potem poczta głosowa, oznacza to, że dana osoba nie może odebrać lub ignoruje Twoje połączenia. Telefon dzwoniący 4 razy to wyraźny znak, że telefon odbiorcy jest osiągalny i nie jesteś zablokowany.

🔥 Zalecana:  Intuicja stojąca za sieciami GAN dla początkujących — w stronę sztucznej inteligencji

Jeśli jesteś odbiorcą, którego telefon dzwoni tylko 4 razy, oto sposób, aby to naprawić: Ustawienia >> wybierz Ogólny >> wybierz Resetowanie >> dotknij Zrestartować ustawienia sieci. To też byś zapewnił Nie przeszkadzać nie jest WŁĄCZONY.

Telefon dzwoni dwa razy, a potem przechodzi do poczty głosowej? Co robić

Jeśli telefon dzwoni 2 razy, a następnie włącza się poczta głosowa, oznacza to, że odbiorca odrzucił połączenie, jego telefon był WYŁĄCZONY lub bateria jest rozładowana. W większości przypadków telefon odbiorcy w taki czy inny sposób nie może dzwonić.

Jeśli jesteś odbiorcą, którego telefon dzwoni tylko dwa razy, oto sposób, aby to naprawić: wybierz Ustawienia >> dotknij Ogólny >> wybierz Resetowanie >> dotknij Zrestartować ustawienia sieci. To też byś zapewnił Nie przeszkadzać nie jest WŁĄCZONY.

Przeczytaj także: Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane zgodnie z wybranym numerem — prawdopodobne przyczyny

Jak zmienić liczbę dzwonków na iPhonie przed pocztą głosową

Aby zmienić liczbę dzwonków telefonu, wybierz *#61# >> zlokalizować Ustawienia Przesłuchanie powiodło się, Przekazywanie połączeń głosowych, Gdy nieodebrane, Przekierowanie do +” I napisz 11-cyfrową liczbę pod symbolem plusa >> wyjdź i wybierz *61*+, następnie 11-cyfrowy numer, następnie *11, a następnie *czas dzwonka#. Przykład (*61*00123456789*11*30#)

Przeczytaj także: Czy mogę przełączać karty SIM między telefonami w Verizon?

Table of Contents