Ile polubień na TikTok, aby otrzymać zapłatę (Zarabiaj na TikTok)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile polubień na TikTok, aby otrzymać zapłatę (Zarabiaj na TikTok)

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem TikTok i chcesz wiedzieć ile potrzeba polubień na TikToku, aby otrzymać zapłatęTo ten artykuł jest dla ciebie.

TikTok to jedna z wielu platform mediów społecznościowych, na których wielu użytkowników zarabia pieniądze, zwykle w oparciu o liczbę osób zaangażowanych w ich treści.

Wpływanie na TikTok można uznać za pracę na pełen etat. Ale nie tylko każdy może zarabiać pieniądze i otrzymywać zapłatę za pośrednictwem TikTok.

W tym artykule dowiesz się ile polubień potrzeba, aby zarabiać na TikTok. Poznasz też inne opcje, których możesz użyć do zarabiania pieniędzy na TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile TikTok płaci za wyświetlenie? (ZOBACZ Zapłać za 1000 wyświetleń)

Ile polubień potrzebuję na TikTok, aby otrzymać zapłatę?

Niestety, nie ma ostatecznej ani ustalonej liczby polubień użytkownik TikTok musiałby zarabiać na TikTok, ale oczywiście im więcej masz polubień, tym większa szansa na zapłatę.

Jednak według niektórych twórców treści TikTok, TikTok płaci od 0,02 do 0,04 USD za 1000 wyświetleń filmu TikTok.

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze za pomocą Fundusz dla twórców TikTok jednak musisz mieć co najmniej 10 000 obserwujących i co najmniej 100 000 wyświetleń.

Jednakże, polubienia nie są sposobem na zarabianie na TikTok. Polubienia się liczą, ponieważ pokazują liczbę osób zaangażowanych w Twoje treści, ale inne czynniki mogą pomóc Ci zarabiać na TikTok.

Inne czynniki, takie jak liczba wyświetleń, a nawet liczba obserwujących, które musisz odegrać, odgrywają ogromną rolę w zarabianiu na TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Nie znaleziono konta” na TikTok? Dlaczego i jak to naprawić

Jak mogę zarabiać na TikTok?

Istnieje kilka sposobów, w jakie użytkownicy TikTok mogą zarabiać na TikTok, bezpośrednio lub pośrednio. Oto kilka:

🔥 Zalecana:  Zoptymalizuj czynniki na stronie, aby poprawić swoje rankingi

1. Współpraca marek

TikTok to idealna platforma dla reklamodawców. Możesz zarabiać na TikTok przez partnerstwo z niektórymi markami i tworzenia treści sponsorowanych dla ich usług.

Kiedy marka widzi potencjał w Twoich odbiorcach, może się z Tobą skontaktować i współpracować, a Ty zarabiasz na marketingu ich produktów.

Otrzymujesz zapłatę za każdy opublikowany film, który zwiększa świadomość Twojej marki. Wszystko to zależy od zaangażowania Twoich filmów, liczby polubień i wyświetleń oraz liczby odbiorców.

2. Fundusz twórcy TikTok

Fundusz twórców TikTok to program która płaci twórcom treści za tworzenie filmów, które stają się wirusowe. Jednak, aby dostać się do tego programu, musisz spełnić określone wymagania.

Musisz być o godz najmniej Musisz mieć ukończone 18 lat, być legalnym rezydentem Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji i Hiszpanii, mieć co najmniej 10 000 obserwujących na TikTok i mieć co najmniej 100 000 autentycznych wyświetleń swoich filmów 30 dni przed złożeniem wniosku.

Wszystkie Twoje treści powinny również spełniać wytyczne społeczności TikTok.

Gdy spełnisz wszystkie wymagania, otrzymasz pomoc za posty, które uzyskają ponad 50 000 polubień.

Kwota ta różni się jednak w zależności od liczby wyświetleń, poziomu zaangażowania i tego, czy Twoje filmy spełniają wytyczne dla społeczności.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić filmy, które nie są publikowane na TikTok (dlaczego i 6 sposobów, aby to naprawić)

3. Sprzedaż towarów

Innym sposobem zarabiania na TikTok jest sprzedaż Twoje produkty. TikTok to świetna platforma dla małych firm.

Gdy już będziesz mieć świetną obserwację w aplikacji, możesz wykorzystać to do sprzedaży swoich towarów. Możesz sprzedawać zeszyty, dzienniki i akcesoria, które charakteryzują Twoją markę na TikTok.

Możesz także promować własną firmę, a nawet założyć własną i używać swojego konta TikTok do promowania tej marki, za co otrzymasz zapłatę na TikTok.

🔥 Zalecana:  Bella Hadid współtworzy swoją pierwszą kolekcję NFT

4. Funkcja prezentów Tiktok

Niedawno TikTok udostępnił nową funkcję prezentów, dzięki której możesz zarabiać wirtualne prezenty. Użytkownicy TikTok mogą kupować dla Ciebie wirtualne prezenty za swoje prawdziwe pieniądze. Każdy prezent jest wart kilka monet.

Otrzymane prezenty zamieniają się w diamenty o wartości połowy wysłanych monet.

Aby otrzymywać prezenty, potrzebujesz jednak co najmniej 1000 obserwujących na TikTok. Kiedy suma prezentów wyniesie 100 $, możesz je wypłacić. Możesz także wypłacić do 1000 $ prezentów dziennie.

5. Marketing afiliacyjny

Zawsze, gdy dają ci marki linki do swoich usług i produktówotrzymujesz prowizję od marki za każdym razem, gdy ktoś kliknie w link.

Możesz nawet otrzymać kod promocyjny, którego użytkownicy mogą użyć, aby uzyskać zniżki na produkty oferowane przez markę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak to naprawić, gdy TikTok usunął dźwięk (unikaj tego)

6. Patreona

Duża publiczność może być również świetną okazją do założenia Patreona, do którego użytkownicy mogą dołączyć i uzyskać dostęp do treści, których nie publikowałbyś na swojej stronie TikTok.

Patreon jest dochód z abonamentu model i jest kolejnym idealnym sposobem zarabiania pieniędzy na TikTok. Mając kilku oddanych obserwujących, możesz zarobić dużo pieniędzy.

Wniosek

TikTok to stale rozwijający się serwis społecznościowy z ponad miliardem użytkowników na całym świecie. Jest to również droga, na której użytkownicy aplikacji mogą tworzyć treści i zarabiać pieniądze.

Nie ma ustalonej liczby polubień, których potrzebujesz, aby otrzymać zapłatę na TikTok. Istnieją jednak inne sposoby zarabiania na TikTok, na przykład poprzez marketing afiliacyjny i Tiktok Creator Fund.

PRZECZYTAJ TEŻ: Skąd mam wiedzieć, czy ktoś usunął swój TikTok? (Dowiedz się w ten sposób)

Często Zadawane Pytania

Ile polubień na TikTok zostaje zweryfikowanych?

Weryfikacja konta na TikTok nie wymaga ustawiania liczby obserwujących ani polubień. Na weryfikację na TikTok składa się wiele czynników, takich jak Twoja autentyczność i przestrzeganie wytycznych społeczności.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych kodów Ibotta, aby zdobyć więcej nagród (2023)

Ilu obserwujących potrzebujesz, aby zarabiać na TikTok?

Aby zarabiać na TikTok za pomocą Funduszu dla twórców, potrzebujesz co najmniej 10 000 obserwujących.

Ile TikTok płaci za tysiąc polubień?

Tiktok płaci od 2 do 4 centów za 100 wyświetleń.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie