Ile osób mogę obserwować i przestać obserwować na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ile osób mogę obserwować i przestać obserwować na Instagramie?

Pomyśl o tym. Na Instagramie jest ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie. Ci użytkownicy przesyłają ponad 500 milionów historii w ciągu jednego dnia. Wydaje się, że to wystarczy dla zatłoczonej społeczności. Teraz wyobraź sobie, że każdy może zrobić wszystko: nieograniczoną liczbę polubień, komentarzy, obserwowania/przestania obserwowania. Zmieniłoby to platformę w chaos.

Z drugiej strony, gdyby każda akcja na Instagramie była nieograniczona, wiele firm i użytkowników indywidualnych wykorzystałoby tę możliwość do przereklamowania swoich kont. Jest to jeden z powodów, dla których uważam, że Instagram wprowadził zasady przeciwko takim działaniom bez ich ogłaszania.

Dla tych, którzy pytają, ilu osób mogę przestać obserwować na Instagramie i ile mogę obserwować w ciągu dnia, tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Ile osób mogę przestać obserwować na Instagramie?

Krótka odpowiedź brzmi możesz obserwować lub przestać obserwować do 200 kont dziennie. Dla nowych użytkowników Instagrama liczba ta może wynosić około 150. Jeśli przekroczysz ten limit, możesz zostać tymczasowo zbanowany.

Oto kilka zasad dotyczących liczby osób, które możesz przestać obserwować na Instagramie w ciągu jednego dnia;

 • W przypadku kont starszych niż tydzień możesz przestać obserwować 51 użytkowników dziennie.
 • Przez drugi tydzień możesz przestać obserwować 100 osób dziennie.
 • Przez trzeci tydzień 150 dziennie.
 • Przez czwarty tydzień 200 dziennie.

Jeśli Twoje konto jest starsze niż miesiąc, nadal możesz napotkać pewne ograniczenia, jeśli przestaniesz obserwować więcej niż 200 użytkowników dziennie.

Ile osób możesz obserwować na Instagramie?

Instagram nie pozwala śledzić więcej niż 7500 użytkowników, niezależnie od liczby obserwujących. Instagram ograniczył liczbę osób, które możesz obserwować, aby ograniczyć spam. Jeśli spróbujesz obserwować więcej niż 7500 użytkowników, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie. Każdy, kto obserwował ponad 7500 osób, robił to przed wprowadzeniem tej zasady.

Ile osób dziennie możesz obserwować na Instagramie?

W przypadku nowych użytkowników Instagrama nie można obserwować więcej niż 500 użytkowników, podczas gdy starsze konta nie mogą śledzić więcej niż 1000 użytkowników, co również zależy od przestrzegania prawa.

Upewnij się, że nie próbujesz obserwować więcej niż 200 użytkowników Instagrama jednocześnie. Możesz zostać za to zbanowany i nie będziesz wiedział, ile jeszcze ostrzeżeń Ci zostało.

🔥 Zalecana:  Kim jest tajemniczy wielbiciel na Instagramie? (Znaczenie)

Ile osób możesz oznaczyć w historii na Instagramie?

W przypadku relacji na Instagramie możesz oznaczyć maksymalnie 10 osób na post. Jeśli oznaczysz więcej niż 10 osób, Twoja relacja nie zostanie opublikowana. Jeśli potrzebujesz większego zaangażowania, rozważ przesłanie filmu lub zdjęcia, a następnie możesz oznaczyć do 20 osób na post. Możesz także użyć znaku @, aby wspomnieć o większej liczbie osób w sekcji komentarzy.

Jak długo Instagram blokuje możliwość obserwowania?

Odpowiedź na to pytanie nie jest pewna. Widzieliśmy jednak, że konta były blokowane na mniej niż 20 minut, a inne na ponad tydzień.

Przyczyną zablokowania konta na Instagramie może być obserwowanie zbyt wielu kont na Instagramie w krótkim czasie. Jeśli jednak używasz nowego konta, może to być mniej.

Jak przestać obserwować hashtag na Instagramie

 1. Kliknij trzy kropki u góry strony z hashtagiem.
 2. Następnie wybierz opcję Przestań obserwować.
 3. Stuknij w potwierdź.

Hashtagi to frazy kluczowe lub słowa używane, aby pomóc osobom zainteresowanym Twoim postem znaleźć go w mediach społecznościowych. Na przykład możesz natknąć się na post, który Ci się nie podoba lub którego nie chcesz wyświetlać w swoim kanale mediów społecznościowych ze względu na hashtagi, które aktualnie obserwujesz.

Jak się dowiedzieć, kto przestał mnie obserwować na Instagramie

Przejdź do profilu użytkownika na Instagramie i kliknij pole z napisem „obserwowanie”. Zobaczysz listę kont, które obserwuje ta osoba. Jeśli jesteś pewien, że cię śledzili, ale nie ma cię na liście, możesz założyć, że już cię nie śledzą. Wydaje się całkiem łatwe.

Załóżmy, że masz kilka tysięcy obserwujących. Korzystanie z tej metody staje się prawie niemożliwe. Innym sposobem na to jest skorzystanie z aplikacji takich jak:

 1. Obserwujący Tracker Pro
 2. Podążaj za policjantem
 3. ŚledźMeter

Jak przestać obserwować na Instagramie

 1. Najpierw uruchom aplikację Instagram.
 2. U dołu kliknij swoje zdjęcie profilowe.
 3. U góry strony profilu stuknij Następnya użytkownicy, których obserwujesz, zostaną wyświetleni.
 4. Gdy zobaczysz konto, którego chcesz przestać obserwować, stuknij ‘Następny.

Jak usunąć obserwującego na Instagramie

 1. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu Instagrama, aby otworzyć swój profil.
 2. Kliknij obserwujących
 3. Kliknij usuń po prawej stronie nazwy konta obserwującego, które chcesz usunąć.
 4. Na koniec dotknij ‘Usunąć’ potwierdzać
 5. Pamiętaj, że obserwujący, którego usuniesz, nie otrzyma powiadomienia.
🔥 Zalecana:  Przewodnik dla początkujących po danych syntetycznych — w stronę sztucznej inteligencji

Notatka: Możesz usuwać osoby ze swoich obserwujących tylko wtedy, gdy Twoje konto jest prywatne.

Jak sprawić, by ktoś przestał Cię obserwować na Instagramie

Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest usunięcie użytkowników jako obserwujących Twoje konto, jeśli nie chcesz ich usuwać z listy obserwujących

Inną metodą jest zablokowanie ich konta. Nie musisz się martwić, że zostaną powiadomieni. Możesz także ograniczyć wyświetlanie Twojego posta na ich koncie na Instagramie.

Jak szybko usunąć wiadomości z Instagrama

 1. Stuknij w czat
 2. Stuknij ikonę Usuń wyświetlaną na ekranie.
 3. Stuknij w potwierdź, aby usunąć.

Dla użytkowników iPhone’a:

 1. Przesuń palcem w lewo na czacie.
 2. Stuknij w usuń w menu, które się pojawi.
 3. Następnie potwierdź usunięcie

Jak przestać obserwować wszystkich na Instagramie

Jedynym sposobem na zaprzestanie obserwowania wszystkich jest zrobienie tego ręcznie. Możesz natychmiast przestać obserwować 200 użytkowników Instagrama, a następnie odczekać godzinę, zanim przestaniesz obserwować kolejnych 200.

Istnieją aplikacje, które twierdzą, że mogą jednocześnie przestać obserwować wszystkich na Instagramie, a większość z nich działa w pewnym momencie, ale już nie. Ich oceny są zwykle zawyżone, ale wielu użytkowników twierdzi, że nie działają, gdy patrzy się na komentarze.

Przeczytaj także: Aparat na Instagramie nie działa? Najlepsze poprawki i ustawienia aparatu

Jak ograniczyć komentarze na Instagramie

 1. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu ekranu
 2. Kliknij w prawym górnym rogu, zanim stukniesz w ustawienia.
 3. Uzyskiwać Prywatność i wtedy Granice. Uzyskiwać Kontynuować
 4. Wybierz liczbę dni, na które chcesz ograniczyć ich komentarze, przechodząc na prawo od limitu i przewijając w dół do menu liczby dni, na które chcesz ograniczyć ich komentarze.
 5. Następnie Potwierdzać

Jak się dowiedzieć, czy Instagram cię zbanował

Spróbuj się zalogować, skomentować, polubić lub udostępnić filmy i zdjęcia. Otrzymasz wiadomość, że Twoje konto zostało zablokowane. Możesz także poprosić znajomego o skorzystanie z jego konta i przeszukanie Twojego konta na Instagramie.

Czy ludzie wiedzą, kiedy przestajesz ich obserwować na Instagramie?

Użytkownicy nie mogą wiedzieć, kiedy przestaniesz ich obserwować na Instagramie, ponieważ powiadomienie nie zostanie do nich wysłane. Chociaż nadal mogą się dowiedzieć, wyszukując Twój uchwyt na Instagramie na swojej liście obserwujących.

🔥 Zalecana:  Ile kwartałów jest w rolce w Kanadzie?

Ile naruszeń można zbanować na Instagramie?

Instagram zwykle usuwa Twoje konto po trzech ostrzeżeniach. Pierwsza to ostrzeżenie. Drugi doprowadzi do usunięcia wszystkich treści naruszających zasady. Ostatni oznacza, że ​​Twoje konto zostanie usunięte i nie będziesz mógł ponownie zalogować się na to konto.

Liczba naruszeń i próg tego, co jest naruszeniem, są niejasne, a informacje nie są dostępne. Możliwe, że używana jest jakaś forma zgłaszania lub oznaczania.

Ile zdjęć możesz opublikować na Instagramie?

Instagram pozwala na publikowanie maksymalnie 10 zdjęć na post i nie zezwala na więcej niż to. Miejmy nadzieję, że Instagram może zdecydować się na zmianę swojej polityki; lepiej odwiedzić stronę pomocy Instagrama, aby zobaczyć najnowsze aktualizacje.

Dlaczego nie mogę obserwować ludzi na Instagramie?

Jeśli zauważysz, że nie możesz obserwować ludzi na Instagramie, być może Twoje konto zostało zgłoszone na Instagramie. Prawdopodobnie naruszyłeś jedną z zasad Instagrama, na przykład używanie botów do zwiększania liczby obserwujących, udostępniania i polubień.
Najlepiej jest znaleźć zasady, które mogłeś naruszyć, aby wiedzieć, jak najlepiej je rozwiązać.

Co oznacza aktywność profilu na Instagramie?

Sekcja aktywności profilu na Twoim koncie na Instagramie pokazuje, co robią inni użytkownicy, gdy otwierają stronę Twojego profilu. Czynności, takie jak odwiedzanie Twojego profilu, klikanie łącza prowadzącego do Twojej witryny lub obserwowanie Twojego konta.

Co to znaczy ograniczyć kogoś na Instagramie?

Ograniczając konto użytkownika na Instagramie, ograniczasz dostęp użytkownika do swojego profilu. Oznacza to, że nie mogą wchodzić z tobą w interakcje w taki sam sposób, jak ktoś, kto nie jest ograniczony.