HyperX Cloud Alpha Cena, specyfikacje i oprogramowanie do pobrania i przejrzenia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: HyperX Cloud Alpha Cena, specyfikacje i oprogramowanie do pobrania i przejrzenia

Cena i specyfikacje HyperX Cloud Alpha są bardzo konkurencyjne, ale zestaw słuchawkowy jest jednym z najlepiej wyglądających zestawów słuchawkowych do gier. Od momentu wyjęcia zestawu słuchawkowego z pudełka poczujesz, jak solidny i wytrzymały jest zestaw słuchawkowy. Czuje się również bardzo komfortowo na uszach i głowie, z opaską i widelcami, które są metalowe.

Docenisz, jak dobrze chronione są wszystkie ruchome części i jak gruba nausznica przylega do głowy. Zestaw słuchawkowy nie musi być całkowicie wymieniany, gdy uszkodzisz kable lub mikrofon. Można je wyjmować i zmieniać, ponieważ HyperX Cloud Alpha zawiera części, które można kupić niezależnie, i jest to jeden z powodów, dla których pozostaje jednym z najtrwalszych zestawów słuchawkowych, z których korzystałem.

Przyjrzyjmy się bliżej cenie, specyfikacji i możliwości pobierania oprogramowania HyperX Cloud Alpha.

Specyfikacja i cena HyperX Cloud Alpha

SpecyfikacjaOcena
Kierowca Custom dynamic, 50mm z magnesami neodymowymi
Typ Okrągłe, zamknięte plecy
Pasmo przenoszenia 13 Hz–27 000 Hz
Impedancja 65 omów
Poziom ciśnienia akustycznego 98dBSPL/mW przy 1kHz
THD < 1%
Waga 298g
Długość i typ kabla Odłączany kabel zestawu słuchawkowego (1,3 m) + przedłużacz do komputera (2 m)
Połączenie Odłączany kabel zestawu słuchawkowego – wtyczka 3,5 mm (4 bieguny) + przedłużacz do komputera – wtyczki stereo i mikrofonu 3,5 mm
mikrofon Element Elektretowy mikrofon pojemnościowy
Wzór polarny mikrofonu Redukcja szumów
Pasmo przenoszenia mikrofonu 50 Hz-18 000 Hz
Czułość mikrofonu -43dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)
Cena Cena HyperX Cloud Alpha wynosi 99 USD

Cena HyperX Cloud Alpha

Cena HyperX Cloud Alpha wynosi 99 USD. Zestaw słuchawkowy jest dostępny na platformach handlowych, takich jak Amazon, eBay i Walmart.

Przegląd projektu HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Alpha ma konstrukcję, która wydawała się ulepszona w stosunku do HyperX Cloud II, i nie pomylisz się, myśląc, że tak jest. HyperX Cloud Alpha jest ulepszeniem i ma widoczne ulepszenia w projektach. Zestaw słuchawkowy ma nową metalową ramkę, która nadaje zestawowi słuchawkowemu jeszcze bardziej luksusowy wygląd i styl.

🔥 Zalecana:  8 legalnych hacków na pieniądze, które faktycznie działają

Zauważysz również nauszniki i opaski na głowę z grubszymi, gąbczastymi poduszkami z pianki. Ułatwia to korzystanie z zestawu słuchawkowego przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Aluminiowa rama zestawu słuchawkowego jest rozszerzalna, więc jeśli masz większą lub mniejszą głowę, powinieneś być w stanie uzyskać ustawienie, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Pleciony kabel jest najwyższej jakości i można go odłączyć. Jest również wyposażony w odłączany mikrofon z redukcją szumów oraz bardzo wygodne sterowanie dźwiękiem na przewodzie. HyperX Cloud Alpha to fajna opcja dla profesjonalnych graczy na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC i kilka innych systemów i konsol do gier. Mówiąc o projektach, HyperX Cloud Alpha jest wart każdej zainwestowanej w niego złotówki.

Słuchawki HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Alpha zapewnia mocną jakość dźwięku i możesz usłyszeć nawet najdrobniejsze szczegóły Twojej aktywności w grze. Byłbyś w stanie usłyszeć traumatyczną reakcję dźwiękową wybuchu granatu i odłamków szkła spadających na ziemię natychmiast po wybuchu granatu.

HyperX Cloud Alpha ma dwukomorową specyfikację, która sprawia, że ​​basy i średnie częstotliwości odbijają się echem w ich własnych komponentach. Zestaw słuchawkowy dobrze radzi sobie z minimalizowaniem zniekształceń i maksymalizacją artykulacji. Nie zauważyłem prawie żadnych nieprzyjemnie głośnych woluminów.

HyperX Cloud Alpha dobrze radzi sobie również z blokowaniem hałasu z zewnątrz. Pomaga to chronić ucho przed uszkodzeniem, a jednocześnie zapewnia wciągające wrażenia z gry, ponieważ nie ma przerw spowodowanych hałasem domowym. Jedną z najlepszych cech HyperX Cloud Alpha jest to, że dźwięk nie wycieka, więc podczas gdy hałas z zewnątrz nie przeszkadza w graniu, dźwięk gry lub muzyki nie przeszkadza innym w pobliżu.

Szukasz bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier za mniej niż 100 USD z potężnym mikrofonem? Oto najlepsze.

Jedną z rzeczy, które zauważyłem podczas grania w mecze Fortnite, było to, że zestaw słuchawkowy nie ma funkcji dźwięku przestrzennego, co pomogłoby uzyskać lepszą dokładność w meczach. To dlatego, że HyperX Cloud Alpha to stereofoniczny zestaw słuchawkowy. Ale poza potrzebą lepszej świadomości sytuacyjnej, która jest najbardziej potrzebna w konkurencyjnych grach, dźwięk stereo nie jest zły. HyperX Cloud Alpha jest lepszy do gier dla jednego gracza lub gier FPS, niektórzy użytkownicy mogą znaleźć lepszą ofertę dźwiękową do gier rywalizacyjnych, jeśli zdecydują się na HyperX Cloud Alpha S ponieważ jest wyposażony w obsługę dźwięku przestrzennego 7.1.

🔥 Zalecana:  Jaki jest mój adres URL na Instagramie?

Mikrofon HyperX Cloud Alpha

Produkcja dźwięku w HyperX Cloud Alpha jest dobrej jakości i jest wyposażona w funkcję redukcji szumów na wypadek, gdybyś przebywał w hałaśliwym otoczeniu. Zauważyłem jednak, że mikrofon nie jest bardzo stabilny, ale jest świetną opcją, jeśli potrzebujesz tylko czegoś do czatu głosowego. Zauważyłem, że akcentuje tony dźwięków niosących informacje, a pomniejsza zakres tonów podstawowych. Ma również bardzo dudniący dźwięk, gdy usta są zbyt blisko mikrofonu.

Jeśli potrzebujesz zestawu słuchawkowego do gier do podstawowego przesyłania strumieniowego, niezgody i czatu w grze, HyperX Cloud Alpha to świetna opcja. Ale jeśli potrzebujesz najwyższej jakości dźwięku, mikrofon USB lub dedykowany mikrofon do gier wykona lepszą robotę.

Pobierz oprogramowanie HyperX Cloud Alpha

The GENIALNOŚĆ HyperX to oprogramowanie dostarczane przez firmę, które umożliwia personalizację zestawu słuchawkowego do gier HyperX Cloud Alpha. Możesz zapisać szereg profili dźwiękowych i przechowywać je w bibliotece, do której możesz szybko uzyskać dostęp i zacząć z niej korzystać.

Konkluzja

HyperX Cloud Alpha to jeden zestaw słuchawkowy, który możesz zdobyć, jeśli chcesz zobaczyć poprawę dźwięku w grze, coś, czego starsze wersje zestawu słuchawkowego nie radziły sobie tak dobrze. Biorąc pod uwagę cenę i specyfikację HyperX Cloud Alpha, łatwość wymiany części oraz jakość wykonania i szczegółowość projektu, z pewnością uzyskasz naprawdę korzystny stosunek jakości do ceny.

Ostatnia aktualizacja 06.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.