Homewise Mortgage Review: Porównaj oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kanadzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Homewise Mortgage Review: Porównaj oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kanadzie

Znalezienie najlepszego oprocentowania kredytu hipotecznego dla osoby kupującej dom po raz pierwszy w Kanadzie może być trudne.

Od nauki wszystkiego o warunkach kredytu hipotecznego (takich jak zmienne i stałe stopy procentowe) po porównywanie stawek między pożyczkodawcami i uzyskiwanie wstępnego zatwierdzenia, może to być dużo do przyjęcia na raz.

W tym miejscu do gry wchodzi Homewise, cyfrowa usługa hipoteczna.

Firma uprościła proces udzielania kredytu hipotecznego, dając nabywcom domów platformę umożliwiającą dostęp do ponad 30 pożyczkodawców i otrzymanie bezpłatnej, bezstronnej pomocy od wewnętrznych ekspertów i doradców ds.

kredytów hipotecznych.

Nie tylko to, ale Homewise negocjuje również najlepsze stawki w Twoim imieniu, a dzięki temu, że wszystko odbywa się online, nie musisz wychodzić z domu.

Ta recenzja Homewise obejmuje to, co oferuje, jakie ma zalety i wady oraz czy jest legalna.

Co to jest Homewise?

Homewise to nowoczesna internetowa platforma kredytów hipotecznych zaprojektowana tak, aby proces zatwierdzania kredytu hipotecznego był szybki i wydajny dla kupujących dom po raz pierwszy, a nawet dla tych, którzy są zaznajomieni z tym, jak działa ten proces.

Firma została założona w 2018 roku przez Jessego Abramsa i Carlosa Medeirosa.

Od tego czasu firma rozrosła się i została wykorzystana przez Kanadyjczyków do uzyskania kredytów hipotecznych o wartości ponad 2,65 miliarda dolarów.

Homewise oferuje bezpośrednie i pośredniczone usługi hipoteczne we wszystkich kanadyjskich prowincjach z wyjątkiem Quebecu, gdzie są współwłaścicielami.

Do konkurentów Homewise w Kanadzie należą internetowe agregatory oprocentowania kredytów hipotecznych, takie jak Ratehub i Intellimortgage.

Jak znaleźć najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego z Homewise

Kiedyś porównywanie wielu oprocentowania kredytów hipotecznych u pożyczkodawców i robienie tego w rozsądnym czasie było wyzwaniem.

Właśnie dlatego wielu nabywców domów nie wywiązuje się ze swojego zwykłego banku i po prostu akceptuje dowolną stawkę kredytu hipotecznego, jaką im podano.

🔥 Zalecana:  Przegląd PaySimply 2023: Płać podatki i rachunki kartą kredytową

Pojawienie się internetowych witryn hipotecznych, takich jak Homewise, zmieniło to wszystko i możesz teraz porównywać najlepsze opcje w zaciszu własnego domu.

Co więcej, nie musisz dzwonić ani odwiedzać wielu lokalizacji.

Po prostu wejdź online, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy (co zajmuje maksymalnie 5 minut), prześlij dokumenty i wybierz opcję z listy najlepszych opcji, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Homewise współpracuje z ponad 30 pożyczkodawcami, w tym bankami, kasami pożyczkowymi i prywatnymi pożyczkodawcami.

Instytucje finansowe, z którymi współpracują, to m.in.

 • Sprawiedliwy Bank
 • TD Canada Trust
 • Scotiabank
 • Desjardins
 • DUCA
 • Pierwszy Narodowy
 • Zaufanie do domu
 • MCAP
 • Bank ICICI
 • Kanadyjski Bank Zachodni
 • WealthOne Bank Kanady
 • Alterna Savings i kilka innych

Korzystając z platformy Homewise, możesz uzyskać kredyt hipoteczny (pożyczki wstępnie zatwierdzone i zatwierdzone), pożyczkę pod zastaw domu (HELOC) oraz zmianę/refinansowanie kredytu hipotecznego.

Jak działa Homewise

Aby rozpocząć, odwiedź stronę Homewise i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

1. Wybierz rodzaj kredytu hipotecznego, którego szukasz.

2. Wskaż harmonogram zakupu domu.

Będzie to miało wpływ na wstępną akceptację kredytu hipotecznego, ponieważ zazwyczaj utrzymuje on stopę procentową przez 90-120 dni.

Informuje również pożyczkodawcę, kiedy chcesz zamknąć.

3. Podaj szczegóły dotyczące domu, który chcesz kupić – lokalizację, cenę, wysokość wkładu własnego, rodzaj nieruchomości.

4. Podaj swoje dane osobowe, aktualne miejsce zamieszkania, zatrudnienie i aktualną sytuację finansową.

Zawsze możesz uzyskać dostęp do wsparcia i skontaktować się z przydzielonym Ci ekspertem (przez e-mail i telefon) podczas całego procesu zatwierdzania kredytu hipotecznego.

Po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów zatwierdzenie kredytu hipotecznego lub wstępne zatwierdzenie następuje w ciągu 48-72 godzin.

Dokumenty wymagane przez pożyczkodawców obejmują:

 • Numer identyfikacyjny fotografii
 • List o zatrudnieniu
 • Odcinki wypłaty
 • wyciąg bankowy
 • T4, ocena zawiadomienia lub zeznanie podatkowe

Przed uwolnieniem środków będziesz również zobowiązany do dostarczenia umowy kupna-sprzedaży, wpisu MLS, dowodu wpłaty zadatku, dowodu ubezpieczenia itp.

🔥 Zalecana:  RISELab at UC Berkeley Open Sources Skypilot: A Cost-Optimized Cloud Framework for Machine Learning and Data Analytics

ROZPOCZNIJ Z HOMEWISE

Dlaczego warto korzystać z Homewise?

Oto niektóre z korzyści płynących z korzystania z platformy Homewise dla potrzeb kredytu hipotecznego:

Uzyskaj najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego: Dzięki ponad 30 pożyczkodawcom na platformie masz dostęp do jednych z najlepszych oprocentowania kredytów hipotecznych dostępnych w dowolnym momencie.

Oszczędza to również czas potrzebny na samodzielne podejście do wszystkich tych pożyczkodawców.

Oszczędzaj pieniądze teraz i później: Niskie oprocentowanie kredytu hipotecznego może zaoszczędzić pieniądze teraz i przez kilka lat.

Nawet kilka punktów bazowych obniżonych z zatwierdzonej stopy kredytu hipotecznego może przełożyć się na tysiące dolarów w ciągu pięciu lat.

Zgodnie ze swoją stroną internetową Homewise ma na celu zaoszczędzenie członkom średnio do 20 000 USD.

Oszczędzaj czas i wysiłek: Proces aplikacji online zajmuje około 5 minut.

Homewise negocjuje z pożyczkodawcami w Twoim imieniu, więc nie będziesz musiał znosić taktyk sprzedaży pod presją i wezwań od pożyczkodawców.

Bezpłatna usługa kredytu hipotecznego: Nie płacisz za korzystanie z Homewise.

Jest to bezpłatna usługa.

Homewise otrzymuje rekompensatę bezpośrednio od pożyczkodawców po zamknięciu kredytu hipotecznego.

Ponieważ jest to firma internetowa o niższych kosztach, Homewise jest w stanie pobrać niższą prowizję i uzyskać lepszą ofertę – w porównaniu z bankiem lub tradycyjnym brokerem.

Świetna obsługa klienta: Otrzymujesz dedykowaną osobę wsparcia Homewise, z którą możesz się skontaktować przez e-mail, czat lub telefon, aby omówić opcje i zadać pytania, gdy zajdzie taka potrzeba.

W ten sposób mogą również zaoferować bezstronne porady dotyczące najlepszych stawek, niezależnie od tego, kto je oferuje.

Bezpłatna edukacja hipoteczna: Możesz skorzystać z witryny, aby dowiedzieć się więcej o procesie zakupu domu, a także uzyskać dostęp do bezpłatnych zasobów, w tym kalkulatorów kredytów hipotecznych i bogatego w informacje bloga.

Wady

Obecnie Homewise nie oferuje swoich usług w Quebecu.

Ponadto nie możesz zobaczyć, jakie stawki są oferowane przez pożyczkodawców, z którymi jest powiązany, dopóki nie wypełnisz i nie złożysz wniosku.

🔥 Zalecana:  Jak uzyskać bezpłatną ocenę kredytową Equifax i raport w Kanadzie

Homewise vs.

Alternatywy

Podobne do szukania najlepszych stawek oszczędnościowych lub bezpłatne konto czekowe, cyfrowa usługa porównywania kredytów hipotecznych, taka jak Homewise, może zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Inne platformy brokerów kredytów hipotecznych, które pomagają poszerzyć opcje, to Ratehub, RateSpy i Canwise Financial.

Czy Homewise jest legalne?

Homewise to renomowana firma działająca od 2018 roku.

Jej główna siedziba znajduje się pod adresem 609 Marlee Avenue, North York, w Ontario.

Jest licencjonowanym brokerem kredytów hipotecznych w Ontario, Kolumbii Brytyjskiej, Manitobie i Albercie.

Firma może również pośredniczyć w udzielaniu kredytów hipotecznych w Saskatchewan, Nowej Fundlandii i Labradorze, Nowej Szkocji i Nowym Brunszwiku.

Homewise wykorzystuje technologię SSL i szyfrowanie na poziomie banku, aby chronić wszelkie informacje, które przesyłasz na swojej stronie internetowej.

Możesz zapoznać się z polityką prywatności firmy, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, jak wykorzystywane są Twoje dane.

Końcowe przemyślenia

Dom jest jedną z największych inwestycji przeciętnego Kanadyjczyka w ciągu całego życia.

Podczas gdy koszty posiadania domu wciąż rosną, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, znajdując najlepszy kredyt hipoteczny odpowiadający Twoim potrzebom.

Uzyskaj kredyt hipoteczny z Homewise.

Powiązany:

Przegląd kredytów hipotecznych Homewise

Streszczenie

Homewise może bezpłatnie pomóc Ci znaleźć najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych w Kanadzie.

Ta recenzja Homewise obejmuje wniosek o kredyt hipoteczny online, korzyści, wady i to, czy jest bezpieczny.