Historie na Instagramie nie działają? 11 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Historie na Instagramie nie działają? 11 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Do napraw historie na Instagramie, które nie działają problem na swoim urządzeniu, ustaw datę i godzinę na automatyczne oraz usuń wcześniej opublikowaną historię z komputera.

Jeśli oglądałeś historie, a następnie nie możesz ponownie załadować historii. Dzieje się tak z powodu błędna godzina i datanaklejkę muzyczną Instagram, swoje urządzenie lub aplikację Instagram.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić nie wyświetlające się historie na Instagramie na Twoim telefonie. Dowiesz się, dlaczego historie na Instagramie się nie ładują.

PRZECZYTAJ TEŻ: Muzyka na Instagramie nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Co zrobić, gdy historie na Instagramie się nie ładują?

Jeśli ten problem występuje na Twoim iPhonie, Androidzie lub tablecie, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też widzą ten błąd.

Czasami może być tak, że historie na Instagramie nie pojawiają się z powodu błędna data i godzina.

Może to być również usterka aplikacji, a jeśli tak, będziesz musiał poczekać kilka godzin, a problem sam się naprawi.

I Naklejki muzyczne na Instagramie mogą również spowodować błąd na Twojej osi czasu historii, więc użycie ich w Twojej historii może spowodować, że historie innych osób nie będą się pojawiać.

Wiadomo, że naklejka z muzyką na Instagramie powoduje błędy w aplikacji. A jeśli użyłeś go w jednej ze swoich historii, może to zakłócić oś czasu Twojej historii, a historie się nie pojawią.

Naprawić to, musisz ustawić datę i godzinę na automatyczne

Gdy historie na Instagramie nie są wyświetlane, możesz zamiast tego spróbować użyć internetu.

Historie będą więc wyświetlane w wersji komputerowej usuwać historie, które właśnie opublikowałeś ze swojego konta na Instagramie.

Jeśli używasz naklejek z muzyką na Instagramie, a oś czasu historii nie jest wyświetlana, możesz uzyskać dostęp do Instagrama przez Internet i usunąć historię.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego efekty programu Word w programie Messenger nie działają? I jak to naprawić

Dlaczego historie na Instagramie nie działają?

Głównym powodem, dla którego historie na Instagramie nie są wyświetlane, jest to, że użyłeś niewłaściwej daty i godziny na swoim urządzeniu lub z powodu naklejki muzycznej na Instagramie.

Może to również oznaczać, że serwer Instagrama nie działa w Twojej lokalizacji lub wystąpił błąd techniczny w aplikacji.

Jeśli próbujesz załadować historie na Instagramie, a historia się nie wyświetla, oznacza to, że gdzieś jest problem.

Zetkniesz się z tym problemem, gdy spróbujesz wyświetlić historię, a ona po prostu będzie się buforować, próbując ją załadować.

Czasami, jeśli niedawno zaktualizowałeś aplikację, możesz napotkać ten problem, ponieważ aplikacja nie jest jeszcze stabilna.

  • Funkcja naklejki muzycznej
  • Zła data i godzina
  • Niestabilne połączenie internetowe
  • Problem techniczny z aplikacją
  • Problem z serwerem
  • Problem z buforowaniem

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak przeglądać Facebooka bez konta

Jak naprawić niewyświetlanie historii na Instagramie

Ponieważ znasz powód, dla którego historie na Instagramie nie ładują się na Twoim koncie, możesz teraz to naprawić za pomocą tego przewodnika. Podsumowując, oto poprawka dotycząca niedziałających historii na Instagramie.

Poprawka 1: Zmień dostawcę Internetu

Innym problemem, który może powodować, że historie na Instagramie nie są wyświetlane, jest Twój dostawca Internetu, który może mieć przerwę w zasięgu sieci.

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową. Przełącznik do innej sieci i sprawdź, czy historie na Instagramie zostaną załadowane.

Możesz także zmienić połączenie na Wi-Fi, jeśli w urządzeniu nie ma dostępnej innej karty SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to aplikację Instagram, a Twoje historie na Instagramie zaczną się ponownie ładować.

Poprawka 2: Ustaw datę i godzinę na automatyczną

Jeśli wcześniej widziałeś historie na Instagramie na swoim koncie, a teraz z jakiegoś powodu, już nie możesz.

🔥 Zalecana:  Co oznacza wzajemność na Instagramie?

Oznacza to, że zmienisz datę i godzinę na swoim urządzeniu, a to zakłóci historie na Twojej osi czasu.

Użycie niewłaściwej daty i godziny uniemożliwi wyświetlanie relacji osób, które obserwujesz, na osi czasu relacji.

Aby naprawić historie z Instagrama, które nie wyświetlają się na Twoim koncie, musisz to zrobić ustaw datę i godzinę do automatycznego.

Spowoduje to zsynchronizowanie godziny i daty z godziną i datą na Instagramie, a Ty będziesz mógł ponownie przeglądać historie w aplikacji.

Jeśli wcześniej zmieniłeś datę i godzinę, teraz jest czas, aby przywrócić automatyczne.

Aby ustawić datę i godzinę na automatyczne, musisz to zrobić w ustawieniach telefonu. Więc jeśli używasz urządzenia z Androidem lub iPhone’a, oto jak to zrobić.

Przejdź do ustawień iPhone’a> Stuknij w Ogólne> Stuknij w Data i czas> Następnie włącz „Ustaw automatycznie”, aby ustawić datę i godzinę.

Przejdź do ustawień Androida > Stuknij System > Stuknij w Data i godzina > Włącz opcję „Użyj czasu podanego przez sieć”, aby automatycznie ustawić datę i godzinę.

Wymuś zamknięcie aplikacji Instagram, a następnie otwórz Instagram, a ponownie zobaczysz historie. Aby zobaczyć, jak odświeżyć aplikację Instagram, przejdź do poprawki 4.

Poprawka 3: Usuń historie z Instagrama z komputera

Jeśli nie widzisz relacji na Instagramie ani relacji innych osób po opublikowaniu relacji z naklejką z muzyką, musisz ją usunąć.

Jeśli więc użyłeś naklejki muzycznej w swoich historiach, usunięcie jej umożliwi ponowne wyświetlenie historii na osi czasu.

Naklejki muzyczne na Instagramie czasami powodują usterki, co może ograniczać ładowanie historii na osi czasu.

Aby naprawić historie z Instagrama, które nie wyświetlają się na Twojej osi czasu, musisz to zrobić usuń wszystkie swoje historie za pomocą komputera.

Aby usunąć opublikowane historie ze swojego konta, przejdź do komputera i zaloguj się na swoje konto.

Krok 1: Otwórz sieć Instagram

Na komputerze przejdź do dowolnej przeglądarki internetowej i przejdź do witryny Instagram. Następnie zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Krok 2: Stuknij swoją historię

Na stronie głównej Instagrama stuknij swoją historię, a wyświetli się ostatni opublikowany obraz.

Krok 3: Usuń historie

A następnie dotknij ikony trzech kropek w prawym górnym rogu i wybierz Usuń, aby usunąć swoją historię na Instagramie.

Jeśli opublikowałeś więcej niż jedną historię, powtórz kroki, aby usunąć wszystkie historie, zwłaszcza tę z naklejką muzyczną.

Po usunięciu wszystkich historii ze swojej strony musisz teraz odświeżyć aplikację Instagram. Zobacz następny krok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy

Poprawka 4: Odśwież aplikację Instagram

Jeśli historie nie działają, możesz ponownie uruchomić aplikację Instagram na swoim urządzeniu, co pomoże ponownie załadować historie.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Instagram musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie.

W aplikacji Force Stop na Androida otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Instagram > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć opcję Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Instagram na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> Znajdź aplikację Instagram> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Włącz odświeżanie w tle.

Przejdź do szuflady aplikacji iPhone’a i usuń aplikację. Następnie ponownie otwórz aplikację Instagram, aby załadować historie, a historie będą działać. Jeśli nie, użyj następnej poprawki.

Poprawka 5: Uruchom ponownie telefon

Jeśli historie na Instagramie nie działają, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram problem zostanie rozwiązany i będzie można przeglądać relacje.

Aplikacja Instagram może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji i nie wyświetla historii zgodnie z oczekiwaniami.

🔥 Zalecana:  Fałszywa witryna Pixelmon NFT zainfekowana złośliwym oprogramowaniem kradnącym hasła

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Możesz dotknąć przycisku zasilania i dotknąć opcji ponownego uruchomienia lub możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia. Spowoduje to usunięcie usterek i zatrzymanie działających aplikacji w tle.

Poprawka 6: Wyloguj się i zaloguj ponownie

Najbardziej podstawową rzeczą, którą możesz zrobić, jeśli historie nie działają na Instagramie, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na swoje konto.

Jeśli wylogujesz się z konta i zalogujesz ponownie, umożliwi to ładowanie historii z serwera Instagram.

Aby wylogować się z konta na Instagramie zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację > Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu > Stuknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > Przewiń w dół i stuknij Wyloguj.

Poczekaj kilka sekund, a następnie zaloguj się ponownie na swoje konto. Będziesz mógł zobaczyć historie działające bez żadnego problemu.

Poprawka 7: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android i napotkasz problem, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Aby naprawić niedziałające historie na Instagramie, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Instagram.

W przypadku urządzenia z systemem Android: otwórz Ustawienia systemu Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij na Instagramie> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

Następnie sprawdź aplikację Instagram po wyczyszczeniu pamięci podręcznej, aby zobaczyć, czy historie znów działają.

Poprawka 8: Zainstaluj starą wersję aplikacji Instagram

Jeśli niedawno zaktualizowałeś aplikację, a historie nie działają poprawnie, być może nowa wersja zawiera błąd.

To, co musisz zrobić, to wrócić do poprzedniej aktualizacji. W przypadku urządzeń z systemem Android możesz przejść do dowolnego sklepu z aplikacjami innej firmy, aby zobaczyć wszystkie poprzednie wersje aplikacji.

Możesz zobaczyć poprzednią wersję aplikacji na Androida w sklepach innych firm, takich jak Uptodown.

Jeśli to zrobisz, historie na Instagramie znów zaczną działać. Teraz musisz poczekać na stabilną aktualizację.

PRZECZYTAJ TEŻ: Historia na Instagramie nie jest publikowana? 16 sposobów, aby to naprawić (ROZWIĄZANE)

Poprawka 9: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

Stara wersja aplikacji może nie działać poprawnie. Aktualizacja naprawi usterki i błędy w poprzedniej wersji aplikacji.

Poprawka 10: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a historie na Instagramie nadal nie działają.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To rozwiąże problem z aplikacją i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji, aby przeglądać relacje na Instagramie.

Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta na Androida.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

🔥 Zalecana:  UST Stablecoin traci kurs dolara jako token towarzyszący Luna widzi ogromny spadek kapitalizacji rynkowej

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tagi na Instagramie nie działają? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 11: Poczekaj, aż zostanie rozwiązany

Jeśli historie na Instagramie nie ładują się na Twoim koncie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Jedyne, co możesz zrobić, to poczekać, aż zespół Instagrama rozwiąże problem i opublikuje aktualizację aplikacji.

Wniosek

Instagram ma wiele błędów i powinieneś zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby je naprawić. Jeśli historie nie działają na Instagramie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa i czy twoje połączenie internetowe jest wolne, i sprawdź, czy tak jest Data i godzina jest poprawne.

Warto również wziąć pod uwagę, że korzystanie z funkcji naklejek muzycznych w Twoich relacjach może spowodować błąd w wyświetlaniu osi czasu opowieści.

Może to również oznaczać, że aplikacja ma problem techniczny i wszystko, co możesz zrobić, to odczekać kilka godzin, aby ponownie załadować historie.

Aby szybko rozwiązać problem, możesz zmienić dostawcę sieci i ustawić datę i godzinę na automatyczne. I usuwać ostatnio opublikowane historie z wersji komputerowej.

Dzięki temu przewodnikowi możesz naprawić historie na Instagramie, które nie ładują się, nie działają lub nie wyświetlają się na Twoim koncie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rozmazane historie na Instagramie? 11 sposobów, aby to naprawić

Często Zadawane Pytania

Czy widzisz, kto ogląda Twoją historię na Instagramie?

Tak, możesz zobaczyć, kto ogląda Twoje historie na Instagramie. Aby zobaczyć osobę, otwórz historię, a następnie dotknij Aktywność w lewym dolnym rogu ekranu, aby ją zobaczyć.

Dlaczego moje zdjęcia na Instagramie się nie ładują?

Twoje zdjęcia z Instagrama nie ładują się, ponieważ Instagram nie działa, masz słabe połączenie z Internetem lub aplikacja ma problem techniczny. I powinieneś zmienić dostawcę internetu lub skorzystać z Wi-Fi. Instagram.

Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie?

Aby dodać muzykę do historii na Instagramie: Stuknij ikonę naklejki u góry, gdy chcesz opublikować historię, a następnie wybierz dowolną muzykę z biblioteki.

Dlaczego moje historie na Instagramie się nie ładują?

Twoje historie na Instagramie nie ładują się, ponieważ Instagram nie działa, masz słabe połączenie z Internetem lub aplikacja ma problem techniczny. Użyłeś niewłaściwej daty i godziny lub funkcji muzycznej na Instagramie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie