Historia na Instagramie nie jest publikowana? 16 sposobów, aby to naprawić (ROZWIĄZANE)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Historia na Instagramie nie jest publikowana? 16 sposobów, aby to naprawić (ROZWIĄZANE)

Dlaczego Instagram nie pozwala mi publikować w mojej relacji? Widzieliśmy wiele takich pytań na różnych forach i grupach, a wszystko, co możemy powiedzieć na początku, to to, że mamy 16 sposobów, aby naprawić Instagram, który nie pozwala mi publikować historii problem.

Jeśli spróbujesz przesłać historię, a Instagram jej nie opublikuje lub bez względu na to, jak mocno klikniesz „Ponów próbę”, historia nie zostanie przesłana lub nadal wyświetla komunikat „Przesyłanie nie powiodło się” lub „Publikowanie”?. Oto ustalone.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić brak publikowania historii na Instagramiei dlaczego Instagram nie publikuje relacji.

Dlaczego Instagram nie publikuje historii?

Jeśli to, co próbujesz opublikować w swojej historii na Instagramie, nie przechodzi, przesyłanie utknie i nie będzie można ukończyć procesu.

I ciągle mówi „Opublikowanie” lub „Przesyłanie nie powiodło się”, gdy próbujesz nacisnąć przycisk Ponów. Mogą to być różne powody, dla których Instagram nie pozwala publikować historii.

1. Złe połączenie internetowe

Instagram wymagał dobrego połączenia internetowego, aby aplikacja działała poprawnie.

Jeśli korzystasz z wolnej sieci, nie będziesz mógł opublikować relacji na Instagramie.

Niestabilne połączenie internetowe może być jedną z pierwszych przyczyn problemu i musisz się upewnić.

Być może dlatego Instagram nie przesyła historii i innych postów.

2. Zakaz ponownego publikowania bez pozwolenia

W przypadku niektórych osób, jeśli ponownie opublikujesz ich post w swojej historii na Instagramie, utknie on i po prostu nie powiedzie się, jeśli spróbujesz ponownie.

3. Nieaktualna wersja Instagrama

W większości przypadków tak się nie dzieje, ale publikowanie historii z przestarzałymi aplikacjami na Instagramie może nie działać, mimo że ciągle naciskasz przycisk ponawiania.

Wszystko, co musisz tutaj zrobić, to zaktualizować aplikację Instagram ze sklepu App lub Sklepu Play.

4. Warunki i polityka Instagrama

Wynika to po prostu z warunków i zasad Instagrama.

Jeśli naruszysz jakiekolwiek warunki Instagrama, Instagram może zablokować Twoje konto i nie możesz publikować postów przez określony czas.

5. Błąd Instagrama

Drugim powodem jest błąd, który powoduje, że Twoje historie nie są przesyłane, niezależnie od tego, czy masz dobre połączenie internetowe, czy nie.

Błąd jest spowodowany awarią systemu, co powoduje nieoczekiwane rezultaty.

Jak usunąć historię na Instagramie, której nie można przesłać?

Kiedy przesyłasz swoje zdjęcie do historii na Instagramie i to utknie, jak możesz go usunąć?

Jeśli Instagram zwykle nie pozwala ci go usunąć, możesz użyć trybu samolotowego.

Aby usunąć historię na Instagramie, której nie można przesłać, włącz tryb samolotowywtedy zobaczysz czerwone powiadomienie w relacji.

A później pojawi się opcja usunięcia, dotknij go, aby usunąć post, który próbujesz przesłać.

Jak naprawić brak publikowania historii na Instagramie

Istnieją różne sposoby naprawić Instagram, który nie publikuje historiimożesz wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji na Instagramie.

Możesz także użyć trybu samolotowego, aby usunąć historie z Instagrama, które nie zostaną przesłane i spróbuj wysłać inny.

Poprawka 1: użyj trybu samolotowego

Jednym z najłatwiejszych sposobów naprawienia braku publikowania historii na Instagramie jest włączenie trybu samolotowego.

Wielu użytkowników podobno twierdziło, że to działa. Może również pomóc w usunięciu historii na Instagramie, której nie chce się przesłać.

Jeśli korzystasz z trybu samolotowego, napraw problem z przesyłaniem historii na Instagram, nie publikuj zdjęcia ani filmu, który próbowałeś opublikować wcześniej. Jeśli nie, problem będzie się powtarzał.

Przełączając telefon w tryb samolotowy, dajemy Ci możliwość usunięcia i naprawienia problemu.

Aby przełączyć Androida lub iPhone’a w tryb samolotowy, przesuń palcem od góry w dół, jeśli używasz telefonu z Androidem, a następnie dotknij Tryb samolotowy, aby go włączyć.

Przesuń w prawo, jeśli nie widzisz ikony Samolot na pierwszym panelu sterowania.

W przypadku użytkowników iPhone’a przesuń palcem w górę od dołu, jeśli używasz iPhone’a 8 i starszych, i przesuń w dół od iPhone’a X i nowszych.

🔥 Zalecana:  Czy zamawianie czeków online w 2023 roku jest bezpieczne? (+ Gdzie to zrobić)

Po otwarciu panelu sterowania dotknij Tryb samolotowy, aby go włączyć.

Poprawka 2: Wymuś zamknięcie aplikacji (Android)

Jeśli masz urządzenie z Androidem i masz problem z niepublikowaniem historii na Instagramie, możesz go łatwo naprawić, wymuszając zamknięcie aplikacji Instagram i ponowne jej uruchomienie.

Jest to jeden z najlepszych sposobów na rozwiązanie problemu z historią na Instagramie (nie działa na wszystkich urządzeniach).

Wyłącz połączenie internetowe i otwórz aplikację Instagram i pozostaw ją otwartą w przełączniku aplikacji (Ostatnie zadanie), a następnie dotknij i przytrzymaj w menu małego wyświetlacza, kliknij ikonę Informacje o aplikacji i dotknij WYMUŚ ZATRZYMANIE.

Możesz także przejść do ustawień telefonu i dotknąć opcji Aplikacja i powiadomienia. Na stronie kliknij ZOBACZ WSZYSTKIE {NUM} APLIKACJE i znajdź aplikację Instagram na liście, otwórz aplikację i dotknij WYMUŚ ZATRZYMANIE.

Otwórz aplikacje z ostatniego zadania, a publikowanie zostanie oznaczone jako nieudane. Po wyświetleniu komunikatu o niepowodzeniu szybko usuń post i nie próbuj ponownie przesyłać tego samego posta do swojej relacji, bo wróci do nieskończoności mianowanie.

Krok 3: Sprawdź swoje połączenie internetowe

Nie zapominaj, że Twój internet nadal ma do odegrania ważną rolę, jeśli nie możesz publikować żadnych treści w swoich Instagram Stories.

Bolesne jest czekanie godzinami na wyrównanie złej sieci, a czasem możesz nawet nie wiedzieć.

Ale czasami pamiętamy, aby to sprawdzić, więc jeśli nie pamiętasz, aby sprawdzić swoje połączenie internetowe, jeśli się waha, powinieneś to zrobić teraz.

Dzieje się tak przez cały czas, w zależności od miejsca pobytu.

Jeśli zauważysz, że nie masz silnego połączenia internetowego w telefonie, możesz użyć routera, aby naładować telefon lub połączyć się z przenośnym Wi-Fi.

Problemy z połączeniem niekoniecznie oznaczają, że tak jest ogólnie, może to być po prostu problem dla Ciebie, a prawidłowe ustawienie może napraw historie na Instagramie, które nie są publikowane na twoim telefonie.

Jeśli na chwilę używasz routera i występuje ten problem, najlepszą szansą, jaką możesz uzyskać, jest ponowne uruchomienie.

Wyłącz go na minutę lub dwie i włącz ponownie.

Jeśli używasz przenośnego MiFi, które nosisz ze sobą, możesz je również zrestartować lub zmienić Wi-Fi, jeśli korzystasz z publicznego.

Krok 4: Zamknij i otwórz swoją aplikację Instagram

To może być najprostsze rozwiązanie, aby naprawić historie na Instagramie, które nie będą publikowane.

Jest to jeden z najlepszych sposobów, jakie ludzie znaleźli, aby usunąć małe błędy lub błędy. Ponowne uruchomienie aplikacji.

W przypadku urządzeń iPhone lub Android przesuń palcem w górę, a następnie otworzy się przełącznik aplikacji, usuń Instagram, przesuwając go w górę.

Następnie ponownie otwórz aplikację, aby sprawdzić, czy możesz ponownie publikować w swojej Historii.

Krok 5: Wyczyść pamięć podręczną i dane na Instagramie

Jest to jeden z najlepszych sposobów na naprawienie swojego Instagrama, aby ponownie rozpocząć publikowanie w swoich Stories.

Będziesz musiał wyczyść dane i pamięć podręczną na Instagramie.

Wyczyszczenie danych spowoduje usunięcie wszystkich informacji i konta z aplikacji i konieczne będzie ponowne zalogowanie się na swoje konto.

Jeśli wyczyścisz pamięć podręczną Instagrama, wszystkie informacje o Twoim koncie pozostaną nienaruszone, spowoduje to jedynie usunięcie tymczasowych danych konta przechowywanych w aplikacji.

Gdy wyczyścisz plik pamięci podręcznej Instagrama, usunie on wszelkie błędy w pliku aplikacji, a Twój Instagram zostanie ponownie załadowany z ich serwera.

Będzie to w stanie rozwiązać problem, który blokuje Ci publikację w Twoich relacjach na Instagramie.

Aby wyczyścić dane i pamięć podręczną aplikacji Instagram (Android), dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a gdy pojawi się małe menu, kliknij ikonę Informacje o aplikacji. Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna na stronie, a następnie stuknij w Wyczyść pamięć podręczną i Wyczyść dane.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można wyczyścić pamięci podręcznej ani nawet danych, wystarczy usunąć aplikację Instagram ze swojego urządzenia i ponownie zainstalować ją z Apple App Store.

Dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie kliknij „x”, aby usunąć ją z urządzenia.

🔥 Zalecana:  12 łatwych sposobów na zdobycie darmowych kodów kart podarunkowych Amazon w 2023 r

Jeśli aplikacja Instagram została usunięta z urządzenia, odczekaj kilka minut, a następnie zainstaluj ją ponownie z App Store.

Zaloguj się ponownie na swoje konto i sprawdź, czy możesz teraz przesyłać do swoich historii na Instagramie bez otrzymywania wiadomości o niepowodzeniu.

Krok 6: Wypróbuj Instagram w Internecie

Jeśli aplikacja Instagram nie działa i nie pozwala na przesyłanie relacji do aplikacji, możesz to zrobić spróbuj użyć sieci Instagram wersja.

To może zadziałać dla Ciebie. Przejdź do najlepszej przeglądarki internetowej, zaloguj się na swoje konto i sprawdź, czy możesz publikować posty w swoich Instagram Stories.

Krok 7: Nie publikuj GIF-ów (przestań używać emotikonów)

Większość użytkowników zgłosiła, że Jeśli oni dodawać GIF-y lub emoji do zdjęcia lub filmu, które chcą opublikować, uzyskują nieudaną próbę. Jest to błąd, który uniemożliwia używanie lub publikowanie GIF-ów w relacjach na Instagramie.

Jeśli spróbujesz opublikować film bez GIF-a, będziesz mógł przesłać go do swoich relacji. Jeśli otrzymujesz tego rodzaju błąd, możesz go naprawić za pomocą tego prostego rozwiązania.

Po zakończeniu edytowania obrazu, który chcesz przesłać do relacji na Instagramie, zapisz go na swoim urządzeniu i anuluj.

Następnie ponownie otwórz historię na Instagramie i opublikuj właśnie zapisany obraz w aplikacji Zdjęcia.

Stuknij w nią, a następnie możesz łatwo przesłać ją na swoją stronę na Instagramie. Spowoduje to pominięcie błędu, dopóki Instagram go nie naprawi.

Krok 8: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli Twoja historia na Instagramie utknęła i nadal się nie ładuje, możesz spróbować ponownie uruchomić Androida lub iPhone’a.

Spowoduje to odświeżenie urządzenia i wyczyszczenie wszystkich uruchomionych aplikacji.

Jeśli jest jakiś mały błąd, który nie chce, abyś publikował w swoich Instagram Stories, ponowne uruchomienie urządzenia może załatwić sprawę.

Krok 9: Wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a

Jeśli ponowne uruchomienie nie rozwiąże sytuacji, w której historia na Instagramie nie zostanie opublikowana na Twoim iPhonie, będziesz musiał wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a.

Wymuszone ponowne uruchomienie urządzenia może rozwiązać problem, ponieważ kilku użytkowników używa go do usuwania błędów ze swojego urządzenia.

Krok 10: Zaktualizuj swoją aplikację Instagram

Jeśli Twoja aplikacja Instagram działa nieprawidłowo i nawet nie pozwala na publikowanie żadnych zdjęć ani filmów, możesz spróbować zaktualizować aplikację.

Przejdź do Apple App Store lub Google Play Store, aby zaktualizować aplikację do najnowszej wersji.

Krok 11: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram

Zaktualizowałeś aplikację i wydaje się, że nic nie działa, więc rozwiązaniem, które masz teraz, jest odinstalowanie aplikacji z urządzenia.

Poczekaj kilka minut i pobierz go z powrotem na telefon. Może to naprawić, że Instagram Stories nie ładuje się na twoim urządzeniu.

Aby odinstalować aplikację Instagram, stuknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż pojawi się pasek zadań, a następnie przeciągnij do góry, aby odinstalować, w przypadku Androida i iPhone’a stuknij „x”, aby usunąć aplikację z telefonu. Odwiedź Apple App Store lub Play Store, aby ponownie pobrać aplikację Instagram.

Krok 12: Zresetuj ustawienia sieciowe

Następną opcją, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest zresetowanie ustawień iPhone’a, nie powoduje to usunięcia danych z urządzenia, tylko ustawienia, w których dokonałeś zmian.

Aby zresetować wszystkie ustawienia, otwórz Ustawienia iPhone’a> Ogólne> Resetuj. Stuknij w Resetuj wszystkie ustawienia, ponownie stuknij Resetuj wszystkie ustawienia i potwierdź hasłem iPhone’a.

Krok 13: Sprawdź status serwera Instagram

Jeśli zrobiłeś wszystko i nadal nie możesz przesłać ani jednego zdjęcia, sprawdź, czy Instagram nie działa.

Zapytano inne osoby, czy mają ten sam problem z aplikacją Instagram.

Możesz także skorzystać z tzw Strona detektora w dół aby sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa.

Krok 14: Format pliku nie jest zgodny

Jeśli przesyłasz plik w formacie, który nie jest obsługiwany przez Instagram, nie będziesz mógł publikować żadnych historii.

Sprawdź szczegóły obrazu lub wideo, aby poznać format pliku.

Możesz opublikować kolejne zdjęcie, aby upewnić się, że nie jest to błąd lub problem z aplikacją.

🔥 Zalecana:  Goblintown NFT: Żart, oszustwo czy żadne z powyższych?

jeśli format pliku nie jest obsługiwanymożesz zamienić na innya jeszcze lepiej opublikuj dowolne inne zdjęcie lub film.

W przypadku filmów Instagram zezwala tylko na format plików multimedialnych MP4 i MOV. I 60-sekundowy film (wszystko dłuższe jest przycięte)

Krok 15: Poczekaj, aż Instagram naprawi błędy

Problemem może być aplikacja, a błędy nie znikają bez względu na to, co robisz.

Będziesz musiał poczekać, aż upłynie limit czasu lub spróbować użyć sieci Instagram, jeśli to działa dla Ciebie.

Następnie poczekaj, aż Instagram wprowadzi aktualizację, aby rozwiązać problem z brakiem publikowania historii na Instagramie.

Krok 16: Zgłoś problem na Instagramie

Podczas oczekiwania możesz pójść dalej i zgłosić problem na Instagramie. W ustawieniach Instagrama możesz zgłosić każdy problem.

Gdy zdobędą wystarczającą liczbę raportów, Instagram szybko wyśle aktualizacja dla aplikacjilub musisz czekać do następnego.

Aby zgłosić aktualizację na Instagramie, przejdź do swojego profilu na Instagramie i dotknij ikony Menu (3 linie) w prawym górnym rogu. Następnie dotknij Ustawienia. Stuknij w Pomoc, a następnie stuknij w Zgłoś problem.

Podaj wszystkie informacje dotyczące problemu, aby Instagram mógł przyjrzeć się bliżej problemowi.

Wniosek

Dzięki tym poprawkom jesteśmy pewni, że możesz ponownie zacząć publikować w swoich relacjach na Instagramie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, być może wystąpił błąd w aplikacji lub tymczasowo zablokowano Ci możliwość publikowania.

Tak czy inaczej, nadal możesz zgłosić problem na Instagramie.

A ponieważ więcej osób zgłasza problem, Instagram szybko rozwiąże problem.

Większość poprawek działa dla innych użytkowników, znajdź tę, która działa dla Ciebie. Próbując jednej poprawki na raz.

Często Zadawane Pytania

Jak usunąć historię na Instagramie, która nie chce się przesłać?

Aby usunąć historię na Instagramie, której nie można przesłać, włącz tryb samolotowy, wtedy zobaczysz czerwone powiadomienie w relacji. Następnie pojawi się opcja usuwania, dotknij jej, aby usunąć post, który próbujesz przesłać.

Dlaczego nie mogę publikować relacji na moim Instagramie?

Ponieważ występuje problem z połączeniem internetowym, są to błędy, które uniemożliwiają przesyłanie jakichkolwiek historii. Możesz spróbować to naprawić, włączając tryb samolotowy, przesyłając inny obraz lub film, wymuszając zatrzymanie lub wyczyść pamięć podręczną itp.

Dlaczego moja historia na Instagramie nie jest ładowana?

Istnieje wiele powodów, dla których Twoja historia na Instagramie nie zostanie przesłana: jeśli w aplikacji jest błąd, złe połączenie internetowe, zostałeś zablokowany na Instagramie i wiele innych czynników.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie