Gdzie kupić maszynę POS offline w Nigerii (Opay, logowanie Baxi Box, aplikacja, opłaty i prowizja)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Gdzie kupić maszynę POS offline w Nigerii (Opay, logowanie Baxi Box, aplikacja, opłaty i prowizja)

Szukasz więc miejsca, w którym można kupić maszynę POS offline w Nigerii i Indiach? W tym artykule postaram się omówić kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup maszyny POS w Nigerii i Indiach oraz gdzie można ją szybko zdobyć w Nigerii.

Co to jest maszyna POS offline?

Jeśli kiedykolwiek poszedłeś wypłacić środki w budce płatności mobilnych w Nigerii, szanse na to, że zostaniesz obciążony bez otrzymania pieniędzy, są tak wysokie, jak tylko mogę sobie wyobrazić. Tak nie jest w przypadku automatów POS, jedyną rzeczą w przypadku automatów POS jest to, że nie ma komputerów ani czujników, które mogą wykryć, czy wystąpił błąd w wydawaniu, czy nie, i zwrócić pieniądze pobrane z konta.

Jeśli występują problemy z siecią, automaty POS działają nieprawidłowo, a często jest to początek wielu tygodni ruchów do iz banku oraz połączeń. Inaczej jest w przypadku automatów POS działających w trybie offline.

Automaty POS offline umożliwiają przeprowadzanie transakcji offline w pamięci podręcznej offline. POSy offline działają tylko wtedy, gdy masz niestabilne łącze internetowe, więc byłby w stanie wykonać podstawowe transakcje, zapisać dane, a gdy tylko nastąpi ponowne połączenie z internetem, będziesz mógł przesłać wszystkie transakcje i wprowadzone dane do serwer.

Oznacza to, że transakcje dokonywane za pomocą bankomatów banku nigeryjskiego nie są możliwe, ponieważ będziesz musiał uzyskać dostęp do bazy danych klientów w swoim banku, aby móc wypłacać środki i zasilać ich konto.

Wszelkie inne transakcje inne niż wypłaty z bankomatu w twoim POS powinny działać dobrze.

Gdzie kupić maszynę POS offline w Nigerii

Aby kupić maszynę POS offline w Nigerii, musisz odwiedzić Aliexpress lub Amazona. Widziałem również maszyny POS offline na Jiji. Strony te mają sprzedawców, którzy prawdopodobnie kupili swoje maszyny POS z Chin. Nie używałem żadnego z nich, więc nie mogę powiedzieć, czy będzie potrzebna jakaś specjalna konfiguracja maszyny.

🔥 Zalecana:  Najlepsze krzesło do gier na dywan [The Top 2 Reviewed]

Więc dołóż należytej staranności, przeczytaj wszystkie warunki i staraj się nie wpaść w ręce oszustów.

Jak zdobyć bezpłatną maszynę POS w Nigerii

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie automatu POS w Nigerii jest przejście przez banki. Większość banków poprosi Cię o wypełnienie niektórych formularzy i posiadanie w nich kont, aby móc uzyskać automat POS.

Będziesz musiał skontaktować się ze swoim nigeryjskim bankiem, wyjaśnić mu szczegóły, czego potrzebujesz, a on powinien być w stanie udzielić ci porady, jak zdobyć własne maszyny POS.

Niektóre banki i podmioty przetwarzające płatności wymagają, abyś miał z nimi dobre doświadczenie, a Opay jest jednym z najpopularniejszych.

Rejestracja agenta Baxi Box i jak uzyskać Baxi POS

Pudełko Baxi łatwo uchodzi za jednego z najlepszych i najłatwiejszych do zdobycia dostawców maszyn POS offline i online. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz na tej stronie, a otrzymasz instrukcje dotyczące rejestracji i rozpoczęcia korzystania z urządzeń POS. Maszyny nie są zbyt skomplikowane w konfiguracji, a będziesz otrzymywać prowizje, gdy ludzie przeprowadzą transakcje na maszynie POS.

Możesz rozpocząć lub rozwinąć własny biznes i niezależnie od tego, jak lokalna może być Twoja społeczność, będziesz mógł przeprowadzać transakcje bez żadnych problemów.

Opłaty za automat POS Baxi Box

Baxi Box pobiera około 0,65% opłat podczas dokonywania wypłaty. Możesz więc mieć do czynienia z pobieraniem od klientów wyższych stawek, gdy wypłacana jest duża suma pieniędzy. Chociaż uważam, że jest to wada tej usługi POS, uważam, że powinieneś być w stanie obejść ten problem, dodając około 50 naira na każde 1000 naira, które klienci wycofują.

Struktura prowizji Baxi Box

Według firmy, najwyższa prowizja, jaką otrzymujesz, wynosi około 25%, gdy sprzedajesz lotto Golden Chance jako agent Baxi. Niektóre inne lotto, z którymi możesz pracować, aby cieszyć się wysokimi prowizjami, to Naija Lotto, Set Lotto i Trugames.

🔥 Zalecana:  Google Stacking – jak tworzyć właściwości Google, które pomogą podnieść Twoje rankingi

Numer obsługi klienta Baxi Box

Numer obsługi klienta Baxi Box to: 017008571

Opay for one jest dość łatwe do uruchomienia.

Firma wymaga jedynie pobrania aplikacji ze sklepu Play lub Apple App Store, wypełnienia formularza rejestracyjnego agenta, rozpoczęcia przeprowadzania transakcji, dopóki nie uzyskasz kwalifikacji do uzyskania własnego POS. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić jedno z ich najbliższych biur, aby odebrać POS.

Oto lista banków i firm zajmujących się przetwarzaniem płatności, które udostępniają bezpłatne urządzenia POS, jeśli spełnisz ich wymagania.

  • GTbank
  • Zenitbank
  • UBA
  • Dostęp do banku
  • Ekobank
  • Paga
  • FCMB
  • zapłać
  • Pierwszy bank

To jest mój artykuł o tym, gdzie kupić automaty POS offline w Nigerii lub otrzymać je za darmo, jeśli spełnisz wymagania. Daj mi znać, jeśli masz jakieś pytania, a z przyjemnością odpowiem na każde z nich w komentarzach.

Przeczytaj także: gdzie kupić kartonowe pudła do przeprowadzki.