Emulator Nintendo 3DS na iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Emulator Nintendo 3DS na iOS

Nintendo 3DS to mała i przenośna przenośna konsola do gier wyprodukowana przez firmę Nintendo. 3DS został wydany w Japonii w 2011 roku. Wielu z was grało już w te gry i jest zainteresowanych powtórzeniem tych chwil. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz uzyskać dostęp do tych gier na swoim urządzeniu, instalując emulator Nintendo 3DS na swoim iPhonie lub iPadzie. Celem emulatorów jest umożliwienie użytkownikom uruchamiania programów, których nie można uruchomić na ich urządzeniach. Emulator 3DS na iOS to dobry framework, który pozwala użytkownikom grać w gry konsolowe 3DS na swoich urządzeniach.

Szczerze mówiąc, kompatybilny i dobry emulator 3DS wciąż musi zostać udostępniony na iOS. Problem polega na tym, że użytkownicy iOS muszą pobierać potrzebne aplikacje z Apple App Store. Emulatory nie są dozwolone w sklepie z aplikacjami i należy wykonać jailbreak urządzenia, aby je pobrać i zainstalować. Jedynym emulatorem 3DS, którego można używać na iPhone’a, jest Citra. Oczywiście powinieneś sprawdzić, czy jest kompatybilny z twoim telefonem. Ten emulator może nie działać w przypadku niektórych gier, ponieważ emulator 3DS jest nowy, a niektóre mogą nie działać na twoim urządzeniu.

Możesz znaleźć strony internetowe, które twierdzą, że pozwalają użytkownikom zainstalować emulator 3DS na swoim iPhonie lub iPadzie. Niektóre strony internetowe twierdzą, że możesz zainstalować emulator bez jailbreakingu, a niektóre twierdzą, że potrzebujesz uprawnień administratora. Nie należy pobierać potrzebnych aplikacji z niewiarygodnych źródeł w celu zainstalowania ich na telefonie. Wiele z tych emulatorów to złośliwe oprogramowanie i uszkadzają urządzenie. Jeśli uda Ci się je zainstalować, prawdopodobnie jest to źle zoptymalizowany port Citry.

Citra jest emulatorem w fazie rozwoju i prawdopodobnie będzie później dostępna na iOS. Ale najprawdopodobniej nie znajdzie drogi do App Store.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych aplikacji do transmisji na żywo na ekranie Androida i iOS

Funkcje emulatora Nintendo 3DS

Emulator 3DS ma szereg funkcji, które pomagają użytkownikom lepiej doświadczyć gry.

Jedną z cech emulatora jest jego rozdzielczość. Im wyższa rozdzielczość, użytkownik będzie miał bardziej realistyczne wrażenia z gry. Emulatory Nintendo 3DS mają różne rozdzielczości gier wyższe niż 720 pikseli.

W emulatorze 3DS możesz zapisać swoje gry w dowolnym momencie i wyjść z gry. Następnie za każdym razem, gdy wrócisz do gry i chcesz ją kontynuować, możesz kontynuować wstrzymaną grę od tego samego miejsca.

Ten emulator odtwarza dźwięk podobny do konsoli 3DS. Więc będziesz grać w grę z dźwiękiem podobnym do dźwięku oryginalnej gry na konsoli.

Możesz uzyskać dostęp do dowolnej gry na konsoli do gier 3DS za darmo w emulatorze 3DS.