Ekran ładowania Snapchata utknął po dotknięciu, aby załadować? 9 sposobów, aby to naprawić 2023 (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ekran ładowania Snapchata utknął po dotknięciu, aby załadować? 9 sposobów, aby to naprawić 2023 (rozwiązany)

Szukasz sposobu na naprawę Problem z ekranem ładowania Snapchata Kiedy próbujesz otworzyć snapa? Jeśli widzisz, że czarny ekran zacina się w aplikacji Dotknij, aby załadować, oto jak to naprawić.

Jeśli masz problem na swoim koncie Snapchat i nie możesz załadować snapa i nadal widzisz czarny ekran, może to mieć różne przyczyny.

Ten problem może wynikać z tego, że aplikacja nie mogła połączyć się z serwerem Snapchat, awaria serwera, wolne połączenie internetowe lub błąd.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić zablokowany ekran ładowania Snapchata dotknij, aby załadować. Dowiesz się również, dlaczego problem występuje na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować obiektyw motyli na Snapchacie

Co zrobić, gdy Snapchat utknął na ekranie ładowania?

Jeśli nie możesz załadować przystawki i widzisz czarny ekran na ekranie Dotknij, aby załadować, oznacza to, że masz problem z ekranem ładowania Snapchata.

Błąd ekranu ładowania na Snapchacie może wystąpić z różnych przyczyn w aplikacji, takich jak problemy z połączeniem z serwerem, usterka techniczna itp.

Oto Co musisz zrobić aby naprawić problem z ekranem ładowania Snapchata. To proste, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Odinstaluj aplikacja Snapchat z Twojego urządzenia, ponownie uruchomić swoje urządzenie, a następnie ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

To powinno rozwiązać problem z aplikacją Snapchat na twoim urządzeniu. Jeśli to nie zadziałało dla CIEBIE, oznacza to, że problem jest o wiele bardziej skomplikowany.

Co możesz zrobić? Czekać przez 1 do 6 godzin, a problem powinien zostać rozwiązany. Dzieje się tak, ponieważ aplikacja ma błąd lub kogoś.

Wcześniej możesz spróbuj użyć innego urządzenia aby się zalogować i używać Snapchata, to zadziała.

Aby naprawić błąd ekranu ładowania Snapchata, błąd „Dotknij, aby załadować”, zmień połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, uruchom ponownie telefon, zresetuj ustawienia sieciowe, zaktualizuj aplikację, usuń i ponownie zainstaluj aplikację itp.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak szybciej uzyskać wynik Snap

Dlaczego mój Snapchat utknął na ekranie ładowania?

Jeśli nie możesz załadować snapów z powodu błędu Dotknij, aby załadować, dzieje się tak dlatego, że aplikacja ma błąd częściowa awaria dla niektórych użytkowników.

Ten problem może być również spowodowany różnymi przyczynami i uniemożliwi oglądanie snapów wysłanych do Ciebie przez znajomych lub rodzinę.

Jeśli Snapchat utknął na ekranie ładowania, przyczyny mogą być różne. Pierwszym powodem może być to, że twój połączenie internetowe nie jest stabilny.

Może tak być, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że go masz.

Aplikacja może mieć błąd/usterka to powoduje problem z funkcją Dotknij, aby załadować. Może być też tak, że Serwer padł dla Twojego regionu.

Może też być tak, że masz problem z Dane z pamięci podręcznej Snapchata i w ten sposób powoduje problem.

Mając wszystkie DLACZEGO problem występuje w aplikacji Snapchat, nadal będziesz w stanie go naprawić, korzystając z poniższego przewodnika. Widzieć jak wyświetlić przystawkę bez jej otwierania.

PRZECZYTAJ TEŻ: Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu

Jak naprawić błąd ekranu ładowania Snapchata [Stuck On Tap To Load]

Chociaż istnieją różne powody, dla których Snapchat zacina się na ekranie ładowania, istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu.

🔥 Zalecana:  13 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą drona

Ogólnie rzecz biorąc, oto poprawki, których możesz użyć, aby rozwiązać problem Zatrzymany po dotknięciu, aby załadować w aplikacji.

Poprawka 1: Włącz i wyłącz tryb samolotowy

Jeśli Twoje połączenie internetowe działa, ale nadal widzisz problem z ekranem ładowania na iPhonie i Androidzie, musisz włączyć Samolot [Flight] tryb i wyłącz go.

Włączenie trybu samolotowego na urządzeniu powoduje wyłączenie wszystkich sygnałów w telefonie, a po ponownym włączeniu wszystko zostanie odświeżone, w tym połączenie internetowe.

Dla Android: przesuń palcem od góry ekranu w dół, a zobaczysz Samolot [Flight] Ikona trybu. Stuknij w to [You may have to still swipe left to see the icon on some Android devices].

Dla iphone: przesuń palcem w górę od dołu telefonu i włącz tryb samolotowy w sekcji sieci.

Po kilku minutach możesz go ponownie włączyć, a teraz włączyć połączenie internetowe i otworzyć Snapchata, aby korzystać z aplikacji.

Poprawka 2: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli Snapchat utknął w trybie „Dotknij, aby załadować”, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając jej zatrzymanie lub odświeżając tło.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Snapchat musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Snapchat na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Snapchat na swoim Androidzie i iPhonie.

Przesuń palcem w górę od dołu ekranu urządzenia i przesuń kartę Snapchata poza ekran.

Poczekaj kilka sekund, a następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mój Snapchat jest zablokowany? Jak odblokować swoje konto Snapchat

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną Snapchata

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z ekranem ładowania Snapchata na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, musisz wyczyścić pamięć podręczną.

Aby naprawić Snapchata, który utknął na ekranie ładowania, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji z aplikacji. Jeśli używasz Androida lub iPhone’a, możesz to zrobić w ustawieniach aplikacji.

Otwórz aplikację Snapchat na swoim Androidzie lub iPhonie i stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Wyczyść pamięć podręczną w obszarze Działania na koncie.

Poprawka 4: Wyczyść dane Snapchata [Android]

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z Androidem i masz problemy z ekranem ładowania Snapchata, możesz wyczyścić dane i wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby móc ponownie korzystać z aplikacji.

Przejdź do ustawień telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

🔥 Zalecana:  8 sposobów zarabiania pieniędzy na Twitchu w 2023 roku

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Zignorowano z powodu dodania mnie” na Snapchacie? (Wyjaśnione)

Poprawka 5: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aplikacją Snapchat, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie widzisz przesłanych do Ciebie snapów, możesz ponownie uruchomić urządzenie.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Snapchat problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł zobaczyć zdjęcia znajomych.

Dla Android: Stuknij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawią się opcje zasilania, a następnie stuknij opcję Uruchom ponownie.

Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Przejdź do Ustawienia > Ogólne > Zamknij i wyłącz urządzenie. Przed upływem 60 sekund przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawi się logo Apple, aby ponownie włączyć telefon.

Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Poprawka 6: Zaktualizuj aplikację Snapchat

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Snapchat, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji Snapchat może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie działa wadliwie.

Aby zaktualizować aplikację Snapchat na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji Snapchat do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak działa Snap Score na Snapchacie? (Oto jak)

Poprawka 7: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Snapchata

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale Snapchat nadal blokuje się na ekranie ładowania, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To naprawi problem z Snapchatem Dotknij, aby załadować i będziesz mógł ponownie zobaczyć snapa. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Snapchat, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Snapchat, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Poprawka 8: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać ze Snapchata.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu użyj Snapchata w normalny sposób i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji wystąpią jakiekolwiek problemy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Snapchat nie ładuje zdjęć ani snapów na czacie (jak to naprawić)

Poprawka 9: Zgłoś błąd

Jeśli nadal masz problemy z korzystaniem z aplikacji Snapchat lub innych funkcji telefonu, może to oznaczać błąd.

A teraz musisz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, aby rozwiązać problem z niedziałającą aplikacją Snapchat.

Aby zgłosić błąd do obsługi Snapchata > Stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Zauważyłem błąd w sekcji INFORMACJE ZWROTNE.

Poprawka 10 Poczekaj na rozwiązanie problemu

Jeśli ekrany Snapchata „Ładowanie” lub „Dotknij, aby załadować” nie znikają z Twojego konta, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

🔥 Zalecana:  Midjourney kończy bezpłatny okres próbny wśród napływu użytkowników i hiperrealistycznych zdjęć Trumpa i papieża Franciszka

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Snapchat może być wyłączony w tej konkretnej lokalizacji i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Możesz tylko poczekać, aż zespół Snapchata rozwiąże problem i opublikuje aktualizację aplikacji. Powinno to być mniej niż 6 godzin od momentu wystąpienia problemu.

Wniosek

Jeśli widzisz błędy ekranu ładowania Snapchata podczas próby załadowania przystawki, możesz szybko rozwiązać problem, korzystając z powyższego przewodnika na urządzeniach iPhone i Android.

Ten błąd ekranu ładowania może być spowodowany brakiem komunikacji z serwerami Snapchata, błędem, problemem z pamięcią podręczną itp.

Czasami widzimy usterki w aplikacji Snapchat, a szybka naprawa może usunąć problem. Jeśli chcesz naprawić zablokowany czarny ekran na Snapchacie, zobacz To.

Jeśli ekran ładowania Snapchata utknął i nie możesz załadować snapów, zdjęć ani filmów, możesz to naprawić w następujący sposób.

Możesz rozwiązać ten problem, wymusiwszy zatrzymanie aplikacji, wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji lub rozwiązanie wszystkich problemów przez ponowną instalację aplikacji Snapchat na urządzeniu z systemem Android lub telefonie iPhone.

Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z tym przewodnikiem i nadal nie działa, musisz odczekać co najmniej 3 godziny, a problem zostanie rozwiązany.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy

Często Zadawane Pytania

Dlaczego mój Snapchat utknął na ekranie ładowania?

Jeśli Snapchat utknął na ekranie ładowania, przyczyny mogą być różne. Pierwszym powodem może być to, że twoje połączenie internetowe nie jest stabilne. Aplikacja może zawierać błąd/usterkę, która powoduje problem z funkcją Dotknij, aby załadować. Może się również zdarzyć, że serwer jest wyłączony w twoim regionie. Problem z danymi pamięci podręcznej Snapchata.

Jak naprawić Snapchata, jeśli się zawiesił?

Odinstaluj aplikację Snapchat ze swojego urządzenia, uruchom ponownie urządzenie, a następnie ponownie zainstaluj aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store. To powinno rozwiązać problem z aplikacją Snapchat na twoim urządzeniu.

Aby naprawić błąd ekranu ładowania Snapchata, błąd „Dotknij, aby załadować”, zmień połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, uruchom ponownie telefon, zresetuj ustawienia sieciowe, zaktualizuj aplikację, usuń i ponownie zainstaluj aplikację itp.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie