Dostawca usług hostingowych z bezpłatną migracją witryny

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dostawca usług hostingowych z bezpłatną migracją witryny

Migracja z jednego hosta na inny nigdy nie jest łatwym zadaniem dla każdego początkującego. Wiele rzeczy może się stać z Twoim blogiem podczas migracji witryny z jednego hosta na inny. Sugeruję więc, aby przed przeniesieniem witryny na inny host wykonać kopię zapasową plików. Nawet jeśli zapłacisz za to profesjonalistom, musisz wykonać pełną kopię zapasową danych przed migracją do innego hosta.

Wiesz coś, firmy hostingowe, które oferują bezpłatną migrację do swojego hosta, są dobre, ponieważ pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze, dlatego zalecamy, aby przy przenoszeniu witryny z firmy hostingowej zawsze wybierać hosta internetowego, który oferuje bezpłatną migrację witryny .

Chcesz przenieść swoją witrynę do nowego dostawcy usług hostingowych, ale nie masz umiejętności technicznych do samodzielnej migracji witryny, oto firmy hostingowe, które oferują bezpłatne usługi migracji witryn, które pomogą Ci bezpłatnie przenieść witrynę.

PRZECZYTAJ TEŻ

Hosting z bezpłatną migracją strony

 1. HostGator
 2. W ruchu
 3. GreenGeeks
 4. Hosting WPX
 5. Tanio
 6. Międzyserwer
 7. Zagnieździć się
 8. chmury
 9. Koło zamachowe
 10. Kinsta
 11. Teren witryny

1. HostGator

HostGator to jeden z najpopularniejszych hostingów dla właścicieli indywidualnych i małych firm, który oferuje inny plan hostingowy. Oferują bezpłatną usługę transferu stron internetowych dla Twojej istniejącej witryny WordPress i jest to jeden z najlepszych dostawców usług hostingowych.

Gator ma limit darmowego przelewu, wypełnia prośbę o darmowy przelew i kontaktuje się z obsługą klienta. Liczba witryn, które możesz przenieść, zależy od rodzaju planu hostingowego.

PRZEJDŹ DO HOSTGATORA

2. Pobudzenie

Hosting Inmotion jest jednym z najlepszych hostów internetowych dla małych firm i osób prywatnych. Oferują bezpłatną usługę transferu stron internetowych, a ich plany hostingowe spełniają szeroki zakres wymagań hostingowych w zakresie skoncentrowanej wydajności. Dzięki bezpłatnemu zarządzaniu serwerem, ochronie przed hakerami (bezpłatny SSL, niestandardowa zapora ogniowa, ochrona przed atakami DDoS) oraz pakietowi bezpłatnych narzędzi bezpieczeństwa zapewniają łatwe tworzenie witryn za pomocą bezpłatnego przeciągania i upuszczania.

🔥 Zalecana:  Fuzja Ethereum została sfinalizowana

Usługa bezpłatnego transferu jest dostępna dla wszystkich planów hostingowych w Inmotion, możesz wybrać swój plan. Tak więc, jeśli szukasz nowego hosta z bezpłatną usługą transferu, Inmotion Hosting to kolejna najlepsza opcja dla Ciebie, przeniesie Twoje strony internetowe za darmo, bez kłopotów i przestojów.

PRZEJDŹ DO INMOTION

3. GreenGeekowie

Hosting GreenGeeks to przyjazny dla środowiska host internetowy, który ma na celu zminimalizowanie wpływu na środowisko poprzez przejście na odnawialne źródła energii, przywracając do sieci trzy razy więcej niż zużywają.

Geekowie oferują bezpłatną usługę przenoszenia witryny, możesz zarejestrować się w dowolnym z ich planów i cieszyć się ich usługą, dzięki bezpłatnemu transferowi witryny, wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz prośby o migrację, a ich zespół ds. przenoszenia witryny przeprowadzi migrację Twojej witryny bezpłatny.

Ich funkcje hostingowe obejmują bezpłatną integrację Cloud Flare CDN, dyski twarde SSD, dostosowaną wewnętrzną technologię buforowania, skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, klastrową analizę zagrożeń i monitorowanie bezpieczeństwa. Bezproblemowe aktualizacje zasobów, czas działania do 99,9%, a także oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy — jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

PRZEJDŹ DO GREENGEEKÓW

4. Hosting WPX

WPX Hosting oferuje bezpłatny transfer stron internetowych, pod warunkiem przestrzegania ich zasad migracji witryn. Migracja jest zwykle zakończona w ciągu 24 godzin, ich konto WPX Hosting zawiera bezpłatny e-mail.

Możesz znaleźć pełne szczegóły na stronie internetowej WPX Hosting i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO HOSTINGU WPX

5. Tanio

Namecheap oferuje bezpłatną usługę transferu witryny. Jeśli chcesz przenieść swoją witrynę do Namecheap, ich zespół pomoże Ci przenieść witrynę za darmo — bez ukrytych opłat. Ich konto hostingowe zawiera szybki hosting SSD za najniższą cenę. Każdy plan hostingu współdzielonego jest objęty gwarancją 100% dostępności.

🔥 Zalecana:  Ocena kredytowa Scotiabank: uzyskaj bezpłatną ocenę kredytową w Kanadzie

Możesz znaleźć pełne szczegóły na stronie Namecheap i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn i oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO NAMECHEAP

6. Międzyserwer

Hosting międzyserwerowy oferuje bezpłatną usługę migracji do hostingu cPanel z każdym posiadanym planem. Plan hostingowy między serwerami jest tani i mają stałą cenę tak długo, jak z nimi pozostajesz, ich cena zaczyna się od 5,00 USD.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie internetowej Interserver i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO INTERSERVERA

6. Zagnieżdżanie

Nestify to zarządzany dostawca hostingu, który oferuje bezpłatną usługę migracji. Nestify oferuje również bezpłatny CDN wraz z wbudowanym systemem pamięci podręcznej z serwerem Nginx. Plan Nestify zaczyna się od 7,99 USD miesięcznie.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie internetowej Nestify i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO NESTIFY

8. Obłoki

Cloudways to jeden z najlepiej zarządzanych dostawców hostingu w chmurze, który oferuje bezpłatną usługę transferu z istniejącego hosta do swojego hosta. Oferują również bezpłatną migrację w białych rękawiczkach z każdym wbudowanym planem, plan zaczyna się od 10,00 USD miesięcznie.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie internetowej Cloudways i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO CHMURY

9. Koło zamachowe

Flywheel oferuje bezpłatny transfer stron internetowych, jeśli masz ponad 10 witryn na platformie WordPress, możesz przenieść wszystkie swoje witryny do Flywheel. Jeśli szukasz bezpłatnej usługi transferu do migracji swojej witryny, możesz skorzystać z Flywheel.

Plan zaczyna się od 15 $ miesięcznie. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie internetowej koła zamachowego i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

🔥 Zalecana:  Treść witryny: co to jest i jakie są różne rodzaje?

PRZEJDŹ DO KOŁA ZAMACHOWEGO

10. Kinsta

Hosting Kinsta jest jednym z najlepszych dostawców usług hostingowych dla WordPress, hosting Kinsta oferuje swoim klientom hosting dobrej jakości. Oferują bezpłatną migrację w białych rękawiczkach w planach pro i wyższych. Dobry dla każdej witryny o dużym natężeniu ruchu, otrzymasz również CDN. Ich infrastruktura jest obsługiwana przez Google Cloud Platform.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie internetowej Kinsta i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO KINSTY

11. Teren witryny

Siteground oferuje bezpłatną migrację z istniejącego hosta. Host jest polecany przez WordPress.org. Ich podstawowy plan zaczyna się od 3,95 USD, a otrzymasz wsparcie 247 z szybkim dyskiem SSD.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na stronie Siteground i dowiedzieć się więcej o ich usłudze migracji witryn oraz oferowanym przez nich planie hostingowym.

PRZEJDŹ DO STRONY

Jeśli twój dostawca usług hostingowych nie daje ci dobrej głowy lub uważasz, że host nie jest dla ciebie odpowiedni, możesz przenieść swoją witrynę do innego hosta.

jeśli jesteś zadowolony z usług swojego usługodawcy hostingowego, nie musisz zajmować się migracją strony. Ale w pewnych okolicznościach sytuacja zmusiłaby Cię do przeniesienia witryny do nowego hosta, czy to ze względu na cenę, szybkość czy wydajność.

Zawsze możesz przenieść swoją witrynę za darmo, a jeśli nie masz umiejętności technicznych, możesz zasugerować pomoc ze strony hosta, do którego się przenosisz. Każdy hosting z tej listy zapewnia instalację WordPressa jednym kliknięciem, a także oferuje co najmniej 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie