DoorDash nie otrzymuje zamówień – 8 najlepszych wskazówek, jak uzyskać więcej dostaw!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: DoorDash nie otrzymuje zamówień – 8 najlepszych wskazówek, jak uzyskać więcej dostaw!

DoorDash to wiodąca usługa dostarczania żywności w Ameryce Północnej.

Ale jeśli obecnie pracujesz jako kierowca DoorDash, możesz napotkać typowy problem kierowców: brak wystarczającej liczby zamówień.

Brak zamówień na DoorDash to koszmar dla pracowników ekonomicznych, ponieważ oznacza to, że siedzisz w samochodzie lub na rowerze i nie otrzymujesz zapłaty.

Tak więc, jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć więcej zamówień DoorDash i uniknąć przerażającej suszy zamówień, masz szczęście.

W tym poście omówiono typowe powody, dla których DoorDash nie otrzymuje zamówień, oraz sposoby odwrócenia losu.

Szukasz więcej sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

 • Stały: Znajdź dobrze płatne prace koncertowe i dodatkowe zajęcia dzięki bezpłatnej aplikacji Steady!
 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią, aby otrzymać darmową gotówkę i karty podarunkowe PayPal!

Dlaczego DoorDash nie otrzymuje zamówień?

Istnieje kilka czynników, które decydują o tym, czy otrzymujesz przypisane zamówienia w DoorDash, czy nie, ale główne powody, dla których nie otrzymujesz zamówień w DoorDash, to::

 • Dostarczasz na bardzo ruchliwym rynku
 • Twoja odległość do miejsc odbioru i odbioru przesyłek
 • Niezależnie od tego, czy masz zaplanowany Dash, czy nie
 • Wszelkie problemy techniczne, które możesz mieć

Mając na uwadze te czynniki, przyjrzyjmy się niektórym najczęstszym powodom nieotrzymywania zamówień od DoorDash i przyjrzyjmy się sposobom rozwiązania tego problemu.

1. Nie jesteś zalogowany do Dash

Jednym z najbardziej oczywistych, ale powszechnych powodów, dla których nie otrzymujesz żadnych zamówień na DoorDash, jest to, że tak naprawdę nie jesteś zaplanowany i nie jesteś zalogowany na Dash.

Jeśli robisz DoorDash po raz pierwszy, jest to dość łatwy błąd do popełnienia.

Ale musisz faktycznie dotknąć „Dash Now” i przejść do trybu online w strefie, która jest wystarczająco zajęta, abyś mógł do niej wejść (aby nie była wyszarzona).

Jeśli więc nie otrzymujesz żadnych dostaw DoorDash, po prostu upewnij się, że jesteś online i znajdujesz się w strefie, która kwalifikuje się teraz do Dashing.

2. Nie jesteś Top Dasherem

Program Top Dasher to program motywujący najlepszych kierowców DoorDash.

Gdy już zostaniesz Top Dasher, Twoim głównym atutem będzie możliwość wykonywania Dashu, kiedy tylko zechcesz. Jednak DoorDash stwierdza również, że masz pierwszeństwo w zamówieniach przed innymi kierowcami, gdy sprawy są powolne.

Wymagania, aby zostać Top Dasherem, są następujące:

Zdjęcie dzięki uprzejmości u/Shante_R na Reddit. Ten kierowca jest bliski zdobycia tytułu Top Dasher, ale prawdopodobnie nie zrealizował wystarczającej liczby dostaw w tym miesiącu.

Rzecz w tym, że dotarcie do Top Dasher zwykle nie jest tego warte, ponieważ wysoki współczynnik akceptacji oznacza akceptację wielu nisko płatnych zamówień.

Jest to sprzeczne z jedną z najpopularniejszych wskazówek dla kierowców DoorDash, aby akceptować tylko zamówienia, które płacą około 1 USD za milę.

Tak więc, jeśli w ogóle nie otrzymujesz zamówień na DoorDash, rozważ pójście na Top Dasher na miesiąc, aby zobaczyć, czy to coś zmieni.

Jednak bądź ostrożny i upewnij się, że Twoja stawka godzinowa jest nadal wystarczająco wysoka, abyś dobrze zarabiał dzięki DoorDash.

3. Twoje połączenie nie działa

Innym powodem, dla którego możesz nie otrzymywać żadnych zamówień DoorDash, jest problem z telefonem lub aplikacją Dasher.

Jest to w rzeczywistości bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać, a najłatwiejszym sposobem przetestowania tego jest po prostu wyjście z aplikacji Dasher i jej ponowne uruchomienie. Podstawowe wsparcie techniczne, wiem, ale czasami najprostsze rozwiązania to te, które działają.

Powinieneś również sprawdzić swoje połączenie komórkowe, ponieważ jeśli jest nierówne, aplikacja Dasher może mieć problemy.

Jeśli te dwa kroki nie powiodą się, uruchom ponownie telefon i spróbuj ponownie uruchomić aplikację Dasher od nowa.

4. Jest zbyt wielu Dasherów

Czasami konkurencja z innymi kierowcami DoorDash jest głównym powodem braku zamówień na DoorDash.

Za każdym razem, gdy przez system DoorDash przychodzi zamówienie, musi zdecydować, który kierowca otrzyma zamówienie jako pierwszy.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zarobić 600 dolarów (ponad 10 najlepszych metod!)
Zwróć uwagę, że Top Dasher może Dash Now, ale zwykli kierowcy nie byliby w stanie.

Zwykle DoorDash przydziela rozkazy na podstawie tego, które Dashery są najbliżej. Twoja ocena kierowcy również odgrywa pewną rolę.

Tak więc, jeśli jest mnóstwo Dashers online jednocześnie i w tym samym obszarze co ty, jest mniej prawdopodobne, że najpierw otrzymasz zamówienia.

Ostatecznie oznacza to, że otrzymujesz mniej zamówień na godzinę lub nawet nie otrzymujesz ich wcale, jeśli konkurencja między kierowcami na Twoim rynku jest zbyt duża.

5. Twój Dash jest wstrzymany

Innym częstym powodem braku zamówień od DoorDash jest przypadkowe wstrzymanie Dash.

W rzeczywistości jest to dość łatwe i frustrujące, ponieważ możesz czekać w samochodzie przez wieki, zanim się zorientujesz. Sprawdź więc swoją aplikację Dasher, aby upewnić się, że nie jest wyświetlana informacja „wstrzymana” i że aktywnie szukasz więcej zamówień.

Jak zdobyć więcej zamówień na DoorDash

Teraz, gdy omówiliśmy kilka typowych powodów, dla których nie otrzymujesz żadnych zamówień w DoorDash, omówmy kilka prostych wskazówek, których możesz użyć, aby uzyskać więcej dostaw i zarobić więcej pieniędzy dzięki DoorDash!

1. Zaplanuj kreski

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie większej liczby zamówień w DoorDash jest zaplanowanie wizyty w Dash.

Zaplanowanie Dash oznacza, że ​​masz gwarancję, że będziesz mógł pracować w określonym czasie w przyszłości. Oznacza to, że nawet jeśli na Twoim rynku robi się tłoczno, masz już zaplanowany Dash, więc możesz ruszyć w drogę i zarobić więcej pieniędzy.

Możesz zaplanować Dash z kilkudniowym wyprzedzeniem w aplikacji Dasher i jest to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na maksymalizację dochodów dzięki tej bocznej zgiełku.

2. Jedź we właściwym czasie

Kolejnym hackiem Dasher, aby uzyskać więcej zamówień jako kierowca, jest jazda w najlepszych czasach DoorDash.

Jest to powszechna taktyka przy prowadzeniu koncertów, takich jak praca dla Instacart lub Uber Eats, i jest również niezwykle ważna dla twoich zarobków godzinowych.

Powodem tego jest to, że chcesz być aktywny i w trasie, gdy klienci są głodni i zamawiają jak najwięcej jedzenia.

Więc, niektóre godziny szczytu DoorDash, w których powinieneś jechać, obejmują:

 • Obiady: Postaraj się zacząć około 10:30 rano, aby zebrać zamówienia na śniadanie i przenieś je na lunch między 14:00 a 15:00.
 • Kolacja: Zawsze po godzinie 17:00 jest zwykle pracowity czas w DoorDash, zwłaszcza w późniejszych częściach tygodnia iw weekendy.
 • Późne noce: Dostawa od 20:00 do późnych godzin nocnych to również pracowity czas w piątek i sobotę.
Idealnie byłoby, gdybyś mógł również prowadzić samochód, gdy otrzymujesz szczytowe wynagrodzenie na ruchliwych rynkach.

Weekendy to generalnie najlepsze dni na robienie DoorDash, więc mieszanie czasu to świetny sposób na zdobycie większej liczby zamówień.

3. Eksperymentuj z hotspotami

Innym podstępnym powodem, dla którego nie otrzymujesz zamówień DoorDash, jest to, że nie czekasz w pobliżu wystarczającej liczby restauracji.

Ponownie, DoorDash bierze pod uwagę lokalizację kierowcy podczas przypisywania zamówień, więc sensowne jest otrzymywanie mniejszej liczby zamówień, jeśli jesteś w szczerym polu.

Więc, jedną sztuczką, którą możesz wypróbować, aby uzyskać więcej dostaw DoorDash, jest próba oczekiwania przez hotspoty.

Hotspoty DoorDash to skupiska restauracji i obszarów, z których według szacunków DoorDash będzie pochodzić więcej zamówień.

Hotspoty można zidentyfikować w aplikacji Dasher, wyszukując małe ikony płomienia. Hotspoty nie gwarantują, że otrzymasz więcej zamówień DoorDash, ale jeśli utkniesz bez zamówień, zdecydowanie warto spróbować tej taktyki.

4. Testuj różne rynki

Jedną z najlepszych wskazówek, jak zdobyć więcej zamówień DoorDash, jest wypróbowanie różnych rynków.

Czasami twój rynek macierzysty nie jest tak zajęty jak rynki sąsiednie i nie jest to coś, co możesz kontrolować.

Tak więc, kiedy planujesz Dashe, nie bój się zaplanować siebie na różnych rynkach w pobliżu. W rzeczywistości możesz nawet DoorDash w różnych stanach lub miastach.

To świetny sposób na sprawdzenie, czy inne rynki są bardziej ruchliwe, a może się również okazać, że niektóre rynki płacą więcej za godzinę, w zależności od rodzaju restauracji i klientów w okolicy.

🔥 Zalecana:  Jak napisać ofertę dla niezależnego strzelca w 20235 krokach prowadzących do bezbłędnej propozycji dla klienta (+ bezpłatne pobranie szablonu oferty)

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę przebieg DoorDash, ponieważ nie zawsze chcesz jechać zbyt daleko od domu, aby dostarczyć jedzenie.

Ale jeśli nie otrzymujesz zamówień DoorDash, zdecydowanie polecam pomieszanie stref, w których dostarczasz.

5. Bądź przygotowany

To prosta wskazówka, ale jednocześnie bardzo ważna.

Kiedy jesteś Dashingiem, musisz być przygotowany, zwłaszcza jeśli masz zaplanowany długi dzień jazdy.

Oznacza to, że potrzebujesz:

 • Niezawodny kabel do ładowania telefonów komórkowych
 • suchy prowiant na lunch (abyś nie musiał wydawać zbyt dużo pieniędzy na jedzenie w ciągu dnia)
 • A bank baterii (jeśli Twój telefon bardzo łatwo się rozładowuje)

Z uwagi na to, że jestem przygotowany jako ekonomiczny kierowca koncertowy, bardzo podoba mi się ten film od Nuggsa, popularnego dostawcy YouTubera, na temat tego, jak zaplanować budżet, kiedy DoorDash.

Film Nuggsa przedstawia taktykę oszczędzania pieniędzy jako kierowca DoorDash, a przygotowanie jest główną częścią tej ogólnej strategii.

A jeśli możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy podczas Dashingu, zatrzymasz więcej ciężko zarobionych pieniędzy w kieszeni!

Dodatkowe czytanie – Jak szybko zarobić 150 dolarów.

6. Wypróbuj Zlecenia piętrowe

Stacked DoorDash to zamówienia, w których odbierasz dwa zamówienia z tej samej restauracji, a następnie realizujesz dwie oddzielne dostawy.

Możesz uzyskać to samo, jeśli otrzymasz dwie partie Instacart w jednym zamówieniu, a ogólnie złożone zamówienia to świetny sposób na zarobienie więcej pieniędzy w jednym odbiorze.

Tak więc, jeśli nie otrzymujesz żadnych zamówień na DoorDash, zdecydowanie wskakuj na zamówienia ułożone, gdy masz szansę, abyś mógł nadrobić dodatkowe pieniądze.

Po prostu bądź ostrożny przy przyjmowaniu złożonych zamówień, które mają bardzo odległe miejsca odbioru, ponieważ w efekcie wydasz zbyt dużo na paliwo.

7. Wypróbuj aplikację Para

Innym potencjalnym rozwiązaniem, gdy DoorDash jest zajęty, ale nie otrzymujesz zamówień lub dobrych zamówień, jest użycie aplikacji Para.

Para to ekonomiczna aplikacja, która zapewnia oszacowanie napiwków dla DoorDash. Pomaga także śledzić przebieg, dochód, a nawet pozwala oznaczać niektóre restauracje, aby wiedzieć, aby nie przyjmować od nich zamówień w przyszłości.

Narzędzie do szacowania napiwków Para jest jego najpotężniejszą funkcją. Dzieje się tak dlatego, że jest bardzo dokładny, więc pomaga przyjmować więcej zamówień niż normalnie, pokazując, jakie napiwki mogą się opłacać.

Innymi słowy, Para pomaga przyjmować więcej zamówień, które normalnie mógłbyś przekazać, pomagając dostarczać średnio więcej zamówień na godzinę.

Szacunki napiwków nie są w 100% dokładne, ale są bardzo dobre, więc jest to kolejne przydatne narzędzie do pozyskiwania większej liczby zamówień.

8. Wypróbuj inne aplikacje, takie jak DoorDash

Ostatnią wskazówką, jak uzyskać więcej zamówień na DoorDash, jest po prostu włączenie innych prac, takich jak DoorDash, do pracy na koncertach.

Aplikacje do dostarczania żywności z wieloma aplikacjami są powszechne i pozwalają wybierać najlepiej opłacane zamówienia z kilku aplikacji do dostarczania, dzięki czemu możesz zarobić więcej pieniędzy.

Niektóre popularne aplikacje, których ludzie używają w połączeniu z DoorDash, to m.in:

 • Instakart: Najlepiej płatny pośpiech związany z dostawą artykułów spożywczych.
 • Stały: Bezpłatna aplikacja na koncerty, która pomaga znaleźć nowe zajęcia dodatkowe i możliwości zarabiania pieniędzy w Twojej okolicy.
 • Grubhub: Kolejna aplikacja do dostarczania jedzenia, taka jak DoorDash.
 • Uber Eats: Jedna z najpopularniejszych aplikacji do dostarczania jedzenia, która jest doskonałym dodatkiem do DoorDash.
 • Sklep narożny: Możesz wypróbować inną popularną pracę związaną z dostawą artykułów spożywczych, taką jak Instacart.
 • Wysyłka: Kolejny wiodący koncert z dostawą artykułów spożywczych.
 • Amazon Flex: Zarabiaj na dostarczaniu klientom paczek Amazon i okazjonalnych zamówień artykułów spożywczych.
 • ParaWorks: Nowa platforma koncertowa Para, która pomaga znaleźć lepiej płatną pracę jako dostawca.

Pomiędzy tymi aplikacjami do dostarczania powinieneś mieć nadzieję, że otrzymasz wystarczającą liczbę zamówień, aby pozostać zajętym w drodze i zarobić jak najwięcej pieniędzy.

🔥 Zalecana:  Jak dodać administratora do strony na Facebooku 2023 (nowe środowisko stron)

Dodatkowa lektura – najlepsze wskazówki dla kierowców Uber Eats, jak zarobić więcej pieniędzy.

Co mówią inni kierowcy?

A więc, co inni kierowcy DoorDash mówią o niewystarczającej liczbie zamówień?

Cóż, w jednym z ostatnich wątek z redditaoto kilka typowych powodów braku zamówień DoorDash według innych kierowców:

 • reditfu mówi: „Powodem braku wielu zamówień może być to, że w Twojej okolicy jest wielu aktywnych Dasherów i być może najlepszych. Najlepsi strzelcy otrzymują pierwsze zamówienia, jeśli chodzi o nowe zamówienia. Być może będziesz musiał poświęcić swój czas i zacząć realizować te gówniane zamówienia za 3,50 $, aby poprawić swoją ocenę.
 • dre-system mówi: „Czy zaplanowałeś zmianę? Onboarding powie ci, że dają ci pierwszeństwo, jeśli trzymasz się harmonogramu (chyba że jesteś najlepszym biegaczem).”
 • 6ixhex mówi: „Najbardziej prawdopodobną przyczyną jest zbyt duża liczba motocyklistów na drodze. W moim mieście, jeśli nie zdobędziesz Top Dasher, nie masz nawet szans…. Ponieważ prawie każda osoba jest teraz bez pracy i dostarcza teraz”.

Jak widać, częstym powodem nieotrzymywania zamówień od DoorDash jest zbyt duża konkurencja z innymi kierowcami.

Co ciekawe, niektórzy kierowcy uważają, że hotspoty w ogóle nie działają, a planowanie zmian jest absolutnie kluczowe dla uzyskania wystarczającej liczby zamówień.

Ten film YouTuber Driver Mike omawia również niektóre typowe przyczyny braku zamówień na DoorDash oraz wskazówki dotyczące rozwiązania tego problemu.

Mike zawiera również wiele wskazówek, jak uzyskać więcej Peak Pay, dzięki czemu możesz zarobić więcej pieniędzy dzięki DoorDash.

Dodatkowe czytanie – DoorDash kontra Uber Eats dla kierowców.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego DoorDash nie jest już zajęty w 2023 roku?

Wielu Dashers skarży się, że DoorDash działa wolno w 2022 roku i że nie otrzymują tak wielu zamówień jak w 2021 roku. Duża część tego ma związek z otwieraniem sklepów i miejsc, więc ludzie polegają na aplikacjach dostarczających jedzenie nieco mniej niż w 2020 i 2021 roku. Na niektórych rynkach nowi kierowcy są umieszczani na liście oczekujących DoorDash, ponieważ firma ma wystarczającą liczbę aktywnych kierowców w tym obszarze.

Jednak DoorDash jest nadal wiodącą aplikacją do dostarczania żywności w Ameryce Północnej według statystyka. To sprawia, że ​​jest to najlepsza aplikacja do dostarczania jedzenia na początek, ponieważ masz największe szanse na uzyskanie największej liczby zamówień.

Dlaczego nie otrzymuję zamówień DoorDash w hotspocie?

Hotspot DoorDash zwiększa szanse na otrzymanie zamówień, ale nie gwarantuje. Praca w ruchliwych porach DoorDash i planowanie Dash są ważniejsze dla ogólnego sukcesu i zarobków niż tylko czekanie w pobliżu hotspotów.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże wyjaśnić, dlaczego nie otrzymujesz żadnych zamówień na DoorDash.

W każdym koncercie dostawczym jest wiele ruchomych części, a DoorDash nie jest wyjątkiem.

Ale korzystając z kilku wskazówek, takich jak jazda we właściwym czasie i wypróbowanie wielu ofert pracy, takich jak Amazon Flex, Instacart i Uber Eatszdecydowanie możesz zmaksymalizować swoje zarobki i odnieść większy sukces.

Wszystkiego Najlepszego!

Szukasz innych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się: