Dlaczego wiadomości z Tindera się nie wyświetlają? I jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego wiadomości z Tindera się nie wyświetlają? I jak to naprawić

Jeśli próbowałeś znaleźć dopasowanie na Tinderze i w końcu to zrobiłeś po całym dramacie, ale wiadomość się nie wyświetla, a pary nie odpowiadają na Twoją wiadomość. Wtedy się zastanawiasz dlaczego Tinder nie wyświetla wiadomościjest wiele powodów.

Widzisz powiadomienie o wiadomości z meczu i dotykasz go, ale nie możesz odczytać wiadomości, ponieważ się nie wyświetla, może to powodować frustrację po wszystkich problemach, które napotkałeś podczas korzystania z aplikacji.

Jeden główny powód wiadomości na Tinderze się nie wyświetlająg wynika z aplikacji. Jest to problem z oprogramowaniem, ale może to być również Twoje urządzenie, nie jest to ograniczone do połączenia internetowego. Aplikacja może napotkać problem związany z serwerem.

W tym przewodniku dowiesz się dlaczego wiadomości z Tindera się nie wyświetlają, i jak rozwiązać problem. Jeśli napotkałeś ten problem, oto, co musisz zrobić.

Dlaczego Tinder nie wyświetla wiadomości

Jeśli dostałeś wiadomość od jednego ze swoich dopasowań na Tinderze i klikniesz czat, aby zobaczyć, co zawiera wiadomość, ale jej nie widać.

Istnieje wiele powodów, dla których wiadomości na Tinderze się nie wyświetlają, może to być spowodowane serwerem Tindera, błędem lub problemem z połączeniem internetowym.

Są to również powody, dla których możesz być blokowany przez swoje mecze. Wiem, że wczoraj ją lubiłeś, ale hej, człowieku, jest jak jest, idź dalej.

Nawet jeśli cię nie zablokowali, mogli cię nie dopasować lub usunąć swoje konto Tinder.

1. Serwery Tinder nie działają

Gdy masz taki problem, może to oznaczać, że ich serwery są wyłączone.

Spodziewaj się, że aplikacja będzie od czasu do czasu wyłączana w celu konserwacji lub w przypadku wystąpienia błędu.

Możesz przejść do Down Detector, aby sprawdzić, czy serwery Tinder nie działają, a jeśli tak, nic nie możesz na to poradzić.

2. Twoje połączenie internetowe jest słabe

Jeśli nie widzisz wiadomości w swojej aplikacji Tinder, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić połączenie internetowe.

🔥 Zalecana:  Jak usunąć komentarze na Reddit [Individually Or Collectively]

Jeśli twoje połączenie internetowe jest słabe, nie będziesz w stanie poprawnie załadować aplikacji.

3. Usunęli swoje konto

Usunęli swoje konto po wysłaniu Ci wiadomości, jest to mało prawdopodobne, ale zdarza się.

Jeśli otrzymasz wiadomość z dobrym połączeniem sieciowym, a serwery działają, możliwe, że usunęli swoje konto Tinder po wysłaniu Ci wiadomości.

4. Nie mają sobie równych lub cię blokują

Po dopasowaniu się z kimś i próbujesz go dogonić, aby poznać go przed wyjściem, wysłali ci wiadomość, a kiedy próbujesz ją zobaczyć, nic nie ma.

Jeśli osoba Cię zablokowała lub nie dopasowała, nie będziesz mógł zobaczyć wiadomości.

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale może się zdarzyć, jeśli nie będą chcieli ponownie się z tobą dopasować.

Jak naprawić nie wyświetlające się wiadomości Tinder

Jeśli masz problem i nie widzisz wiadomości w aplikacji Tinder. Oto, jak możesz naprawić wiadomości, które nie wyświetlają się na Tinderze.

Poprawka 1: Sprawdź połączenie internetowe

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy nie widzisz wiadomości na Tinderze, jest sprawdzenie połączenia internetowego.

Ponieważ aplikacja korzysta z Internetu do wysyłania i odbierania danych.

Przejdź do innych aplikacji, aby sprawdzić, czy działają poprawnie, sprawdź, czy jest tam niestabilna i nie pozwala dobrze przeglądać aplikacji.

Użyj przeglądarki internetowej i sprawdź inne witryny, aby potwierdzić, że Twoja sieć działa dobrze.

Możesz także użyć fast.com aby sprawdzić prędkość internetu.

Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i sprawdź, czy połączenie zostanie przywrócone.

Zmień na Wi-Fi i sprawdź, czy Internet będzie lepszy lub użyj danych komórkowych, jeśli do przeglądania używasz Wi-Fi.

Poprawka 2: Sprawdź serwery Tinder

jeśli Serwery Tindera nie działają i nie widzisz wiadomości na Tinderze, nic nie możesz z tym zrobić, ponieważ problem pochodzi z serwerów Tindera.

Możliwe, że trwają prace konserwacyjne lub jedna z ich usług jest niedostępna. Ale jeśli serwery działają poprawnie, możesz użyć następnej poprawki.

Poprawka 3: Zaloguj się ponownie na swoje konto.

Jeśli masz problem z wyświetlaniem wiadomości na Tinderze, może to oznaczać, że wystąpił problem z aplikacją.

🔥 Zalecana:  Nie możesz odbierać wiadomości na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Jeśli przyczyną problemu jest usterka lub błąd, następną opcją może być wylogowanie się i zakończenie sesji.

Po wylogowaniu się z Tindera, odczekaj kilka minut przed ponownym zalogowaniem się, co pozwoli nieco zwolnić, a następnie będziesz mógł ponownie się zalogować.

Aby wylogować się z konta Tinder: Stuknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu ekranu, przejdź do Ustawień i przewiń w dół.

Następnie dotknij Wyloguj, aby usunąć konto z aplikacji.

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli wylogujesz się i zalogujesz na swoje konto w aplikacji Tinder i nie widzisz żadnych wiadomości od osoby, której szukasz, może to być błąd lub usterka wpływająca na aplikację, która uniemożliwia ładowanie wiadomości.

Aby to naprawić, zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia w celu ponownego załadowania oprogramowania.

Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Spowoduje to usunięcie wszelkich drobnych błędów, które może napotkać aplikacja.

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Tinder

Jeśli Twoja aplikacja Tinder działa nieprawidłowo i nie wyświetla nawet żadnych wiadomości, możesz spróbować zaktualizować aplikację.

Przejdź do Apple App Store lub Google Play Store, aby zaktualizować aplikację do najnowszej wersji.

Poprawka 6: Odinstaluj i zainstaluj ponownie

Zaktualizowałeś aplikację i wydaje się, że nic nie działa, więc rozwiązaniem, które masz teraz, jest odinstalowanie aplikacji z urządzenia.

Poczekaj kilka minut i pobierz go z powrotem na telefon. Może to naprawić wyświetlanie wiadomości Tinder na twoim urządzeniu.

Aby odinstalować aplikację Tinder, stuknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż pojawi się pasek zadań, a następnie przeciągnij w górę, aby odinstalować na Androida.

I iPhone’y, dotknij i przytrzymaj, dotknij Usuń aplikację, aby odinstalować aplikację z telefonu. Odwiedź Apple App Store lub Play Store, aby ponownie pobrać aplikację Tinder.

Poprawka 7: Zgłoś problem Tinderowi

Jeśli zrobiłeś wszystko i nic nie działa, możesz spróbować skontaktować się z obsługą klienta Tinder i wyjaśnić im problem.

Ponieważ większość użytkowników skarży się na ten problem, sprawi to, że szybko odpowiedzą na twoje pytanie dotyczące problemu i również go rozwiążą.

🔥 Zalecana:  Decentral Art Pavilion w Wenecji zorganizował luksusową wystawę NFT i cyfrowej mody

Aby skontaktować się z obsługą klienta Tinder, przejdź do Centrum pomocy Tindera i zgłoś problem występujący na Twoim koncie.

Wniosek

Jeśli nie widzisz wiadomości na Tinderze, przyczyną tego problemu mogą być różne przyczyny.

Możesz użyć jednego z powyższych przewodników, aby rozwiązać problem. Pomoże Ci to zobaczyć wiadomości od swoich dopasowań po miesiącach wyszukiwania.

Jeśli aplikacja Tinder sprawia Ci więcej problemów, niż możesz sobie z nimi poradzić, możesz przełączyć się na inne aplikacje randkowe.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego moje wiadomości z Tindera się nie ładują?

Są różne powody, dla których Twoja wiadomość Tinder się nie ładuje, może to być spowodowane słabym połączeniem internetowym lub problemem z serwerem Tindera.

Dlaczego mój Tinder się nie odświeża?

Jeśli Twój Tinder nie odświeża się, oznacza to, że Twoje połączenie internetowe nie działa poprawnie. Będziesz musiał przełączyć się na sieć komórkową lub użyć połączenia Wi-Fi.

Moje dopasowanie Tinder nagle jest puste?

Jeśli twoje mecze się skończyły i nie możesz zobaczyć ich profilu, być może cię zablokowali, zakończyli mecz lub ewentualnie usunęli swoje konto.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie