Dlaczego TikTok zmusza mnie do założenia konta?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego TikTok zmusza mnie do założenia konta?

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

TikTok zmusza mnie do założenia konta

Tiktok to jedna z najpopularniejszych platform udostępniania wideo. Czy ci się to podoba, czy nie, zdobyła znaczną część udziału w rynku. Ta platforma z krótkimi filmami ma użytkowników od nastolatków po osoby w średnim wieku. Tiktok to aplikacja do udostępniania wideo, która umożliwia użytkownikom tworzenie i udostępnianie krótkich filmów na dowolny temat. Jest głównie oparty na urządzeniach mobilnych, chociaż nadal możesz oglądać filmy TikTok za pomocą aplikacji internetowej.

Platforma pozwala użytkownikom na kreatywne tworzenie treści za pomocą filtrów, naklejek, podkładów głosowych, efektów dźwiękowych i muzyki w tle. Obecnie z aplikacji korzysta codziennie ponad 700 milionów osób. TikTok utrzymuje oddzielną liczbę użytkowników od chińskiej wersji aplikacji.

Co więcej, platforma nie służy już tylko do synchronizacji ust. Twórcy na platformie są niezwykle kreatywni w swoich treściach, łącząc zabawne szkice i pouczające filmy. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami filmów na TikTok, ale można również znaleźć wiele treści edukacyjnych obejmujących różne tematy, od zdrowia po inwestowanie.

Platforma stale się rozwija pod względem funkcji i możliwości. Na przykład filmy TikTok mogły pierwotnie trwać tylko do 15 sekund. Od tego czasu platforma rozszerzyła ten limit, aby umożliwić do 10 minut filmów w porównaniu z pierwotnym przedłużeniem do 3 minut. Czasami mogłeś czuć, że nie jesteś jednym z tych, którzy aktywnie śledzą TikTok.

Ale ponieważ Twoi znajomi są aktywni na tej platformie, często wysyłają Ci linki wideo, które natychmiast kierują Cię do witryny. Cóż, ta popularna platforma z krótkimi filmami oferuje oglądanie popularnych filmów bez logowania i rejestracji. dzieje się tak dlatego, że chcą, abyś otworzył konto na ich platformie, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje platformy.

Tiktok może z różnych powodów wymagać od Ciebie założenia konta, zanim będziesz mógł korzystać z aplikacji. Jedną z opcji jest to, że chcą mieć pewność, że wszyscy ich konsumenci są w legalnej grupie wiekowej, która zwykle przekracza 13 lat. Tiktok jest zmuszony założyć konto, ponieważ chce zebrać podstawowe informacje o swoich konsumentach, aby lepiej kierować reklamy, ale ten sposób może być tylko metodą na zwiększenie liczby osób, które rejestrują się w aplikacji.

Dlaczego TikTok zmusza mnie do założenia konta?

Jak już wspomniano, użytkownicy mogą korzystać z tej platformy do wykonywania wielu prac nawet bez posiadania konta. Jednak niektóre działania lub funkcje na tej platformie wymagają posiadania konta, aby móc w nich uczestniczyć.

🔥 Zalecana:  Pływające miękkie roboty inspirowane biomechaniką Manta Ray

Oto kilka przykładów, które pomogą Ci wyjaśnić znaczenie posiadania własnego konta TikTok lub rzucić na nie nieco światła.

Załóżmy, że uruchomiłeś aplikację TikTok i zacząłeś oglądać filmy, nie musisz mieć do tego konta, nawet jeśli możesz czytać komentarze i wykonywać inne podobne czynności.

Jeśli jednak chcesz przesłać własny film do TikTok, napisać komentarz lub polubić film lub zrobić cokolwiek innego, musisz mieć konto. Innymi słowy, aplikacja wymusi utworzenie konta.

Pamiętaj tylko, że możesz korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji tylko wtedy, gdy utworzysz konto. W przeciwnym razie będziesz mieć ograniczony dostęp do TikTok i będziesz zmuszony założyć konto.

Jak przeglądać jako gość?

Przeglądanie jako gość to nowy sposób oglądania filmów TikTok bez konieczności zakładania konta. Zdajemy sobie sprawę, że każdego dnia na TikTok przychodzi wiele osób z zamiarem poznania kreatywności i radości naszej społeczności twórców. Wiele osób chce swobodnie przeglądać i nie chce wchodzić w interakcje z twórcami na platformie ani samodzielnie tworzyć filmów.

Tej grupie osób wystarczy wybrać opcję „PRZEGLĄDAJ JAKO GOŚĆ”, jeśli nie chcą zakładać konta i cieszyć się oglądaniem TikTok. Podczas gdy jesteś gościem, będziemy nadal próbować personalizować kanał DLA CIEBIE, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z TikTok. Będziesz miał pełny dostęp i kontrolę nad danymi swoich gości, a także będziesz mógł w dowolnym momencie zażądać ich udostępnienia lub usunąć. Ale są pewne ograniczenia dla gości.

 1. Nie mogą tworzyć profili na TikTok
 2. Nie mogą publikować filmów na TikTok
 3. Nie mogą wchodzić w interakcje z twórcami treści na TikTok (w tym lajkować, komentować, zapisywać w ulubionych lub wysyłać bezpośrednie wiadomości)
 4. Ale jeśli w dowolnym momencie użytkownik-gość chce utworzyć konto lub zalogować się na już istniejące konto, będzie mógł łatwo utworzyć profil, publikować filmy lub wchodzić w interakcje z innymi twórcami.

Jak korzystać z TikTok bez tworzenia konta?

Instalacja aplikacji Tiktok nie wymaga żadnych technik rejestracji ani rejestracji w TikTok. Użytkownik nie musi udostępniać aplikacji swoich danych osobowych podczas instalacji. Wystarczy zainstalować aplikację i cieszyć się popularnymi filmami z całego świata.

Na Androidzie:

 1. Poniżej przedstawiono kroki instalacji TikTok na smartfonie z Androidem.
 2. Uruchom Sklep Play na swoim telefonie
 3. W pasku wyszukiwania wpisz aplikację TikTok
 4. Najpierw zobaczysz aplikację, klikając przycisk instalacji na ikonie TikTok.
 5. Po instalacji uruchom aplikację tiktok
 6. Pomiń stronę logowania lub rejestracji.
 7. Stuknij bezpośrednio kartę trendów.

Na IOSie:

 1. Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować tę aplikację na swoim iPhonie.
 2. Uruchom sklep z aplikacjami dla systemu IOS
 3. Wyszukaj aplikację TikTok i wybierz pierwszy wynik wyszukiwania, ponieważ ogólnie mówi się, że pierwszy wynik jest prawidłowy.
 4. Zainstaluj aplikację i otwórz ją.
 5. Zostaniesz bezpośrednio wylądowany na ekranie logowania z prośbą o utworzenie nowego konta. Musisz po prostu pominąć tę stronę
 6. Teraz będziesz na karcie trendów TikTok.
🔥 Zalecana:  Czy naprawdę możesz zarobić dobre pieniądze na Fiverr? (Sprawdzony)

Na komputerze osobistym:

Tiktok został stworzony głównie do oglądania na smartfonach. Tak, jego układ jest również portretem, dzięki czemu jest dokładny dla urządzeń przenośnych, takich jak nasze współczesne smartfony.

Ale jeśli chodzi o nasze komputery, TikTok ma również dla nich oferty. wystarczy po prostu odwiedzić ich stronę internetową.

 1. Uruchom dowolną przeglądarkę, którą chcesz kontynuować
 2. W pasku adresu wpisz tiktok.com
 3. Zostaniesz wylądowany na oficjalnej stronie TikTok
 4. Teraz przejdź do zakładki trendów.

Jak założyć konto TikTok?

Teraz jesteś w punkcie, w którym możesz łatwo zrozumieć, że bez otwierania konta na TikTok możesz uzyskać dostęp do filmów, ale nie będziesz mógł cieszyć się pełnymi udogodnieniami lub funkcjami tej platformy. Obejmuje pewne korzyści, takie jak polubienie filmów lub komentowanie filmów, które są zablokowane, dopóki nie masz u nich konta.

To po prostu bardzo jasne, że jeśli chcesz wchodzić w interakcje lub współpracować z innymi osobami na tej platformie, musisz utworzyć konto na TikTok. Utworzenie konta na TikTok nie jest trudnym zadaniem, wystarczy wykonać proste kroki wymienione poniżej.

 1. Zainstaluj i uruchom aplikację ze sklepu Play lub App Store na dowolnym urządzeniu, którego używasz.
 2. Na pierwszej stronie startowej kliknij opcję rejestracji.
 3. Komunikat z podpowiedzią pokaże Ci różne możliwości połączenia istniejącego konta w celu utworzenia TikTok
 4. zmniejsz swoje kłopoty. Możesz wybrać konto Google lub Facebook, aby połączyć się i natychmiast utworzyć konto TikTok.
 5. Wybierz silną i niepowtarzalną nazwę użytkownika dla swojego konta oraz silne i długie hasło.
 6. Prześlij swoje zdjęcie profilowe, aby Twoi znajomi i rodzina mogli się z Tobą łatwo skontaktować.
 7. Tiktok zapyta Cię również o Twoje zainteresowania. Wybierz co najmniej 3 z listy, aby serwer polecił Ci zawartość zgodnie z Twoimi upodobaniami.

gdy Twoje konto będzie aktywne, będziesz musiał dodać popularne hashtagi i obserwować osoby z Twojej branży. Możesz zlecić ten proces innym znajomym lub partnerom biznesowym, a nawet możesz użyć botów biznesowych do zautomatyzowania procesu. Gdy już to zrobisz, zacznij tworzyć własne treści. Wymaga to tylko kilku niezbędnych rzeczy, takich jak smartfon, dobre połączenie internetowe i dobrej jakości kamera wideo.

Rodzaje kont TikTok:

W TikTok od zainteresowania użytkownika zależy, jaki typ konta chce prowadzić. Niektórzy używają tej platformy tylko do rozrywki, ale druga połowa próbuje używać tego konta do prowadzenia działalności lub chce zarobić dobre pieniądze na TikTok.

🔥 Zalecana:  Samouczek: Jak dodać quiz do treści posta na blogu

Dlatego TikTok oferuje swoim użytkownikom konta osobiste lub konta firmowe. W tym celu budują więcej funkcji na koncie osobistym, aby pomóc naszej społeczności twórców znaleźć więcej sposobów, aby pomóc sobie i nawiązać kontakt z odbiorcami. Tiktok buduje również kilka bardziej komercyjnych funkcji, aby pomóc naszej społeczności biznesowej uczynić TikTok częścią ich ogólnej strategii biznesowej.

Konta firmowe:

Są to profile publiczne, które pozwalają markom i firmom korzystać z narzędzi marketingowych TikTok do budowania spójnej strategii marketingowej na TikTok. To dobry wybór dla firm angażujących konsumentów w zabawny sposób, a także dobry wybór dla firm poszukujących bardziej komercyjnych narzędzia. Kilka rzeczy, do których użytkownik może mieć dostęp z kontem firmowym.

Internetowy garnitur biznesowy:

Jest dostępny na Twoim komputerze, pakiet Web Business Suite to centralne miejsce dla dodatkowych funkcji konta firmowego. Funkcje obejmują Analytics, obszar roboczy oraz aktywność i wsparcie.

Konta osobiste:

Konta osobiste są używane przez miliony użytkowników na TikTok. Ten typ konta jest dobrym wyborem dla zwykłych użytkowników TikTok, twórców treści i większości osób publicznych.

Konto osobiste zapewnia elastyczność korzystania z TikTok na różne sposoby. Są dobrym wyborem dla:
Oglądając treści innych osób i wchodząc w interakcje z nimi, możesz robić takie rzeczy, jak przeglądanie filmów we własnym kanale oraz obserwowanie innych osób i ulubionych hashtagów, aby oglądać treści, które Cię interesują.

Tworzenie własnych treści dla innych osób, aby sprawiały im przyjemność, ponieważ masz dostęp do zaawansowanych narzędzi dla twórców. Te narzędzia pomogą Ci dowiedzieć się, jakie treści tworzysz i co lubią Twoi odbiorcy.

Ogólnie rzecz biorąc, utworzenie własnego konta TikTok jest bardzo ważne, ponieważ możesz cieszyć się funkcjami i udogodnieniami, jeśli masz własne konto. Tiktok zmusza Cię do korzystania z trendów i hashtagów tej platformy.

Tworząc konto, możesz wykorzystać je jako platformę biznesową i zarabiać miliony z tej aplikacji, tworząc filmy, które zyskasz rozgłos, i staniesz się osobą publiczną, zamiast tylko oglądać popularne filmy z platformy bez posiadania konta. Posiadanie tożsamości na platformie przyniesie korzyści zarówno tobie, jak i samej platformie.