Dlaczego TikTok nie pozwala mi się zalogować (jak to naprawić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego TikTok nie pozwala mi się zalogować (jak to naprawić)

Istnieje kilka sposobów logowania się na konto TikTok, ale co, jeśli żaden z nich nie działa? Wyobraź sobie, że bez względu na to, jak bardzo będziesz próbował zalogować się na swoje konto TikTok, to nie zadziała.

Być może zastanawiasz się, dlaczego TikTok nie pozwala mi się zalogować? Co powinienem zrobić?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego nie możesz zalogować się na swoje konto TikTok i co możesz zrobić, aby go rozwiązać.

Dlaczego TikTok nie pozwala mi zalogować się na moje konto?

Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się aplikacją po męczącym dniu w pracy, czy jesteś twórcą treści, a tworzenie TikTok to Twoja prawdziwa praca, brak możliwości zalogowania się na konto jest frustrującym problemem. Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto TikTok, może być kilka potencjalnych przyczyn:

1 – Błędne dane logowania

Najczęstszym wyjaśnieniem jest to, że mogłeś zapomnieć hasła lub danych logowania albo użyłeś niewłaściwego adresu e-mail lub numeru telefonu, aby się zalogować.

2 – Twoje konto mogło zostać zbanowane

Jeśli jesteś pewien danych logowania, być może zostałeś zbanowany na TikTok. TikTok bardzo poważnie traktuje nadużycia i blokuje konta, które naruszyły warunki korzystania z usługi i były zaangażowane w niedopuszczalne działania. Obejmuje to próby oszukania platformy za pomocą botów, publikowanie niesmacznych treści, logowanie z różnych adresów IP i spamowanie.

Jeśli zaangażujesz się w którekolwiek z tych zachowań, możesz zostać zawieszony lub zbanowany w TikTok.

3 – Używasz przestarzałej wersji aplikacji

Innym powodem, dla którego TikTok nie pozwala Ci się zalogować, może być to, że używasz przestarzałej wersji aplikacji TikTok

🔥 Zalecana:  Aplikacja Cash vs Venmo: którą wybrać?

4 – Błąd oprogramowania

Załóżmy, że nie możesz zalogować się na swoje konto TikTok. W takim przypadku może wystąpić problem z systemem operacyjnym telefonu lub tabletu, który uniemożliwia prawidłowe działanie aplikacji.

Co zrobić, jeśli TikTok nie pozwala zalogować się na konto?

Najlepsze podejście do odzyskiwania dostępu do konta TikTok może się różnić w zależności od tego, dlaczego utraciłeś dostęp. Bez względu na powód zablokowania dostępu do konta zalecamy wykonanie tych kroków przed zwróceniem się do zespołu wsparcia TikTok w celu uzyskania dodatkowej pomocy.

1- Uruchom ponownie urządzenie

Podobnie jak większość innych problemów, ponowne uruchomienie urządzenia powinno być pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby spróbować rozwiązać problem z logowaniem TikTok. Jeśli masz problem z zalogowaniem się na konto TikTok, przed wypróbowaniem jakiegokolwiek innego rozwiązania uruchom ponownie telefon lub tablet i sprawdź, czy możesz później zalogować się na swoje konto.

2- sprawdź swoje połączenie internetowe

W większości przypadków problemy, które na pierwszy rzut oka wydają się poważne, są wynikiem problemów z Internetem. Jak wiesz, TikTok działa tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem. Więc powodem, dla którego TikTok nie pozwala ci się zalogować, może być jakiś problem z Internetem.

Załóżmy, że korzystasz z Wi-Fi; sprawdź swoje połączenie; sprawdź, czy możesz otworzyć inną stronę w przeglądarce. Jeśli masz dostęp, sprawdź router lub zrestartuj go i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

3- spróbuj użyć mobilnej transmisji danych

Jeśli po sprawdzeniu routera i połączenia Wi-Fi nadal nie możesz zalogować się na swoje konto TikTok, spróbuj skorzystać z komórkowej transmisji danych. Możesz kupić pakiet do przeglądania Internetu na szybkim łączu.

4- sprawdź serwery tiktok

Zanim zrobisz cokolwiek innego, powinieneś sprawdzić, czy serwery TikTok działają poprawnie. Być może serwer jest obecnie wyłączony lub występują jakieś problemy. W takim przypadku nie będziesz mieć dostępu do swojego konta, dopóki nie zostanie ono przywrócone. Możesz skorzystać z witryny innej firmy, takiej jak Downdector, aby uzyskać aktualne informacje dotyczące statusu TikTok.

🔥 Zalecana:  Kołowrotki na Instagramie się nie ładują? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Jeśli serwer TikTok ulegnie awarii, jedynym wyborem, jaki masz teraz, jest czekanie. Prosimy o sprawdzanie strony internetowej pod kątem aktualizacji, ponieważ mogą one być dostępne wkrótce.

5- wyczyść pamięć podręczną aplikacji TikTok

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe rozwiązania i nadal masz problem, wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji TikTok może pomóc. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Wyczyść pamięć podręczną aplikacji TikTok na Androidzie

  1. Otwórz ustawienia
  2. Wybierz Pamięć
  3. Stuknij Aplikacje (lub inne aplikacje we wcześniejszych wersjach)
  4. Wybierz aplikację TikTok
  5. Stuknij Wyczyść pamięć podręczną

6- zaktualizuj aplikację TikTok

Jednym z powodów, dla których TikTok nie pozwala Ci się zalogować, może być to, że używasz przestarzałej aplikacji. Możesz bez wysiłku zaktualizować swoją aplikację TikTok w mniej niż kilka minut, aby rozwiązać ten problem.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, otwórz App Store i wyszukaj aplikację TikTok. Zobaczysz przycisk Aktualizuj, jeśli aktualizacja jest dostępna zamiast typowego przycisku Otwórz. Dotknij tego przycisku i poczekaj, aż aplikacja zakończy aktualizację,

Dokładny proces można wykonać dla użytkowników Androida, ale za pośrednictwem Google Play.

7- zmień swoją datę urodzenia na TikTok

TikTok ma limit wieku 13 lat i wyłączy wszystkie konta poniżej tego wieku. Jeśli masz mniej niż 13 lat, lepiej nie używać TikTok, ponieważ może to być nieodpowiednie.

Ale czasami zdarza się, że wybierając datę urodzenia podczas zakładania konta, ustalamy jakąś przypadkową datę i nie zwracamy na nią większej uwagi.

8- wyłącz VPN

Jeśli korzystasz z VPN podczas próby zalogowania się na swoje konto TikTok, a TikTok Cię nie wpuszcza, spróbuj ponownie z wyłączoną siecią VPN.

Czasami TikTok nie wpuści Cię, jeśli korzystasz z VPN, więc odłącz go i spróbuj ponownie.

9- zainstaluj ponownie aplikację

Jeśli nic nie zadziałało, spróbuj odinstalować TikTok i zainstalować go ponownie. Czasami może to pomóc.

🔥 Zalecana:  Co oznacza otrzymywane środki na Snapchacie w 2023 roku

Wniosek

W tym artykule dokonano przeglądu najczęstszych przyczyn problemów z logowaniem TikTok i zaproponowano prawdopodobne rozwiązania.

Jeśli nadal masz problemy z logowaniem do TikTok, rozważ skontaktowanie się z zespołem wsparcia TikTok.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny. Jak zawsze, zachęcamy do komentowania swoich doświadczeń lub pytań poniżej.