Dlaczego Snapchat usunął moje konto? (Zobacz, co robić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego Snapchat usunął moje konto? (Zobacz, co robić)

Miej swoje Konto Snapchata zostało usunięte bez powodui zastanawiasz się, dlaczego został nagle usunięty?

Usuwanie konta Snapchata nie jest zbyt częste, ale dzieje się tak zwykle, gdy na Twoim koncie Snapchata są jakieś działania.

Jeśli Snapchat usunął Twoje konto, powinieneś wiedzieć, dlaczego Twoje konto zostało usunięte i co możesz zrobić.

W tym artykule dowiesz się dlaczego Snapchat usunął twoje konto. Dowiesz się również, co zrobić, gdy Twoje konto zostało usunięte przez Snapchata.

PRZECZYTAJ TEŻ: Istnieje znaczenie Bitmoji mapy SnapChat (Actionmoji)

Dlaczego Snapchat usunął moje konto?

Twoje konto Snapchat mogło zostać usunięte, ponieważ naruszyłeś wytyczne społeczności Snapchata lub warunki korzystania z usługi.

Możesz znaleźć się poza aplikacją po kilku ostrzeżeniach lub zawieszeniach w aplikacji. Dzieje się tak z powodu naruszenia warunków korzystania z usługi lub wytycznych.

Możesz tego nie wiedzieć, ale podczas korzystania ze Snapchata obowiązują inne zasady, a jeśli ich nie zastosujesz, zostaniesz usunięty z aplikacji.

Naruszono wytyczne społeczności

Jeśli Snapchat zawiesi Twoje konto, ponieważ mogłeś to zrobić naruszył wytyczne dla społeczności. Następną rzeczą, z którą możesz się spotkać, jest usunięcie konta.

Dlatego powinieneś upewnić się, że nie postępujesz wbrew wytycznym społeczności Snapchata.

Naruszony Warunek świadczenia usługi

Podczas korzystania z aplikacji, jeśli masz naruszył warunki korzystania ze SnapchataTwoje konto również zostanie usunięte.

Snapchat nie zezwala na wykonywanie pewnych czynności w aplikacji, a jeśli wykonasz którąkolwiek z tych czynności, nie będziesz mógł dalej korzystać z aplikacji.

Użyj aplikacji innej firmy

Być może używasz A aplikacji Snapchata innej firmy który spowodował usunięcie Twojego konta.

Snapchat nie zezwala na korzystanie z aplikacji innych firm na Twoim koncie. Niektóre aplikacje innych firm umożliwiają wykonywanie określonych czynności za pomocą Snapchata.

🔥 Zalecana:  Dlaczego naukowcy zajmujący się danymi są potrzebni wszędzie? – W stronę SI

Odbywa się to za pomocą aplikacji do zdobywania nowych znajomych na Snapchacie lub dodawania nowych filtrów na Snapchacie, które nie zostały zatwierdzone przez ich aplikację Snapchat.

Kiedy więc Snapchat zda sobie sprawę, że naruszasz prywatność innych osób, korzystając z aplikacji innej firmy lub wspierasz swoje konto Snapchat za pomocą aplikacji innej firmy.

Nie będziesz mógł dalej korzystać z aplikacji, co spowoduje usunięcie Twojego konta z ich bazy danych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza oczekiwanie na Snapchacie? I jak to naprawić

Konto zostało przejęte

Może być też tak, że Twój konto mogło zostać przejęte przez nieznaną osobę, co spowodowało szybkie usunięcie Twojego Snapchata.

Nieznany użytkownik mógł włamać się na twoje konto Snapchat i naruszyć wytyczne społeczności. Jeśli tak się stanie, Snapchat szybko usunie Twoje konta.

Mieć więcej niż dwa konta

Konta mogły zostać usunięte przez Snapchat, ponieważ posiadasz więcej niż jedno konto na Snapchacie.

Kiedy Snapchat zorientuje się, że masz więcej niż jedno konto, możesz stracić swoje konto lub usunąć drugie konto.

Niektóre informacje, które przekazujesz Snapchatowi, uświadamiają Snapchatowi, czy używasz dwóch różnych kont na tym samym koncie, czy nie.

Konto nieaktywne przez 30 dni

Jeśli masz konto nieaktywny na Snapchacie przez 30 dni po usunięciu konta Snapchat może je trwale usunąć z ich serwera.

Jeśli masz konto Snapchat i byłeś nieaktywny w aplikacji przez cały miesiąc po usunięciu, powinieneś wiedzieć, że Twoje konto może zostać trwale usunięte.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić jakość aparatu Snapchata (co musisz zrobić)

Jak przywrócić usunięte konto Snapchat

Nie ma możliwości odzyskania usuniętego konta Snapchat. Bardzo trudno jest uzyskać usunięte konto Snapchat, ponieważ po usunięciu konto zostanie usunięte z ich bazy danych.

🔥 Zalecana:  Program partnerski Airbnb: dlaczego się skończył i 4 najlepsze alternatywy do wykorzystania

Jeśli próbujesz przywrócić usunięte konto Snapchata, jest to prawie niemożliwe, ale możesz spróbować wysłać wiadomość do Snapchata za pośrednictwem obsługi klienta.

Możesz wyjaśnić Snapchatowi i dać im niezbędny dowód na korzyść twojego problemu dotyczącego usunięcia twojego konta przez Snapchata.

Ale według Snapchata, gdy Twoje konto zostanie przez nich usunięte, nie będziesz mógł go odzyskać ani nawet utworzyć innego konta.

„Po zamknięciu konta nie możemy go przywrócić. Użytkownicy Snapchata, którym usunięto konto, również nie mogą tworzyć nowych kont”.

W tym momencie, jeśli twoje konto zostało trwale usunięte, mój Snapchat, nic nie możesz z tym zrobić, nawet wsparcie nie będzie w stanie ci pomóc.

Oto, co należy zrobić

Ponieważ ludzie w Snapchacie nie mogą pomóc ci odzyskać konta. Będziesz musiał utworzyć nowy. Ale nie z tym samym smartfonem, na którym wcześniej znajdowało się usunięte konto.

Ponieważ Snapchat oznacza urządzenie, nie będziesz mógł użyć tego urządzenia do ponownego utworzenia konta. Oto, co musisz zrobić; otrzymać nowy telefon, nowy adres e-mail i nowy numer telefonu.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł utworzyć kolejne konto Snapchat. Ale kiedy spróbujesz postępować zgodnie z ich wytycznymi i warunkami korzystania z usługi.

Wniosek

Jeśli Twoje konto Snapchat zostało usunięte przez Snapchat, powinieneś wiedzieć, że naruszyłeś wytyczne społeczności Snapchata lub warunki korzystania z usługi.

Nie ma jasnego sposobu na odzyskanie usuniętego konta Snapchat, ale możesz spróbować wysłać wiadomość do zespołu obsługi klienta Snapchata, aby sprawdzić, czy Twoje konto może zostać przywrócone.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „WTW” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Często Zadawane Pytania

Co się stanie, gdy Snapchat usunie Twoje konto?

Jeśli Snapchat usunie Twoje konto, stracisz je całkowicie. Nie ma możliwości odzyskania konta Snapchat, jeśli zostało ono usunięte przez Snapchata z ich serwera.

🔥 Zalecana:  Ewolucja chatbotów od epoki T9 i GPT-1 do ChatGPT

Czy możesz odzyskać usunięcie konta Snapchat?

Nie, usuniętego konta Snapchat nie można odzyskać. Bardzo trudno jest uzyskać konto Snapchat, które zostało usunięte. Nie możesz go odzyskać, jeśli Twoje konto Snapchat zostało usunięte.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie