Dlaczego połączenie Facebook Messenger kończy się natychmiast i jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego połączenie Facebook Messenger kończy się natychmiast i jak to naprawić

Ma twoje Rozmowa na Facebooku Messenger zakończyła się natychmiast bez konieczności samodzielnego kończenia tego, cóż, możesz się zastanawiać, co musiało się stać.

Wiele osób korzysta z Messengera, aby dzwonić do rodziny i przyjaciół. A podczas rozmowy połączenie Messenger po prostu się zatrzyma i przerwie komunikację.

Jeśli nie masz pewności, co to jest, przeprowadziliśmy nasze badania, a ten przewodnik poinformuje Cię, co się dzieje, dlaczego połączenia kończą się natychmiast i jak możesz to naprawić.

Z tego artykułu dowiesz się, co sprawia, że ​​połączenia z Facebook Messenger są natychmiastowe. Ty też będziesz wiedzieć jak rozwiązać problem na koncie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić lokalizację na Facebooku Marketplace na lokalną

Co zrobić, gdy połączenia Facebook Messenger kończą się natychmiast

Jeśli masz ten problem i chcesz natychmiast rozwiązać problem na swoim koncie, oto co musisz zrobić.

Najpierw upewnij się, że masz tzw silne łącze internetowe, usuwać aplikacja Messenger, ponownie uruchomić swój telefon i zainstalować ponownie aplikację Messenger.

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz wypróbować Messenger Lite aplikacja. Pomoże Ci to nawiązywać połączenia z odbiorcą, a następnie sprawdzić, czy problem nadal występuje w aplikacji Lite.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodać administratora do strony na Facebooku (nowe środowisko stron)

Dlaczego moje rozmowy na Facebooku Messenger kończą się natychmiast?

Korzystanie z Facebook Messenger Call przy słabym połączeniu internetowym. Najczęściej Twoje rozmowy na Facebooku Messenger kończą się natychmiast, ponieważ być może próbujesz prowadzić te rozmowy za pomocą a słabe połączenie internetowe.

Aby połączenia Messengera były pomyślnie realizowane, musi istnieć silne połączenie z Internetem, które ułatwi komunikację.

W przypadku braku silnego połączenia internetowego naturalną konsekwencją jest to, że rozmowy zakończą się natychmiast po ich rozpoczęciu.

🔥 Zalecana:  Jak używać ChatGPT do pisania artykułów

Możesz mieć słabe połączenie internetowe ze względu na siłę sieci w Twojej bieżącej lokalizacji. Może być też tak, że masz zabraknie pakietu internetowego lub masz słabe połączenie Wi-Fi.

Odbiorca twojego połączenia może mieć wyłączył funkcję dzwonienia w ich aplikacji Facebook Messenger.

Możesz napotkać wyzwania związane z nawiązywaniem połączeń głosowych na Facebooku Messenger po prostu dlatego, że osoba, do której próbujesz zadzwonić, wyłączył funkcję połączeń głosowych w aplikacji.

Wszelkie próby skontaktowania się z upragnionym odbiorcą okażą się daremne. Wszystkie takie połączenia są uznawane niekompletny przez Facebook Messenger, ponieważ nie ma rozpoznawalnego aktywnego odbiorcy, który odbierze połączenie.

W ten sam sposób Twoje kontakty, które mogą próbować się z Tobą skontaktować za pomocą połączeń głosowych, będą nagle odbierać połączenia skończył jeśli zdecydujesz się wyłączyć funkcję połączeń głosowych w aplikacji Messenger.

Odbiorca może mieć odinstalowany komunikator Facebooka osoba, z którą próbujesz się skontaktować, mogła odinstalować Facebook Messenger.

W związku z tym wszelkie próby skontaktowania się z tą osobą za pośrednictwem komunikatora Facebook Messenger mogą nie zostać zrealizowane.

Zamierzony odbiorca połączenia może używać Rozmowa na messengerze funkcji w okresie, w którym próbujesz do nich dotrzeć.

W pewnym stopniu przypadkowo lub zbiegiem okoliczności możesz próbować skontaktować się z zamierzonym kontaktem za pośrednictwem funkcji Messenger Call w czasie, gdy zamierzony odbiorca może korzystać z tej samej funkcji, aby mieć rozmowa z kimś innym.

W takim przypadku rozmowa zostanie natychmiast zakończona, ponieważ Facebook Messenger nie może obsłużyć dwóch jednoczesnych rozmów głosowych prowadzonych w ten sposób.

Powyższe punkty są wspólne powody dlaczego rozmowa na Facebooku Messenger kończy się natychmiast. Może również istnieć możliwość, że zamierzony odbiorca ma wyłączone urządzenie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak przestać obserwować osobę, stronę lub grupę na Facebooku

🔥 Zalecana:  20 porad i wskazówek, jak uzyskać tanie ubezpieczenie samochodu

Jak naprawić natychmiastowe zakończenie połączenia Facebook Messenger

Istnieje wiele powodów, dla których rozmowa na Messengerze może po prostu zakończyć się natychmiast, bez konieczności robienia czegokolwiek.

Jeśli chcesz rozwiązać problem i kontynuować rozmowę bez przerywania połączenia, wymieniliśmy 2 sposoby rozwiązania problemu.

Poprawka 1: Sprawdź łączność z Internetem

Główną przyczyną nieudanych połączeń Facebook Messenger jest słaba łączność. Ten problem może leżeć po stronie dzwoniącego lub odbiorcy.

Równie dobrze może to być wina obu komunikujących się stron. Różne lokalizacje geograficzne mają różne siły sieci.

Obszary wiejskie, lasy i inne odosobnione miejsca mają zazwyczaj bardzo słaby zasięg sieci.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, być może będziesz musiał przenieść się w inne miejsce, które może mieć silniejsze połączenie.

Konieczne jest również sprawdzenie ustawień danych i upewnienie się, że połączenie danych jest włączone. Być może skończył Ci się również pakiet danych i może być konieczne uzyskanie nowego abonamentu.

Jeśli korzystasz z Wi-Fi lub innego takiego połączenia internetowego, możesz rzucić okiem na swój router, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Połączenie kończy się natychmiast po wybraniu numeru? Zobacz, jak to naprawić

Poprawka 2: Niech Twoje kontakty aktywują połączenie Facebook Messenger

W przypadkach, gdy okaże się, że Twoje kontakty mogły dezaktywować funkcję połączeń na swoim komunikatorze Facebook, być może będziesz musiał poprosić je o ponowną aktywację funkcji połączeń.

Być może będziesz musiał skontaktować się z nimi za pomocą innych środków, takich jak wiadomości tekstowe, aby ponownie aktywowali funkcję połączeń Facebook Messenger.

Po reaktywacji komunikacja powinna zostać nawiązana. I będziesz mógł wykonywać połączenia przez Messengera z dobrym połączeniem bez jego zrywania.

Możesz także spróbować zadzwonić po kilku minutach lub godzinach, ponieważ odbiorca może mieć wyłączone urządzenie.

🔥 Zalecana:  Konto Shipt Shopper zostało dezaktywowane? 7 powodów, dla których tak się dzieje

Wniosek

Usterki występują kilka razy, gdy korzystamy z różnych platform mediów społecznościowych. Mogą one wynikać z problemów technicznych lub wina może leżeć po naszej stronie użytkowników.

W ten sam sposób nasze rozmowy na Facebooku Messenger mogą się nagle zakończyć z kilku powodów. Może to być spowodowane słabym połączeniem internetowym.

Może się również zdarzyć, że odbiorca wyłączył funkcję połączenia lub jego urządzenie zostało wyłączone.

Może być konieczne przeniesienie się do lokalizacji z lepszą łącznością internetową, aby nawiązywać udane połączenia.

Być może będziesz musiał poprosić swoje kontakty o aktywację funkcji połączeń w ich komunikatorze Facebook Messenger. Po wykonaniu wszystkich tych czynności istnieje duża szansa, że ​​​​będziesz w stanie wykonywać udane połączenia z Facebook Messenger.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie