Dlaczego nie otrzymuję powiadomień Snapchata na Androida i iPhone’a?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie otrzymuję powiadomień Snapchata na Androida i iPhone’a?

Podobnie jak każda inna aplikacja społecznościowa, Snapchat został zaprojektowany tak, aby powiadamiać użytkownika o nowej wiadomości lub aktywności w jego profilu. Snapchat wysyła również powiadomienia, gdy znajomy prześle zdjęcie lub film. Powiadomienia te mogą mieć postać sygnału dźwiękowego, dzwonka lub wibracji. Jednak niektórzy użytkownicy skarżyli się, że nie otrzymują powiadomień Snapchata, stąd pytanie „dlaczego nie otrzymuję powiadomień Snapchata?” pytanie.

Nie ma znaczenia, czy doświadczasz tego od czasu do czasu, czy raczej często, jedno jest pewne – przegapisz ważne przypomnienia. W tym artykule omówiono, dlaczego tak się dzieje i co należy zrobić, jeśli wystąpią problemy z otrzymywaniem powiadomień Snapchata.

Dlaczego nie otrzymuję powiadomień Snapchata na Androida i iPhone’a?

Brak powiadomień Snapchata może być spowodowany tym, że powiadomienie Snapchata zostało WYŁĄCZONE gdzieś pomiędzy ustawieniami telefonu a ustawieniami powiadomień Snapchata w aplikacji.

Smartfony są wyposażone w funkcję, która pozwala każdemu użytkownikowi włączyć lub wyłączyć powiadomienia dla każdej aplikacji, a w przypadku Snapchata istnieje funkcja, która pozwala modyfikować otrzymywane powiadomienia.

Pamięć podręczna

Zaleca się czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Snapchat w regularnych odstępach czasu (może co miesiąc). Pozostawione w telefonie przez dłuższy czas pliki mogą zająć użyteczne miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu. Może to również powodować błędy lub problemy z oprogramowaniem, które zmieniają normalne działanie aplikacji, w tym ustawienia powiadomień.

Tak jak zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej, ważne jest również, aby od czasu do czasu wyczyścić dane aplikacji. Za każdym razem, gdy to się dzieje, zwalnia miejsce i odświeża Snapchata.

Dane w tle Snapchata wyłączone

Aby powiadomienia działały płynnie i szybko w aplikacjach takich jak Snapchat, usługi internetowe muszą być WŁĄCZONE. Jednak niektórzy użytkownicy wyłączają dane w tle dla kilku aplikacji, aby ograniczyć zużycie danych.

Jeśli korzystanie z aplikacji Snapchata w tle jest niedozwolone, nie będziesz otrzymywać powiadomień o nowych wiadomościach, dopóki ręcznie nie uruchomisz aplikacji. I właśnie dlatego wielu z was nie otrzymuje powiadomień Snapchata.

Przeczytaj także: Obrazy z Twittera nie ładują się w aplikacji? – Co robić

Przestarzała aplikacja Snapchat

Twórcy aplikacji regularnie aktualizują aplikacje, między innymi naprawiając błąd lub ulepszając funkcję aplikacji. Dlatego od czasu do czasu musimy aktualizować aplikacje. Jeśli nie masz najnowszej wersji aplikacji, podczas gdy Snapchat może nadal działać, niektóre funkcje zaczną działać nieprawidłowo. Niektórzy użytkownicy nie będą otrzymywać powiadomień Snapchata.

🔥 Zalecana:  Dlaczego mój telefon hałasuje, ale nie ma powiadomienia?

Powiadomienia Snapchata nie działają? Najlepsze poprawki dla Androida i iPhone’a

Uruchom ponownie urządzenie. Pierwszą wskazówką dotyczącą rozwiązywania problemów, którą zalecamy, jest ponowne uruchomienie telefonu. Może to być prosty restart lub zimny restart. Dla prosty restart, wyłączyć coś Twój telefon (Android lub IOS) i odczekaj co najmniej 30 sekund zanim ponowne włączenie. Po ponownym włączeniu telefonu niektóre procesy zostaną przywrócone do wartości domyślnych.

Dla zimny restartgdy telefon jest nadal włączony, naciskać i przytrzymaj przycisk zasilania w dół dla 20 sekund. To polecenie natychmiast ponownie uruchamia telefon. W wielu przypadkach powiadomienia Snapchata powinny być ponownie włączone po takim ponownym uruchomieniu.

Przeczytaj także: Aparat na Instagramie nie działa? Najlepsze poprawki

Włącz powiadomienia na swoim urządzeniu

Dla użytkowników Androida. W smartfonie otwórz plik menu i przejdź do Ustawienia. Kliknij Ustawienia i znaleźć Powiadomienie aplikacji opcja. Ta płaszczyzna zawiera listę wszystkich aplikacji zainstalowanych w telefonie.

W większości przypadków przed każdą aplikacją znajduje się suwak, który pozwala WŁĄCZYĆ lub WYŁĄCZYĆ powiadomienia dla każdej aplikacji. Znajdź Snapchata a jeśli suwak został wyłączony, włącz go ponownie.

Dla użytkowników iPhone’a. Z MenuZnajdź Ustawienia i kliknij na to. Na stronie Ustawienia znajdź plik Powiadomienia patka. Kliknij go, aby znaleźć listę wszystkich aplikacji zainstalowanych na Twoim iPhonie. Znajdź Snapchat a kiedy go klikniesz, włącz „Umożliwić Powiadomienia’ aby zakończyć proces.

Po wykonaniu czynności zgodnie z opisem powiadomienia powinny być ponownie włączone.

Włącz powiadomienia na Snapchacie

Z urządzenia z systemem Android lub IOS, początek the Snapchat aplikację i kliknij swój profil. w ustawienia Ikona znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej, kliknij Powiadomienia. Aktywuj tę opcję, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj Snapchata

Jeśli po wypróbowaniu kilku metod nadal nie otrzymujesz powiadomień Snapchata, odinstaluj bieżącą aplikację Snapchat zainstalowaną na urządzeniu i zainstaluj najnowszą wersję.

🔥 Zalecana:  Co oznaczają „inni użytkownicy Snapchata” w historii Snapchata? (2023)

Dla użytkowników Androida: Na Strona menuznaleźć Snapchat ikona i naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekundS. Przełącza niektóre opcje w aplikacji, w której znajdziesz odinstalować. Kliknij tę kartę, aby zakończyć odinstalowywanie Snapchata. Następny, zmierzać do Sklep Google Play, pobierać Snapchata i zainstaluj go.

Dla użytkowników iPhone’a: Na Strona menuznaleźć Ikona Snapchata I naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund. Mały anuluj znak zostanie wyświetlona na ikonie aplikacji. Kliknij ten znak anulowania, aby zakończyć odinstalowywanie Snapchata z iPhone’a. Następnie udaj się do Sklep z aplikacjami Applepobierz Snapchata i zainstaluj go.

Jak wyświetlić innych snapchatterów w historii?

Za każdym razem, gdy użytkownicy, których nie dodałeś do listy znajomych, przeglądają Twoją historię, pojawiają się jako „inni użytkownicy snapchata”. Ci inni użytkownicy snapchatterów albo mają Cię jako znajomych na swoich kontach, albo nie odpowiedziałeś na wysłaną przez nich prośbę o dodanie do grona znajomych. Oto jak zobaczyć konta tych innych snapchatterów i zdecydować, czy chcesz dodać ich jako znajomych:

 • Uruchom Snapchata i stuknij ikonę Profil w lewym górnym rogu aplikacji.
 • Przewiń w dół do sekcji Moje historie i otwórz swoją historię w wyświetlonym oknie.
 • Stuknij ikonę oka z cyframi, aby zobaczyć znajomych, którzy oglądali Twoje historie. Zobaczysz innych snapchatterów pod swoimi przyjaciółmi.
 • Stuknij ich nazwy, aby wyświetlić ich profile. Możesz także dotknąć Dodaj znajomego przycisk, aby dodać ich do listy znajomych, jeśli chcesz.

Przeczytaj także: Czy Snapchat jest w 100% prywatny?

Jak sprawdzić, czy ktoś usunął Cię z Snapchata?

Istnieją różne sposoby, aby stwierdzić, czy Twój znajomy usunął Cię ze znajomych na Snapchacie.

 1. Otwórz Snapchata i stuknij Czat opcję u dołu ekranu. Zostanie wyświetlona lista osób, z którymi się kontaktowałeś, oraz status ostatniej interakcji.
  Jeśli to pokazuje Aż do, a strzałka obok jej imienia jest szara, wiesz, że ta osoba usunęła Cię ze znajomych z listy swoich znajomych. Gdy otworzysz czat, zobaczysz powiadomienie: „Twoje snapy i czaty będą czekać, dopóki (wstaw imię znajomego) nie doda Cię jako znajomego”.
 2. Możesz także stwierdzić, że ktoś usunął cię ze znajomych, sprawdzając jego snapscore. Gdy szukasz osoby, która usunęła Cię ze znajomych i otwierasz jej profil, ale nie widzisz jej wyniku snapscore, wiesz, że usunęła Cię ze znajomych.
 3. Gdy dodasz kogoś, a on nie doda Cię z powrotem, pojawi się jako Abonamenty w Twoim Historie sekcja, a nie jako Przyjaciele. Oczywiście zadziała to tylko wtedy, gdy druga osoba opublikowała historię.
🔥 Zalecana:  Ile TikTok płaci za milion wyświetleń? (2023)

Jak sprawdzić, kto zrobił zrzut ekranu Twojej historii na Snapchacie?

Snapchat bardzo dba o prywatność, dlatego ostrzega Cię, gdy ludzie robią zrzuty ekranu lub nagrywają ekrany Twoich historii lub czatów. Oto jak sprawdzić, kiedy inny użytkownik Snapchata robi zrzut ekranu Twojej historii:

 • Otwórz aplikację Snapchat i dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu ekranu.
 • Przewiń w dół do sekcji Moje historie i otwórz swoje historie. Jeśli ktoś zrobił zrzut ekranu, obok ikony gałki ocznej pojawi się zielona ikona z dwiema skierowanymi w przeciwnych kierunkach strzałkami, która wskazuje, że wiele osób obejrzało Twoją historię. Możesz go dotknąć, aby zobaczyć osobę, która zrobiła zrzut ekranu.

Jak oznaczyć kogoś na Snapchacie?

Możesz oznaczyć znajomego na snapie, który zrobiłeś, korzystając z funkcji wzmianek Snapchata.

 • Aby kogoś oznaczyć, najpierw utwórz Snap, a następnie dotknij menu Tekst, aby uzyskać dostęp do opcji oznaczania.
 • Możesz przewijać listę ostatnich interakcji Snap lub ręcznie wprowadzić nazwę użytkownika Snapchata danej osoby, aby ją oznaczyć.

Tagi Snapchata można dostosowywać, ale zawsze są podkreślone, aby pokazać różnicę między zwykłymi tekstami a podpisami.

Przeczytaj także: Jak stwierdzić, czy ktoś usunął swój Snapchat