Dlaczego nie można śledzić ludzi na Instagramie w 2023 r. (Napraw błąd)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie można śledzić ludzi na Instagramie w 2023 r. (Napraw błąd)

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Błąd podczas obserwowania osób na Instagramie

Instagram to jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych platform mediów społecznościowych, która łączy ludzi z całego świata, w tym rodzinę znajomych i każdą nieznaną osobę jako obserwujących i obserwujących na Instagramie.

Na tej platformie można przesyłać aktualizacje życia w postaci filmów ze zdjęciami, a także transmisji na żywo, które mogą oglądać wszyscy inni użytkownicy uwzględnieni na liście obserwujących i obserwujących.

Instagram zyskuje na popularności w ostatniej dekadzie.

Większość promocji z kont firmowych wzrosła wykładniczo, a wiele kont dotarło do dużej grupy odbiorców w krótkim czasie.

Instagram wypuścił nową funkcję w 2018 roku, aby zapobiec spamowaniu użytkowników promocjami.

Ta aktualizacja miała na celu ograniczenie korzystania z botów i usług innych firm w celu zdobycia wielu obserwujących.

Platforma ta jest wykorzystywana przez całe centrum influencerów i blogerów, którzy promują wiele małych firm, promując swoje produkty na swoich kontach z pozytywnym odzewem.

Na Instagramie można śledzić wielu celebrytów, muzyków, instytucje, polityków i kulturalne centrum blogerów.

Jest to niezbędne narzędzie z ponad miliardem użytkowników na Instagramie na całym świecie.

Ta platforma ma bardzo surowe zasady i przepisy, których musi przestrzegać każdy użytkownik, aby zachować bezpieczeństwo prywatności i bezpieczeństwo tej aplikacji społecznościowej.

Wytyczne mają również na celu zapobieganie nadużyciom, nękaniu i wszelkim nadużyciom platformy, które skutkują obniżeniem oceny aplikacji.

Czasami serwer automatycznie ogranicza Twoje konto na kilka funkcji, w których użytkownik przekracza swoje limity.

W tym celu musisz skorzystać z pewnych wskazówek i sztuczek, aby rozwiązać swoją sprawę, takich jak nałożenie przez serwer ograniczeń na polubienia udostępnień i komentarzy pod postem użytkownika, a nawet nałożenie ograniczeń na obserwowanie kogoś.

Dlatego wielu użytkowników Instagrama zgłosiło incydent polegający na zablokowaniu niektórych ich działań w aplikacji.

Istnieje kilka czynników, które prowadzą do takich problemów na kontach na Instagramie, mogą to być usterki łączności sieciowej, nadmierne korzystanie z aplikacji Instagram w krótkim czasie, błędy uwierzytelniania i wiele innych.

Obserwujący i obserwujący:

Status Twojego konta na Instagramie pojawia się w Twoim profilu, ale wielu użytkowników nie bierze pod uwagę liczby obserwujących i obserwujących na Instagramie.

Wielu użytkowników Instagrama ocenia innych użytkowników na podstawie liczby obserwujących i obserwujących.

Obserwujący:

Obserwatorzy na Instagramie to użytkownicy, którzy Cię obserwują.

🔥 Zalecana:  7 prostych kroków do rozpoczęcia świątecznego planu oszczędnościowego (święta 2022)

Liczba osób, które mogą zobaczyć Twoje aktualizacje na Instagramie, może odwiedzić Twój profil, a Twoje nowe zaktualizowane zdjęcia i filmy są dla nich widoczne w ich aktualnościach.

Jeśli ustawisz swój Instagram jako konto prywatne, ci obserwujący są jedynymi osobami, które mogą zobaczyć Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.

Mogą wysyłać Ci bezpośrednie wiadomości, a nawet wysyłać odpowiedzi na Twoje historie, podczas gdy inne osoby podczas otwierania konta serwer wyświetli, że jest to konto prywatne i nie możesz uzyskać do niego dostępu.

następujące:

Odnosi się bezpośrednio do listy użytkowników, których obserwujesz na Instagramie.

Ich zaktualizowane posty, w tym zdjęcia, filmy transmitowane na żywo i historie, będą widoczne w Twoim kanale i będziesz mieć pełny dostęp do przeglądania ich profilu, jeśli chcesz.

Możesz kierować wiadomości do tych użytkowników, ale jeśli nie śledzą Cię ponownie, być może będą musieli zatwierdzić wiadomość przed udzieleniem odpowiedzi.

Dlaczego nie mogę obserwować ludzi na Instagramie?

Jeśli nie możesz śledzić użytkowników na Instagramie, najprawdopodobniej jest to spowodowane jakąkolwiek „nieautentyczną aktywnością” na Instagramie.

Tak jakbyś używał zewnętrznego bota lub usługi do automatyzacji komentarzy i udostępnień obserwujących.

Być może obserwowałeś lub przestałeś obserwować wiele kont w krótkim czasie.

Być może jest to problem techniczny i po kilku godzinach musisz odinstalować aplikację na jakiś czas, zainstalować ją ponownie i sprawdzić, czy błąd nadal występuje.

Nawet Instagram ogranicza liczbę osób, które możesz obserwować.

Jeśli szybko obserwujesz wiele kont, serwer może zablokować Cię za aktywność przypominającą bota.

Istnieje poważne ograniczenie, którego nie możesz śledzić ponad 7500 osób jako obserwujących.

Połączenie internetowe jest jedną z najczęstszych przyczyn tego błędu, ponieważ jeśli nie masz dobrego połączenia internetowego, trudno będzie śledzić innych użytkowników i upewnić się, że Twoje urządzenie jest podłączone do routera Wi-Fi.

Możesz także przyjąć inną opcję korzystania z innego telefonu lub komputera do śledzenia ludzi.

Czasami występuje błąd serwera, gdy łącze z zaplecza jest wyłączone, a następnie najpierw sprawdź stan swojej aplikacji Instagram, czy działa, czy nie.

Następnie wystarczy po prostu wylogować się ze swojego konta, a następnie zalogować się ponownie, aby naprawić błąd lub połączyć swoje konto na Facebooku z kontem na Instagramie i zgłosić błąd, jeśli jest to spowodowane problemem z serwerem.

Przekroczyłeś następujący limit:

Aby powstrzymać spam i boty przed przejmowaniem konta na Instagramie.

Serwer ustalił limit liczby kont, które użytkownik może obserwować w ograniczonym czasie.

🔥 Zalecana:  Dlaczego praca 8 godzin dziennie to za dużo

Możesz śledzić prawie 200 użytkowników na godzinę, tymczasem 7500 to limit użytkowników, których możesz obserwować w ciągu 24 godzin.

Jeśli użytkownik naruszy te ograniczenia, serwer uzna cię za spamera i nałoży surowe ograniczenia na twoje działanie.

Jeśli przekroczysz ten limit, nie będziesz mógł obserwować więcej kont na Instagramie, musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka dni, a następnie możesz zacząć obserwować więcej kont bez żadnego błędu.
Czekając kilka dni na rozwiązanie problemu, powinieneś przestać obserwować konta, z którymi najmniej wchodzisz w interakcje.

W przypadku tych wszystkich rzeczy nigdy nie waha się ograniczyć następującej opcji dla takich kont tymczasowo lub na stałe.

Odfiltruj listę:

Zaleca się użytkownikowi, który stara się nie przekraczać dziennego limitu obserwujących, ale jeśli zostanie on przypadkowo przekroczony, spróbuj przestać obserwować użytkownika, z którym wchodzisz w najmniejszą interakcję.

Docelowo stworzy przestrzeń dla użytkownika do śledzenia większej liczby osób z ograniczeniami.

Jeśli jednak masz inny scenariusz, na przykład próbujesz zdobyć obserwujących, śledząc ludzi i oczekując naśladowania, musisz być bardzo ciekawy tego kroku i zrobić to elegancko.

Według ogólnych badań tylko 30% osób będzie śledzić danego użytkownika.

Instagram zablokował Twoje konto:

W związku z nieautentyczną aktywnością dokonywaną na terenie Instagrama, firma bezpośrednio zablokuje konto, skutecznie przełączając je w tryb tylko do odczytu.

Wykonywanie wielu czynności w ciągu kilku minut, takich jak polubienie i udostępnianie komentarzy w bardzo krótkim czasie, wszystkie takie działania powodują czerwoną flagę dla algorytmu Instagrama.

W skrajnym naruszeniu zasad serwer może zablokować twoje konto, co oznacza, że ​​nie możesz nikogo obserwować, nawet jeśli nie możesz polubić udostępniania ani komentowania żadnego postu, dopóki firma nie zniesie ograniczenia z twojego konta.
Dotknięty użytkownik ma zakaz podejmowania jakichkolwiek działań przez firmę, ban często trwa 24-48 godzin, ponieważ serwer odczytuje twoją aktywność jako bot.

Błąd na Twoim urządzeniu:

Jeśli regularnie korzystasz z Instagrama, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój telefon przechowuje dużą ilość danych i informacji w pamięci podręcznej.

Te dane z pamięci podręcznej prowadzą do błędów w jej funkcjach, a problem pogarsza się, jeśli pamięć telefonu jest pełna lub zbliża się do limitu.

Niska wydajność może być przyczyną nieprawidłowego działania aplikacji.

Wielu użytkowników doświadcza tego problemu na smartfonie z niższej półki, który ma niską pamięć i szybkość działania twarzy.

Spróbuj więc wyczyścić dane aplikacji i sprawdź ponownie.

Jak to naprawić:

Najprostszym sposobem jest ponowne uruchomienie telefonu lub ponowna instalacja aplikacji Instagram.

Wyloguj się z konta i dodatkowo wyłącz smartfon.

🔥 Zalecana:  Instagram nie działa: oto jak to naprawić w 2023 r

Włącz go i zaloguj się ponownie na konto, jeśli problem będzie się powtarzał, a następnie przejdź do następnej techniki rozwiązywania problemów.

Usługa strony trzeciej:

Korzystanie z oprogramowania innych firm lub usług VPN może być potencjalnym powodem różnych ograniczeń dotyczących śledzenia, ponieważ dostęp do konta z różnych adresów IP może zostać uznany za podejrzaną aktywność i ograniczyć inne działania.
Instagram wyraźnie wspomina w swoich TOS, że korzystanie z oprogramowania stron trzecich, które pomaga w masowym obserwowaniu i zaprzestaniu obserwowania oraz komentowaniu, jest surowo zabronione.

Każde konto przyłapane na takich działaniach zostanie zablokowane.

Jak to naprawić:

Powinieneś unikać korzystania z takiego oprogramowania stron trzecich, które jest zabronione, chociaż to oprogramowanie jest w porządku i przynosi korzyści przez krótki czas, ale poniesiesz znaczne straty, gdy zostaniesz złapany.

Jednak Instagram nie zablokuje Twojej aktywności podczas korzystania z VPN, dopóki serwer nie zgłosi podejrzanej aktywności lub nienaturalnych działań.

Konta wyciszone i ograniczone:

Jeśli nie możesz śledzić żadnego konta na Instagramie, być może wyciszyłeś konto lub przypadkowo je ograniczyłeś, ponieważ aplikacja zapewnia funkcję ograniczania określonych kont, z którymi nie chcą wchodzić w interakcje.

Jednak przez większość czasu ludzie zapominają, które konto wyciszyli lub ograniczyli w przeszłości, a teraz mają problemy z interakcją z tymi kontami.

Jak to naprawić:

Najprostszym sposobem jest udostępnienie tych kont, a następnie wykonanie poniższych kroków w celu usunięcia ograniczeń.

  1. Przejdź do ustawień swojego smartfona
  2. Stuknij w prywatność i wprowadź ustawienia prywatności
  3. Tam zobaczysz listę kont z ograniczeniami lub wyciszonych
  4. Stuknij nazwę użytkownika, którego chcesz usunąć z listy wyciszonych.

Wskazówki dotyczące rozwoju na Instagramie:

Oto poniższe wskazówki i triki, które pomogą rozwijać się na Instagramie bez żadnych ograniczeń.

  1. Unikaj działań naruszających zasady Instagrama
  2. Publikuj materiały regularnie, aby pozostać aktywnym i połączonym z kontem
  3. Wchodź w interakcję z grupami ludzi, takimi jak wpływowi celebryci, blogerzy, stworzy to silną więź z serwerami i zwiększy liczbę obserwujących
  4. Bądź otwarty i komunikuj się z klientami swobodnie i bez wahania
  5. Śledź określoną liczbę kont, które są w większości urzędnikami
  6. Dołącz wezwanie do działania (CTA), aby uzyskać maksymalną ekspozycję na Instagramie.