Dlaczego nie mogę udostępniać postów w mojej historii na Instagramie w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę udostępniać postów w mojej historii na Instagramie w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Szukasz odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie możesz udostępniać postów innych osób w swojej relacji na Instagramie? Szukasz najlepszych możliwych rozwiązań problemów, które możesz napotkać w związku z udostępnianiem historii na Instagramie? Czy próbujesz dowiedzieć się, jakie problemy mogą powodować, że nie udostępniasz postów innych osób w swojej relacji? Czy potrzebujesz dokładnego przewodnika krok po kroku, jak rozwiązać każdy problem, z którym możesz się spotkać w związku z udostępnianiem historii na Instagramie? Czy funkcja „Udostępnij post w historii” zniknęła dla posta, który chcesz udostępnić? A może szukasz poprawnej i wyczerpującej dyskusji na temat problemów, które mogą wystąpić, gdy udostępniasz posty innych osób na swojej relacji?

Instagram to jedna z najczęściej używanych platform mediów społecznościowych na świecie, jaka kiedykolwiek istniała, a to tylko pomaga Instagramowi dotrzeć do większej liczby osób. Jest to jedna z najpopularniejszych platform na świecie i ma wiele różnych funkcji, które czynią Instagram wyjątkowym na własny użytek i który pomaga w utrzymywaniu kontaktu użytkowników ze sobą, możesz znaleźć osoby o różnych zainteresowaniach na Instagramie i to właśnie sprawia, że ​​jest on tak interesujący dla tak wielu użytkowników Instagrama, którzy znajdują swoje zainteresowania na platformie i spotykają się z inne osoby, które podzielają ich zainteresowania.

Instagram to aplikacja z wieloma interesującymi funkcjami, a wszystkie z nich mają ten sam cel, jakim jest pomaganie użytkownikom w łączeniu się ze sobą, możesz zrobić tak wiele za pośrednictwem Instagrama, w tym ponownie przesyłać posty, które inne osoby już Ci udostępniły, jeśli myślisz że post będzie interesujący dla osób, które Cię obserwują.

Jaka jest różnica między postami a relacjami na Instagramie:

Głównym kanałem, który zawiera różne posty, które są filmami, reklamami i obrazami, są posty na Instagramie, w przeciwieństwie do relacji, posty są stałe i można je zobaczyć, kiedy tylko chcesz, na profilu osoby, która je przesłała, a także użytkowników mają możliwość dodawania napisów pod przesyłanymi postami.

Historie na Instagramie są uważane za bardziej zabawne, a użytkownicy muszą przesyłać historie, pamiętając, że zostaną one automatycznie usunięte po dniu lub 24 godzinach, z drugiej strony możesz także wybrać najlepsze ze swoich historii, które pojawią się na górze strony Twojego profilu i są one znane jako najważniejsze elementy Twojego profilu na Instagramie i pozostają tam, dopóki ich nie zmienisz lub nie usuniesz.

Kiedy widzisz czyjąś historię na Instagramie, otrzymuje ona powiadomienie, że widziałeś jej historię, a wiele osób nie lubi być widzianych, gdy oglądają czyjąś historię, dlatego wiele różnych programów i aplikacji zostało stworzonych właśnie w tym celu i zadziałały jak również, ponieważ wiele osób korzystało z takich aplikacji i oprogramowania do oglądania historii ludzi, którym nie chcą być pokazywani.

🔥 Zalecana:  Recenzja MySoapBox – czy ta strona z ankietami jest legalna i warta swojej ceny?

Intagram ma opcję „Dodaj posty do historii”. Pojawia się, gdy udostępniasz post i jak sama nazwa wskazuje, możesz przesłać post do relacji na swoim koncie, korzystając z tej funkcji.

Korzyści z udostępniania postów w relacjach:

Udostępnianie postów w relacjach ma wiele zalet:

Możesz zrobić tak wiele, po prostu udostępniając post, który Ci się podoba, używając swojej historii na Instagramie za pomocą tej funkcji,

 • Pomaga to zwiększyć widoczność konta za pośrednictwem posta.
 • Możesz zwiększyć zaangażowanie na swoim koncie poprzez post.
 • Możesz udostępniać te treści i oznaczać inne osoby, robiąc to, aby jeszcze bardziej rozbudować swoje konto.
 • Udostępnienie posta w relacji może zwiększyć szanse, że więcej obserwujących zobaczy post w relacji.
 • Kiedy udostępnisz post w swojej relacji, osoby, które Cię nie obserwują, również mogą zobaczyć Twoją historię, co oznacza, że ​​historie na Instagramie można znaleźć i możesz to wykorzystać na własną korzyść.

Dlaczego nie mogę udostępnić posta w mojej relacji na Instagramie:

Instagram to szeroko stosowana platforma, która ma różne funkcje, które pozwalają ludziom angażować się w to, co publikujesz, lub możesz angażować się w to, co publikują inni ludzie, co jest dokładnie tym, co robi funkcja relacji na Instagramie, jednak ta funkcja może nie działać „poprawnie” dla początkujących, którzy dopiero dołączają do szumu związanego z wywieraniem wpływu lub publikowaniem historii. Tak więc, jeśli napotkałeś problemy dotyczące swoich historii, nie jesteś sam i możesz napotkać kilka różnych problemów, które są spowodowane kilkoma różnymi przyczynami, więc bez zbędnych ceregieli, zaczynajmy,

Typ konta:

Nie możesz udostępnić posta na swojej relacji, jeśli osoba, która opublikowała post, ma konto prywatne, Instagram ukryje przycisk „dodaj post do relacji”, ponieważ ta funkcja jest dostępna tylko dla osób posiadających konto publiczne, więc jeśli nie ma przycisku udostępniania, oznacza to, że nie możesz użyć posta w swojej relacji ze względu na typ konta tej osoby.

Możesz również sprawdzić, czy konto danej osoby jest publiczne, wyszukując konto w trybie incognito, a jeśli konto jest publiczne, zobaczysz wszystkie posty, w przeciwnym razie zostaniesz tam powiadomiony, że konto tej osoby jest prywatne.

Wyłącz udostępnianie:

Innym powodem, dla którego nie możesz udostępnić posta w swojej relacji, może być to, że osoba, która opublikowała post, wyłączyła udostępnianie swojego posta, użytkownicy Instagrama mają możliwość wyłączenia udostępniania swoich postów przez swoich obserwujących, więc jeśli dana osoba wyłączy udostępnianie w ustawieniach, nie możesz dalej udostępniać jej wpisu, nawet jeśli ta osoba ma konto publiczne. Możesz także wyłączyć udostępnianie, wykonując następujące czynności:

 1. Stuknij ikonę swojego profilu.
 2. Następnie dotknij trzech linii w prawym górnym rogu, co otworzy menu.
 3. Wybierz i wybierz ustawienia.
 4. Wybierz Prywatność, a następnie Historia.
 5. Przełącz przycisk zezwalania na udostępnianie historii, aby go wyłączyć. To wszystko, gotowe.
🔥 Zalecana:  15 sprawdzonych sposobów zarabiania na SMS-ach, aby szybko zarobić

Usterka:

Ten problem może również wystąpić, jeśli Twoja aplikacja Instagram nie jest aktualizowana, Twoje konto może nie wyświetlać opcji dodawania postów do historii, a czasami niektóre osoby napotykają ten problem, ponieważ sam Instagram boryka się z pewnymi problemami po swojej stronie.

Instagram zapewnia również różne funkcje w różnych lokalizacjach, co oznacza, że ​​niektóre funkcje będą dostępne w Twoim regionie, a niektóre nie, co może zasadniczo usunąć funkcję udostępniania postów innych osób w Twojej historii.

Nie było wielu takich przypadków, w których nie można publikować innych treści w swojej historii z powodu samego Instagrama, ale ludzie wcześniej zgłaszali takie problemy.

Jak rozwiązać problemy:

Oto kilka typowych rozwiązań problemów, z którymi ludzie najczęściej spotykają się podczas zgłaszania problemu,

Resetuj przełączanie udostępniania:

Zresetowanie przełącznika Zezwalaj na ponowne udostępnianie w historii może załatwić sprawę. Aby to zrobić, musisz najpierw wyłączyć przełącznik.

 1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony swojego profilu.
 2. Kliknij menu z trzema liniami w prawym górnym rogu.
 3. Przejdź do Ustawienia > Prywatność.
 4. Wybierz i wybierz Historia, a następnie przełącz opcję Zezwól na udostępnianie historii, aby ją wyłączyć.
 5. Gdy to zrobisz, uruchom ponownie urządzenie i wykonaj powyższe kroki, aby ponownie je włączyć. I to wszystko, jesteś

Odinstaluj Instagrama:

Odinstalowanie Instagrama, a następnie ponowne zainstalowanie go może również rozwiązać problem, gdy próbujesz udostępniać posty na platformie. A jeśli martwisz się utratą obserwujących, powinieneś się zrelaksować, ponieważ Instagram tak nie działa. W momencie, gdy ponownie zalogujesz się do swojego profilu, zobaczysz dokładnie ten sam interfejs, który widziałeś po odinstalowaniu.

Wyczyść pamięć podręczną:

Wiele razy wyczyszczenie pamięci podręcznej rozwiązywało ten problem, może to usunąć wszelkie błędy i usterki, które mogą uniemożliwić udostępnianie postów innych osób w relacjach na Instagramie, jest to poprawka, która może działać tylko dla użytkowników Androida,

 1. Otwórz ustawienia, a następnie otwórz ustawienia aplikacji lub aplikacje i powiadomienia.
 2. Wybierz Instagrama.
 3. Następnie wybierz pamięć lub pamięć i pamięć podręczną, a następnie naciśnij przycisk z napisem wyczyść pamięć podręczną.

LUB

 1. Długie naciśnięcie i przytrzymanie Instagrama.
 2. Wybierz informacje o aplikacji.
 3. Wybierz pamięć lub pamięć i pamięć podręczną.
 4. Następnie dotknij wyczyść pamięć podręczną.

Użyj innego telefonu:

Używanie innego telefonu również zapewniło wielu użytkownikom rozwiązanie, którego potrzebowali, używanie innego telefonu do ponownego udostępniania posta, który chcesz, często rozwiązuje problem „dodawania posta do historii”.

Niektórzy użytkownicy widzieli również powrót funkcji po zalogowaniu się na swoje konta przy użyciu innego urządzenia.

Upublicznij konto:

Jeśli ustawiłeś swoje konto jako prywatne, Twoi znajomi i obserwujący nie będą mogli ponownie publikować przesłanych przez Ciebie postów. Możesz upublicznić swoje konto, wykonując poniższe czynności:

 1. Otwórz Instagrama.
 2. Stuknij w swój profil.
 3. Stuknij menu z trzema liniami w prawym górnym rogu.
 4. Przejdź do ustawień > prywatność.
 5. W ustawieniach prywatności konta wyłącz opcję Konto prywatne.
 6. A na koniec potwierdź swoją decyzję, dotykając przełącznika na publiczny.
🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na oglądaniu Netflix — oglądaj i zarabiaj

Miejmy nadzieję, że Twoje konto będzie miało teraz przywróconą opcję „Dodaj post do historii”.

Zgłoś problem:

Możesz również zgłosić napotkany problem bezpośrednio na Instagramie, a jeśli wszystko zawiedzie, może to być jedyny wybór. Możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności:

 1. otwórz aplikację Instagram i dotknij swojego profilu.
 2. Przejdź do ustawień, a następnie przejdź do Pomocy.
 3. Następnie wybierz pierwszą opcję, która będzie Zgłoś problem.
 4. Wpisz problem i zrób zrzut ekranu problemu, jeśli możesz.
 5. Następnie dotknij Prześlij w prawym górnym rogu.

Zawsze powinieneś wiedzieć, że istnieje inna opcja, której możesz użyć do opublikowania innych postów w swojej historii, ta metoda obejmuje prosty proces, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zrzut ekranu posta, jeśli jest to obraz, a następnie przesłać go do swojego story, możesz zrobić to samo dla swoich filmów, nagrywając je na ekranie, jest to metoda czasochłonna, ale jeśli nie masz takiej opcji bezpośrednio z Instagrama, możesz zamiast tego użyć tej metody.

Pobierz posty:

Istnieje wiele różnych narzędzi do pobierania postów na Instagramie, które pomogą Ci pobrać post, który chcesz opublikować, abyś mógł go później przesłać. Możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności:

 1. Znajdź post, który chcesz udostępnić, i kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu każdego posta.
 2. Następnie wybierz opcję kopiowania łącza, spowoduje to skopiowanie łącza do tego posta, którego możesz użyć dalej, aby pobrać post.
 3. Otwórz wybrany program do pobierania postów na Instagramie i wklej link tam, gdzie jest to wskazane, a następnie pobierz post.
 4. Po pobraniu otwórz Instagram i prześlij historię, a następnie wybierz właśnie pobrany post, aby ponownie przesłać go do swojej historii.

Należy jednak pamiętać, że ta metoda nie pozwala na pobieranie postów tylko z kont prywatnych i kont publicznych, a to dlatego, że konta prywatne zostały ustawione jako prywatne, ponieważ chcą więcej prywatności w swoim profilu niż konta publiczne.

Wniosek

Omówiliśmy wszystkie problemy, które możesz napotkać podczas udostępniania postów w swoich relacjach na Instagramie, a także widzieliśmy czynnik uwzględniający korzyści, jakie udostępnianie innych postów w Twojej historii może przynieść Twojemu kontu. Mam nadzieję, że te informacje pomogły Tobie i Tobie nie masz żadnych problemów podczas udostępniania postów innych osób w historii własnego konta.

Mamy nadzieję, że teraz możesz bez problemu korzystać z funkcji udostępniania postów do swojej relacji i możesz w pełni korzystać z tej funkcji, co obejmuje również zdobywanie większej liczby obserwujących i zwiększanie zaangażowania na koncie.