Dlaczego nie mogę śledzić więcej niż 10 000 kont na TikTok?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę śledzić więcej niż 10 000 kont na TikTok?

TikTok to ogromna platforma, która ma wielu aktywnych użytkowników na całym świecie. Podobnie jak wiele innych platform mediów społecznościowych, możesz śledzić i być śledzonym.

Ale czy istnieje ograniczenie liczby osób, które można obserwować? Tak, istnieje określony numer konta, które możesz obserwować.

na TikToku, nie możesz obserwować więcej niż 10 000 kont. Jeśli zastanawiasz się dlaczego, to jest to najlepszy artykuł dla Ciebie.

W tym artykule dowiesz się dlaczego nie możesz śledzić więcej niż 10 000 osób na TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak sprawić, by ktoś zbanował konto na TikTok (co robić)

Dlaczego na TikToku można obserwować tylko 10 tysięcy osób?

Istnieją powody, dla których nie możesz śledzić więcej niż 10 000 osób na TikTok.

TikTok Ustaw limit

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie możesz sprawić, by liczba obserwujących przekroczyła 10 000, oznacza to, że TikTok nie pozwala, aby każde konto miało więcej niż 10 000 obserwujących.

Ten limit został wprowadzony, aby uniemożliwić użytkownikom obserwowanie zbyt wielu kont i oczywiście niektóre osoby mogą obserwować wiele kont. Ale ta reguła pomaga powstrzymać użytkowników przed obserwowaniem zbyt wielu.

Konto bota

TikTok uniemożliwia obserwowanie ponad 10 000 osób, ponieważ może podejrzewać, że Twoje konto jest kontem spamera lub kontem bota.

Gdy zaczniesz przekraczać próg 10 000 obserwujących, TikTok może zacząć nabierać podejrzeń.

Najgorsze, co może ci się przydarzyć, to zbanowanie cienia. Shadow baning oznacza po prostu, że TikTok blokuje twoje konto, ale nie otrzymasz powiadomienia, że ​​twoje konto zostało zbanowane.

Próbuje Zyskać Uwagę

TikTok uniemożliwia również obserwowanie ponad 10 000 kont, ponieważ próbuje powstrzymać cię przed zdobyciem popularności, po prostu obserwując ludzi z oczekiwaniem, że będą śledzić.

🔥 Zalecana:  Metacade przedsprzedaż pierwszej w historii gry P2E Crypto Arcade firmy Web3 zebrała ponad 670 000 USD w mniej niż 2 tygodnie

Zdobycie popularności na TikTok ma o wiele więcej wspólnego z tworzeniem atrakcyjnych i interesujących treści oraz byciem konsekwentnym w swojej twórczości.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile pieniędzy kosztuje 1000 monet na TikTok? (Zobacz kwotę)

Obserwowanie poniżej 10 tys

Aby zachować ostrożność, zawsze zaleca się utrzymywanie liczby poniżej 10 000.

TikTok pozwala śledzić od 25 do 30 kont w ciągu godziny i średnio 200 kont dziennie.

Jeśli przekroczysz tę częstotliwość, TikTok może wysłać Ci wiadomość, że śledzisz zbyt szybko.

Będziesz musiał zwolnić, w przeciwnym razie możesz zostać zbanowany w cieniu.

W porównaniu z innymi platformami mediów społecznościowych limit 10 000 obserwowanych to zasadniczo znacząca liczba dla Ciebie na TikTok.

Na Instagramie nie możesz obserwować więcej niż 7500 kont. Na Facebooku nie możesz mieć więcej niż 5000 znajomych. Więc na TikToku jest 10 tys.

Wniosek

Podobnie jak inne platformy mediów społecznościowych, na TikTok obowiązuje ograniczenie liczby osób, które możesz obserwować. Możesz obserwować tylko do 10 000 kont.

TikTok nie pozwala na obserwowanie więcej niż 10 000 kont, ponieważ może pojawić się podejrzenie, że Twoje konto jest kontem spamera lub kontem bota.

Nie wolno również śledzić więcej niż 25 do 30 osób na godzinę i 200 osób dziennie na ich platformie.

Jeśli to zrobisz, TikTok wyśle ​​​​Ci wiadomość informującą, że śledzisz konta zbyt szybko.

Możesz również zostać zbanowany w cieniu, jeśli nadal przekraczasz limit 10 000 lub obserwujesz konta szybciej niż pozwala na to TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy TikTok powiadamia, gdy przeglądasz czyjś profil (odpowiedziano)

Często Zadawane Pytania

Ilu obserwujących mogę obserwować w ciągu dnia?

Możesz obserwować maksymalnie 200 kont dziennie. Jeśli wyjdziesz poza to, TikTok wyśle ​​​​Ci wiadomość wskazującą, że śledzisz zbyt szybko.

🔥 Zalecana:  DeFiLlama anuluje widelec, mówi, że nie będzie uruchomienia tokena

Co się stanie, jeśli będziesz śledzić zbyt szybko na TikTok?

Jeśli śledzisz konta zbyt szybko na TikTok, TikTok wyśle ​​​​Ci wiadomość z powiadomieniem, że obserwujesz zbyt szybko, aby zapobiec spamowaniu. Może również dezaktywować Twoje konto na 24 godziny.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie