Dlaczego nie mogę publikować na Instagramie? 5 sposobów rozwiązania problemu 2023 (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę publikować na Instagramie? 5 sposobów rozwiązania problemu 2023 (rozwiązany)

Publikowanie tego obrazu/filmu może być zabawne, ale niemożność opublikowania go na Instagramie może być bolesne, a czasem twoja frustracja może sięgnąć zenitu.

Jeśli Instagram nie pozwala Ci publikować zdjęć lub filmów, może to stanowić problem z dowolnego miejsca. I wyświetlanie komunikatu „Jeszcze nie wysłano. Błąd „Spróbuj ponownie” to pewnego rodzaju drenaż mózgów.

Instagram nie pozwala Ci publikować postów na Twojej stronie i zastanawiasz się, dlaczego; są różne powody, ale mamy poprawkę.

W tym artykule dowiesz się dlaczego nie możesz publikować na Instagramie; błąd „Instagram jeszcze nie opublikowany. Spróbuj ponownie.” I ty też się nauczysz jak to naprawić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zdjęcia z Facebooka nie ładują się? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Co zrobić, gdy nie możesz publikować na Instagramie?

Jeśli jesteś dostawanie „Jeszcze nie opublikowano Spróbuj ponownie!” błąd na Instagramie podczas próby opublikowania posta, są różne powody.

Może tak być, ponieważ ty naruszone wytyczne społeczności Instagrama, a to sprawi, że tymczasowo zablokują ci publikowanie.

Może być również spowodowany przez usterki aplikacja nie korzysta z danych mobilnych [slow internet]i post [photo or video] jest za duży.

Już wysłałeś zbyt wiele postów tego samego dnia, a zatem Instagram nie pozwoli Ci opublikować.

Post ma za dużo hashtagilub format pliku nie jest obsługiwany. Sam będziesz musiał to wszystko sprawdzić.

Ale co robisz, kiedy nie możesz publikować na Instagramie? Oto jak naprawić to.

Jeśli nie masz jeszcze żadnych postów, które chcesz opublikować, musisz to zrobić usuwać aplikację Instagram, a następnie ponownie uruchom telefon.

Po tym będziesz chciał ponownie zainstalować aplikację, zaloguj się na swoje konto, a następnie spróbuj opublikować zdjęcie lub film.

Żeby się upewnić, próbować opublikuj inny film lub zdjęcie zamiast poprzedniego i sprawdź, czy zostanie opublikowany.

Możesz także zdecydować się na użycie Sieć Instagrama na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Przejdź do przeglądarki, aby móc opublikować post.

Aby potwierdzić, możesz spróbować zalogować się na swoje konto na innym urządzeniu i spróbować opublikować post na swoim koncie na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wiadomości na Instagramie są automatycznie usuwane? Jak to naprawić

Dlaczego Instagram mówi „Jeszcze nie opublikowano”. Spróbuj ponownie”?

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego nie możesz publikować postów na Instagramie, istnieją różne powody.

Ponieważ nie możesz przesyłać nowych zdjęć lub filmów w aplikacji, oznacza to, że problemy ją ograniczają.

Może to być błąd w aplikacji Instagram, który powoduje tymczasowe usterki aplikacji. ZŁY czas połączenia z Internetem.

🔥 Zalecana:  Streamer Twitcha DNP3 przyznaje się do uzależnienia od hazardu, zużywa fundusze inwestorów

Jeśli nie możesz publikować, może to być również spowodowane przez Pamięć podręczna Instagramalub masz naruszone wytyczne społeczności Instagrama.

Być może używałeś ponad 30 hashtagów w poście na Instagramie albo obraz lub film, który próbujesz opublikować, jest za duży.

nie możesz wgrywać duży pliki na Instagramie lub użyj nienormalnego aspekt stosunek. Również format pliku ma znaczenie, Instagram nie obsługuje wszystkich formatów plików.

Przyczyną, dla której Instagram nie pozwala Ci publikować, może być również przyczyna Ostatnio zaktualizowane Aplikacja Instagram, która powoduje usterkę lub jest przestarzała.

Może to być również to, że mogłeś wysłać za dużo publikuje tego samego dnia, a Instagram próbuje ograniczyć możliwość publikowania.

Te problemy nie pozwolą Instagramowi publikować Twoich zdjęć ani filmów. Niektóre są ukryte, jak nie uznanie prawowitego właściciela.

Notatka: Nie zobaczysz żadnego powiadomienia z żadnego z powyższych powodów. Otrzymasz je tylko wtedy, gdy naruszysz zasady społeczności Instagrama.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie udało się wysłać na Instagram? 9 sposobów rozwiązania problemu

Jak naprawić problem z publikowaniem na Instagramie

Ponieważ znasz już powody, dla których Instagram nie publikuje zdjęć i filmów.

Oto wszystkie poprawki, których potrzebujesz, aby spróbować naprawić Instagram „Jeszcze nie opublikowano. Spróbuj ponownie” błąd.

Cóż, twoje połączenie internetowe powinno działać dobrze, jeśli nie, możesz zamiast tego użyć ai-Fi.

Poprawka 1: Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli używasz urządzenia mobilnego i masz problem z jakąkolwiek aplikacją, która uniemożliwia publikowanie filmów i zdjęć, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić Instagram „Jeszcze nie opublikowano. Spróbuj ponownie”, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Instagram> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram, stuknąć ikonę Informacje o aplikacji, stuknąć Pamięć i pamięć podręczna, a następnie stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

🔥 Zalecana:  AMD umożliwia dostępowi radiowemu rozwiązania sieciowe 4G/5G do obsługi programu Meta Connectivity Evenstar

Następnie spróbuj przesłać post na Instagram, jeśli to nie działa, wypróbuj inne poprawki.

Poprawka 2: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Instagram

Jeśli próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i nadal nie możesz publikować na Instagramie, następnym krokiem będzie usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie przed ponowną instalacją aplikacji Instagram.

To naprawi Instagram „Jeszcze nie opublikowano. Spróbuj ponownie” w aplikacji, a będziesz mógł ponownie publikować.

Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji.

Następnie spróbuj ponownie przesłać zdjęcie lub film. Możesz spróbować przesłać inne filmy lub zdjęcia zamiast poprzednich.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie możesz odbierać wiadomości na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić

Poprawka 3: użyj innego urządzenia

Aby upewnić się, że to nie jest Twoje konto, musisz zmienić urządzenie i sprawdzić, czy możesz przesłać post na Instagram.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

Aby naprawić Instagram „Jeszcze nie opublikowano. Spróbuj ponownie”, spróbuj zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu.

Po zalogowaniu opublikuj post na swojej stronie na Instagramie. Będziesz mógł opublikować dowolny film lub zdjęcie. A jeśli nie możesz, problem dotyczy Twojego konta.

Dlatego będziesz musiał odczekać co najmniej 24 godziny, zanim będziesz mógł ponownie opublikować jakikolwiek post.

Poprawka 4: Użyj sieci Instagram

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć internetowej wersji Instagrama i sprawdzić, czy będziesz w stanie opublikować post.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, a następnie przejdź do Instagram.com i zaloguj się na swoje konto.

Opublikuj post, wybierając dowolne ze swoich ulubionych zdjęć lub filmów i zobacz, czy zostanie opublikowany. Powinieneś być w stanie publikować, a jeśli to działa, spróbuj na razie skorzystać z Internetu.

Jeśli nie możesz publikować postów na Instagramie, oznacza to, że Instagram ma problem techniczny.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kanał na Facebooku nie ładuje się? 13 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 5: Opublikuj kolejne zdjęcie lub film

Cóż, zanim twoja frustracja sięgnie szczytu, możesz spróbować opublikować kolejny film lub zdjęcie z telefonu zamiast poprzedniego.

Pomoże Ci to sprawdzić, czy jest to spowodowane poprzednią treścią, którą próbowałeś opublikować.

🔥 Zalecana:  9 narzędzi sztucznej inteligencji, o których nie słyszałeś, ale powinieneś je odwiedzić

Zrób to, a będziesz mógł ograniczyć to, co jest nie tak z Twoim kontem na Instagramie.

Wniosek

Instagram to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych do udostępniania zdjęć i filmów online, ale jeśli nie możesz publikować na Instagramie, jest to błąd.

Jeśli Instagram nie pozwala Ci publikować, oznacza to, że gdzieś jest problem i musisz wiedzieć, dlaczego, aby móc go naprawić.

Ale dlaczego ma tak wiele powodów, może być tak, że naruszyłeś wytyczne społeczności Instagrama, usterkę w aplikacji, problem z pamięcią podręczną lub publikowałeś zbyt wiele razy.

Po prostu miałeś złe połączenie, post jest za duży, aby go przesłać, format pliku nie jest obsługiwany lub między innymi pojawiła się nowa aktualizacja z błędem.

Aby naprawić Instagram nie pozwala mi publikować, musisz zrobić takie rzeczy, jak wyczyszczenie pamięci podręcznej i tak dalej.

Ale jeśli chcesz opublikować post, powinieneś usunąć aplikację Instagram, ponownie uruchomić telefon, ponownie zainstalować aplikację, a będziesz mógł ponownie publikować posty na Instagramie.

Zawsze możesz skorzystać z sieci Instagrama, aby opublikować swoje zdjęcia lub filmy, to proste. I użyj innego urządzenia, jeśli Twój telefon sprawia Ci trudność.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ukryć obserwujących i obserwujących na Instagramie (3 sposoby, aby to zrobić)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie mogę wysyłać zdjęć na Instagramie w 2022 roku?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie możesz wysyłać zdjęć na Instagramie, są różne powody. W aplikacji może występować błąd, rozmiar obrazu jest za duży, masz słabe połączenie internetowe do wysyłania zdjęć i prawdopodobnie zły czas na wysyłanie zdjęcia z powodu problemów z serwerem.

Dlaczego nie mogę publikować niczego na Instagramie?

Możliwe, że naruszyłeś wytyczne społeczności Instagrama, miałeś usterkę w aplikacji, problem z pamięcią podręczną lub publikowałeś zbyt wiele razy. Po prostu miałeś złe połączenie, post jest za duży, aby go przesłać, format pliku nie jest obsługiwany lub między innymi pojawiła się nowa aktualizacja z błędem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie