Dlaczego nie mogę polubić filmów na TikTok? Jak to naprawić 2023 (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego nie mogę polubić filmów na TikTok? Jak to naprawić 2023 (rozwiązany)

Jeśli ty nie może polubić filmów na TikTok, to dlatego, że widziałeś powiadomienie wysłane do Ciebie przez TikTok, które mówi: „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę.”

W większości przypadków nie będziesz mógł polubić żadnego filmu na TikTok, ponieważ złamałeś jeden z ich warunków użytkowania.

Błąd „Dotykasz zbyt szybko. Zrób sobie przerwę” pokazuje, kiedy lubisz zbyt wiele filmów w bardzo krótkim czasie i kiedy lubisz bez oglądania.

W tym artykule dowiesz się dlaczego nie możesz polubić filmów na TikTok. A także wiedzieć jak naprawić „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę” na swoim TikToku konto.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego TikTok zajmuje tak dużo miejsca? (Jak zwolnić pamięć)

Co zrobić, gdy nie możesz polubić filmów na TikTok?

Jeśli ty nie może lubić filmy na TikTok z powodu błędu TikTok, nie ma nic specjalnego, co możesz zrobić, aby szybko to ominąć.

Kiedy nie możesz polubić filmów, polubisz to potrzebować Czekać dla zabicia czasu. Po prostu oglądaj filmy i zachowaj spokój przez jeden dzień.

Od zawiadomienia mówi „Zrób sobie przerwę”, aktualizacja aplikacji nawet nie rozwiąże problemu.

Kiedy nie możesz polubić filmów na TikTok z powodu błędu, który mówi „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę” oznacza, że ​​TikTok myśli, że jesteś botem.

Aby to naprawić, będziesz musiał poczekaj co najmniej 24 godzin, mniej lub więcej, w zależności od tego, jak długo utworzyłeś konto.

W przypadku nowego konta zajmie to trochę czasu, starsze konta szybko polubią filmy po godzinach.

Dzieje się tak, ponieważ TikTok nie w pełni ufa nowym kontom, przez co zostaniesz zablokowany na dłuższy okres czasu.

Jeśli masz starsze konto, prawdopodobnie przejdziesz blokadę po godzinach, a następnie będziesz mógł ponownie polubić dowolny film.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moje wyświetlenia na Tiktok nagle spadają? (13 sposobów, aby to naprawić)

🔥 Zalecana:  Jak zapisać wideo z wersji roboczych TikTok w galerii bez publikowania 2023

Dlaczego nie mogę polubić żadnych filmów na TikTok?

Jeśli podoba Ci się jakikolwiek film bez oglądania je do środka lub do końca, TikTok ograniczy sposób, w jaki lubisz filmy.

Dzieje się tak również wtedy, gdy podoba Ci się wiele filmów w jednym krótki okres czasu. Pokazuje, że nie oglądasz filmu.

Ten problem występował głównie z a nowe konto. Nowsze konta częściej otrzymują ten błąd, ponieważ TikTok jeszcze mu nie zaufał.

Więc jeśli musisz polubić film, obejrzyj przynajmniej film do środka lub do końca.

Jeśli lubisz filmy, które widzisz bez ich oglądania, TikTok pomyśli, że jesteś botem, ponieważ jest to nie-ludzkie zachowanie, a następnie zablokują Ci możliwość polubienia dowolnego filmu.

Jeśli widzisz błąd TikTok, który mówi: „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę” oznacza to, że tymczasowo nie możesz polubić żadnego filmu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Jak naprawić błąd „Dotykasz zbyt szybko. Zrób sobie przerwę”

Ponieważ znasz powód, dla którego TikTok pokazuje „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę”, oto jak to naprawić.

Poprawka 1: poczekaj 24 godziny

Aby oszczędzić sobie stresu związanego z niechcianymi transakcjami. Naprawiając błąd na swoim koncie TikTok, musisz poczekać 24 godziny.

To najlepsza opcja, jeśli chcesz naprawić błąd i ponownie korzystać z konta. Ale czas różni się w zależności od konta.

Jeśli masz nowe konto, w końcu będziesz czekać dłużej niż ktoś ze starym kontem.

Zależy to również od tego, ile razy otrzymałeś powiadomienie na swoim koncie.

Możesz poczekać ponad 24 godziny, a po tym czasie polubisz dowolny film.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Wyczyść pamięć podręczną” w TikTok?

Poprawka 2: Wyczyść pamięć podręczną TikTok

Jeśli czekałeś i nadal nie możesz polubić żadnego filmu, może to po prostu kolidować z pamięcią podręczną.

A wyczyszczenie pamięci podręcznej nie będzie cię kosztować, więc jeśli nadal masz problemy z polubieniem filmu po odczekaniu, wyczyść pamięć podręczną.

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie mogę dołączyć do grup Kik? Zobacz, jak to naprawić

Aby wyczyścić pamięć podręczną, otwórz TikTok > Stuknij w Profil w prawym dolnym rogu > A następnie stuknij w trzy poziome linie > Stuknij w Ustawienia i prywatność > Przewiń w dół i stuknij w Zwolnij miejsce > Następnie stuknij w Pamięć podręczna, aby zwolnić miejsce.

Poprawka 3: Odinstaluj i ponownie zainstaluj TikTok

To tylko inny sposób na powiedzenie, że muszę zrobić wszystko, aby rozwiązać problem. Jeśli masz problemy z polubieniem filmów.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to odinstalować aplikację TikTok ze swojego urządzenia, ponownie uruchomić aplikację i ponownie zainstalować aplikację ze sklepu App Store lub Play Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu (ze znakiem wodnym i bez)

Poprawka 4: Użyj innego telefonu

Jeśli uważasz, że to Twoje urządzenie, możesz spróbować zalogować się na swoje konto na innym urządzeniu, aby sprawdzić, czy film Ci się spodoba.

Jeśli nadal nie możesz polubić żadnego filmu, będziesz musiał poczekać dłużej niż zwykle, zanim będzie można ponownie polubić dowolny film.

Poprawka 5: Utwórz nowe konto

Cóż, jeśli pojawił się komunikat o błędzie, oznacza to, że istnieje tymczasowy zakaz polubienia filmów, a nie stały.

Ale jeśli nie chcesz tego, ponieważ konto zostało już dotknięte shadowbanem, możesz założyć nowe konto.

A jeśli to zrobisz, nie zapomnij przestrzegać ich warunków użytkowania, a ostatecznie nie zostaniesz zbanowany w cieniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć historię komentarzy na TikTok

Jak zapobiegać błędowi „Dotykasz zbyt szybko”.

Jeśli pojawia się błąd „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę”, musisz przestać lubić każdy film, który widzisz w aplikacji.

Zamiast tego, zanim polubisz film, obejrzyj film do końca środka przynajmniej przed kliknięciem polubienia.

Nie podoba ci się wiele filmów w krótkim czasie, dzięki temu unikniesz błędu, więc nadal będziesz oglądać filmy.

Wniosek

Jeśli jesteś typem, który lubi każdy film, który widzisz na TikTok, w końcu otrzymasz komunikat „Dotykasz za szybko. Zrób sobie przerwę” na swoim koncie.

🔥 Zalecana:  Kobiety liderki poprawiają równouprawnienie płci w branży technologicznej

A potem będziesz się zastanawiać, dlaczego TikTok powstrzymuje Cię przed polubieniem filmów. Cóż, złamałeś ich warunki użytkowania.

Zachowanie nieludzkie na TikTok nie jest pomocne, ponieważ prowadzi do bycia shadowbanem, co obejmuje powód, dla którego nie możesz polubić filmów na TikTok.

Jeśli ten problem występuje na Twoim koncie, musisz odczekać 24 godziny, zanim będzie można ponownie polubić dowolny film.

PRZECZYTAJ TEŻ: TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

Jak długo TikTok blokuje ci polubienie?

Jeśli pojawił się komunikat „Dotykasz za szybko. zrób sobie przerwę” na TikTok, ponieważ podobają Ci się wszystkie filmy. W ciągu następnych 24 godzin nie będziesz mógł ponownie polubić żadnego filmu. Uniemożliwia to jednak polubienie filmów przez 24 lub więcej.

Czy TikTok ogranicza twoje polubienia?

Tak, TikTok ogranicza twoje polubienia w aplikacji i odpowiednio do Media społecznościowe dzisiajTikTok umożliwia rozdawanie 500 polubień dziennie z Twojego konta.

Jak włączyć polubione filmy na TikTok?

Nie możesz włączyć polubionych filmów, ponieważ jest to domyślnie dostępne. Gdy polubisz film, zobaczysz go w sekcji polubień w swoim profilu. Polubione filmy są dostępne tylko dla Ciebie i nikt poza Tobą nie ustawia ich jako publicznego widoku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie