Dlaczego moje wiadomości na Instagramie są czarne?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego moje wiadomości na Instagramie są czarne?

Wielu użytkowników Instagrama ostatnio zgłosiło, że widzi czarne wiadomości w swoich bezpośrednich wiadomościach na Instagramie. Ponieważ jest zgłaszany przez tysiące użytkowników na Instagramie i zyskuje na popularności, możemy więc powiedzieć, że jest to błąd Instagrama.

Na Instagramie pojawiły się nie tylko czarne wiadomości, ale także użytkownicy zgłaszali, że nie mogą zalogować się na swój Instagram.

Oto główne powody, dla których widzisz czarne wiadomości na Instagramie

#Instagram nie działa

Głównym powodem, dla którego widzisz czarne wiadomości na Instgaram, jest status wyłączenia Instagrama. Możesz to sprawdzić w dziale aktualności Google lub na stronie downdetector.com.

Jeśli Instagram nie działa, najprawdopodobniej pojawi się w Google News lub nastąpi wzrost na wykresie, jak poniżej:

W takim przypadku należy poczekać kilka godzin, aż Instgaram to naprawi. Nic więcej nie możesz z tym zrobić, tylko czekać.

# Twoja aplikacja Instagram nie jest zaktualizowana

Zdecydowanie zaleca się aktualizowanie aplikacji, aby móc cieszyć się nowymi funkcjami, a także mniejszą liczbą błędów i problemów na Instagramie. Aby sprawdzić, czy używasz najnowszej wersji, odwiedź Google Play Store lub App Store (dla użytkowników iPhone’a).

Jeśli widzisz niebieski przycisk „Aktualizuj” obok ikony Instagrama, musisz go zaktualizować. Gdy to zrobisz, zobaczysz przycisk „Otwórz”. Oznacza to, że używasz najnowszej wersji.

#Instagram dodaje nowe funkcje

Niektóre z tych błędów, takie jak problem z logowaniem lub problemy z wiadomościami, występują, gdy Instagram dodaje nowe funkcje do swojej aplikacji. Musisz więc zaktualizować swoją aplikację Instagram. Jeśli chcesz coś wysłać, możesz użyć Instagrama na PC.

Wskazówki dotyczące bezpośrednich wiadomości na Instagramie

Popraw zaangażowanie i świadomość marki wśród docelowych odbiorców

🔥 Zalecana:  Wieloatrybutowa i ustrukturyzowana synteza tekstu na twarz – w kierunku sztucznej inteligencji

Buduj świadomość marki

Jego inteligentne funkcje, zawsze dostępne, z wyjątkiem sytuacji, gdy zostały wyłączone, pomagają marketerom zwiększyć świadomość klientów.

Zautomatyzowana bezpośrednia wiadomość

Kolejnym narzędziem, które może pomóc w wysyłaniu bezpośrednich wiadomości, jest Bot wysyłający wiadomości masowe na Instagramie który jest produktem Witryna użytkownika wirtualnego. Ten bot ma kilka funkcji, takich jak „Wysyłanie wiadomości tekstowych i wiadomości dalej, wyodrębnianie identyfikatorów od obserwujących stronę itp. Patrz Użytkownik wirtualny strona internetowa, aby uzyskać więcej informacji.

Zdobądź wartościowego klienta

Zamień swoich zwykłych obserwujących na Instagramie w wartościowych klientów, dostarczając całe swoje produkty