Dlaczego moje konto na Instagramie zostało usunięte bez powodu? 2023 (co robić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego moje konto na Instagramie zostało usunięte bez powodu? 2023 (co robić)

Moje konto na Instagramie zostało usunięte bez powodu? Dlaczego? Ponieważ wielokrotnie naruszyłeś Wytyczne dla społeczności Instagrama lub Warunki użytkowania.

Ludzie narzekają, że Instagram jest usuwany [/or disabling] ich konto bez powodu, a tak nie jest [there are reasons]lub błąd.

Instagram ma zasady, a jeśli wielokrotnie je złamiesz, Twoje konto zostanie usunięte. Jeśli uważasz, że nie złamałeś żadnego, czasami możesz to zrobić [break rules] bez wiedzy.

W tym artykule dowiesz się dlaczego Instagram usunął Twoje konto bez powodu. I będziesz wiedział, jeśli potrafisz przywrócić usunięty Instagram konto z powrotem czy nie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kołowrotki na Instagramie nie uzyskują wyświetleń? Jak rozwiązać problem

Dlaczego Instagram usunął moje konto bez powodu?

Jeśli Twoje konto na Instagramie zostało usunięte [/or disabled], to nie znaczy, że bez powodu. Może to oznaczać, że albo wielokrotnie naruszyłeś ich Wytyczne dla społeczności, Warunki użytkowania, albo to pomyłka.

Jeśli Twoje konto na Instagramie zostało usunięte, być może wcześniej naruszyłeś Wytyczne dla społeczności, Warunki użytkowania lub to tylko mgła algorytmicznatak.

Instagram podejmuje działania konta, które wielokrotnie naruszają ich Wytyczne lub Warunki. Możesz nie wiedzieć, że je naruszasz, ale gdy dojdzie do pewnego punktu, Instagram podejmie działania.

Zgodnie z Instagramem „Możemy trwale usunąć konto, które wielokrotnie narusza Wytyczne dla społeczności lub Warunki użytkowania”.

Instagram

A jeśli jesteś cholernie pewien, że nie zrobiłeś nic złego, a Twoje konto jest czyste, może to być pomyłka.

Jeśli Twoje konto na Instagramie zostało usunięte i uważasz, że nie zrobiłeś nic złego. Możesz spróbować przywrócić usunięte [/or disabled] konto na Instagramie.

Powody, dla których Twoje konto na Instagramie zostało usunięte [/or Disabled]

Jeśli Twoje konto zostało usunięte i zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje.

Może to wynikać z różnych powodów, dla których Instagram musi usunąć Twoje konto, lub może to być błąd popełniony przez algorytm.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę publikować na Instagramie? 5 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

1. Naruszenie wytycznych społeczności

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Instagram usunął Twoje konto, być może naruszyłeś jedno z nich Wytyczne dla społeczności.

Lista jest długa i możesz myśleć, że nie robisz nic złego, ale może tak być.

2. Nielegalne działania

Jeśli angażujesz się w nielegalną działalność lub promujesz je na swojej stronie, jest to sprzeczne z wytycznymi Instagrama, a to spowoduje usunięcie Twojego konta.

3. Nieodpowiednie treści

Jeśli publikujesz nagość i inne nieodpowiednie treści i otrzymałeś kilka ostrzeżeń, w końcu Twoje konto zostanie trwale usunięte.

4. Grożenie

Grożenie komuś na Instagramie niekoniecznie jest dobrym pomysłem, jeśli to zrobisz, możesz zostać zgłoszony, a konto może ostatecznie zostać usunięte.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zdjęcia z Facebooka nie ładują się? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

5. Mowa nienawiści

Szerzenie nienawiści na Instagramie nie jest idealną platformą, musisz znaleźć inną, albo Twoje konto zostanie usunięte po kilku ostrzeżeniach.

6. Poniżej 13 lat

Jeśli jesteś trochę za młody, aby korzystać z Instagrama, a oni się dowiedzą, prawdopodobnie Twoje konto zostanie usunięte.

7. Spamowanie/fałszywa interakcja

Jeśli lubisz wysyłać SMS-y do wszystkich na Instagramie, w końcu Twoje konto zostanie usunięte. Większość użytkowników tak robi i myślą, że nie robią nic złego, ale ty tak.

Jeśli prosisz ludzi o polubienia, obserwowanie Cię, udostępnianie Twojego postu, publikowanie tych samych komentarzy/treści lub kontaktowanie się z ludźmi w celach komercyjnych bez ich zgody.

Oferowanie pieniędzy lub rozdawanie upominków w inny sposób w celu zdobycia polubień, obserwujących, komentarzy lub zaangażowania w inny sposób. A także promowanie fałszywych i wprowadzających w błąd recenzji lub ocen użytkowników.

Tworzenie konta w celu naruszenia lub wprowadzenia w błąd innego użytkownika w oszustwie.

Aby dowiedzieć się więcej o DLACZEGO Instagram mógł usunąć Twoje konto, przeczytaj Wytyczne dla społecznościoraz ich Warunki użytkowania.

8. Korzystanie z zabronionego urządzenia

Korzystanie z zablokowanego urządzenia, które Instagram ograniczył do logowania się na twoje konto, może nawet je wyłączyć [not always the case though].

Jeśli nie chcesz, aby Twoje konto zostało wyłączone lub usunięte, upewnij się, że nie używasz zablokowanego urządzenia [IP device that’s Marked].

Jeśli Instagram zablokował urządzenie z powodu swojej aktywności lub naruszenia, nie powinieneś ponownie używać urządzenia na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wiadomości na Instagramie są automatycznie usuwane? Jak to naprawić

Jak przywrócić usunięte konto na Instagramie

Jeśli widzisz powiadomienie o wyłączeniu konta, gdy próbujesz się zalogować, oznacza to, że masz szansę na odzyskanie konta.l jeśli to pomyłka.

Możesz przywrócić swoje konto na Instagramie, wypełniając formularz „Moje konto na Instagramie zostało dezaktywowane” w Centrum pomocy Instagrama.

Krok 1: Przejdź do Centrum pomocy Instagrama

Aby przywrócić konto, przejdź do „Moje konto na Instagramie zostało dezaktywowane” strona.

Następnie wybierz Tak lub Nie na to pytanie „Czy to konto służy do reprezentowania firmy, produktu lub usługi?”

Krok 2: Wypełnij skrzynkę odbiorczą swoimi danymi

Jeśli wybierzesz Takmusisz wpisać swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika na Instagramie, adres e-mail i kraj.

A następnie będziesz musiał dostarczyć dowolny z wymienionych dokumentów w formacie JPEG, jeśli to możliwe.

Następnie dotknij pola wyboru z napisem „Rozumiem, że nie mogę uzyskać pomocy dotyczącej mojego konta, jeśli nie prześlę ważnych dokumentów potwierdzających moją działalność”.

Jeśli wybierzesz NIEmusisz wpisać swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika na Instagramie, adres e-mail i kraj.

Następnie dotknij przycisku Wyślij.

Następnie będziesz musiał poczekać jakiś czas, około 1 do 2 tygodni, zanim odzyskasz swoje konto.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zdjęcia i filmy nie ładują się na Messengerze? 8 sposobów, aby to naprawić

Co się stanie, jeśli Instagram usunie Twoje konto?

Gdy Instagram usunie Twoje konto, nie będziesz mógł się na nie zalogować, a Twoi obserwatorzy nie będą mogli zobaczyć Twojego konta ani posta.

Wszystko, co dotyczy Twojego konta, całkowicie zniknie z aplikacji i nie będą mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli korzystałeś z konta jako zewnętrznego konta rejestracyjnego dla innych aplikacji społecznościowych lub połączeń, przestanie ono działać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ukryć obserwujących i obserwujących na Instagramie (3 sposoby, aby to zrobić)

Czy możesz przywrócić trwale usunięte konto na Instagramie

Nie, nie możesz odzyskać trwale usuniętego konta na Instagramie, jeśli zostało ono usunięte przez Instagram po wielu ostrzeżeniach o naruszeniu.

Nie można tego zrobić, gdy konto na Instagramie zostało trwale usunięte. Możesz przywrócić tylko konto, które zostało tymczasowo usunięte [/or disabled].

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie udało się wysłać na Instagram? 9 sposobów rozwiązania problemu

Co zrobić, jeśli Twoje konto na Instagramie zostanie trwale usunięte

Jeśli Instagram usunął Twoje konto lub zrobił to ktoś znający hasło, przywrócenie konta nie będzie możliwe.

Zamiast tego możesz utworzyć nowe konto na Instagramie za pomocą ten sam e-mail adres, którego używałeś wcześniej, ale możesz nie być w stanie uzyskać tej samej nazwy użytkownika.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie możesz odbierać wiadomości na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić

Jak stwierdzić, czy Twoje konto na Instagramie zostało usunięte?

Aby wiedzieć, czy Twoje konto zostanie usunięte, nie będziesz mógł się zalogować, z wyjątkiem tego, że Instagram nie działa.

Gdy spróbujesz się zalogować, zobaczysz komunikat „Twoje konto zostało wyłączone z powodu naruszenia naszych warunków”.

Aby mieć pewność, użyj innego konta, aby wyszukać swoje konto lub przejdź do przeglądarki internetowej i wizyt instagram.com/nazwa_uzytkownika.

Jeśli podczas sprawdzania konta pojawi się komunikat o błędzie „Nie znaleziono użytkownika”, oznacza to, że konto zostało usunięte.

Wniosek

Jeśli myślisz, że Instagram usunął Twoje konto bez powodu, możesz mieć rację lub się mylić, ponieważ istnieje wiele wskazówek, które mogłeś przegapić.

Być może usunięte konto, o którym mówisz, nie zostało usunięte, zamiast tego może być tylko tymczasowo wyłączone.

Będziesz mieć szansę na odzyskanie konta, ale upewnij się, że nie naruszasz żadnych ich zasad, a jeśli nie możesz odzyskać konta.

Być może został trwale usunięty, ponieważ wielokrotnie naruszyłeś Wytyczne dla społeczności i Warunki korzystania z serwisu Instagram.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak sprawdzić, kto zapisał Twoje posty na Instagramie (przewodnik krok po kroku)

Często Zadawane Pytania

Czy konta na Instagramie są usuwane?

Tak i nie, zależy to od rodzaju zgłoszenia, które złożyła dana osoba, a następnie możesz otrzymać ostrzeżenie. Jeśli będziesz kontynuować, Twoje konto zostanie usunięte. Jeśli dana osoba będzie nadal zgłaszać Twoją stronę w określonym poście/treści, może ostatecznie spowodować usunięcie Twojego konta.

Po jakim czasie Instagram usunie Twoje konto?

Nie trwa to zbyt długo, jeśli nadal naruszasz ich wytyczne dla społeczności i warunki użytkowania. Gdy otrzymasz ostrzeżenie i będziesz robić to samo, Twoje konto zostanie usunięte [disabled] wcześniej niż spodziewane.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

🔥 Zalecana:  Jak wypłacić pieniądze z Binance na konto bankowe (2023)