Dlaczego moje komentarze na Facebooku znikają? Zobacz, jak to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego moje komentarze na Facebooku znikają? Zobacz, jak to naprawić

Są chwile, kiedy nie możesz uzyskać dostępu do komentarzy pod postem na Facebooku? Komentarze na Facebooku znikają, i nie wiesz co robić. Jeśli to ty, trafiłeś we właściwe miejsce.

Użytkownicy Facebooka często korzystają z tej funkcji ze względu na nacisk kładziony na interakcje ze społecznością. Jednak komentarze pod Twoim postem lub postami innych użytkowników na Facebooku znikają.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twój komentarz na Facebooku znika, są różne powody. Może to być spowodowane osobą, która opublikowała treść itp.

W tym artykule dowiesz się dlaczego widzisz, że Twoje komentarze na Facebooku znikająng. Dowiesz się również, co zrobić, gdy znikną komentarze pod Twoimi postami na Facebooku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Na razie wszyscy jesteście zajęci” na Facebooku?

Komentarze z Facebooka znikają pod postem, który skomentowałeś, lub komentarzami, które chcesz tylko zobaczyć. Może to stanowić duży problem dla Twojego konta.

Jest wiele możliwe przyczyny za zniknięcie komentarzy na Facebooku. Jednym z powodów, dla których Twoje komentarze na Facebooku znikają, jest słabe połączenie internetowe.

Jeśli nie możesz wyświetlić opublikowanego przez siebie komentarza i komentarzy innych osób, może to być spowodowane bardzo słabym połączeniem internetowym. Może to być problem z komórkową transmisją danych lub Wi-Fi.

Innym powodem zniknięcia twoich komentarzy na Facebooku jest to możliwe, że wyłączyłeś funkcję komentarzy na swojej stronie na Facebooku.

Możliwe, że funkcja komentarzy na Twojej stronie została wyłączona lub wyłączona, a komentarze pod postami na Facebooku wciąż znikają.

Czasami problem może wystąpić, ponieważ możesz używać pliku przestarzała wersja aplikacji Facebook.

Aplikacja Facebook jest regularnie aktualizowana, a komentarze mogą zniknąć, ponieważ używasz starej wersji.

🔥 Zalecana:  Aplikacja Metaverse BUD zbiera 36,8 miliona dolarów, ma na celu stworzenie rynku NFT

Innym możliwym powodem zniknięcia komentarzy na Facebooku jest to, że tam są może być usterką w aplikacji Facebook.

Usterki występują, ponieważ aplikacja jest nadal opracowywana. Mogą wystąpić usterki, a komentarze pod postami na Facebooku mogą zniknąć.

Czasami aplikacja Facebook może być również w dółco doprowadziło do zniknięcia komentarzy.

Gdy aplikacja Facebook jest wyłączona, często dostęp do niektórych funkcji jest utrudniony, a przeglądanie komentarzy może być jedną z tych funkcji, na które może to mieć wpływ.

Możliwe jest również, że właściciel postów na Facebooku wyłączył komentarze pod ich postami, stąd zniknięcie komentarzy.

Niektórzy użytkownicy rezygnują z włączania komentarzy pod swoimi postami na Facebooku, co jest możliwe poprzez wybranie opcji publikowania i wyłączenie tej opcji.

Inaczej Facebook użytkownik mógł właśnie usunąć komentarze pod tym konkretnym postem na Facebooku. Użytkownicy zazwyczaj mogą usuwać dowolne komentarze do swoich postów według własnego uznania.

Jeśli odkryjesz, że komentarze pod zdjęciami lub filmami użytkownika Facebooka zniknęły, wtedy ta osoba prawdopodobnie cię zablokowała.

Możesz komentować posty innych osób na Facebooku, aby to potwierdzić. Jeśli możesz to zrobić, a Twój komentarz jest widoczny, założenie, że zostałeś zablokowany, jest całkowicie trafne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rozmowy randkowe na Facebooku zniknęły? Zobacz, jak to naprawić

Po ustaleniu, dlaczego komentarze na Facebooku zniknęły, poniższe poprawki poprowadzą Cię do rozwiązania problemu i włączenia komentarze pod postami na Facebooku do pokazania.

Poprawka 1: Sprawdź swoje połączenie internetowe

Potrzebujesz wystarczającego połączenia internetowego, aby załadować komentarze pod postami na Facebooku. Dlatego jeśli korzystasz z Wi-Fi, sprawdź połączenie Wi-Fi lub router, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, upewnij się, że podczas korzystania z aplikacji masz wystarczającą ilość danych, aby zapobiec znikaniu komentarzy z Facebooka.

🔥 Zalecana:  Jak sprawdzić ukryte odpowiedzi na Twitterze (zobacz ukryte komentarze)

Jeśli wyłączyłeś funkcję komentowania, która uniemożliwia wyświetlanie komentarzy pod postami na Facebooku, musisz włączyć tę funkcję, aby zapobiec znikaniu komentarzy z Facebooka.

Otwórz aplikację Facebook > Znajdź post > Kliknij trzy kropki > Stuknij w Kto może komentować Twój post? > Wybierz preferowany wybór i potwierdź zmiany, dotykając Gotowe.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak korzystać z Facebook Marketplace bez konta

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji

Aby umożliwić płynne działanie aplikacji Facebook, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji. Pomoże to zapobiec nieprawidłowemu działaniu i efektywnemu działaniu aplikacji.

Dla Android: Uruchom Ustawienia > Aplikacje i powiadomienia > Informacje o aplikacji > Naciśnij długo aplikację Facebook > Stuknij Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Dla iphone: Otwórz Ustawienia> Stuknij w Ogólne> Stuknij w iPhone Storage> Stuknij w aplikację Facebook> Odciąż aplikację.

Poprawka 4: Zaktualizuj aplikację Facebook

Nieaktualna aplikacja Facebooka może zawierać usterki, które należy naprawić, aby zapobiec występowaniu błędów w aplikacji.

Umożliwi to dostęp do najnowszych funkcji aplikacji i poprawi wrażenia użytkownika. Możesz zaktualizować swoją aplikację Facebook, aby rozwiązać problem.

Dla Android: Uruchom Google Playstore > Wyszukaj aplikację Facebook > Stuknij Aktualizuj.

Dla iphone: Otwórz App Store > Wyszukaj aplikację Facebook > Stuknij Aktualizuj.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza czarny profil na Facebooku?

Poprawka 5: Uruchom ponownie urządzenie.

Czasami problem może dotyczyć Twojego urządzenia, a nie aplikacji Facebook z powodu problemów spowodowanych przez urządzenie.

Dlatego należy ponownie uruchomić urządzenie i ponownie uruchomić aplikację, aby sprawdzić, czy problem zostanie rozwiązany.

Dla Android: Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania urządzenia z systemem Android > Stuknij Uruchom ponownie > Poczekaj chwilę, aby ponownie uruchomić urządzenie.

Dla iphone: Długie naciśnięcie przycisku zasilania i przycisku głośności > Przesuń, aby wyłączyć > Poczekaj chwilę > Naciśnij długo przycisk zasilania, aby włączyć iPhone’a.

Poprawka 6: Uruchom ponownie aplikację Facebook

Ponowne uruchomienie aplikacji to znane rozwiązanie poprawiające działanie aplikacji. To powinna być jedna z pierwszych rzeczy do zrobienia, gdy aplikacja zacznie działać. Aby rozwiązać problem, należy ponownie uruchomić aplikację Facebook.

🔥 Zalecana:  Bateria telefonu spada podczas ładowania? Dlaczego i jak to naprawić (rozwiązany)

Otwórz aplikację Facebook na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS > Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu w przypadku Androida lub prawym dolnym rogu w przypadku iPhone’a > Przewiń w dół i stuknij w Wyloguj > Poczekaj chwilę i zaloguj się ponownie.

Wniosek

Dzięki funkcji komentarzy Facebook usprawnił interakcję społeczności w aplikacji. Kiedy znikną komentarze na Facebooku, nie martw się.

Powyższy przewodnik szczegółowo opisuje przyczyny znikającego komentarza na Facebooku oraz szczegóły potrzebne do rozwiązania problemu.

Facebook zapewnia również wystarczającą ilość zasobów, aby pomóc Ci rozwiązać każdy problem związany z Facebokiem, więc możesz również skonsultować się z centrum pomocy Facebooka.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodać administratora do strony na Facebooku

Często Zadawane Pytania

Może się to zdarzyć, ponieważ używasz przestarzałej wersji aplikacji Facebook, masz słabe połączenie internetowe lub wyłączyłeś funkcję komentowania postów na Facebooku.

Dzieje się tak, ponieważ może wystąpić usterka, aplikacja Facebook może nie działać, a może dlatego, że właściciel posta na Facebooku wyłączył funkcję komentowania pod tym konkretnym postem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie