Dlaczego mój telefon mówi, że jest ograniczony, gdy dzwonię do kogoś w Verizon i Sprint?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego mój telefon mówi, że jest ograniczony, gdy dzwonię do kogoś w Verizon i Sprint?

Jedno z najpopularniejszych pytań zadawanych przez użytkowników usług telefonicznych między innymi w sieciach Verizon, Sprint, AT&T brzmi: „Dlaczego mój telefon mówi o ograniczeniach, kiedy do kogoś dzwonię?”

Twój telefon nie powinien wyświetlać informacji zastrzeżonych ani prywatnych, gdy do kogoś dzwonisz, chyba że masz ustawienie telefonu, które sprawia, że ​​telefon nie wyświetla odbiorcy Twojego identyfikatora ani numeru. Jeśli więc mój telefon mówi, że jest ograniczony, gdy dzwonię do kogoś na Verizon lub Sprint, zacznę od sprawdzenia ustawień połączeń. Oto kilka innych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jeśli Twój telefon mówi o ograniczeniach, kiedy możesz kogoś.

Przeczytaj także: Jak zapłacić rachunek Verizon innej osoby

Telefon mówi, że jest ograniczony, gdy do kogoś dzwonię: przyczyny

Twoje ustawienia nieumyślnie ukrywają numer/nie wyświetlają twojego identyfikatora dzwoniącego. Jeśli ktoś zgłosił, że nie widzi Twojego identyfikatora dzwoniącego po drugiej stronie, może to oznaczać, że nieumyślnie ukryłeś swój identyfikator dzwoniącego. Być może przez pomyłkę wybrałeś *67 przed wybraniem numeru. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale wciąż możliwe. A może grzebałeś w ustawieniach połączeń w telefonie.

Przeczytaj także: Jak znaleźć swój numer konta Verizon

Przyczyna 2: problem po stronie operatora

Po pierwsze, może być tak, że niedawno ograniczyłeś swój identyfikator dzwoniącego i zapomniałeś go cofnąć. Czasami problemem mogą być również problemy z siecią dostawcy usług w Twojej okolicy. Problem powinien być tymczasowy i ustąpić po jakimś czasie. Jeśli nie, spróbuj ponownie uruchomić telefon lub zadzwoń do usługodawcy.

Przyczyna 3: Problem po stronie odbiorcy

Tak jak problem może leżeć po stronie operatora, usługa odbiorcy może również blokować Twój identyfikator. Może to być spowodowane problemami pogodowymi i zostanie rozwiązane samoistnie. Jeśli nie, poproś odbiorcę, aby poinformował usługodawcę o problemie, jeśli połączenia są zawsze „ograniczone” lub „prywatne”.

🔥 Zalecana:  Najlepsze pory na zakupy w Uber Eats (najlepszy przewodnik 2023!)

Jak odblokować mój numer telefonu w Sprint i Verizon

Aby odblokować swój numer telefonu w Sprint i Verizon, aby Twoi odbiorcy mogli go widzieć, gdy dzwonisz, po prostu dodaj *68 lub *82 przed numerem telefonu, zanim zadzwonisz. Jeśli chcesz na stałe odblokować swój numer, możesz sprawdzić ustawienia połączeń telefonicznych pod kątem blokowania identyfikatora dzwoniącego lub skontaktować się z obsługą klienta, aby to sprawdzić.

Dlaczego mój telefon mówi, że jest ograniczony, gdy dzwonię do kogoś Verizon i Sprint?

Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że ukryłeś swój identyfikator dzwoniącego w ustawieniach telefonu lub na koncie operatora. Powinieneś sprawdzić, czy nie zablokowałeś swojego identyfikatora dzwoniącego. Możesz również skontaktować się ze swoim operatorem, aby pomógł Ci to sprawdzić, jeśli masz pewność, że nie jest to problem po Twojej stronie.

Przeczytaj także: Czy naprawdę istnieje aplikacja do połączeń WIFI, która używa Twojego numeru?

Czy należy odbierać ograniczone połączenia telefoniczne?

Zawsze zaleca się, aby nie odbierać połączenia z numeru, którego nie znasz. Po pierwsze, rozmówcą może być osoba, którą zablokowałeś na swoim telefonie. Wtedy mogą chcieć się z tobą skontaktować, ograniczając swój identyfikator, abyś nie wiedział, że to dzwoniący.

Gdy ograniczysz swój numer, identyfikator dzwoniącego (numer telefonu i nazwisko) nie zostanie ujawniony odbiorcy. Ze względów bezpieczeństwa i innych powodów osobistych większość ludzi nie odbiera połączeń z ograniczeniami, ponieważ dzwoniący są nieznani.

Ostatnie słowa

Ograniczenie i odblokowanie identyfikatora dzwoniącego można wykonać w mgnieniu oka. Wszystko, czego potrzebujesz, to wprowadzić kilka kodów przed wykonaniem połączenia. Możesz to również zrobić wchodząc w ustawienia połączeń telefonicznych. W Verizon i Sprint użytkownicy mają również możliwość przejścia do swoich profili kont na stronie internetowej usługodawcy.

Jeśli nie uzyskasz żadnych wyników przy użyciu jednej z tych metod, zadzwoń do swojego dostawcy.