Dlaczego mój Spotify ciągle się zatrzymuje? 2023 Jak to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego mój Spotify ciągle się zatrzymuje? 2023 Jak to naprawić (rozwiązany)

Jeżeli twój Spotify ciągle się zatrzymuje lub buforuje może to zepsuć nastrój podczas słuchania muzyki. I możesz w końcu po prostu zamknąć aplikację lub prawdopodobnie znaleźć sposób na rozwiązanie problemu.

Spotify ma wiele problemów ze swoją aplikacją zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS, albo wstrzymujesz muzykę w aplikacji, albo wylogowuje Cię z konta.

Jako jedna z najlepszych dostępnych usług strumieniowego przesyłania muzyki, musisz znaleźć sposób na rozwiązanie problemu na swoim urządzeniu, aby łatwo i bez problemu słuchać muzyki w aplikacji.

W tym artykule dowiesz się dlaczego Spotify ciągle wstrzymuje muzykę podczas odtwarzania utworu lub podcastu. Ty też będziesz wiedzieć jak rozwiązać problem w aplikacji.

Co zrobić, gdy Spotify ciągle się zatrzymuje?

Najlepszym sposobem na naprawienie Spotify, gdy ciągle się zatrzymuje, jest pobierz zawartość do lokalnego magazynu.

Jeśli przesyłasz strumieniowo utwór lub podcast, ten problem może wystąpić podczas korzystania z sieć komórkowa lub niestabilne Wi-Fi. Jeśli Spotify ciągle się zatrzymuje i nie odtwarza, oto co musisz zrobić.

Aby rozwiązać problem w Spotify, musisz to zrobić Subskrybuj do jednego z nich plany premium jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i pobierać utwory i podcasty do urządzenia.

To ci pozwoli odtworzyć zawartość bez masz połączenie z Internetem. Muzyka będzie odtwarzana bez wstrzymywania lub buforowania.

Kiedy ponownie masz ten problem podczas przesyłania strumieniowego z ich serwera, wszystko, co musisz zrobić, aby naprawić Spotify, gdy ciągle się zatrzymuje, to pobrać muzykę na swoje urządzenie.

Jeśli nie możesz subskrybować jednego z planów premium Spotify, możesz użyć dowolnego stabilny połączenie internetowe z „Normalna” jakość muzyki, aby odtwarzać Spotify bez zatrzymywania.

Jeśli to nie działa, może tak być wiele aktywnych urządzeń za pomocą Twojego konta. Aby rozwiązać ten problem, musisz wylogować się ze swojego konta z dowolnego miejsca.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Spotify powiadamia, gdy ktoś przegląda Twój profil?

Dlaczego mój Spotify ciągle się zatrzymuje?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twoje Spotify ciągle się zatrzymuje, istnieją różne powody, dla których dzieje się to na komputerze z systemem Android, iOS, Windows lub Mac.

Przyczyną problemu może być twoje połączenie internetowe. Jeśli masz słabe łącze internetoweSpotify będzie się zatrzymywać, nie mogąc odtwarzać dźwięku w wyższej jakości.

Jeśli Spotify się zatrzymuje, być może coś jest nie tak z plikiem Instalacja Spotify na Twoim urządzeniu.

Twoje konto Spotify jest zalogowany na wielu urządzeniachzapomniałeś się wylogować, a osoba używa Twojego konta do strumieniowego przesyłania muzyki.

Jeśli masz przestarzały Spotify, możesz napotkać ten problem, który będzie powodował ciągłe wstrzymywanie odtwarzania muzyki.

🔥 Zalecana:  Uważaj na 10 najlepszych bibliotek Pythona do testowania automatycznego

Jak to naprawić, gdy Spotify ciągle wstrzymuje muzykę

Spotify może mieć wpływ na różne problemy, które wstrzymują odtwarzanie muzyki w aplikacji. Ale oto jak możesz napraw aplikację Spotify, aby nie zatrzymywała się losowo.

Poprawka 1: Pobierz muzykę

Jeśli masz ten problem na swoim koncie Spotify i przesyłasz strumieniowo muzykę z ich serwerów. Może to być spowodowane słabym połączeniem internetowym.

Najlepszym sposobem rozwiązania tego rodzaju problemu jest subskrypcja jednego z planów premium Spotify i pobierać muzykę do swojego urządzenia.

Umożliwi to słuchanie muzyki w trybie offline, nawet gdy masz słabe połączenie z Internetem. Będziesz mógł odtwarzać muzykę, jeśli znajdujesz się w miejscu, w którym sieć nie jest silna.

Subskrybuj Premium i pobieraj treści, których chcesz słuchać offline, a nigdy nie doświadczysz przerw podczas odtwarzania muzyki lub podcastu.

Poprawka 2: Sprawdź połączenie internetowe

Jest to dość niezwykłe, ale jest to głównie przyczyną, jeśli przesyłasz strumieniowo muzykę przez Internet. Więc upewnij się, że jest silny lub przełącz się na Wi-Fi.

Poprawka 3: Wyłącz tryb danych/baterii/niskiego oszczędzania

Jeśli w telefonie włączyłeś Oszczędzanie danych lub Tryb oszczędzania baterii, czasami aplikacja nie będzie działać poprawnie.

Oszczędzanie danych w ustawieniach telefonu może być świetnym sposobem na oszczędzanie danych mobilnych. Zmniejsza to jednak ilość danych przesyłanych przez aplikację.

Dla Android: Aby wyłączyć Oszczędzanie danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Sieć i internet > Zaawansowane > Oszczędzanie danych i wyłącz tę opcję.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na Androidzie, przejdź do Ustawienia> Bateria> Oszczędzanie baterii i wyłącz tę opcję.

Dla iphone: Wyłączyć. Niski poziom danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Dane mobilne > Opcje danych komórkowych > Wyłącz tryb niskiego poziomu danych.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na iPhonie, przejdź do Ustawienia> Bateria i wyłącz tryb niskiego zużycia energii z menu.

Poprawka 4: Wybierz jakość muzyki [Normal]

Jeśli Spotify ciągle zatrzymuje się podczas odtwarzania muzyki, może to być spowodowane tym, że połączenie nie jest wystarczająco mocne, aby odtwarzać muzykę w jakości.

W Spotify są to różne jakości dźwięku, z którymi można przesyłać strumieniowo muzykę. Jeśli przesyłasz strumieniowo na najwyższym poziomie, a Twoje połączenie jest wystarczająco dobre, muzyka będzie się zatrzymywać i odtwarzać.

Możesz wybierać spośród różnych poziomów jakości, aby przesyłać strumieniowo muzykę w Spotify. Więc wybranie najwyższego wymagało posiadania szybszej sieci internetowej.

Jeśli muzyka nadal jest wstrzymywana i buforowana, zmniejsz jakość do średniej lub niższej, aby móc łatwo przesyłać strumieniowo bez wstrzymywania.

Jeśli jest ustawiony na automatyczny, usuń go i wybierz normalny. Umożliwi to łatwe przesyłanie strumieniowe bez wstrzymywania utworów lub podcastów podczas odtwarzania.

🔥 Zalecana:  2FA: Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe PiggyVest

Aby wybrać jakość muzyki dla swojego konta Spotify, dotknij Ustawienia [gear icon] w prawym górnym rogu, a następnie stuknij w Jakość muzyki. Stąd wybierz Normalny.

Poprawka 5: Wyloguj się wszędzie

Jeśli masz problemy ze Spotify i nie możesz słuchać dobrej muzyki, ponieważ ciągle się zatrzymuje lub buforuje; może to być spowodowane tym, że Twoje konto jest zalogowane na wielu urządzeniach.

Aby to naprawić, musisz wylogować się ze swojego konta na wszystkich urządzeniach, korzystając z funkcji wylogowania ze wszystkich miejsc w Spotify.

Możesz wylogować się ze swojego konta ze wszystkich urządzeń użyj tego linku. Otwórz Spotify w przeglądarce internetowej, przejdź do przeglądu i stuknij Wyloguj się wszędzie.

Musisz także zmienić hasło, aby rozwiązać problem. Musisz zresetuj Spotify hasło, a następnie użyj opcji Wyloguj się wszędzie na swoim koncie Spotify.

Jeśli użyłeś Facebooka do utworzenia konta Spotify, nie będziesz mógł zmienić hasła za pomocą powyższego linku.

Aby to zrobić, musisz przejść bezpośrednio do swojego konta na Facebooku zmienić hasło do Facebooka. Następnie dostęp Spotify-Facebook zmieni się, a następnie wyloguje się ze wszystkich urządzeń.

Poprawka 6: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli Spotify ciągle wstrzymuje muzykę podczas przesyłania strumieniowego, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając zatrzymanie aplikacji i odświeżenie tła.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Spotify musi być otwarta, abyś mógł dotknąć przycisku Wymuś zatrzymanie. To może naprawić „Spotify ciągle się wstrzymuje”.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Spotify > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Spotify na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Spotify > Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Spotify na swoim Androidzie i iPhonie. Następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Możesz po prostu zamknąć aplikację Spotify i otworzyć ją ponownie, usuwając aplikację z przełącznika aplikacji. Po prostu przeciągnij aplikację karty Spotify, a zostanie ona usunięta, a następnie ponownie otwórz aplikację.

Poprawka 7: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z wstrzymywaniem Spotify, po prostu ponownie uruchamiając urządzenie. Jeśli nie możesz dobrze odtwarzać muzyki i podcastów, możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby rozwiązać problem.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Spotify problem zostanie rozwiązany, a aplikacja Spotify będzie mogła prawidłowo przesyłać strumieniowo utwory i podcasty.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

🔥 Zalecana:  Jak wybrać odpowiedni materiał do swojego projektu

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Poprawka 8: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Spotify

Jeśli wykonałeś inne poprawki, ale Spotify nie działa, Twoim ostatnim rozwiązaniem jest usunięcie i ponowna instalacja aplikacji Spotify na urządzeniu.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem ze Spotify i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki lub już pobranych utworów. Aby odinstalować aplikację;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Spotify, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Spotify, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację, a następnie stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Jeśli używasz innych urządzeń, oto przewodnik, który Ci to pokaże jak wykonać czystą ponowną instalację aplikacji Spotify.

Wniosek

Spotify to jedna z najlepszych obecnie dostępnych usług strumieniowego przesyłania dźwięku. Jeśli słuchasz piosenek lub podcastów i Spotify się zawiesza, najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest pobranie go na urządzenie.

To najlepszy sposób na rozwiązanie problemu, gdy występuje on podczas przesyłania strumieniowego. Przyczyną problemu jest połączenie internetowe lub słabe połączenie Wi-Fi.

Przy słabym połączeniu internetowym muzyka lub podcast nie będą dobrze przesyłane strumieniowo bez przerywania lub wstrzymywania Spotify.

Aby rozwiązać problem, musisz zasubskrybować jeden z planów premium Spotify, aby pobrać jego utwór lub podcast. Jeśli nie chcesz subskrybować, upewnij się, że masz dobre połączenie internetowe.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego mój Spotify ciągle losowo się zatrzymuje?

Jeśli Spotify ciągle się zatrzymuje, może to oznaczać, że masz słabe połączenie internetowe, urządzenie może mieć przeciążoną pamięć RAM, problem z serwerem, tryb niskiego zużycia energii lub uszkodzony plik pamięci podręcznej aplikacji Spotify.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie