Dlaczego mój Instagram się nie aktualizuje?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dlaczego mój Instagram się nie aktualizuje?

Instagram cały czas wydaje aktualizacje, aby poprawić wydajność i bezpieczeństwo aplikacji, a także dodać nowe funkcje. Użytkownicy mogą aktualizować swoją aplikację za każdym razem, gdy dostępna jest nowa aktualizacja i korzystać z najnowszej wersji aplikacji.

Jednak możesz nie być w stanie zaktualizować swojego Instagrama i korzystać ze wszystkich jego funkcji. Jeśli nie będziesz regularnie aktualizować aplikacji po pewnym czasie, może ona nawet całkowicie przestać działać.

W każdym razie prawdopodobnie tu jesteś, ponieważ nie możesz zaktualizować swojego Instagrama, aw niektórych przypadkach może to być naprawdę frustrujące. Dlatego w tym artykule opowiem o niektórych z nich powody dlaczego nie możesz zaktualizować swojego Instagrama i powiedzieć, jak to zrobić naprawić ich. Przeczytaj więc cały artykuł i miejmy nadzieję, że rozwiążesz ten problem na swoim urządzeniu.

Oto lista wszystkich możliwych przyczyn i sposobów ich naprawy

Powód 1. Wystąpił problem z Twoim urządzeniem

W wielu przypadkach jest to główna przyczyna. Twoje urządzenie może być trochę przestarzałe, a nowa wersja Instagrama nie jest z nim kompatybilna. Załóżmy na przykład, że Twoje urządzenie obsługuje system Android 5, jednak jest to stara wersja i nie jest kompatybilna z nowymi aktualizacjami Instagrama. W rezultacie nie będziesz mógł zaktualizować swojej aplikacji.

Jednak w wielu przypadkach masz nowe urządzenie obsługujące system Android 10 lub nowszy. Dlaczego więc nie możesz zaktualizować swojego Instagrama? Cóż, stare urządzenie to nie jedyny problem. Czasami wirus lub złośliwe oprogramowanie może wpłynąć na system operacyjny urządzenia. A może są z tym jakieś inne problemy.

Upewnij się więc, że Twoje urządzenie nie jest zainfekowane wirusem i nie ma w nim nic złego.

Jeśli Twoje urządzenie (Android, iPhone, tablet lub cokolwiek innego) jest stare, wymiana ich na nowe rozwiąże problem.

🔥 Zalecana:  Najtańsze plany telefoniczne dla jednej osoby: kompleksowy przewodnik

Powód 2. Wystąpił problem z połączeniem internetowym

Nie mam przez to na myśli, że nie masz połączenia, mam na myśli, że twoje połączenie może być niestabilne lub może działać wolno. Czasami możesz nie być tego świadomy, ponieważ niektóre aplikacje mogą działać dobrze, ale inne nie.

Czasami przełączanie między Wi-Fi a mobilnym połączeniem danych może rozwiązać ten problem. Więc upewnij się, że nie ma nic złego w połączeniu, jeśli tak, po prostu przełączaj się między tymi dwoma połączeniami.

Powód 3. Twoja pamięć telefonu jest pełna

Jest to również jeden z powodów, dla których nie możesz zaktualizować swojego Instagrama. Kiedy dzieje się tak z naszym telefonem lub jakimkolwiek innym urządzeniem, takim jak tablet lub coś takiego, nie możemy aktualizować żadnych aplikacji, w tym również Instagrama.

Sprawdź więc miejsce na urządzeniu i upewnij się, że zostało trochę miejsca. Jeśli pamięć jest pełna, usuń z urządzenia część rzeczy, których nie używasz.

Jeśli jest to przyczyna lub powód w twoim przypadku, to bez wątpienia postępowanie zgodnie z tym, czego właśnie się tutaj nauczyłeś, może rozwiązać problem.

Powód 4. Serwery Instagrama nie działają

W przypadku poważnego problemu należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać maksymalnie dwa do trzech dni. Jednak w większości przypadków, gdy występuje taki problem, problem zostanie rozwiązany w krótkim czasie. Więc zajmie to mniej czasu i tak czy inaczej musisz uzbroić się w cierpliwość. Wiedz, że jest to problem samego Instagrama i nie ma nic złego w twoim urządzeniu.

Powód 5. Wystąpił problem z aplikacją

Jeśli Twoje urządzenie jest nowe i po prostu działa dobrze, a połączenie, pamięć urządzenia i serwer Instagram są prawidłowe, prawdopodobnie coś jest nie tak z samą aplikacją.

Gdy występuje problem z aplikacją, masz dwie możliwości.

  1. Wyloguj się z aplikacji, a kilka minut później zaloguj się na swoje konto i sprawdź, czy możesz je zaktualizować.
  2. Usuń Instagram ze swojego urządzenia i pobierz jego najnowszą wersję z Google Play lub gdzie indziej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje urządzenie zostanie zaktualizowane po zainstalowaniu go i teraz zobaczysz wszystkie nowe funkcje aplikacji.
🔥 Zalecana:  Recenzja Ampli (2023) – Jak zarobiłem ponad 300 USD dzięki tej aplikacji

Sprawdź aktualizacje aplikacji

Upewnij się, że wszystkie Aktualizacje aplikacji są włączone na Twoim Instagramie. Jeśli nie wiesz, jak to sprawdzić, wykonaj poniższe czynności.

  1. Otwórz aplikację i przejdź do Ustawienia.
  2. Następnie stuknij O.
  3. Teraz dotknij Aktualizacje aplikacji.
  4. Istnieją trzy opcje, kontynuuj i włącz je wszystkie. Jeśli są już włączone, pozostaw je tak.

Zgłoś problem

Jeśli nadal nie możesz zaktualizować aplikacji, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Instagram i zgłoś problem. Możesz wiedzieć, jak to zrobić, ale dla tych, którzy nie wykonują poniższych kroków.

  1. Iść do Ustawienia.
  2. Uzyskiwać Pomoc.
  3. Teraz wybierz Zgłoś problem.

Tutaj bądź konkretny i napisz o swoim problemie i wyślij go do nich. Możesz również dołączyć kilka zrzutów ekranu do swojego raportu. Sprawdzą Twoje zgłoszenie i naprawią problem, jeśli coś jest nie tak z aplikacją.

Wniosek

Instagram to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych. Wszyscy kochamy tę aplikację, jednak czasami nie możemy jej właściwie używać, na przykład gdy nie możemy zaktualizować jej do najnowszej wersji. W takim przypadku nie możemy korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji, aw niektórych przypadkach aplikacja przestaje działać. Aktualizacja aplikacji jest więc koniecznością.

W tym artykule przedstawiłem niektóre z głównych powodów, dla których nie możesz zaktualizować aplikacji. Mam nadzieję, że przeczytanie tego artykułu pomogło ci rozwiązać problem.